poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητή

poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητή

1) Μπολονι
58
28%
2) Σαντος
56
27%
3 )Αναστασιάδης
24
11%
4) Άλλος
72
34%
 
Σύνολο ψήφων : 210

poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητή

Δημοσίευσηαπό angelheart » Τρί 30 Απρ 2013, 15:37

moican4 έγραψε:Αν θέλετε κάνουμε και ένα poll στο παρόν τόπικ..

Προτείνω

1) Μπολονι
2) Σαντος
3 )Αναστασιάδης
4) Άλλος

Νομίζω καλύπτει όλα τα γούστα, αν συμφωνείτε όλοι ας το κάνει κάποιος μοντ για να ψηφίσουμε ....


Απλά να προσθέσω οτι καλό θα ήταν να έγραφε όποιος μπει στον κόπο και ΓΙΑΤΙ θεωρεί καταλληλότερο το τάδε.

ΦΥΣΙΚΑ μπορείτε να βάλετε ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΤΕ στο (4). Απλά πήρα ως αφορμή το ποστ του Moican.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό panos031 » Τρί 30 Απρ 2013, 15:42

ειμαι αναμεσα σε σαντος και μπολονι. Πιο πολυ προς σαντος ομως.
Π.Α.Ο.Κ 1926
Άβαταρ μέλους
panos031
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2008, 10:30

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό Thanix » Τρί 30 Απρ 2013, 15:43

Μπολονι

Γιατι πιστευω και με βασει οσα εχουμε δει απο την καρριερα του οτι εχει την προπονητικη ικανοτητα, ειδικα οταν ηταν σε ομαδες με λεφτα να την βγαλει πρωταθλητρια παιζοντας πολυ ομορφο ποδοσφαιρο!

Αυτο.-

ΥΓ παρολα αυτα πιστευω θα παρουμε καποιον αλλο...
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό lamosas » Τρί 30 Απρ 2013, 15:44

Φερτε τον Μπολονι με ένα αξιοσέβαστο μπατζετ και ολική επιλογή ποδοσφαιριστών να δουμε λιγο μπαλιτσα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3594
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό Mario Jardel » Τρί 30 Απρ 2013, 15:47

Δυσκολη αποφαση μεταξυ Σαντος και Μπολονι αλλα προτιμω τον πρωτο επειδη ειναι πιο σοβαρος.
Άβαταρ μέλους
Mario Jardel
 
Δημοσιεύσεις: 1288
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 13:15

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Τρί 30 Απρ 2013, 15:48

ψήφισα boloni γιατί πιστεύω ότι είναι ο καταλληλότερος αυτή την στιγμή
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό hitman » Τρί 30 Απρ 2013, 15:51

Ψήφισα Μπόλονι γιατί:

1) Στην ουσία δεν έχουμε δει παρά ελάχιστα από αυτόν, παρότι έχει κάνει τρομερή δουλειά όπου βρέθηκε. Από τη 10η αγωνιστική ήξερε ότι είναι τελειωμένος ενώ και η πίεση που ανέφερε ο Μοϊκανός ότι δεχόταν ( αν δεν κερδίσεις έφυγες κλπ ) καθιστούν το δείγμα Μπόλονι στον ΠΑΟΚ απρόσφορο για κριτική, αν και είχαμε και καλές εμφανίσεις ( Τότεναμ, 2 νίκες στο ΟΑΚΑ στο β γύρο ). Είναι πανέξυπνος και ένιωσε τί θα πει ΠΑΟΚ σχεδόν αμέσως.

2) Γουστάρω τρελά και Σάντος, που έκανε δουλειά και εξ αιτίας του πηγαίναμε μέχρι και φέτος με αυτόματο πιλότο. ΠΟΛΥ θα το χαιρόμουν να την έκανε από ΕΠΟ και να άφηνε το Σαρρή με το πουλί στο χέρι, αλλά ξέρουμε ότι ο Πορτογάλος έχει άλλο ήθος και δεν θα έφτανε ως εκεί. Λόγω του μπερδέματος με Εθνική ΚΑΙ ΜΟΝΟ απέκλεισα τον Σάντος.
" Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία"
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ
Άβαταρ μέλους
hitman
 
Δημοσιεύσεις: 2610
Εγγραφή: Κυρ 13 Ιούλ 2008, 17:56

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Τρί 30 Απρ 2013, 15:53

Όπως τα έγραψε ο Hitman πιο πάνω.

László Bölöni

Από το τόπικ του Paokmania πέρισυ (περίπου σελίδα 155) όταν η πλειοψηφεία εδώ μέσα προσευχόταν να μείνει για πολύ ενώ το πριόνισμά του είχε ήδη ξεκινήσει από αυτούς που έφεραν τον Γ.Δ.:

Re: László Bölöni

Δημοσίευση από Stepas » Κυρ Ιαν 22, 2012 2:05 pm

Όλα τα εύσημα στον Μπόλονι από πλευράς μου. Είναι ξακάθαρα αποτέλεσμα της εξαιρετικής δουλειάς του η εικόνα μας φέτος και ειδικά η καλή εικόνα μας απ'τις αποχωρήσεις και μετά. Αξιοποιεί μεγάλο μέρος του ρόστερ του, κάνει συγκρατημένο rotation, αναδεικνύει πραγματικούς πιτσιρικάδες (και όχι 24χρονους - αιώνια ταλέντα) τους οποίος εντάσσει σε μικρό χρόνο αλλά σταδιακά στο κλίμα των μεγάλων, ενώ ταυτόχρονα κρατά δεμένη και συσπειρωμένη την ομάδα παρά τις αντιξοότητες (οικονομικά, αποχωρήσεις βασικών κλπ) κατακτώντας και νίκες που την έχουν κρατήσει εντός και των τριών στόχων της.

Η ομάδα αντί να δείχνει σημάδια διάλυσης (βλ κουλα) βγάζει μια δύναμη, μια υγεία και με τους πιτσιρικάδες σού δίνει κι ένα όραμα για το μέλλον. Θέλω σαν τρελός να στηριχθεί ο Μπόλονι και το πλάνο που διαφαίνεται να υπάρχει (εξορθολογισμός οικονομικών, ανάδειξη νέων παιχτών, νέες πηγές εσόδων) να το βάλουμε σε πλήρη εφαρμογή και να το στηρίξουμε παρά τα λάθη που έχουν γίνει απ'τη διοίκηση. Νομίζω αξίζει.

Εγώ τέτοια πράγματα που βλέπω απ'τον Μπόλονι δεν τα έχω ξαναδεί στον ΠΑΟΚ. Τέτοια ευρωπαϊκή, σύγχρονη νοοτροπία, χωρίς να χάνεται το δικό μας ΠΑΟΚτσήδικο στοιχείο, είναι πρωτόγνωρη για εμένα. Ακόμα και ο Σάντος που σωστά του αναγνωρίσαμε ότι μας άλλαξε νοοτροπία και ότι ήταν ο σημαντικότερος προπονητής-δάσκαλος που είδε η ομάδα μετά από πολλά χρόνια, μοιάζει "λίγος" μπροστά σε αυτά που κάνει ο Μπόλονι.

Θέλω μόνο να πω ότι θα έρθουν και κακές στιγμές του Μπόλονι. Και ήττες θα έρθουν και ίσως νέες επικοινωνιακές του τρέλες που θα μας βάζουν στην πρίζα. Είναι ευφυέστατος, ικανότατος αλλά όπως έχει δείξει το παρελθόν του έχει και αρνητικά. Εκεί είναι που πρέπει να στηρίξουμε. Ας μην ξεχνάμε το μέλι που στάζουμε όλοι τώρα που τα πράγματα είναι καλά. Ας βλέπουμε τα πράγματα σφαιρικά όταν θα έρθει η στραβή, ας σκεφτόμαστε δηλ ότι ένα σερί αρνητικών αποτελεσμάτων ή κακής μπάλας δεν είναι τίποτα μπροστά στην πιθανότητα να κάτσει αυτός ο άνθρωπος εδώ για άλλα δύο χρόνια και να σου φτιάξει ομάδα 5 δικών σου Ελληνόπουλων που θα πρωταγωνιστεί...[/i]
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2957
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 30 Απρ 2013, 16:21

Προσωπικά θέλω άλλον,αλλά επειδή δεν μου αρέσει και να αερολογώ ψήφισα Σάντος.Τα μάτια μου πονούσαν,αλλά τα αποτελέσματα μετράνε..Ομάδα με πειθαρχία και με ρόλους που αν δεν είχε το οικονομικό πρόβλημα θα είχε σαρώσει τα πάντα..

Το 0-3 μέσα στην Ξάνθη και το 1-0 με τον γαύρο στα πλέι οφ μου έχουν μείνει χαραγμένα..Φοβερό ποδόσφαιρο είχαμε παίξει..
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τρί 30 Απρ 2013, 16:29

Μπόλονι γιατί
1)Υπήρξαν παιγνίδια που η ομάδα έπαιξε ποδόσφαιρο επιπέδου
2)Η συμπεριφορά της ΠΑΕ απέναντι του ήταν αισχρή
3)Ξεφτύλισε τους αρδ

Δεν θα με χαλούσε ο Σάντος.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό PAPA TSIBIKOS » Τρί 30 Απρ 2013, 16:35

Σάντος , γιατί το παρελθόν του με έχει δείξει ότι έχει το μεγαλήτερο ποσοστό επιτυχημένων μεταγραφών (ΠΑΟΚ , ΑΕΚ) σε σχέση με άλλους κόουτς.
δλδ ΔΕΝ κάνει πουστιές με μανατζιρλίκια αρδ κλπ.
Νομίζω ότι και σε επίπεδο γνωριμιών είναι ένα επίπεδο πάνω από τον Μπόλονι.
Μην τρώγεστε μεταξύ σας φάτε τους πλούσιους......λεφτά υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
PAPA TSIBIKOS
 
Δημοσιεύσεις: 1454
Εγγραφή: Παρ 11 Φεβ 2011, 20:30

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό zissos » Τρί 30 Απρ 2013, 16:36

Ψήφισα Σάντος γιατί η ομάδα χρειάζεται να ξαναφτιάξει μέταλλο από την αρχή. Και να έχει διάρκεια σε ότι και να κάνει.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό don pablo » Τρί 30 Απρ 2013, 16:37

σαντος με κλειστα ματια ,γιατι? γιατι ειναι ο σαντος
Άβαταρ μέλους
don pablo
 
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιουν 2009, 15:53

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό alp920 » Τρί 30 Απρ 2013, 16:43

μπερέτα? :mrgreen:
Δεν είναι άσχετος με την ομάδα,έχει γνώση της ομάδος καθώς δεν έχει ούτε δυο χρόνια που αποχώρησε,ευρωπαίος προπονητής της ιταλικής σχολής,όπερ σημαίνει πως γνωρίζει το μεσογειακό ταμπεραμέντο,σε ενδεχόμενη κόντρα με τον γκαρσία θα αποχωρήσει σίγουρα αυτός,οπότε δεν θα τραβήξουμε το φετινό κουπί,και φυσικά είναι επικοινωνιακός και χωρίς τάσεις βεντετισμού,με ενδιαφέρουσα οπτική και στάση για την ζωή και το ποδόσφαιρο.όπως θυμόμαστε άλλωστε από το πέρασμα του,στο οποίο άφησε σίγουρα το στίγμα του.
Και όποιος είναι μάγκας από εσάς,αν μπορεί ας βγεί να με διαψεύσει σε αυτά που γράφω.ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣ ΕΝΑ :lol: :lol: :lol: :lol:
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2000
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό shark4 » Τρί 30 Απρ 2013, 16:48

László Bölöni

Για ολους τους λογους που προαναφερθηκαν .....
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Επόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες