Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Συζήτηση - Απόψεις - Σχόλια που αφορούν την Εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου...

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Σάβ 31 Μάιος 2014, 22:34

Πλάκα πλάκα ο καραβούτας και ο φέτφα επιτάχυναν την εθνική!!
Ποιός έπαιζε στο Α ημίχρονο στη θέση του Βύντρα και πέρασε απαρατήρητος;;;
Λάθος η αλλαγή του Σαμαρά με τον οικοδόμο :redcard:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό tsoupakampra » Σάβ 31 Μάιος 2014, 22:39

για την Εθνικη δεν θα πω τιποτα..Πρεπει να ειμαστε οι μοναδικη ομαδα που περπαταει.Ακομη και τωρα ο Καραγκουνης ειναι απαραιτητος.
Το θεμα μου ειναι αλλο...Ειχα καιρο να τον δω να παιζει σε αγωνα.Με το που μπηκε ανατριχιασα γιατι εβλεπα εναν παιχτη που βγηκε απο τον ΠΑΟΚ να παιζει στην Εθνικη Πορτογαλιας με το 10 στην πλατη.Με το που επερνε την μπαλα στα ποδια νομιζα οτι θα την εσπαγε στον Γκαρσια,στον ιβιτς και στον Μουσλι..το αγγιγμα του ειναι σημα κατατεθέν.Μου θυμισες τα παλια ρε μεγαλε Αντελινο και ειμαι περιφανος για σενα....
tsoupakampra
 
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Τετ 15 Ιαν 2014, 23:06

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό PAOKpanta » Σάβ 31 Μάιος 2014, 22:47

αδιαφορους
μεγαλε ΠΑΟΚ η δυναμη σου ειμαστε εμεις οι οπαδοι σου
Άβαταρ μέλους
PAOKpanta
 
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιουν 2010, 13:27

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 31 Μάιος 2014, 22:58

Χαχα. Ξερα.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό xlebouras » Σάβ 31 Μάιος 2014, 23:14

Ρε γαμωτο εχουμε τα σαπακια της εθνικης και δεν εχουμε αυτους που ξεχωριζουν και σε υψηλο επιπεδο!
Τι σκατα οργανωση....
Ο φετφα μεγαλωσε και δυναμωσε!Μου θυμισε βιειρινια οταν ηταν πιο ελαφρυς μυικα στα ποδια...τωρα ο αντελινο εγινε πιο ολοκληρωμενο χαφ
ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟ,ΤΟΥ ΠΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΧΑΒΟΥΖΑΣ
Άβαταρ μέλους
xlebouras
 
Δημοσιεύσεις: 2078
Εγγραφή: Παρ 12 Μαρ 2010, 16:32
Τοποθεσία: Καππαδοκία/Αϊβαλί/Σμύρνη

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό panta » Κυρ 01 Ιουν 2014, 08:18

Εγώ πάλι λίγο που είδα τον αγώνα βλέποντας Καραγκούνη και Κατσουράνη να παίζουν αναρωτιόμουν γιατί οι Πορτογάλοι κρατάνε τον Figo στον πάγκο ... μετά κοίταξα το ημερολόγιο και είδα οτι είμαστε στο έτος 2014 και πάνε 5 χρόνια που ο Figo έχει αποσυρθεί... αυτοί ποτε :?: :?: :?: :?:
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Κυρ 01 Ιουν 2014, 09:30

Καλό ρε φίλε.... κ μένα αδιάφορο με αφήνει
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό stephanos » Κυρ 01 Ιουν 2014, 11:17

xlebouras έγραψε:Ρε γαμωτο εχουμε τα σαπακια της εθνικης και δεν εχουμε αυτους που ξεχωριζουν και σε υψηλο επιπεδο!
Τι σκατα οργανωση....


Αυτοί που έχουμε, ήρθαν τζάμπα. Αυτοί που προσπαθήσαμε να πάρουμε (τα ακραία μπακ) και τελικά δεν ήρθαν, θα ερχόταν τζάμπα.
Οι Παπασταθόπουλοι και οι Κούληδες Παπαδόπουλου, αφενός στοιχίζουν κάμποσο, αφετέρου δεν έχουν λόγο να αφήσουν τα σαλόνια όπου παίρνουν αυτό που δουλεύουν για να πάνε στα αλώνια όπου τον κόπο τους τον κλέβουν άλλοι. ;)

guardian4 έγραψε:Εμενα με ενδιαφερει να αποκλεισουμε την πορτογαλλια για να δω τον κριστιανου να κλαιει.
Επισης θα ηθελα η νικη να προελθει απο γκολ κοντου με κεφαλια για να παθει τελειως κοκομπλοκο.

Ε μετα ο κοντος θα γινει πρωτος μαγκας, και θα τον μοσχοπουλησουμε στο εξωτερικο και ολοι ευχαριστημενοι.


Νομίζω ότι η μόνη περίπτωση να βρεθούμε αντιμέτωποι στο Παγκόσμιο με την Πορτογαλία, είναι να τους βρούμε στον ημιτελικό, άρα αν τους αποκλείσουμε πάμε τελικό!
Δεν ξέρω τί είναι πιο απίθανο, να πάμε τελικό ή να μοσχοπουλήσουμε στο εξωτερικό τον Σαλπιγγίδη; :lol:

ΥΓ: Δεν καταλαβαίνω σε τί αποσκοπεί η ύπαρξη του παρόντος θέματος᾿ υποτίθεται ότι όποιος είναι αδιάφορος ούτε καν μπαίνει να διαβάσει. Υπάρχει ένα θέμα για την Εθνική (και πολύ είναι), το παρόν θα μπορούσε να κλειδώσει ή να γίνει σε στυλ δημοψηφίσματος.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό PAOKpanta » Κυρ 01 Ιουν 2014, 12:21

τωρα που μιλαμε για εθνικη και πορωση, μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι ο ζαγορακης ειναι πρωτοσελιδο στο ΠΑΟΚμανια σηκωνοντας το ευρωπαικο κυπελο με την εθνικη?

ΠΑΟΚμανια ειναι ή ΕΘΝΙΚΟμανια?

Υ.Γ. και μαλιστα διπλα στον ΤΙΤΑΝΑ ΜΠΑΝΕ που αυτος κι αν σηκωσε ΑΡΧΙΔΑΤΕΣ ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΕΣ ΚΟΥΠΕΣ ΜΕΣΑ-ΕΞΩ
μεγαλε ΠΑΟΚ η δυναμη σου ειμαστε εμεις οι οπαδοι σου
Άβαταρ μέλους
PAOKpanta
 
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιουν 2010, 13:27

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό Mpoz » Κυρ 01 Ιουν 2014, 12:40

δεν ειμ σιγουρος αλλα νομιζω ο βιερινια εκανε μια ενεργεια στο τελος μαγκες...
Άβαταρ μέλους
Mpoz
 
Δημοσιεύσεις: 798
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 00:35

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 01 Ιουν 2014, 13:33

Καλως η κακως ο ΘΖ ειναι πρωταθλητης Ευρωπης και κομματι της ιστοριας του ΠΑΟΚ. Τιποτα περισσοτερο τπτ λιγοτερο. Που το κακο;
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Κυρ 01 Ιουν 2014, 14:40

νταξει ψιλοχαλια χθες η εθνικη αλλα μην περιμενετε και μπαλα ρε παιδια σε τετοια παιχνιδια. κι οι πορτογαλοι χαλια ηταν.
ουτε στο μουντιαλ θα δουμε μπαλα. θα παμε για το αποτελεσμα με αντιποδοσφαιρο κι αν μας κατσει εχει καλως.
εχουμε τη χειροτερη επιθεση με διαφορα στη διοργανωση και ισως και το χειροτερο κεντρο. οποτε μην περιμενουμε και θαυματα.

αν ημουν ο κλαους παντως χθες το βραδυ θα ριχνα κατι γελια με τον καγκουρα... μιλαμε για τραγικη κατασταση. οσο επαιζε ημασταν με 10. φτασαμε στο σημειο να λεμε βαλε τον γκεκα μηπως κανουμε κατι.

επισης καντε καμια προσευχη να ναι καλα ο παπασταθοπουλος γιατι αν παμε με το ταγαρι τον μανωλα στο μουντιαλ θα γελασει κι ο καθε πικραμενος εκτος απο μας που θα κλαιμε. θα μας βρουν το σημειο g.

edit: ξεχασα να πω γι αυτην την παικταρα τον αντελινο. μην το περιμενετε ελλαδα στα επομενα 4-5 χρονια. δεν ειναι για εδω. μπηκε και οσες φορες πηρε μπαλα εμετους εκανε ο χολεμπας. δημιουργησε κανα 2 καλες φασεις απο τη μερια του αλλα δυστυχως γι αυτον μπηκε οταν ειχε πεσει η υπολοιπη ομαδα του.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Κυρ 01 Ιουν 2014, 15:30

PAOKpanta έγραψε:τωρα που μιλαμε για εθνικη και πορωση, μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι ο ζαγορακης ειναι πρωτοσελιδο στο ΠΑΟΚμανια σηκωνοντας το ευρωπαικο κυπελο με την εθνικη?

ΠΑΟΚμανια ειναι ή ΕΘΝΙΚΟμανια?

Υ.Γ. και μαλιστα διπλα στον ΤΙΤΑΝΑ ΜΠΑΝΕ που αυτος κι αν σηκωσε ΑΡΧΙΔΑΤΕΣ ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΕΣ ΚΟΥΠΕΣ ΜΕΣΑ-ΕΞΩ
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 01 Ιουν 2014, 15:35

PAOKpanta έγραψε:τωρα που μιλαμε για εθνικη και πορωση, μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι ο ζαγορακης ειναι πρωτοσελιδο στο ΠΑΟΚμανια σηκωνοντας το ευρωπαικο κυπελο με την εθνικη?

ΠΑΟΚμανια ειναι ή ΕΘΝΙΚΟμανια?

Υ.Γ. και μαλιστα διπλα στον ΤΙΤΑΝΑ ΜΠΑΝΕ που αυτος κι αν σηκωσε ΑΡΧΙΔΑΤΕΣ ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΕΣ ΚΟΥΠΕΣ ΜΕΣΑ-ΕΞΩ

Να φανταστω οτι το 2010 δεν θα ειχες τετοια απορια...
Οπως και ο adidas.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Εθνική Ελλάδος- Σας πορώνει ή σας αφήνει αδιάφορους??

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Κυρ 01 Ιουν 2014, 15:38

stephanos έγραψε:
guardian4 έγραψε:Εμενα με ενδιαφερει να αποκλεισουμε την πορτογαλλια για να δω τον κριστιανου να κλαιει.
Επισης θα ηθελα η νικη να προελθει απο γκολ κοντου με κεφαλια για να παθει τελειως κοκομπλοκο.

Ε μετα ο κοντος θα γινει πρωτος μαγκας, και θα τον μοσχοπουλησουμε στο εξωτερικο και ολοι ευχαριστημενοι.


Νομίζω ότι η μόνη περίπτωση να βρεθούμε αντιμέτωποι στο Παγκόσμιο με την Πορτογαλία, είναι να τους βρούμε στον ημιτελικό, άρα αν τους αποκλείσουμε πάμε τελικό!
Δεν ξέρω τί είναι πιο απίθανο, να πάμε τελικό ή να μοσχοπουλήσουμε στο εξωτερικό τον Σαλπιγγίδη; :lol:
.



οντως δυσκολη ερωτηση. Για να σκεφτεις ομως αν γινει το ενα θα γινει και το αλλο.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εθνική Ομάδα ποδοσφαίρου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης