Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό tad » Δευτ 16 Σεπ 2013, 10:18

Μια που δεν ανοίξατε το θέμα ακόμα το ανοίγω για να γράψουμε για αυτή την νέα σχετικά ομάδα που μπαίνει στο πρωτάθλημα Κ17 ...

Η αλήθεια είναι ότι αυτά τα παιδιά δεν έχω παρακολουθήσει πολλά χρόνια αντίθετα με την φετινή την Κ20 και την γενιά του Πέλκα, Κίτσιου που τους έβλεπα από παλιά ...

Πήγα εχθές για να δω τι πουλιά πιάνουν και ομολογώ ότι δεν το μετάνιωσα αφού είδα καλά στοιχεία και ατομικά αλλά και ομαδικά ...

Το μοναδικό αρνητικό ήταν πάλι το γήπεδο το οποίο δεν κάνει για να παιχτεί ποδόσφαιρο ... Ελπίζω γρήγορα να κάνουμε γήπεδα ώστε να χαιρόμαστε μπάλα ...

Δεν θα μιλήσω ατομικά για κάποια παιδιά, απλά θα πω ότι συνολικά η ποιότητα της κάθε ομάδας των ακαδημιών βελτιώνεται συνεχώς ... Σϊγουρα η ατομική ποιότητα σε κάθε ομάδα μετράει αλλά έχει σημασία μεγάλη ότι και συνολικά τα παιδιά δουλεύονται όλο και καλύτερα ...
πάντως η ομάδα αυτή έχει μεγάλη ποιότητα σε όλες τις γραμμές ... κάποιοι ξεχωρίζουν αλλά καλύτερα ας δουλέψουν και μετά όταν παίξουν στην Ά ομάδα να λέμε τα ονόματά τους ...

υποσ.
μου αρέσει ότι κάποιοι γκρινιάξανε γιατί χάσαμε έναν μέτριο τερματοφύλακα στις ακαδημίες του γαύρου ...
αν δείτε αυτόν που έπαιζε χθες στην Κ17 θα γελάτε πραγματικά ... αν δεν παίζει σε τρία χρόνια βασικός στην πρώτη ομάδα θα φταίει πρώτα ο ίδιος και έπειτα η ομάδα ... δούλεψε μικρέ και το αριστερό πόδι ... αλλιώς δεν έχει υψηλό επίπεδο ...
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 16 Σεπ 2013, 10:39

Γειά σου, Tad.

Όχι, δεν ήτανε μέτριος. Από τους κορυφαίους της κατηγορίας είναι ο Στρέζος, ο οποίος παραβιάστηκε να φύγει. Δεν ξέρω γιατί τόση ανυπομονοσία και ποιος τον συμβούλεψε να φύγει από τώρα... Πολύ κρίμα! Ευτυχώς που ο Σοϊλεμέζογλου δείχνει να τον αναπληρώνει επάξια.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό tad » Δευτ 16 Σεπ 2013, 10:51

Dino όταν συνήθως μιλάω για τερματοφύλακες σε αυτή την ηλικία ο χαρακτηρισμός που δίνω έχει να κάνει περισσότερο για τα βασικά τους στοιχεία ... τα προσόντα τους δηλαδή ... μακάρι να ήξερα και τον χαρακτήρα τους γιατί στο τέρμα ο χαρακτήρας είναι πολύ βασικό χαρακτηριστικό ...

Ο Στρέζος το οποίο το παιδί το έβλεπα και εγώ χρόνια είναι καλός αλλά επέτρεψέ μου να βλέπω ότι 2-3 που έχουμε τώρα είναι άλλη κλάση ... Τα προσόντα τους είναι απίστευτα ... σε ύψος σε δύναμη σε ταχύτητα ...

σίγουρα ειδικός δεν είμαι ...

Ο Σοϊλεμέζογλου θεωρώ ότι είναι τουλάχιστον ισάξιος του Στρέζου ... Και είναι και πολύ πιο γρήγορος ...

τα άλλα παλικάρια που έχουμε όμως ρε φίλε ... είναι άπαιχτα ...

το ποιος θα παίξει στον ΠΑΟΚ είναι άλλη κουβέντα ...
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 16 Σεπ 2013, 11:27

Μάλλον του κρατάς "μανιάτικο" από το περσινό παιχνίδι με τον γαύρο που έφταιγε στο 0-1 (εκτός θέσης). Πάντως, τότε είχε κάνει πάρα πολύ καλή εμφάνιση και έσωσε και 3-4 γκολ (δύο τ-α-τετ).

Για την αξία του έχω ακούσει να μιλάνε με τα καλύτερα λόγια και ο Θόδωρος Ελευθεριάδης και ο Άγγελος ο Ζαζόπουλος. Η ουσία είναι ότι ο Ράφα τα πάει περίφημα.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 16 Σεπ 2013, 12:07

Εύστοχες (ως συνήθως) οι παρατηρήσεις του Tad. Όντως τα γήπεδα (και όχι ΤΟ γήπεδο) είναι πλέον το Νο1 πρόβλημα που έχουμε. Σε άλλα θέματα είμαστε πια πολύ καλά. Πάμε στα επι μέρους.

Ο Στρέζος ΕΠΡΕΠΕ να είναι, τώρα που μιλάμε, τρίτος τερματοφύλακας στην πρώτη ομάδα. Το άξιζε και με το παραπάνω. Κάποιος θα πει "δλδ ο Γιακουμής ;". Ο Γιακουμής είναι 25-26 ετών. ΔΕΝ έχει πια νόημα να είναι κάπου τρίτος. Δεύτερος ναι. Τρίτος όχι. Έπρεπε να είχε πάει κάπου όπου θα είχε καλό προπονητή (κτλ κτλ) για να παίζει. Κακό του κάνουμε που τον κρατάμε. ΔΕΝ αμφισβητώ την αξία του παιδιού. Αν την αμφισβητούσα θα έλεγα "έπρεπε να φύγει". Δεν το είπα. Καλώς ή κακώς, στον Στρέζο δεν προτάθηκε κάτι τέτοιο και το παιδί προτίμησε να φύγει. Αν έκανε καλά ή όχι, θα δείξει.
Αυτό που λένε συνεχώς ότι δλδ "ο Στρέζος είναι κοντός" δεν το αποδέχομαι. Αν ήταν μόνο το μπόι ο Ακινφέεφ δεν θα έπαιζε. Πολύ σημαντικό προσόν σήμερα, εκτός από το μπόι (που καλώς ή κακώς μετράει πολύ) είναι το πόσο ξέρει μπάλα ο τερματζής.

Όσον αφορά τον Ράφα, καλό θα ήταν να του κάνουμε μια γιγαντοαφίσα του Κρέσιτς να τη βλέπει κάθε μέρα. Ενός παιδιού δλδ που όπως ήρθε στην ομάδα, έτσι ακριβώς έφυγε. Για να μη πω ότι έφυγε και χειρότερος.

Έχω την εντύπωση πάντως, οτι αυτό το "να βγάζουμε παίκτες για την πρώτη ομάδα" μας έχει αποπροσανατολίσει όσον αφορά τις υποδομές. Διότι είναι φως φανάρι ότι η παραγωγική διαδικασία ΔΟΥΛΕΥΕΙ. Μέχρι δλδ τα 17-18 καλά πάμε. Το μετά είναι το θέμα.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 16 Σεπ 2013, 12:52

Πρώτα απ' όλα, μπράβο και στους δυο σας που ασχολείστε και ενδιαφέρεστε για τις ακαδημίες μας. Άρα, αρκετοί έχουμε την τρέλα αυτή με τα παιδιά μας!

Angel, 1.86 είναι ο Στρέζος και ίσως, πράγματι, είναι λίγο κοντός για τερματάς, άλλα έχει πολλά προσόντα (ρεφλέξ, αντίληψη, πολύ καλός στις εξόδους χαμηλά (τετ-α-τετ), καλός στις εξόδους στις σέντρες, ξέρει μπάλα (με την μπάλα κάτω, εννοώ), πολύ καλή μεταβίβαση με το χέρι κτλ). Θέλει βελτίωση στα ελεύθερά του (συχνά θέλουν... καλίμπρα γιατί βγαίνουν απ' ευθείας αράουτ) και σίγουρα σε κάποια τεχνικά θέματα. Είναι απώλεια, δεν το συζητώ. Ούτε ο Ράφα είναι ψηλός, αλλά νομίζω πως και με τέτοιο ύψος (γύρω στο 1.85) μπορεί κανείς να κάνει καριέρα. Ο Κασίγιας είναι κάτω από 1.90.

Συμφωνώ σε όλα όσα είπε και ο Angel.

Προτείνω, σε όποιον μπορεί, να έρχεται στη Λητή. Κοντά είναι και τα παιδιά θέλουν πολύ να παίζουν με κόσμο. Πέρσι ο γαύρος είχε 12.000 στο τσου λιγκ των μικρών κόντρα στην Άντερλεχτ (!!!) Απίστευτο νούμερο! Εμείς στη Λητή έχουμε 500-600 με γαυροαρούλη και 100-200 με όλους τους άλλους. Πολύ λίγος κόσμος. Βέβαια, το γήπεδο είναι πολύ μικρό, αλλά εάν υπάρχει προσέλευση ίσως το σκεφτούν για κάπου αλλού.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Δευτ 16 Σεπ 2013, 12:58

Dino? Δεν το ξέρω το θέμα θα έπρεπε να παίζαμε στη Μεσήμβρια τι στο καλό κάναμε εγκαταστάσεις εκεί? Πάντως πάμε καλά 4/4 και μ'αρέσει και ο Ιβιτς που πήρε το πτυχίο του και κυνηγάει και τα πιο πάνω, είναι σεμνός και παίζει και επιθετικά. Ποιον παίχτη πήρε ο Λάμπρος με την πρώτη ομάδα? Δώσε λίγο τα φώτα σου θέση και αξία παίχτη
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Δευτ 16 Σεπ 2013, 12:59

sotos26 έγραψε:Dino? Δεν το ξέρω το θέμα θα έπρεπε να παίζαμε στη Μεσήμβρια τι στο καλό κάναμε εγκαταστάσεις εκεί? Πάντως πάμε καλά 4/4 και μ'αρέσει και ο Ιβιτς που πήρε το πτυχίο του και κυνηγάει και τα πιο πάνω, είναι σεμνός και παίζει και επιθετικά. Ποιον παίχτη πήρε ο Λάμπρος με την πρώτη ομάδα? Δώσε λίγο τα φώτα σου θέση και αξία παίχτη


Sorry...u17 λέτε ε? Καλά anyway πες άμα ξες για u20
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 16 Σεπ 2013, 13:31

Εντάξει, K-20, K-17 δεν έχει και τόση διαφορά για μένα.

1) Στη Μεσήμβρια παίξαμε πέρσι 5-6 παιχνίδια, όταν η Λητή είχε γίνει εντελώς ακατάλληλη. Βέβαια, εντελώς κατάλληλη δεν ήταν ποτέ. Δεν είναι, όμως, και τόσο εύκολο να βρούμε δωρέαν άλλο καλούτσικο γήπεδο. Στη Μεσήμβρια τώρα, το μόνο καλό γήπεδο είναι αυτό που προπονείται η μεγάλη ομάδα και δεν θέλουν να το επιβαρύνουν με παιχνίδια των ακαδημιών. Αυτό ίσχυε πέρσι και εικάζω ότι ισχύει και φέτος.

2) Έχω προσωπική άποψη για την αξία των περισσότερων παιδιών της Κ-20, όμως δεν θέλω αδικήσω κανέναν, ειδικά αυτούς που ανέβηκαν πέρσι στην ομάδα. Επίσης, δεν θέλω να θεωρηθεί ότι προβάλλω κάποιον σε βάρος κάποιου άλλου. Όλοι προσπαθούν δεν θα επεκταθώ, φοβούμενος μήπως θίξω κάποιο παιδί και δεν το θέλω αυτό καθόλου. Πρόσφατα έγραψα και ένα κειμενάκι για τα παιδιά και θα γράψω και άλλα στο μέλλον. Πάντως, κάποια ταλέντα είναι πραγματικά σπουδαία και δεν πρέπει να χαθούν.

3)Με την πρώτη ομάδα προπονούνται συχνά αρκετά παιδιά, εκ των οποίων θυμάμαι τώρα τους: Ποζατζίδη, Κιόσε, Κουλούρη, Σαββίδη, Παπαδόπουλο, Πόζογλου, Δεληγιαννίδη, Πολύζο. Ίσως ξεχνάω και κάποιους άλλους.

4) Βρε συ, του το κολλήσατε τελικά το "Λάμπρος" και, να πω την αλήθεια, δεν μ' αρέσει καθόλου. Ήδη έχουν ξεκινήσει οι δικοί μας οι ΑΡΔ την αμφισβήτηση του κόουτς, συνεπικουρούμενοι και από τους κάτω ΑΡΔ και πραγματικά "δαιμονίζομαι". Δεν τον λένε ούτε Λάμπρο, ούτε Κωνσταντάρα, ούτε τίποτα! Τον λένε Hubb και τέτοιο προπονητή δεν έχουν ξαναδεί ούτε στον ύπνο τους! Ας μην πέφτουμε και μεις σε χαρακτηρισμούς και παρατσούκλια που δεν είναι και ιδιαίτερα τιμητικά. Ας τον λέμε "στρατηγό" εμείς εδώ μέσα.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Δευτ 16 Σεπ 2013, 14:03

Ελα ρε συ Ντίνο...μη με κάνεις να αλλάξω το ''Λάμπρος'' αφούτα σπάει! Εννοείται οτι κάνουμε πλάκα ε! Είναι σταρατηγάρα μέγιστη! Οσοι τώρα πάρουν τον χαρακτηρισμό και το κάνουν κοροιδευτικά μάλλον ξέχασαν τις φάπες που έριχνε ο συγχωρεμένος...
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό tad » Δευτ 16 Σεπ 2013, 14:06

Dino ονόματα δεν πρέπει να λέμε ... αλλά ρε σι φίλε ....

τι παιχτούρα είναι αυτός ο συνεπίθετος του φαλακροκόρακα διαιτητή εκ Κέρκυρας ερχόμενος ??????

Σε αυτόν επάνω ... μόνο το όνομα με χαλάει ... μεγάλη παιχτάρα ο πιτσιρίκος ... μπουκαδόρος ... μπαλαδόρος και νομίζω ότι μπορεί να παίξει και στις τρεις θέσεις πίσω από τον σέντερ φορ ... μακάρι να δουλέψει όσο πρέπει για να τον δούμε γρήγορα στην πρώτη ομάδα ...

Είναι πολλοί μικροί ακόμα αλλά φαίνεται αυτός που το έχεις σε υψηλό επίπεδο ... !!!
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 16 Σεπ 2013, 14:48

Που και να έλεγες το επίθετο, ρε συ... Χαχαχαχα!!!

Τέλος πάντων, φυσικά και σεις μπορείτε να λέτε τα ονόματα των παιδιών που σας έχουν κάνει εντύπωση. Εμένα, επειδή οι περισσότεροι με ξέρουν, δεν θέλω να νομίσουν το οτιδήποτε. Θεωρώ λεπτή τη θέση μου. Βεβαίως, όμως, μετά από κάποιο αγώνα ή σε μια γενική κριτική θα πω ποιοι ξεχώρισαν. Αλλά έτσι, που μου ζήτησε ο Σωτήρης, να του πω ποιους θεωρώ τους καλύτερους ανά θέση... όχι, δεν θέλω να πω. Κατανοητό, πιστεύω.

Άσε που μπορεί να κάνω και λάθος. Τρανταχτό παράδειγμα ο Κίτσιου, τον οποίο μέσα μου τον είχα στη δεύτερη "γραμμή του πυρός", τρόπον τινά. Εάν με ρωτούσε πρόπερσι, δλδ, κάποια άλλα ονόματα θα του έλεγα. Έτσι για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους και να μην το παίζω ειδήμονας (που ΔΕΝ είμαι). Ο Στελλάρας, όμως, με διέψευσε πανηγυρικά και τον καμαρώνω και γω,μαζί με όλους σας.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 16 Σεπ 2013, 16:56

Στη Νέα Μεσήμβρια έχει ένα μόνο γήπεδο με κανονικές διαστάσεις. Το θέμα είναι γνωστό και παλιό. Έγινε (πρόσφατα ξανά) ανακατασκευή του χλοοτάπητα και προπονείται εκεί η πρώτη ομάδα. Συν τοις άλλοις, το χειμώνα φυσάει και αν το δηλώσεις ως έδρα, κάποια παιχνίδια εκεί δεν θα γίνουν λόγω του αέρα. Last but not least, από εκεί φεύγουμε και είναι οριστικό. Εκτός αν ο χώρος (στον οποίο δεν έχουν ξοδευτεί και λίγα) αξιοποιηθεί για να αποκτήσουν έδρα ΜΟΝΟ τα τμήματα υποδομών.

Ντίνο ξέρεις πολύ καλά το ενδιαφέρον μου για τους μικρούς. Το θέμα δεν είναι να ενδιαφέρομαι όμως εγώ ή εσύ.

Επειδή καταλαβαίνω οτι το να πάει κανείς στη Λητή για ένα τέτοιο παιχνίδι δεν είναι και το πιο απλό πράγμα, θα προτείνω, όποιος έχει διάθεση να τραβηχτεί κατά κει και διαθέτει αυτοκίνητο, να μας το πει εδώ μέσα στα φανερά. Σίγουρα, μιας και το Paokmania δεν είναι και μικρό, θα βρεθούνε ένας δυο ακόμα που θα θελήσουν να πάνε μαζί του. Έτσι και με παρέα θα πάει, και παιδιά από εδώ μέσα θα γνωρίσει (αξία ανυπολόγιστη :lol: :lol: ), και το κυριότερο θα δει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, κατακτητικό ποδόσφαιρο.

Παίδες, πιστέψτε με. ΥΠΑΡΧΕΙ Έλληνας ποδοσφαιριστής. ΔΕΝ είναι όλοι σαν τον Μανιάτη και τον Τάτο. Έχει παιδιά που και μπάλα ξέρουν και μπουκαδόροι είναι (Αλέφαντος speaking) και απ' όλα.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Δευτ 16 Σεπ 2013, 17:04

Αngel συμφωνώ δες πόσους έχουμε εμείς στις εθνικές σε όλα τα τμήματα. Φυσικά και υπάρχει και έλληνας ποδοσφαιριστής και οι καλοί παίζουν σε μεγάλα κλαμπ είναι σημεία των καιρών, σ'όλες τις χώρες έχουν τρελαθεί με τους ξένους σταρ. Εγω θέλω Μανούσο για παράδειγμα, μου θυμίζει περίπτωση Φρούσου
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Πρωτάθλημα (Κ17) 2013-2014

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Σάβ 10 Μάιος 2014, 17:50

που μπορούμε να δούμε τον ημιτελικό με τον γάβρο τα τσακαλάκια της Κ17?
πρεπει να το εχει η νοβα
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Νέων - Κ17

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες