Μεταγραφές 2011-2012

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις καλαθοσφαιριστών στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 19 Ιαν 2012, 01:12

Μια ενσταση που εχω σε αυτα που λετε ειναι οτι κακως το εστιαζετε για μενα μονο στον ΠΑΟΚ αυτο....ειναι γενικο το κακο και γενικοτερη η υποβαθμιση του μπασκετ....σε πολλα επιπεδα.....Δεν πανε πολλα χρονια με παντελονατο που μασταν πρωτοι σε εισητηρια...και πιο πολυ κοσμο και απο τη μπαλα ειχαμε..(σε αναλογια)
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό kostasff » Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:05

Έχεις ένα δίκιο αλλά εμένα με πονάνε τα του οίκου μου..... ;)
Οι "δύο" νομίζω πως τα πάνε καλά. Εντάξει, δεν περιμένεις κόσμο στο παο-ικαρος.
Στην επαρχία γίνετε χαμός και η δίψα για μπάσκετ χτυπάει κόκκινο. Θα μου πεις ότι τα γήπεδα είναι απελπιστικά μικρά. Δεκτό.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό paokmaniak » Σάβ 21 Ιαν 2012, 14:02

ρε παιδες με συγχωρειτε ενταξει και εγω δεν ειμαι τελειως ευχαριστημενος με την παρουσια του κοσμου αλλα στα διαρκειας οι πωλησεις κινηθηκαν σε πολυ ικανοποιητικο βαθμο τα 2000 που δοθηκαν σε σχεση με τις αλλες ομαδες ειναι σε πολυ καλα πλαισια δλδ ο Νιονιος κ ο Κολλοσος που εκαναν ωραιες ομαδες με μικροτερα εσοδα πως το καναν?? Οι επιλογες φετος ηταν τραγικες πως να το κανουμε και επσιης και τα νουμερα που λεν μου φαινονται υπερβολικα
Άβαταρ μέλους
paokmaniak
 
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 20:25

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τετ 01 Φεβ 2012, 21:33

ΤΩΡΑ που πήραμε τον παικταρά τον Παππά που όλοι θέλατε να δω τι θα λέτε ρε...
θα έρθετε στο γήπεδο να φωνάξουμε το Ω ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ που του αξίζει;!! :) :D :opaokara:
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 01 Φεβ 2012, 21:45

Ποιος ακριβώς τον ήθελε αυτόν??
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό arrwstos » Τετ 01 Φεβ 2012, 21:50

Τώρα Παππάς από που και ως που? Όχι ότι με χαλάει..
Άβαταρ μέλους
arrwstos
 
Δημοσιεύσεις: 883
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 12:05
Τοποθεσία: Salonika

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 01 Φεβ 2012, 21:59

Parolos έγραψε:Ποιος ακριβώς τον ήθελε αυτόν??


εγώ :mrgreen: :opaokara: :nairepaok: :pano:

Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Τετ 01 Φεβ 2012, 22:12

φαινοταν οτι θα γινει παρα πολυ καλος παιχτης στα 18-19
δεν εκανε ομως αυτα που περιμεναν(εγω τον περιμενα να γινει ενα κλικ κατω απο τον σπανουλη και μαλλον επεσα αρκετα εξω)

παντως εμενα μου αρεσει αυτη η μεταγραφη και πιστευω οτι με μαρκοπουλο θα βρει τον εαυτο του και θα βοηθησει πολυ την ομαδα
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 02 Φεβ 2012, 20:33

εἰμαι υπέρ-ευχαριστημένος με την μεταγραφή..."παικταράς" για τα δεδομένα των νέων Ελλήνων παικτών. Συγχωρώ τα πάντα στην Διοίκηση για τις φετινές πίκρες, καθώς βλέπω πραγματική διάθεση να έχει ανταγωνιστική ομάδα με τα ψίχουλα...έφερε 4 παίκτες σε λίγες μέρες κι έχει και μια ανοικτή θέση μαύρου για το τέλος... τι άλλο να ζητήσω; φυσικά να πληρώνει τους παίκτες να μην φεύγουνε...αν υπάρξει ηρεμία στο οικονομικό η ομάδα ΆΝΕΤΑ χτυπάει Ρόδο και Πλατείες για την τρίτη θέση...και πιστεύω ότι θα αυξηθούμε και οι θαμώνες της κερκίδας...
Μια υποψία μου είναι ότι τυχαία προέκυψε ο Παππάς...αλλά δεν πειράζει. Μια ζωή οι απέναντι κοιμούνται με παππά...

Νέα για την χθεσινή σημαντική εκδήλωση των 300 υποστηρικτών: πολύ φιλικοί και ζεστοί ΟΛΟΙ παράγοντες προπονητές και παίκτες συζήτησαν με τις ώρες με τους υποστηρικτές... καταπληκτική εμπειρία για το φιλαράκι μου που σήμερα πετούσε από τη χαρά του...αποκάλυψη ο JR! fantastic guy, έχει tatto BOSTON CELTICS όπου παρεπιπτόντως ήταν και DRAFT! μίλησε για LARRY BIRD κτλ. και έλιωσε από λατρεία. Έχει τρέλα με την Θεσσαλονίκη που του αρέσει πολύ και φυσικά με την ΠΑΟΚΑΡΑ!!! ... τι να πω, για μένα θα χαρακτεί με ασημί γράμματα στην μνήμη μου και αντίθετα με πολλούς αμερικανούς θα τον θυμάμαι πάντα.
Έχει κι άλλα πολλά νέα από την εκδήλωση , αλλά θα πάμε για καφέ για να κάνω σημειώσεις για το φόρουμ μας :opaokara:

ΥΓ συνελήφθει ο Δρόσος λένε οι ειδήσεις χωρίς να τον κατονομάζουν... άντε να ξυπνάμε μαζί με τα μοντέλα να διεκδικήσουμε κι εμείς από τα χρέη που δημιούργησε...και μη μου πείτε τόσες ακάλυπτες επιταγές δεν μπορούν να αποδεικτούν δικαστικά!!
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 02 Φεβ 2012, 20:42

Parolos έγραψε:Ποιος ακριβώς τον ήθελε αυτόν??

έλα πες πλάκα μας κάνεις ε;
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό Parolos » Σάβ 04 Φεβ 2012, 18:07

Φίλε δεν κάνω καμία πλάκα.
Ας περιμένουμε όμως, ο χρόνος θα δείξει..
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 04 Φεβ 2012, 19:15

και γω τον ηθελα ...ολα κρινονται στο γηπεδο φυσικα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό kostasff » Πέμ 23 Φεβ 2012, 01:57

Σκέφτεται Καραποστόλου ο ΠΑΟΚ

Την περίπτωση του Σωτήρη Καραποστόλου βλέπουν στον ΠΑΟΚ για την νέα σεζόν. Διαβάστε αναλυτικά.

Την περίπτωση του Σωτήρη Καραποστόλου σκέφτονται στον ΠΑΟΚ σε ό,τι αφορά την επόμενη σεζόν Οπως γράψαμε στο ρεπορτάζ στο οποίο αποκαλύψαμε πως ο "Δικέφαλος" "κοιτά" τον Νέστορα Κόμματο, όπως άλλωστε παραδέχτηκε και ο ατζέντης του, υπάρχει ένας παίκτης που οι πληροφορίες αναφέρουν πως οι "ασπρόμαυροι" τον "καλοβλέπουν" για την χρονιά που έρχεται.

Αυτος είναι ο γκαρντ της Καβάλας που φέτος κάνει μια πολύ καλή χρονιά. Οι εξελίξεις εκτιμάται πως θα "τρέξουν" με το τέλος της σεζόν. Από εκεί και πέρα χωρίς προβλήματα κυλά η προετοιμασία για το ματς με το Περιστέρι. Την Τρίτη (21/2) μόνο ο Γιάννης Καλαμπόκης προπονήθηκε σε χαλαρούς ρυθμούς λόγω ίωσης.
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBask ... 61646.html
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Παρ 24 Φεβ 2012, 14:48

..εκτός από το ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ kai το ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ λέω να ανοίξω και το ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Μεταγραφές 2011-2012

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 24 Φεβ 2012, 17:40

Στη Βερόνα ο ΜακΓκραθ

Στην δεύτερη κατηγορία της Ιταλίας με την φανέλα της Βερόνα θα αγωνίζεται μέχρι το τέλος της σεζόν ο Ντόνι ΜακΓκραθ.

Συνεχίζει την περιπλάνηση του στην Ευρώπη ο Ντόνι ΜακΓκράθ, καθώς συμφώνησε με τη Βερόνα και θα αγωνίζεται πλέον στην Α2 κατηγορία της Ιταλίας. Ο 27χρονος γκαρντ είναι γνωστός στο Ελληνικό μπασκετικό κοινό καθώς έχει περάσει από το Αιγάλεω, την ΑΕΚ και πιο πρόσφατα από τον ΠΑΟΚ.

Φέτος ο ΜακΓκραθ ξεκίνησε την σεζόν στην Γαλλία με την Σολέ και αφού έπαιξε για λίγο στην Τέραμο, συμφώνησε με την Βερόνα.

http://www.gazzetta.gr/europe/article/i ... -makgkrath


Ανακοίνωσε Κόμματο η Σαντ' Άντιμο


Ο Νέστορας Κόμματος έκανε ό,τι περνούσε απ' το χέρι να σώσει το Μαρούσι, δεν τα κατάφερε και τώρα θα προσπαθήσει να κρατήσει στη Serie B' την Σαντ' Άντιμο.

Η ιταλική ομάδα ανακοίνωσε την απόκτηση του Έλληνα φόργουορντ, που θα ενισχύσει την προσπάθειά της να κρατηθεί στην κατηγορία. Η Σαντ' Άντιμο είναι ουραγός στην ιταλική Α2, έχοντας 12 βαθμούς σε 19 αναμετρήσεις (6-13).

Μιλώντας για την κίνηση αυτή ο γενικός διευθυντής της ομάδος, Πέπε Λιγκουόρι, τόνισε: «Θέλω να αρχίσω με ένα "ευχαριστώ" στην ομάδα για την ενίσχυση που έκανε, έπειτα τον τραυματισμό του Μπόζοβιτς, που πραγματοποιούσε πολύ καλή χρονιά. Με τον Κόμματο είμαστε σίγουροι πως βρήκαμε έναν καλό παίκτη, που θα μας δώσει σίγουρους πόντους κι εμπειρία, όπως αποδεικνύουν οι αριθμοί του στην Ελλάδα (20,4π., 6,6ρ., 2,2ασ., 1,4κλ.).

http://www.gazzetta.gr/europe/article/i ... -sad-adimo
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης