14.Αθανάσιος Παπάζογλου

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό ntinos » Δευτ 05 Οκτ 2009, 22:35

Maximus έγραψε:Να φυγογλου!

ΥΓ.

Πριν πεσετε να με φατε...πλακα κανω! :opaokara:

ΥΓ2.

Εχει μελλον ο ''μικρος''...βεβαια...Ειναι μονο 21...Στα 28 θα ειναι στην ''καταλληλη'' ηλικια...

Μούσλι θα γίνει.... για καλό το λέω :D
Alle warten auf das Licht...
Άβαταρ μέλους
ntinos
 
Δημοσιεύσεις: 388
Εγγραφή: Δευτ 14 Ιαν 2008, 13:44
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό danirifle » Δευτ 05 Οκτ 2009, 22:55

κράξτε με όσο θέλετε, αλλά πιστεύω ότι ο παίκτης δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ. βέβαια και δεν είμαι προπονητής και η άποψή μου δεν έχει καμία βαρύτητα... αλλά ρε παίδες, οι μεγάλες ομάδες νικάν 1-0 με μία φάση. ναι.. μία φάση, την κάνουνε γκολ. ε ρε συ σάκη.. 2 φορές μέχρι τώρα μόνος σου και έδειξες ότι δεν έχεις καθόλου τελείωμα.. τεσπα, τα λέω εδώ γιατί θα σκάσω.. στο γήπεδο στηρίζω, κι ας μη μου αρέσει!!
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10170
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό liver1892 » Δευτ 05 Οκτ 2009, 23:04

ρε παιδια η επιθεση του ΠΑΟΚ μας ειναι δημοσιες σχεσεις....μουσλιμοβιτς κι ας μην σκοραρει θα παιζει.τελος.δηλαδη πιστευει καποιος οτι αν ο παπαζογλου σκοραρε σημερα κ εκανε κ θεαματικη εμφανιση σημερα,αν λεω,την επομενη βδομαδα που γυρναει ο μουσλι υπηρχε περιπτωση να παιξει;αφου τον ξερουν και οι παικτες οτι ορισμενες θεσεις δεν αλλαζουν.σερτζιο αντε σπιτι σου ρε που ξεφτιλιζεις και το περιβραχιονιο του αρχηγου....αντε σεβαστειτε λιγο καποια πραγματα....
liver1892
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ 05 Μαρ 2008, 02:40

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό Shady20 » Δευτ 05 Οκτ 2009, 23:09

eleos έγραψε:
Alastor έγραψε:Ο Παλταζογλου πολυ απλα δεν κανει για την ομαδα του παοκ.....εγω απο τοτε που τον εβλεπα στο ρουλη και ειχε κανει 2 καλες εμφανισεις,τον ειχα κοψει τι κρασης ποδοσφαιριστης ειναι.Δε γνωριζει ποδοσφαιρο.Γιατι νομιζετε οτι μετα τον τραυματισμο του εβλεπε ολα τα ματς απτις κερδικες? απτα λιμα του ρουλη τον πηραμε..

Πολυ ατσαλος ποδοσφαιριστης και δυστυχως εξελισεται στο νεο μπαλαφα του παοκ.Του χρονου στα γιαννενα λοιπον


Δε ντρεπεσαι ρε να μιλας έτσι για ΠΑΙΧΤΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ?
Κάτι τέτοιοι σαν και σενα ειστε ο λόγος που μπάινω πλέον εδω μέσα 1 φορά τη βδομάδα (και το μετανοιώνω..)
ΕΛΕΟΣ


+10000000000000
Άβαταρ μέλους
Shady20
 
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 10:28
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Χαριλάου

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό eleos » Δευτ 05 Οκτ 2009, 23:11

Ναι δημόσιες σχέσεις...

Θάχει πολύ μεγάλα κονέ ο μούσλι για να παίζει εθνική και να παστελώνει και 1 γκόλάκι σε κάθε ματς...
Θα ανέβει η ομάδα θα ανέβει και αυτός.

Όσο για τον 21χρονο θανάση που τον έχετε φάει, περιμέντε λίγο να πάρει ρυθμό.1 χρόνο έξω ήταν.
Άβαταρ μέλους
eleos
 
Δημοσιεύσεις: 2398
Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 13:56
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη - Northshire Abbey

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό STAR4. » Δευτ 05 Οκτ 2009, 23:16

Ρε παιδες πατε καλα? Μια χαρα παικταρας ειναι ο Παπαζογλου, με το εκτοπισμα του, τα δυνατα σουτ του, με τα πλασαρισματα του. Οσον αφορα το γκολ που χαθηκε ολα μπαινουν κι ολα χανονται. Μακαρι να τον ειχα για πεντε ματσακια μπροστα φετος να παρει τα πανω του, γιατι προφανως ψυχολογια δεν εχει το παλλικαρι.
Άβαταρ μέλους
STAR4.
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 12:36
Τοποθεσία: LEFKADA

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό rouki » Δευτ 05 Οκτ 2009, 23:18

Ατυχία, πιάνει τη μπάλλα με τις τάπες και πάει κάτω η μπάλλα.
Γενικά μια θετική παρουσία. :opaokara:
Τα πάντα ρει, τα πάντα χωρεί, ο Π.Α.Ο.Κ. μένει
Άβαταρ μέλους
rouki
 
Δημοσιεύσεις: 1446
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 11:38

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό toursounidis » Δευτ 05 Οκτ 2009, 23:25

Ας τον περιμενουμε λιγο
Άβαταρ μέλους
toursounidis
 
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Τετ 22 Ιούλ 2009, 19:15

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό indian chief » Δευτ 05 Οκτ 2009, 23:31

κρατα γερα σακηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!ενταξει δε σχολιαζω το σημερινο ματς που εκανε,αλλα αναφορικα με το μελλον δε με αγχωσε......δουλεια και παλι δουλεια θελει και το παλικαρι νομιζω σιγουρα θα δειξει πολλα......ας μην τον κραζουμε απο τωρα γιατι κατι τετοια καναμε και στο βρυζα,και βγηκε ο παλικαρος εξωτερικο και βρηκε την υγεια του.....μικρος ειναι ακομα ας τον περιμενουμε λιγακι.......
Άβαταρ μέλους
indian chief
 
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Πέμ 04 Δεκ 2008, 23:58

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό freeman4 » Δευτ 05 Οκτ 2009, 23:56

εγω παντως εκτος απο το γκολ που εχασε θυμαμαι κ μια φαση που πιεζει τν αμυντικο του κλεβει τν μπαλα κ πιανει ενα καλο σουτ
freeman4
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 21:37

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 06 Οκτ 2009, 00:15

και τον αναστασακο περυσι τον ειχαμε σταυρωσει για την ευκαιρια με την τριπολη οπως και τον μπακαγιοκο με τον βαζελο στις αρχες αρα σιγα μη δεν τα ριχναμε στο παπαζογλου τον ''αριανο''...εμενα μου αρεσε σημερα και ας με κραξουν καποιοι πιστευω ηταν ενας απο τους λογους του διαφορετικου ΠΑΟΚ σε σχεση με τον ατρομητο..με δουλεια και με ρυθμο που χρειαζεται θα πεσουν πολλες κωλοτουμπες...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13635
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 06 Οκτ 2009, 02:59

sidpanos έγραψε:...σήμερα δεν πήρε ούτε μισή κεφαλιά απο το παλιό @@ τον τασούλη τον κ@τσ@μπη....



Κρίμα , αυτό έχω να πω μονο.Σεβαστείτε κάποιους ανθρώπους που αν μη τι άλλο πρόσφεραν και ποτε δεν έδωσαν δικαίωμα.Τι σου έφταιξε ο Τάσος τώρα?
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Τρί 06 Οκτ 2009, 04:45

επειδή έδωσε δικαίωμα γι'αυτό το λέω...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό GREATANASTASIOS » Τρί 06 Οκτ 2009, 06:12

να τον βαλουνε σε αυτες τις φασεις που ειναι τα γκολ που δεν χανονται εννοειται οτι αν θα τον ξαναβαλει να ξαναπαιξει που θα το κανει να δουμε με ποιο τροπο θα χασει το επομενο γκολ ευτυχως η ομαδα κερδισε γιατι οπωσδηποτε τα σχολια θα ητανε χειροτερα για μενα ο δεκεμβριος ειναι κοντα εχω απογοητευτει απο τις μεχρι τωρα εμφανισεις του παντως για την ομαδα μας δεν κανει.
Άβαταρ μέλους
GREATANASTASIOS
 
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:41

Re: Θανάσης Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό Pepermint » Τρί 06 Οκτ 2009, 08:43

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


συνεχίζει να προσφέρει άφθονο γέλιο
είναι απίθανος

μακράν ο πιό άμπαλος και ατσούμπαλος wanna be ξυλοκόπος (?) όλων των εποχών σε παγκόσμιο επίπεδο


τι άλλο θα δούμε...λέμε
...
Άβαταρ μέλους
Pepermint
 
Δημοσιεύσεις: 763
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 08:26
Τοποθεσία: Πέρα από την Σοφίτα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες