Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό elpaoki » Πέμ 25 Οκτ 2012, 22:53

αληθεια ο βαζελος τωρα θα τιμωρηθει για τα επισοδεια... :?: :?: :?:
PAOK ATHENS ΖΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ
Άβαταρ μέλους
elpaoki
 
Δημοσιεύσεις: 849
Εγγραφή: Παρ 18 Φεβ 2011, 20:08

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 25 Οκτ 2012, 23:13

Ποια επισοδεια τα δείξανε κάποιοι κάπου κάποτε ; Αυτα μόνο στην τούμπα όπου δείχνουμε και λεπτομέρειες


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό angelheart » Πέμ 25 Οκτ 2012, 23:47

slidar έγραψε:To kaφενειο που μας εστειλε off απο το ουεφα συνεχιζει να μας πληρωνει.

3/3 ηττες. Το 6/6 ειναι κοντα..


Slid βασικά άπαξ και μπεις στους ομίλους του Europa, 2 πόντους (δλδ το ισοδύναμο μιας νίκης ή δυο ισοπαλιών) τους παίρνεις έτσι και αλλιώς, ακόμα και 6 ήττες να κάνεις. Συνεπώς και 1 νίκη/5 ήττες βαθμολογικά (δλδ όσον αφορά συντελεστές ομάδας) είναι το ίδιο ακριβώς.
Διαφορά υπάρχει ΜΟΝΟ στα λεφτά.

ΥΓ : τώρα είδα τον όμιλο της Rapid. Χαλαρά 6/6 ήττες θα κάνουν.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 26 Οκτ 2012, 00:52

Δύο λαοί ,της Ιταλίας και της Ελλάδας ,που τσακίστηκαν απ τη οικονομική κρίση και δε βρήκαν τη δύναμη να αντιδράσουν σ αυτό τον αρμαγεδώνα ,σκοτώνονται για το ποδόσφαιρο.Τραγικό..
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 26 Οκτ 2012, 03:26

Οντως .... η Λάτσιο δεν βλεπόταν σήμερσα και το αποτέλεσμα του βάζελου ήταν δίκαιο.
Αληθεύει ότι ο Μπουμσόνγκ έχει θλάση στην δεξιά τσέπη; :lol:
Αναρωτιέμαι τι παππά τους ταΐζει ο αλαφούζος για τα λεφτά που υποτίθεται ότι θα πάρουν. Φράγκο δεν πρόκειται να δουν.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 26 Οκτ 2012, 09:53

η μεγαλη ομαδα της ραπιντ συνεχιζει να χαριζει ωραιες στιγμες στας ευρωπας...1-8 τερματα και 0 βαθμοι σε 3 αγωνες...απο αυτους αποκλειστηκαμε... :ugeek:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Παρ 26 Οκτ 2012, 10:02

Ωραία ρε Σέρα και αυτό τώρα τι σημαίνει; Δηλαδή τι θέλουμε να προκαλέσουμε; Να μειώσουμε την ομάδα τι; Στα @@ μας η Ραπίντ, μας κέρδισε δίκαια τέλος. (φιλικά τα λέω εννοείται).

Αυτό ο Ζέλος όσο περίεργο και αν σας φανεί έχει και γαμώ τις άμυνες.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 26 Οκτ 2012, 10:04

τιποτα δε σημαινει...επιβεβαιωνει το γεγονος οτι εφαγες εναν απαραδεκτο αποκλεισμο απο εναν καφενε...δεν καταλαβα το νοημα του ποστ σου...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sakisxxx » Παρ 26 Οκτ 2012, 10:06

Η οργισμένη παρέμβαση του Αλαφούζου

Τα tweets του Γιάννη Αλαφούζου κόντρα στον ANT1 φαίνεται ήταν οι προειδοποιητικές βολές πριν την κατά μέτωπο επίθεση του προέδρου του Τριφυλλιού προς το κανάλι του Αμαρουσίου.

Δεν εξηγείται αλλιώς το γεγονός ότι ο ισχυρός άνδρας της πράσινης ΠΑΕ με τηλεφωνική του παρέμβαση στην εκπομπή του ANT1 μίλησε για προβοκατόρικο ρόλο από πλευράς του καναλιού ενώ έριξε και βόμβα...

Επίθεση κατά του ΑΝΤ1 εξαπέλυσε μέσω του twitter ο Γιάννης Αλαφούζος για την μετάδοση της αναμέτρηση...


Δωρεάν Live Streaming | Συναρπαστικό Live Betting | 100ευρώ μπόνους!
Αρχικά, ο Αλαφούζος τόνισε σε επιθετικό ύφος: "Θέλω να εκφράσω τη βαθύτατη λύπη μου για την κάλυψη του αγώνα του Παναθηναϊκού. Έχετε μια προκατάληψη ως κανάλι και ως εκπομπή και θεωρώ ότι κάνατε στρεβλή παρουσίαση στην απόδοση της ομάδας. Αυτή είναι η άποψη μου, αλλά και πολλών οπαδών μας.

Ο Παναθηναϊκός έπαιξε εξαιρετικό ποδόσφαιρο, έπρεπε να νικήσει και εσείς τον παρουσιάζετε σαν ομάδα έτοιμη να πεθάνει, να διαλυθεί και ότι είναι τυχερή που πήρε το βαθμό. Νομίζω ότι αφού προβάλετε μόνο τον Παναθηναϊκό, ακόμα και αν δεν τον συμπαθείτε, δεν θα έπρεπε να κάνετε μία τόσο προκατειλημμένη παρουσίαση.

Εγώ τα λέω αυτά για να ξέρουν οι τηλεθεατές του ΑΝΤ1 ότι εμείς όχι μόνο δεν συμμεριζόμαστε την άποψη σας, αλλά εκφράζουμε και την αγανάκτηση μας για αυτή την εμπάθεια".

Κατόπιν, εξήγησε πως το βήμα που του δόθηκε από τον σταθμό, είναι αυτονόητο: "Τον τίτλο που έχετε στην οθόνη σας, τον είδε όλος ο κόσμος, όχι μόνο εγώ. Ξέρετε πολύ καλά πως όταν σας παίρνει ο πρόεδρος μιας ομάδας, που την έχετε παρουσιάσει με έναν τρόπο συγκεκριμένο και σας ζητάει να παρέμβει, το ελάχιστο δημοσιογραφικό ήθος επιβάλλει να τη δεχτείτε. Το λέω για να ξέρετε τη θέση μας"

Στη συνέχεια, έριξε τη... βόμβα της βραδιάς: "Θέλω να σας πω ότι ξέρω πολύ καλά ότι κάποιοι άνθρωποι του ΑΝΤ1 έχουν ιδιαίτερη αντιπάθεια απέναντι στον κύριο Φερέιρα και συμμετείχαν - έχω στοιχεία στα χέρια μου, αν θέλετε - σε κλειστές ομάδες, που συζητούσαν και με ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού για το πως θα πετύχουν αλλαγή του προπονητή. Αν θέλετε αυτά τα πράγματα, τότε εντάξει. Δεν έχουν όμως τόση δύναμη, γιατί δεν τα κατάφεραν".

Έπειτα, εξέφρασε την ενόχληση του για την κάλυψη των επεισοδίων: "Θα ήσασταν ευτυχής να μην τα είχε καταφέρει ο Παναθηναϊκός και επίσης, δεν αναφέρατε για τον φασιστικό χαιρετισμό που απεύθυναν συνέχεια οι οπαδοί της Λάτσιο και προκαλούσαν τους οπαδούς του Παναθηναϊκού συστηματικά. Είπατε απλά ότι δεν είναι τα καλύτερα παιδιά.

Προσπαθούσαμε όλο το απόγευμα να μάθουμε ποιοι ήταν αυτοί με τις μοτοσυκλέτες που ακολουθούσαν τους εκδρομείς της Λάτσιο από το αεροδρόμιο αν ήταν πολιτικής προελεύσεως, γιατί ξέρουμε ότι η Λάτσιο επισήμως είναι μία ομάδα με ροπή στην ακροδεξιά, αν ήταν ακροδεξιοί, ακροαριστεροί ή οτιδήποτε άλλο. Πρώτα κατηγορήσατε και λούσατε τον Παναθηναϊκό συνολικά και μετά σταθήκατε στους οπαδούς της Λάτσιο".
http://www.sport24.gr/football/omades/P ... 84086.html

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
sakisxxx
 
Δημοσιεύσεις: 711
Εγγραφή: Τρί 11 Μαρ 2008, 02:57
Τοποθεσία: ΟΡΥΧΕΙΟ ΝΟΤΙΟΥ

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Παρ 26 Οκτ 2012, 10:17

Sera4 έγραψε:τιποτα δε σημαινει...επιβεβαιωνει το γεγονος οτι εφαγες εναν απαραδεκτο αποκλεισμο απο εναν καφενε...δεν καταλαβα το νοημα του ποστ σου...


Δεν είναι καφενές η Ραπίντ. Αυτό μας έχει φάει να λέμε Καφενέ τον ένα και τον άλλο. Καφενές ήμασταν εμείς για αυτά φάγαμε την τρίαρα. Τέλος αυτό όμως. Μην γράφουμε για καφενέδες και τέτοια γιατί μας περιμένει Κέρκυρα θυμίζω.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Παρ 26 Οκτ 2012, 10:18

sakisxxx έγραψε:Η οργισμένη παρέμβαση του Αλαφούζου

Τα tweets του Γιάννη Αλαφούζου κόντρα στον ANT1 φαίνεται ήταν οι προειδοποιητικές βολές πριν την κατά μέτωπο επίθεση του προέδρου του Τριφυλλιού προς το κανάλι του Αμαρουσίου.

Δεν εξηγείται αλλιώς το γεγονός ότι ο ισχυρός άνδρας της πράσινης ΠΑΕ με τηλεφωνική του παρέμβαση στην εκπομπή του ANT1 μίλησε για προβοκατόρικο ρόλο από πλευράς του καναλιού ενώ έριξε και βόμβα...

Επίθεση κατά του ΑΝΤ1 εξαπέλυσε μέσω του twitter ο Γιάννης Αλαφούζος για την μετάδοση της αναμέτρηση...


Δωρεάν Live Streaming | Συναρπαστικό Live Betting | 100ευρώ μπόνους!
Αρχικά, ο Αλαφούζος τόνισε σε επιθετικό ύφος: "Θέλω να εκφράσω τη βαθύτατη λύπη μου για την κάλυψη του αγώνα του Παναθηναϊκού. Έχετε μια προκατάληψη ως κανάλι και ως εκπομπή και θεωρώ ότι κάνατε στρεβλή παρουσίαση στην απόδοση της ομάδας. Αυτή είναι η άποψη μου, αλλά και πολλών οπαδών μας.

Ο Παναθηναϊκός έπαιξε εξαιρετικό ποδόσφαιρο, έπρεπε να νικήσει και εσείς τον παρουσιάζετε σαν ομάδα έτοιμη να πεθάνει, να διαλυθεί και ότι είναι τυχερή που πήρε το βαθμό. Νομίζω ότι αφού προβάλετε μόνο τον Παναθηναϊκό, ακόμα και αν δεν τον συμπαθείτε, δεν θα έπρεπε να κάνετε μία τόσο προκατειλημμένη παρουσίαση.

Εγώ τα λέω αυτά για να ξέρουν οι τηλεθεατές του ΑΝΤ1 ότι εμείς όχι μόνο δεν συμμεριζόμαστε την άποψη σας, αλλά εκφράζουμε και την αγανάκτηση μας για αυτή την εμπάθεια".

Κατόπιν, εξήγησε πως το βήμα που του δόθηκε από τον σταθμό, είναι αυτονόητο: "Τον τίτλο που έχετε στην οθόνη σας, τον είδε όλος ο κόσμος, όχι μόνο εγώ. Ξέρετε πολύ καλά πως όταν σας παίρνει ο πρόεδρος μιας ομάδας, που την έχετε παρουσιάσει με έναν τρόπο συγκεκριμένο και σας ζητάει να παρέμβει, το ελάχιστο δημοσιογραφικό ήθος επιβάλλει να τη δεχτείτε. Το λέω για να ξέρετε τη θέση μας"

Στη συνέχεια, έριξε τη... βόμβα της βραδιάς: "Θέλω να σας πω ότι ξέρω πολύ καλά ότι κάποιοι άνθρωποι του ΑΝΤ1 έχουν ιδιαίτερη αντιπάθεια απέναντι στον κύριο Φερέιρα και συμμετείχαν - έχω στοιχεία στα χέρια μου, αν θέλετε - σε κλειστές ομάδες, που συζητούσαν και με ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού για το πως θα πετύχουν αλλαγή του προπονητή. Αν θέλετε αυτά τα πράγματα, τότε εντάξει. Δεν έχουν όμως τόση δύναμη, γιατί δεν τα κατάφεραν".

Έπειτα, εξέφρασε την ενόχληση του για την κάλυψη των επεισοδίων: "Θα ήσασταν ευτυχής να μην τα είχε καταφέρει ο Παναθηναϊκός και επίσης, δεν αναφέρατε για τον φασιστικό χαιρετισμό που απεύθυναν συνέχεια οι οπαδοί της Λάτσιο και προκαλούσαν τους οπαδούς του Παναθηναϊκού συστηματικά. Είπατε απλά ότι δεν είναι τα καλύτερα παιδιά.

Προσπαθούσαμε όλο το απόγευμα να μάθουμε ποιοι ήταν αυτοί με τις μοτοσυκλέτες που ακολουθούσαν τους εκδρομείς της Λάτσιο από το αεροδρόμιο αν ήταν πολιτικής προελεύσεως, γιατί ξέρουμε ότι η Λάτσιο επισήμως είναι μία ομάδα με ροπή στην ακροδεξιά, αν ήταν ακροδεξιοί, ακροαριστεροί ή οτιδήποτε άλλο. Πρώτα κατηγορήσατε και λούσατε τον Παναθηναϊκό συνολικά και μετά σταθήκατε στους οπαδούς της Λάτσιο".
http://www.sport24.gr/football/omades/P ... 84086.html

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Καλά όνειρα βλέπει αυτός; Δηλαδή τώρα οι Βάζελοι νιώθουν ωραία που ο προεδρός του χρησιμοποιεί γαύρικες τεχνικές. Ούνα φάτσα ούνα ράτσα τελικά.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 26 Οκτ 2012, 10:22

baneprelevic361 έγραψε:
Sera4 έγραψε:τιποτα δε σημαινει...επιβεβαιωνει το γεγονος οτι εφαγες εναν απαραδεκτο αποκλεισμο απο εναν καφενε...δεν καταλαβα το νοημα του ποστ σου...


Δεν είναι καφενές η Ραπίντ. Αυτό μας έχει φάει να λέμε Καφενέ τον ένα και τον άλλο. Καφενές ήμασταν εμείς για αυτά φάγαμε την τρίαρα. Τέλος αυτό όμως. Μην γράφουμε για καφενέδες και τέτοια γιατί μας περιμένει Κέρκυρα θυμίζω.


η ραπιντ ηταν και ειναι καφενες(το αποδεικνυουν αλλωστε και τα νουμερα χειροτερη ομαδα του γιουροπα μεχρι στιγμης, 3η στην αυστρια)...εμεις απλα ημασταν παιδικη χαρα...δεν λεμε κατι διαφορετικο... :ugeek:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Παρ 26 Οκτ 2012, 10:23

baneprelevic361 έγραψε:
sakisxxx έγραψε:Η οργισμένη παρέμβαση του Αλαφούζου

Τα tweets του Γιάννη Αλαφούζου κόντρα στον ANT1 φαίνεται ήταν οι προειδοποιητικές βολές πριν την κατά μέτωπο επίθεση του προέδρου του Τριφυλλιού προς το κανάλι του Αμαρουσίου.

Δεν εξηγείται αλλιώς το γεγονός ότι ο ισχυρός άνδρας της πράσινης ΠΑΕ με τηλεφωνική του παρέμβαση στην εκπομπή του ANT1 μίλησε για προβοκατόρικο ρόλο από πλευράς του καναλιού ενώ έριξε και βόμβα...

Επίθεση κατά του ΑΝΤ1 εξαπέλυσε μέσω του twitter ο Γιάννης Αλαφούζος για την μετάδοση της αναμέτρηση...


Δωρεάν Live Streaming | Συναρπαστικό Live Betting | 100ευρώ μπόνους!
Αρχικά, ο Αλαφούζος τόνισε σε επιθετικό ύφος: "Θέλω να εκφράσω τη βαθύτατη λύπη μου για την κάλυψη του αγώνα του Παναθηναϊκού. Έχετε μια προκατάληψη ως κανάλι και ως εκπομπή και θεωρώ ότι κάνατε στρεβλή παρουσίαση στην απόδοση της ομάδας. Αυτή είναι η άποψη μου, αλλά και πολλών οπαδών μας.

Ο Παναθηναϊκός έπαιξε εξαιρετικό ποδόσφαιρο, έπρεπε να νικήσει και εσείς τον παρουσιάζετε σαν ομάδα έτοιμη να πεθάνει, να διαλυθεί και ότι είναι τυχερή που πήρε το βαθμό. Νομίζω ότι αφού προβάλετε μόνο τον Παναθηναϊκό, ακόμα και αν δεν τον συμπαθείτε, δεν θα έπρεπε να κάνετε μία τόσο προκατειλημμένη παρουσίαση.

Εγώ τα λέω αυτά για να ξέρουν οι τηλεθεατές του ΑΝΤ1 ότι εμείς όχι μόνο δεν συμμεριζόμαστε την άποψη σας, αλλά εκφράζουμε και την αγανάκτηση μας για αυτή την εμπάθεια".

Κατόπιν, εξήγησε πως το βήμα που του δόθηκε από τον σταθμό, είναι αυτονόητο: "Τον τίτλο που έχετε στην οθόνη σας, τον είδε όλος ο κόσμος, όχι μόνο εγώ. Ξέρετε πολύ καλά πως όταν σας παίρνει ο πρόεδρος μιας ομάδας, που την έχετε παρουσιάσει με έναν τρόπο συγκεκριμένο και σας ζητάει να παρέμβει, το ελάχιστο δημοσιογραφικό ήθος επιβάλλει να τη δεχτείτε. Το λέω για να ξέρετε τη θέση μας"

Στη συνέχεια, έριξε τη... βόμβα της βραδιάς: "Θέλω να σας πω ότι ξέρω πολύ καλά ότι κάποιοι άνθρωποι του ΑΝΤ1 έχουν ιδιαίτερη αντιπάθεια απέναντι στον κύριο Φερέιρα και συμμετείχαν - έχω στοιχεία στα χέρια μου, αν θέλετε - σε κλειστές ομάδες, που συζητούσαν και με ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού για το πως θα πετύχουν αλλαγή του προπονητή. Αν θέλετε αυτά τα πράγματα, τότε εντάξει. Δεν έχουν όμως τόση δύναμη, γιατί δεν τα κατάφεραν".

Έπειτα, εξέφρασε την ενόχληση του για την κάλυψη των επεισοδίων: "Θα ήσασταν ευτυχής να μην τα είχε καταφέρει ο Παναθηναϊκός και επίσης, δεν αναφέρατε για τον φασιστικό χαιρετισμό που απεύθυναν συνέχεια οι οπαδοί της Λάτσιο και προκαλούσαν τους οπαδούς του Παναθηναϊκού συστηματικά. Είπατε απλά ότι δεν είναι τα καλύτερα παιδιά.

Προσπαθούσαμε όλο το απόγευμα να μάθουμε ποιοι ήταν αυτοί με τις μοτοσυκλέτες που ακολουθούσαν τους εκδρομείς της Λάτσιο από το αεροδρόμιο αν ήταν πολιτικής προελεύσεως, γιατί ξέρουμε ότι η Λάτσιο επισήμως είναι μία ομάδα με ροπή στην ακροδεξιά, αν ήταν ακροδεξιοί, ακροαριστεροί ή οτιδήποτε άλλο. Πρώτα κατηγορήσατε και λούσατε τον Παναθηναϊκό συνολικά και μετά σταθήκατε στους οπαδούς της Λάτσιο".
http://www.sport24.gr/football/omades/P ... 84086.html

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Καλά όνειρα βλέπει αυτός; Δηλαδή τώρα οι Βάζελοι νιώθουν ωραία που ο προεδρός του χρησιμοποιεί γαύρικες τεχνικές. Ούνα φάτσα ούνα ράτσα τελικά.
απλα τρολαρει ο αλαφουζος. δεν εξηγειται αλλιως.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 26 Οκτ 2012, 10:35

Ποιός Παναθηναϊκός;
Δεν υπήρχε ως ομάδα τα πρώτα 80 λεπτά. Από κει και μετά πιεσε, όταν οι Ιταλοί δεν μνπορούσαν αν αλλάξουν ούτε μπαλιά στο κέντρο!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 26 Οκτ 2012, 11:05

baneprelevic361 έγραψε:
Αυτό ο Ζέλος όσο περίεργο και αν σας φανεί έχει και γαμώ τις άμυνες.


Σόρρυ που ρωτάω αλλά πάσχεις από ιγμορίτιδα;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 11 επισκέπτες