Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 29 Δεκ 2012, 08:25

marley 4 έγραψε:
Armagedonas έγραψε:
Sera4 έγραψε:8 Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΗΠΕΔΟ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ
ΤΟΥΜΠΑ ΕΚΘΕΣΗ Η ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ


Τι λες ρε φιλε?? με τα λεφτα του επενδυτη που σε εσωσε απο τη διαλυση θα κανεις κουμαντο? Τι ειναι αυτα ρε συ?
Dimg4
 

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 29 Δεκ 2012, 09:58

Θα γίνει διάλογος αλλα η τελική απόφαση ειναι του μεγαλομετοχου και έτσι πρέπει να γινει, στο χέρι μας ειναι να τον πείσουμε ότι μπορει αν μπορει να γινει στην τούμπα με στραβοστομιες δεν μπορούμε να πείσουμε κανεναν


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 29 Δεκ 2012, 11:27

Dimg4 έγραψε:
marley 4 έγραψε:
Sera4 έγραψε:8 Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΗΠΕΔΟ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ
ΤΟΥΜΠΑ ΕΚΘΕΣΗ Η ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ


Τι λες ρε φιλε?? με τα λεφτα του επενδυτη που σε εσωσε απο τη διαλυση θα κανεις κουμαντο? Τι ειναι αυτα ρε συ?


σορρυ φιλε αλλα δεν εχω γραψει πουθενα τετοιο πραγμα... :ugeek:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Armagedonas » Σάβ 29 Δεκ 2012, 12:59

Μερικοί θα μας τρελάνετε!!!!

για να πάμε σε κάτι πιο πρόσφατο

ΣΕ ΠΟΙΑ ΘΥΡΑ ΕΒΑΛΕ ΔΙΧΤΥ Ο ΙΒΑΝ ΑΜΈΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ??????????????????????

άντε ρε παιδιά,πιστεύω έχουμε όλοι ένα στοιχειώδες επίπεδο,μην κάνετε το άσπρο μαύρο!

(ΕΚΤΟΣ αν όπως υπαινίχθηκε κάποιος,στην Θύρα 4 δεν πηγαίνουν μέλη της Θύρας 4 αλλά άσχετοι.Τότε να το συζητήσουμε,αν και μου φαίνεται απίθανο!!!)
Armagedonas
 
Δημοσιεύσεις: 882
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 20:04

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 29 Δεκ 2012, 13:21

ρε συ αρμαγεδωνα τι αδυνατεις να καταλαβεις παραληκαρι μου??κανεις καταγγελια για ΕΠΩΝΥΜΟ συνδεσμο του ΠΑΟΚ...εχεις να πεις κατι συγκεκριμενο ή θα συνεχισεις να αερολογεις??δηλαδη εχεις να πεις οτι αυτος αυτος και εκεινος που ειναι μελη του σφ ΠΑΟΚ ΘΥΡΑ4 σε εκεινο το ματς εκαναν εκεινα τα επεισοδια??μιλας με στοιχεια??δειξτα μας και εμας...

γιατι ετσι και εγω γραφω ο αρμαγεδωνας που τα σπαει σε καθε ματς και τα κανει ολα ταναπου...θα εχει βαση??οχι...ε ουτε το δικο σου...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό slidar » Σάβ 29 Δεκ 2012, 13:42

Για να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλιοι..


Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 29 Δεκ 2012, 14:03

Dimg4 έγραψε:
Τι λες ρε φιλε?? με τα λεφτα του επενδυτη που σε εσωσε απο τη διαλυση θα κανεις κουμαντο? Τι ειναι αυτα ρε συ?


ασε ρε φιλε το σεναριακι και τισ σαλτσες
ο ιβαν μπορει να κανει γηπεδο οπου θελει και αν θελει να ερθει σε ρηξη με τον ΑΣ δικαιωματα του
ΑΝ ομως εμπλεκεται το γηπεδο της τουμπας πρεπει να συμφωνησουμε εμεις ΔΙΚΟ ΜΑΣ ειναι οχι δικο του οκ?
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 29 Δεκ 2012, 14:41

δεν χωραει στο μυαλο μου ΠΑΟΚ χωρις θυρα 4.η ολη κουβεντα για τις τιμωριες ειναι τελειως αποπροσανατολιστικη.
σε ενα καθαρο πρωταθλημα καμια θυρα 4 κ γενικα καμια θυρα κ συνδεσμος δεν θα μπορουσε να ταυτιστει με οποιαδηποτε τιμωρια.
παντα ρισκαρεις καποια πραγματα για τις ιδεες σου.ακομα κ εις βαρος σου.εφοσον βεβαια μενεις πιστος σε αυτες.
η λυση ποια ειναι?να καθομαστε θεατες σε εναν βουρκο σαπιλας κ βλεποντας παραγοντες να βιαζουν καθημερινα το περι δικαιου αισθημα μας αδοαμαρτυρητα.ο ΠΑΟΚ ειναι η αφορμη.
κ να μη ξεχναμε οτι πλεον αποδεδειγμενα ο πιο αποτελεσματικος τροπος κατευνασμου κ ελεγχου της μαζας ειναι το χρεος.ειναι το απολυτο πυρηνικο οπλο των ημερων μας.
εγω τον ΠΑΟΚ τον θελω τζαναμπετη.οχι ελβετο θεατη.ο σαββιδης κ καθε σαββιδης θα πρεπει να σεβαστει τις αρχες του λαου αν θελει να εχει γιορτινο γηπεδο.ο ΠΑΟΚ εγινε παντου γνωστος για τη δυναμικη του λαου του στην οποια οι συβδεσμοι συνεβαλαν τα μεγιστα με τις οποιες κακες στιγμες.οχι για το θεαμα κ τους τιτλους.
εχω μεγαλη απορια να δω αν θα αρχισουμε να παιρνουμε πρωταθληματα αν θα μεταλλαχθει το dna κ πως.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό dimbar » Σάβ 29 Δεκ 2012, 15:18

Δεν ξέρω αν έχουμε διαφωνήσει σε άλλα θέματα αλλά εδώ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
Το DNA, δυστυχώς φοβάμαι ότι θα μεταλλαχθεί σe μεγάλο βαθμό.Η προδιάθεση από μερίδα του ''λαού'' υπάρχει.
Πως θα γίνει? Οπως εγινε η Coca-Cola Light να πουλάει περισσότερο από την κανονική Coca-Cola, χρήμα, χρόνο και ένα ''εξυπνο'' μάρκετινγκ-πλαν θέλει.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 29 Δεκ 2012, 16:07

Dimg4 έγραψε:
marley 4 έγραψε:
Sera4 έγραψε:8 Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΗΠΕΔΟ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ
ΤΟΥΜΠΑ ΕΚΘΕΣΗ Η ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ


Τι λες ρε φιλε?? με τα λεφτα του επενδυτη που σε εσωσε απο τη διαλυση θα κανεις κουμαντο? Τι ειναι αυτα ρε συ?


σορρυ φιλε αλλα δεν εχω γραψει πουθενα τετοιο πραγμα... :ugeek:[/quote]

Εκανα λαθος στην παραθεση φιλε, δεν πηγαινε σε σενα αλλα στον μαρλευ
Dimg4
 

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό sakisxxx » Σάβ 29 Δεκ 2012, 20:29

slidar έγραψε:Για να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλιοι..



Ειναι πρωτη φορα που γραφω την αποψη μου για το γηπεδο…Οταν στα μεσα του 80 εγινα ΠΑΟΚ,εγινα για τον κοσμο του και οχι για τους τιτλους….οταν στα μεσα του 90 πηγα στην 4 για πρωτη φορα ημουν χεσμενος απο φοβο και γεματος εκσταση απο αυτα που εβλαπα τοσα χρονια απο την τηελεοραση…..Οχι οπως τωρα που πανε οι διαφοροι ζελεδες με τα κοκκινο πρασινα μπλουζακια και τα γκομενακια μαζι και βγαινουν φωτογραφιες για να τις ποσταρουν στο facebook….Αμφιβαλλω αν καποιος απο αυτους που διαφωνει με την 4,δεν εχει υπερηφανευτει για τον λαο μας,σε καποιν αλλο οπαδο αλλης ομαδας…ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ 4……..Και οπως λεει ενα πανω...
Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ….
Άβαταρ μέλους
sakisxxx
 
Δημοσιεύσεις: 711
Εγγραφή: Τρί 11 Μαρ 2008, 02:57
Τοποθεσία: ΟΡΥΧΕΙΟ ΝΟΤΙΟΥ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Armagedonas » Σάβ 29 Δεκ 2012, 21:18

Καταρχήν είναι ΤΡΑΓΙΚΟ να λέει κάποιος πως όταν δεν πάει καλά η ομάδα ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ να τα σπάμε και να τιμωρείται η ομάδα προκειμένου να φύγει ο ανεπιθύμητος πρόεδρος.(παρί σεν ζερμαίν)

Δεύτερον η ΘΥΡΑ 4 έδιωξε τον μεγαλύτερο πρόεδρο και παράγοντα που πέρασε από τον ΠΑΟΚ,ο οποίος με την μαγκιά του έφτιαξε ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ που πέρασε ποτέ από την Ελλάδα,τον ΠΑΟΚ του 7Ο κόντρα σε θεούς και δαίμονες.

Τρίτον,επαναλαμβάνω πως δεν είναι τυχαίο πως η πρώτη κίνηση Σαββίδη ήταν να βάλει δίχτυ στη Θύρα 4.

Τώρα αν κάποιος ισχυρίζεται ότι στη θύρα 4 ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΕΛΗ του συνδέσμου αλλά άσχετοι οι οποίοι δημιουργούν τα επεισόδια,τότε να το συζητήσουμε,αλλά μοιάζει ΑΠΙΘΑΝΟ.

Δεν λέω ότι υπάρχει γραμμή ή απόφαση ή σχέδιο για επεισόδια από την διοικηση του Συνδέσμου.
ΑΛΛΑ ότι πάμπολλες φορές τα επεισόδια ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ από αυτήν την θύρα!!!

ΥΓ Φυσικά μιλάμε για την μικρή 4 έτσι...όχι για την άλλη,όπου στεγάζονται άλλοι μεγάλοι σύνδεσμοι πχ Νεάπολη οι οποίοι σχεδόν ποτέ δεν κατηγορήθηκαν για επεισόδια.

ΥΓ2 θυμάται κανείς τί βρέθηκε στα γραφεία της Θύρας 4 στην έφοδο της Αστυνομίας πριν κανένα χρόνο??????

ΚΛΕΙΝΩ εδώ το θέμα.ο καθένας έχει την άποψή του.Σεβαστή φυσικά!!!

Κάποια γεγονότα όμως είναι αδιαμφισβήτητα και δεν χωράνε αντίρρηση.
Armagedonas
 
Δημοσιεύσεις: 882
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 20:04

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 29 Δεκ 2012, 21:26

Το Ντου με αεκ και το κάψιμο με φωτοβολιδα του σαχα απο αλλο σημείο της 4 έγινε αρμαγεδωνα αλλα τι σημασία εχει τώρα να τα σκαλίζουμε ;


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 29 Δεκ 2012, 21:34

Επαναλαμβάνω για ακόμη μια φορά ότι είμαι άσχετος με το θέμα των συνδέσμων, τον τρόπο λειτουργίας τους, τις ευθύνες τους στη φύλαξη του γηπέδου, κτλ.

Θα ρωτήσω όμως ένα πράγμα: Δεν υπάρχει μια κοινή πορεία/γραμμή/αρχή ΟΛΩΝ των συνδέσμων που λέει "Δεν πετάμε μπουκάλια, δεν πετάμε πυρσούς στο χόρτο, δεν ρημάζουμε, μόνο φωνάζουμε συνθήματα";
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Thanix » Σάβ 29 Δεκ 2012, 21:43

Armagedonas έγραψε:
ΥΓ Φυσικά μιλάμε για την μικρή 4 έτσι...όχι για την άλλη,όπου στεγάζονται άλλοι μεγάλοι σύνδεσμοι πχ Νεάπολη οι οποίοι σχεδόν ποτέ δεν κατηγορήθηκαν για επεισόδια.

ΥΓ2 θυμάται κανείς τί βρέθηκε στα γραφεία της Θύρας 4 στην έφοδο της Αστυνομίας πριν κανένα χρόνο??????

ΚΛΕΙΝΩ εδώ το θέμα.ο καθένας έχει την άποψή του.Σεβαστή φυσικά!!!

Κάποια γεγονότα όμως είναι αδιαμφισβήτητα και δεν χωράνε αντίρρηση.


Θα σταθω στα 2 ΥΓ σου...Στην ΜΙΚΡΗ 4???????? Εχεις παει αδερφε γηπεδο ποτε????υπαρχει η μικρη και η μεγαλη 4???εδω δεν ξες καν τις ονομασιες και μιλας για την 4?
Προσπαθησα να παρω σοβαρα τα τελευταια σου ποσταρισματα αλλα μονο με αυτο το ΥΓ φαινεται οτι ειτε δν εχεις παει ποτε μα ποτε γηπεδο ειτε οτι εισαι 14 χρονων...δλδ ελεος...θες να κραξεις κραξε αλλα τουλαχιστον να ξες τα βασικα!!!εκτος αν εισαι απο τους αλλους μεγαλους συνδεσμους που δν κατηγορηθηκαν ποτε σε σχεση με την 4 που βρηκαν τα μυρια οσα οι μπατσοι...(ασχετως το οτι το ντου εγινε σε αλλο συνδεσμο οταν βγηκαν φωτογραφιες κτλ, αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα εδω ειπαμε μικρη και μεγαλη 4)

ΥΓ δικο μου ...δεν ημουν ουτε θα ειμαι ποτε συνδεσμιτης αλλα μην ακουμε και οτι να ναι...
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης