4.Milos Bojovic

4.Milos Bojovic

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 02 Μαρ 2012, 11:36

Καλως τον...Για να δουμε τι σκορερ εισαι και εσυ...

Εικόνα

Λίγες ώρες πριν την άφιξη του στην Θεσσαλονίκη ο μέχρι πρότινος πρώτος σκόρερ του Σερβικού πρωταθλήματος Milos Bojovic, μίλησε για τον ΠΑΟΚ και την νέα πρόκληση της καριέρας του.
Συγκεκριμένα δήλωσε ο Σέρβος γκαρντ στα Σπορ του Βορρά:
Για το αν μπορεί να αγωνιστεί άμεσα: «Αν μπορώ να παίξω και το αποφασίσει και ο προπονητής μου, πιστεύω ότι μπορώ να βοηθήσω την ομάδα. Ξέρω ότι παίζουμε με τον Παναθηναϊκό που είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι με σημαντικό κίνητρο για όλους και εφόσον με χρειαστεί ο προπονητής μου θα είμαι έτοιμος».
Όσο αναφορά την απόφασή του να έρθει στον ΠΑΟΚ είπε: «Ο ΠΑΟΚ ήταν η καλύτερη επιλογή για μένα. Η Θεσσαλονίκη είναι πιο κοντά στο Βελιγράδι, το Ελληνικό μπάσκετ είναι πολύ πιο δυνατό και ανταγωνιστικό».
Τέλος για τις δηλώσεις προ ημερών που διέψευσε το ενδιαφέρον του ΠΑΟΚ ανέφερε: «Tο θέμα το χειρίζονταν ο μάνατζερ μου και δεν ξέρω πως ακριβώς εξελίχθηκαν τα πράγματα. Όταν μου μίλησε για το ενδιαφέρον του ΠΑΟΚ, έκρινα ότι είναι σωστό να πάρω αυτή την απόφαση».

http://www.paokmania.gr/articles/basket ... thisw.html
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Milos Bojovic

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 02 Μαρ 2012, 21:07

παιχταρά μου θα αφήσεις εποχή. 1 ποστ σε 1 ημέρα δεν έχει κάνει κανένας παίκτης του ΠΑΟΚ!!!!! :opaokara: :nairepaok: :pano: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Milos Bojovic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 02 Μαρ 2012, 21:22

:opaokara: βεβαια γιατι τον πηραμε δεν ξερω αλλα ΠΑΟΚ εισΑΙ.
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Milos Bojovic

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Παρ 02 Μαρ 2012, 21:34

ποστάρω για να υποστηρίξω τον σκόρερ αυτόν που... τον κόβω να βάζει και 12 πόντους στην πρώτη του εμφάνιση, μέσα στας Αθήνας και στα βαζέλια...
πρώτος σκόρερ στη Σερβία δεν γίνεται τυχαία... όπως και νά χει είπε και ο σοβαρός Ούρος καλά λόγια...
βρε λέτε με την Σερβοποίηση η ομάδα να γίνει καλύτερη από πριν;;;
πιο ¨ομάδα¨ ... πιο πιστή στο προπονητικό σχέδιο μέσα στο παιχνίδι... πιο καλή στο μακρινό σουτ...
τι όνειρα κάνω πάλι...

(αρκεί να έχουμε ανοικτή θέση για ένα Αμερικανό...έστω και με αλλαγή του Πέτγουει...
γιατί αλλιώς 6η θέση δεν θα πρέπει να λέμε ότι κτυπάμε...)


...όσο για τον παπά που πούλησε γιατί δήλωσε ότι δεν έρχεται και έκανε κωλοτούμπα Οκ δεν έπεισε κανέναν μάο μάο... ας ελπίζουμε να επανορθώσει αγωνιστικά.

άσχετο αλλά εκείνος ο Κουκουλάς που βρίσκεται τώρα; θα τον κτυπήσουμε το καλοκαίρι;

...και κάτι που με ερώτησε ο συνφορουμίτης στην κερκίδα προχτές: τι είδα στον Τσακαλέρη που να με πείσει να θέλω να μείνει; ... μμμ... όχι κάτι συγκεκριμένο. Αλλά έτσι μου έχει κάτσει θετικά ότι μπορεί να παίξει μπάσκετ το παιδί. Πιο πολύ διαίσθηση παρά πραγματική παρατήρηση...ελπίζω να με βγάλει σωστό στο μέλλον.

Κλείνω με σένα Άκη: η σωστότατη χθεσινή σου παρατήρηση επί της μπασκετικής μας ανάλυσης για την συγκεκριμένη φάση !!! στο τελευταίο εντός που έκανε ο Καλλές (επειδή είναι υπεράνω κριτικής και περιγραφής η ...πορεία που ακολούθησε έναντι ...του παιχνιδιού -δηλ. που πήγαινε η μπάλα, που κινούνταν οι παίκτες και που έστριψε ο ψηλέας) θα σε πω ότι δεν πέρασε απαρατήρητη από τους αναλυτές του paokmania (3 ήμασταν ,αυτοί που ξέρεις) και μάλιστα γελάσαμε αρκετά. Τι αποδεικνύει αυτό ; αφού έχεις τα απαραίτητα εφόδια, είσαι από τους 300, τα έλεγες με την ομάδα προχτές...σου έφερα και την κολώνια,φοράς και την φανέλα Μπάνε όταν παίζουμε... εεεεεε καιρός είναι να γραφτείς εδώ στην οικογένεια και να αρχίσεις τα ποστ! άμεσα. Είμαστε λίγοι και χρειαζόμαστε τον κάθε άντρα για τη μάχη...
(κάνω προσέλκυση και cross sales, τι άλλο πια για το φόρουμ... τις Δημόσιες Σχέσεις ξέρετε όλοι ποιοι τις χειρίζονται!)
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Milos Bojovic

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 02 Μαρ 2012, 21:53

KalamarGiannis έγραψε:πιο καλή στο μακρινό σουτ...


με 100 στα 294 τρίποντα (προτελευταίοι στην Α1) μόνο καλύτερα μπορούμε να πάμε...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Milos Bojovic

Δημοσίευσηαπό theo86 » Σάβ 03 Μαρ 2012, 10:09

Εξτρεμακι είναι τουτος;;;
Μπορεί να βοηθήσει κ σαν δεκαρι άραγε;;
Άβαταρ μέλους
theo86
 
Δημοσιεύσεις: 1795
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 15:59

Re: Milos Bojovic

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 03 Μαρ 2012, 13:42

υπαρχει κανα λινκ για το ματς για μας του εξωτερικου για να τσεκαρουμε τον μπομπερ μας?
Dimg4
 

Re: 4.Milos Bojovic

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 21 Απρ 2012, 19:31

δε φέρνατε τον bojoπουλο καλύτερα? θα τον χρησιμοποιούσαμε ως ψηλό στα hedge out πάνω στο pick για να κάνει DENY στη διείσδυση του κοντού...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos


Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες