Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Σάβ 14 Ιουν 2014, 20:17

Αυτος που λεει οτι ντρεπεται που ειναι ΠΑΟΚτσης,ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

Ο καθενας θα κανει οτι θελει βεβαια,ολοι μπορει να εχουν τις αντιρησεις τους και να θελουν να δωσουν τα λεφτα στην νοβα ή στα καφενεια ή να ψαχνουν links...,ολα αυτα ειναι σεβαστα.
Για εμενα,η τιμη ειναι καλη μιας που μπηκαν παραπανω παιχνιδια και ευρωπαικα,και ομιλων (αν περασουμε).
Θα ανανεωσω απο τους πρωτους.
:nairepaok:
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 14 Ιουν 2014, 20:21

Ελπίζω να μην νομίζετε ότι το 'γραψα εγώ... :mrgreen:


Θα έπαιρνα διαρκείας κι εδώ και στο basket, αλλά...τα μεταξωτά βρακιά θέλουν μεταξωτούς κώλους (για να το ειπώ ευγενικά).
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό Rizla » Σάβ 14 Ιουν 2014, 21:45

Οι τιμες ειναι νορμαλ για εμενα.Οι αρρωστοι θα ειναι εκει οπως παντα.Ομως το παιδικο εισητηριο στην ιδια τιμη με το κανονικο?
Περσυ εχα ρωτησει οταν πηγαινα τους μικρους μου στο γηπεδο και μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται εισητηριο...φετος τι αλλαξε? :?
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 14 Ιουν 2014, 21:59

Αφου δεν εγινε μια προσπάθεια για πακέτο ποδόσφαιρο μπάσκετ και αφου μ αυτά που ΗΔΗ ακούμε και διαβάζουμε παλι με ΓΧ θα καταλήξουμε το Μάρτη ..σορυ Ιβάν αλλα θα τα δώσω στο Μπάνε που τα έχει πιο πολύ ανάγκη.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 15 Ιουν 2014, 12:14

+1 στον Ριζλα.

Το παιδικό εισιτήριο είναι ευαίσθητη υπόθεση. Στα "μικρά" ματς δεν υπάρχει θέμα να βάλεις τον 7χρονο, 10χρονο, με ένα εισιτήριο. Αλλά στα ματς φωτιά και στα ευρωπαϊκά είναι λογικό να υπάρχει μεγαλύτερη ευαισθησία στα τουρνικέ.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Δευτ 16 Ιουν 2014, 05:47

Μακαρι οσοι δεν παρουν διαρκειας λογω των τιμων η οτιδηποτε αλλο βρισκουν λαθος στα διαρκειας της ΠΑΕ να ενισχυσουν την ΚΑΕ η τον ΑΣ,αλλα ας μην γελιομαστε η κατασταση θα ειναι πανω κατω η ιδια ισως υπαρξει μια ανοδος στην ΚΑΕ κ αυτο επειδη χειροτερα δεν μπορουν να γινουν τα πραγματα εκει.
Εχω την εντυπωση οτι κατι παιζει με τα διαρκειας τα παιδικα αλλα δεν μπορω να καταλαβω κ δεν ειχα τον χρονο να ρωτησω τι ακριβως παιζει.
Ας πουμε αν ειναι η ιδια τιμη στα παιδικα με τα υπολοιπα ποιος ο λογος να χαρακτηριστουν "παιδικα",ποιος ο λογος να μην μπορεις να τα προμηθευτεις απο το ιντερνετ?
Ισως κ παλι λεω ισως ειναι μεσα στην τιμη των διαρκειας των γονεων?αν μπορει καποιος ας κανει μια ερωτηση στην ΠΑΕ τοσοι ανθρωποι εδω μεσα δεν εχουμε κανενα κονε? :lol:
Λογικη η αυξηση στα διαρκειας με βαση τα εξτρα παιχνιδια ειδικα αυτα των ομιλων της Ευρωπης.
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Απ: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό fn1m » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:40

Ελπίζω να πουληθούν όσα λιγότερα διαρκείας γίνεται, πρέπει να αποδείξουμε επιτέλους ότι δεν είμαστε κοροιδα.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:48

Εσυ δεν εισαι που εγραφες οτι ο ΠΑΟΚ στηνει παιχνιδια;
Τωρα μπηκες να μας πεις οτι δεν εισαι προβατο,κατι αλλο;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Απ: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό fn1m » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:55

Καλά παρε εσύ εισιτήριο να δεις τον 33χρονο "σουπερ σταρ" χαχα.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Απ: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 16 Ιουν 2014, 12:01

fn1m έγραψε:Καλά παρε εσύ εισιτήριο να δεις τον 33χρονο "σουπερ σταρ" χαχα.


Φίλε μου χαίρομαι ειλικρινά που έστω και αυτό το τόσο μικρό πράγμα σε κάνει πιο χαρούμενο. Η ευτυχία είναι δυσεύρετη στις μέρες μας.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Δευτ 16 Ιουν 2014, 12:11

fn1m έγραψε:Ελπίζω να πουληθούν όσα λιγότερα διαρκείας γίνεται, πρέπει να αποδείξουμε επιτέλους ότι δεν είμαστε κοροιδα.

Εγώ ελπίζω να πουληθούν όσα περισσότερα διαρκείας γίνεται για να αποδείξουμε επιτέλους τί λαός είμαστε!(το έχουμε αποδείξη επανελημένα αλλά λέμε τώρα)!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 16 Ιουν 2014, 12:58

fn1m έγραψε:Καλά παρε εσύ εισιτήριο να δεις τον 33χρονο "σουπερ σταρ" χαχα.

Φούσκες με τις μυξες σου κανεις η δεν μπορεις ακομα λόγο ηλικίας;;;


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 16 Ιουν 2014, 13:03

fn1m έγραψε:Ελπίζω να πουληθούν όσα λιγότερα διαρκείας γίνεται, πρέπει να αποδείξουμε επιτέλους ότι δεν είμαστε κοροιδα.

Γεια σου ρε ΠΑΟΚΤΣΗ που δεν εισαι κορόιδο καλα κανεις που δεν στηρίζεις την ομαδα που εχει τον ξενοφοβικο οπως λες ΑΓΓΕΛΟ για ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ :):):):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Απ: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 16 Ιουν 2014, 14:14

fn1m έγραψε:Ελπίζω να πουληθούν όσα λιγότερα διαρκείας γίνεται, πρέπει να αποδείξουμε επιτέλους ότι δεν είμαστε κοροιδα.

Πολύ αντιπαοκτσήδικη δήλωση!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89363
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Δευτ 16 Ιουν 2014, 16:55

Κι εγώ το ίδιο με τον fn1m ελπίζω αλλά όχι για να σταματήσουμε να είμαστε κορόιδα.
Άλλωστε ουδέποτε δεν πίστεψα πως η διαρκής παρουσία στο γήπεδο, με οποιαδήποτε συνθήκες σε αγωνιστικό/διοικητικό, καθιστά κάποιον κορόιδο.
Ίσα ίσα πιστεύω το ακριβώς αντίθετο.
Μακάρι λοιπόν τα διαρκείας φέτος να είναι στα επίπεδο μιας χρονιάς γούμενου.
Ειδικά τώρα μάλιστα που η ομάδα φαίνεται να μην έχει τόσο μεγάλη ανάγκη τα λεφτά από τα διαρκείας είναι η χρυσή ευκαιρία.
Να μείνουμε πάλι κόσμος λίγος και καλός.
Που λατρεύει τον ΠΑΟΚ και πηγαίνει στο γήπεδο απλά για να τον βλέπει.
Και όχι για να τον βλέπει να κερδίζει.
Να καθαρίσουμε από τους ψευτοεπαναστάτες της ρεβολούσιον του euro2004 και του ευρωβουλευτή, που με 3-4 διαρκείας και 2-3 εκδρομές την είδαν ξαφνικά ιστορίες, αρχιοπαδοί, δικαστές, εισαγγελείς και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
Βέβαια δε θα γλυτώσουμε εντελώς από αυτούς καθώς στα ματς με γαύρο και βάζελο πάλι θα τιγκάρει το γήπεδο από πρόσωπα που θα έχουμε κανά χρόνο να τα δούμε και που παρά την ανυπαρξία τους θα κορδώνονται με υφάκι χιλίων καρδιναλίων και θα μας αναλύουν τι πρέπει να γίνει για να γίνει ο ΠΑΟΚ μεγάλος.
Μα ο ΠΑΟΚ είναι ήδη τεράστιος για μας ρε κορόιδα.

fn1m κάποτε είχες γράψει να φύγουν τα πρεζάκια, οι οπαδίσκοι από την Τούμπα.
Τώρα που θα φύγεις και εσύ που δεν είσαι θύμα ή κορόιδο ποιος θα μείνει ρε λεβέντη?
Καλά που δεν σε ακούσαμε τότε στην τελική.
Θα θυσιάσουμε και κανένα g για να βγει και φέτος το διαρκείας.
Εσύ πάρε τα φραγκάκια που θα "γλιτώσεις", τράβα πιες τις ποτάρες σου στις παραλίες και αν βλέπεις κανέναν πιτσιρικά με με καπελάκι ή μπλούζα ΠΑΟΚ πες την κλισέ αλλά "ψαγμένη" ατάκα "Ακόμα με τον ΠΑΟΚ ασχολείσαι?" και μετά κατέθεσε στην κουβέντα τις δικές σου ιστορίες από κάποτε στο Τέξας, στην Αλαμάνα και στην Πόλη.
Και εννοείται σε περιμένουμε στο πρώτο ευρωπαικό ματς ή ντέρμπυ να φωνάξεις με στραβό στόμα 3 ώρες πριν το ματς "σε λύπες και χαρές σ'ακολουθάω".
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες