FIBA Eurobasket 2013 Slovenia

Συζήτηση - Απόψεις - Σχόλια που αφορούν την Εθνική μας ομάδα μπάσκετ...

Re: FIBA Eurobasket 2013 Slovenia

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τρί 17 Σεπ 2013, 12:20

Να ρθει με το καλο πισω ο Γιαννακης, και του χρονου το μουντομπασκετ ειναι χεσπανια..
Επιβαλλεται να γινει το ιδιο με το 4 στην πορτογαλλια με τους πορτογαλλους.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: FIBA Eurobasket 2013 Slovenia

Δημοσίευσηαπό karl » Τρί 17 Σεπ 2013, 13:51

Ωραίο σενάριο αυτό με επανάληψη του 2004!
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2267
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: FIBA Eurobasket 2013 Slovenia

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 22 Σεπ 2013, 22:44

Οι μεγαλύτεροι loser αυτού του πλανήτη το σηκώσανε.Ο θεός είναι στις καλές του ,οπότε όλα γινονται .
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Δευτ 23 Σεπ 2013, 22:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: FIBA Eurobasket 2013 Slovenia

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Κυρ 22 Σεπ 2013, 23:04

Το κεφαλι κατω και κανονιστε , του χρονου θελω το τροπαιο μεσ την ισπανια, με τελικο ισπανους.

Μονο εμεις τα κανουμε αυτα. ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ.

Υ.Γ Τους το χρωσταμε
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: FIBA Eurobasket 2013 Slovenia

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 23 Σεπ 2013, 08:47

kataramenos5 έγραψε:Οι μεγαλύτεροι looser αυτού του πλανήτη το σηκώσανε.Ο θεός είναι στις καλές του ,οπότε όλα γινονται .


είμαι εντελώς στην άλλη άκρη του φεγγαριού από την άποψή σου. Δεν πιστεύω με τίποτα σε loosers γενικά. Νομίζω οτι τα πάντα στον αθλητισμό εξηγούνται με την κοινή λογική. Τώρα εμείς βγάλαμε looser τον Parker των 3 NBA championships. πού σαι ρε διαμαντίδη και σπανούλη και παπαλουκά να πάτε να παίξετε βασικοί Point guards στους Lakers και στους Spurs 105 παιχνίδια το χρόνο? να παίζετε τετάρτη στο los angeles και πέμπτη βράδυ καπάκι στο phoenix και την κυριακή ξέρω γω στον Golden state???

Hats off ρε μεγάλε Tony, επιτέλους!!!!!!

PS: φαντάζομαι και το 82 και το 86 που μας απέκλεισαν οι κωλόφαρδοι σε back-to-back ημιτελικό μας έλεγες loosers ε? :geek: και τι έγινε μετά από 12 χρόνια με το παγκόσμιο και καπάκι ευρωπαικό? ;) :roll:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: FIBA Eurobasket 2013 Slovenia

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 23 Σεπ 2013, 14:30

Τιτανο-Τεράστιος Πάρκερ. Έκανε όλους τους υπόλοιπους να δείχνουν ένα (μην πω 2) σκαλί(α) κάτω. μια ομάδα μόνος του.

Κάποια στιγμή, η Γαλλία του Πάρκερ και των τόσων παιχτών στο nba ήταν λογικό να σηκώσει την κούπα.

ΥΓ: και αυτός ο Ντιαό θωρηκτό.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: FIBA Eurobasket 2013 Slovenia

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 23 Σεπ 2013, 22:27

palok έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Οι μεγαλύτεροι looser αυτού του πλανήτη το σηκώσανε.Ο θεός είναι στις καλές του ,οπότε όλα γινονται .


είμαι εντελώς στην άλλη άκρη του φεγγαριού από την άποψή σου. Δεν πιστεύω με τίποτα σε loosers γενικά. Νομίζω οτι τα πάντα στον αθλητισμό εξηγούνται με την κοινή λογική. Τώρα εμείς βγάλαμε looser τον Parker των 3 NBA championships. πού σαι ρε διαμαντίδη και σπανούλη και παπαλουκά να πάτε να παίξετε βασικοί Point guards στους Lakers και στους Spurs 105 παιχνίδια το χρόνο? να παίζετε τετάρτη στο los angeles και πέμπτη βράδυ καπάκι στο phoenix και την κυριακή ξέρω γω στον Golden state???

Hats off ρε μεγάλε Tony, επιτέλους!!!!!!

PS: φαντάζομαι και το 82 και το 86 που μας απέκλεισαν οι κωλόφαρδοι σε back-to-back ημιτελικό μας έλεγες loosers ε? :geek: και τι έγινε μετά από 12 χρόνια με το παγκόσμιο και καπάκι ευρωπαικό? ;) :roll:


:lol: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εθνική Ομάδα μπάσκετ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης