Π.Α.Ο.Κ.-Κολοσσός 67-60, MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Μπόγιοβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στίγκερς
3
17%
Άλεξιτς
3
17%
Ντούβνιακ
7
39%
Ντικούδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πέτγουει
2
11%
Παππάς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιαννακίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Καλλές
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αράπης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσακαλέρης
2
11%
Αμπαράς
1
6%
 
Σύνολο ψήφων : 18

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Κολοσσός 67-60, MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 08 Μαρ 2012, 19:05

αυτή η ευθιξία με τους συνδέσμους που έχετε κάποιοι σας κάνει επίσης όπως εμάς να θολώνει η κρίση σας και να θίγεστε προκαταβολικά.
για τους συνδέσμους επέτρεψέ μου να έχω την άποψή μου για την ποιότητά τους. Παρόλα αυτά σέβομαι την ίδια αγάπη που μοιραζόμαστε για την ομάδα μας.

Στο θέμα μας:απλώς αναρωτιόμαστε όλοι που είναι , γιατί χθες ήταν παγωμένο (κυριολεκτικά και μεταφορικά) το γήπεδο, απλώς και μόνο γιατί λείπαν τα παλλικάρια που θα φέρουν κάνα τύμπανο, καμιά ντουντούκα, που θα τραγουδήσουν κάνα σύνθημα...
μέχρι το τελευταίο 10λεπτο ούτε ένα ΠΑΟΚ ΟΛΕ δεν είχε ακουστεί... άρα ναι λείπουν από την κερκίδα, και μάλιστα η ζεστασιά και η ατμόσφαιρα που δημιουργούν λείπει ακόμα περισσότερο..
αν μπορούσαν λοιπόν να έρχονται να στηρίξουν θα είμασταν καταχαρούμενοι.
Παίρνουμε εντός ΝΙΚΕΣ με μεγάλες δυσκολίες γιατί είναι ισάξιοι όλοι οι αντίπαλοι, η ομάδα πασχίζει, ο Σούλης τσιρίζει, και δεν υπάρχει από πίσω ανταπόκριση. Έλεος ρε αδέλφια πια...φέτος το ξεφτιλίσαμε.
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Κολοσσός 67-60, MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GeorgT » Πέμ 08 Μαρ 2012, 19:40

παντως τα λιγα που ακούστηκαν χθες, ξεκίνησαν απο τα παιδια απέναντι απο την κάμερα δεξιά τα οποια αν δεν κανω λάθος ολα συνδεσμιτες είναι!

Το παράξενο για μενα ειναι που αριστερα ψιλα στα γκρι καθισματατακια ηταν μια μεγάλη παρέα, πιθανότατα απο κάποιο σύνδεσμο, που δεν τους ειδα πολύ ορεξάτους (δεν τα ξέρω τα παιδιά ουτε εχω κάτι μαζι τους βέβαια) για λιγο φωνη!


Μεγαλη στεναχώρια να φτανεις στο τεταρτο δεκάλεπτο κ να μην εχει ακουστεί ενα σύνθημα μας στο παλατάκι! :cry:


Κουτσουμπολιο Mode on: οι παιχτες του Κολλοσου μετα κωβανε βολτες στο cosmos :lol: οπου ηταν κ Μαλεζας με παρεα και Μπαλαφινο με γκομενα! :D
Άβαταρ μέλους
GeorgT
 
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2008, 18:45

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Κολοσσός 67-60, MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kostasff » Σάβ 10 Μαρ 2012, 22:47

gergeo4 έγραψε:ρε παιδια εχω μια απορια..ΟΛΟΙ λενε για τον απλο κοσμακη που δεν πηγαινει να στηριξει ΑΛΛΑ για τους συνδεσμους ΤΙΠΟΤΑ!ΑΝ πηγαιναν οι συνδεσμοι ολα θα ηταν μια χαρα οχι τοσο για την εικονα του γηπεδου,που ομως θα ηταν σαφως καλυτερα,οσο για την ατμοσφαιρα..


δεν νομίζω πως γίνεται διαχωρισμός. Όταν αναρωτιόμαστε "που είναι ο κόσμος" εννούμε το σύνολο των οπαδών και δεν τους ξεχωρίζουμε σε οργανωμένους και μη.
Emprostisghsoitrelamenoi, τις "προσφορές" της διοίκησης τις έφεραν η τραγική απουσία του κόσμου. Μην ζητάμε τα ρέστα από την διοίκηση. Όσο για την στήριξη με διαρκείας, αυτή για μένα δεν είναι στήριξη. Στήριξη είναι η παρουσία στο γήπεδο. Αυτό είναι στήριξη. Τώρα θα πούμε πως οι οργανωμένοι δεν πάνε στο παλατακι λόγω της προσφοράς κολόνιας? :shock:
Υ.Γ. Κανε κάτι με το όνομα σου γιατί δεν γίνεται να καθόμαστε να γράφουμε όλον αυτόν τον σιδηρόδρομο... :opaokara:
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League 2011-2012

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες