12.Νίκος Παππάς

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 01 Φεβ 2012, 22:47

kostasff έγραψε:Να δεις που τώρα θα σκάσει μύτη και το παλτό που γράφει μόνο όταν έχουμε κάτι τέτοια πανηγυρακια :opaokara:


πληροφορίες οτι την Κυριακή στο γήπεδο γύρναγε πίσω στον Πανάκα και ζητούσε μεταγραφή έλληνα φέρελπι κοντού που μπορει να βάζει τη μπάλα στο παρκέ κάθε φορά που ο Μιχάλης τελείωνε με δεξί χέρι αριστερό μπάσιμο ελέγχονται ως ανακριβείς... :mrgreen: :opaokara: :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Τετ 01 Φεβ 2012, 22:47

Δε μπορώ να καταλάβω ακόμα πως το κατάφερε αυτό ο Μπάνε. :nairepaok:
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 01 Φεβ 2012, 22:50

:shock: :shock: :shock:
Ήρθε για να πάμε στο γήπεδο?? Μάλιστα..
:shock: :shock: :shock:
Την εχω πει την άποψη μου για τον παίχτη πιο παλιά.. Μακάρι να με υποχρεώσει σε κωλοτούμπες.
Πάντως πολύ πανηγυρι βλέπω και δε μ αρέσει..
Παγκίτη του Κολοσσού πήραμε ρε μάγκες.. για 3 μήνες..
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό DamoN » Τετ 01 Φεβ 2012, 23:02

τον εχω παιξει αντιπαλο σε πανελληνιο...απο τους μικρους σλουκες παπανικολαου μαντζαρηδες κλπ ο πιο καλος....πολυ καλη κινηση.....
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3572
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τετ 01 Φεβ 2012, 23:49

Από την κεντρική:

Με μεταγραφή κι όχι ως δανεικός από την Μπιλμπάο αποκτήθηκε από τον ΠΑΟΚ, έως το τέλος της σεζόν, ο Νίκος Παππάς.

Σύμφωνα με δηλώσεις του προέδρου της ΚΑΕ, Μπάνε Πρέλεβιτς, στο περιθώριο της εκδήλωσης προς τιμήν των χορηγών του προγράμματος «Οι 300 του ΠΑΟΚ»: «Έρχεται ελεύθερος έως το τέλος της σεζόν, με την προοπτική να μείνει και την επόμενη χρονιά, εφόσον του αρέσει εδώ. Ξέρουμε όλοι την αξία του, πιστεύουμε ότι θα βοηθήσει την ομάδα, όπως και η ομάδα θα βοηθήσει τον ίδιο να αποκτήσει ξανά ρυθμό». Είπε ακόμα..

Για το πώς εξελίχθηκαν οι διαπραγματεύσεις: «Δεν προσπαθήσαμε να τον πείσουμε πολύ. Από μία κουβέντα ήρθε η ιδέα και λύθηκε πολύ γρήγορα το θέμα. Σήμερα το πρωί (01/02) προέκυψε και τελείωσε τώρα! Προσωπικά πιστεύω πως μπορεί να κερδίσει παίζοντας έως το τέλος της χρονιάς στον ΠΑΟΚ. Ελπίζουμε ότι οι υποθέσεις που έχει με την Μπιλμπάο θα πάνε καλά, για να μείνει και του χρόνου».

Για το εάν έχει μείνει ελεύθερος από την Μπιλμπάο: «Είναι ελεύθερος, αλλά έχει διαδικασία από πίσω με την Μπιλμπάο. Πήρε την ελευθέρας του και διεκδικεί, από εκεί και πέρα, κάποια πράγματα μέσω FIBA. Η κίνηση δεν παρεκκλίνει της πορείας που έχουμε χαράξει για μη επιβάρυνση του ταμείου της ΚΑΕ. Δεν έρχεται τζάμπα, αλλά δεν επιβαρύνει καθόλου

Μέχρι το τέλος της χρονιάς... Μου φεύγει σιγά-σιγά ο ενθουσιασμός. 8-)
Αυτό με την μπιλμπάο δεν το κατάλαβα. Ποιες μπορεί να είναι αυτές οι υποθέσεις που θα παίξουν ρολο για του χρόνου? Μιλάς με γρίφους γέροντα... 8-)
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό Sladjan Spasić » Πέμ 02 Φεβ 2012, 00:22

Είμαι πολύ χαρούμενος για αυτή την κίνηση.Συγχαρητήρια στη διοίκηση της Κ.Α.Ε..Το κακό με το άθλημα,είναι ότι οι απολαβές κάθε καλαθοσφαιριστή μετά από μία καλή χρονιά του,μπορούν να φτάσουν σε δυσθεώρητα ύψη.Φυσικά το αντίστροφο μπορεί να συμβεί,μετά από μία άσχημη αγωνιστική περίοδο που ίσως πραγματοποιήσει.Οι Κ.Α.Ε.,με εξαιρέσεις αυτές των γαυροβάζελων που έχουν το χρήμα,κάνουν συμβόλαια μηνών και ενός έτους ως επί το πλείστον.Με αυτόν τον τρόπο όμως,είναι αδύνατον να αποκτήσει όραμα για την ομάδα του ο οπαδός και αυτό είναι πολύ στενάχωρο.
Τελευταία επεξεργασία από Sladjan Spasić και Σάβ 04 Φεβ 2012, 16:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Sladjan Spasić
 
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Πέμ 14 Απρ 2011, 03:26

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Πέμ 02 Φεβ 2012, 14:07

πλεον πιστευω οτι με την παραμονη γκιντενς και την ελευση του παπα αλλαζουν τα πραγματα
πλεον νομιζω μπορουμε την τριτη θεση και θα ερθει κοσμος στο παλατακι
αρκει να μην εχουμε αλλες απωλειες

πολυ καλη κινηση μπραβο στην διοικηση εμενα μου αλλαξε ολη την ψυχολογια που ειχα για την ομαδα
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό Ivan_4 » Πέμ 02 Φεβ 2012, 14:36

Αυτός είναι παίκτης... Είχαμε πολύ καιρό να πάρουμε τέτοιο ταλέντο. Και κακά τα ψέματα, αν δεν είχε κάποιους μήνες απραξίας δεν υπήρχε περίπτωση να τον αποκτήσουμε.
Και επειδή έχω παίξει και αντίπαλος, αλλά και συμπαίκτης με τον Παππά, πιστέψτε με, είναι ανώτερου επιπέδου παίκτης από Παπανικολάου, Σλούκα, Μπόγρη κλπ.
Μακάρι να κάτσει και μετά το τέλος του συμβολαίου του.
Καλή πορεία σου εύχομαι Νίκο, μακριά από τραυματισμούς και κάνε να αναστενάξουν τα αντίπαλα καλάθια όπως έκανες με την εθνική τόσο χρόνια...
Άβαταρ μέλους
Ivan_4
 
Δημοσιεύσεις: 629
Εγγραφή: Σάβ 29 Μάιος 2010, 02:05

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Πέμ 02 Φεβ 2012, 14:48

ξερει πολυ μπασκετ ο παπας..
οντως στην εθνικη εφηβων ηταν ο καλυτερος αλλα δεν ειδα να εχει την αναλογη εξελιξη
παντως ειναι παιχτης με διεισδυση και αυτο ειναι πολυ σημαντικο γιατι πλεον η περιφερεια θα εχει δυο παιχτες που θα ανακατωνουν της αμυνες(καλαμποκη,παπα) και να δειτε που θα ανεβουν και ολοι οι αλλοι αφου θα εχουν καποια ευκολα καλαθια απο ασιστ

δυαρι ειναι αλλα μπορει να τον δουμε και πλει μεικερ ελπιζω για να συνυπαρξει με καλαμποκη και γκιντενς
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 02 Φεβ 2012, 14:58

βάλε και τον aleksic στους 2 ;)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Πέμ 02 Φεβ 2012, 15:17

ναι ειδα που το ξαναεγραψες
τι να πω μακαρι αλλα δεν εχω εικονα του αλεξιτς πριν ερθει στον ΠΑΟΚ
για πες ρε palok πως το βλεπεις την χτυπαμε την τριτη θεση??
εγω λεω ναι..
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Πέμ 02 Φεβ 2012, 15:56

Μπράβο στην ΚΑΕ.
Θυμίζει κινήσεις ΠΑΕ... ;)

Μακάρι να μας βγει ο...Παππάς και να επανέλθει δριμύτερος στα παρκέ.
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό paokmaniak » Πέμ 02 Φεβ 2012, 16:02

για να χτυπησεις 3η θεση πρεπει αν βγουμε εως 6 στην κανονικη διαρκεια γτ οντας στο -6 απο το Νιονιο το θεωρω απιθανο να μπορεσουμε να παρουμε πλεονεκτημα στην κανονικη διαρκεια και να κανουμε διπλο σπασιμο εδρας σε Ροδο και Νιονιο πραγμα πολυ πολυ δυσκολο. Πανω απο 10/100 δε μας δινω
Άβαταρ μέλους
paokmaniak
 
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 20:25

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Πέμ 02 Φεβ 2012, 16:26

σωστο αυτο που λες
αλλα ενταξει πανιωνιος και κολοσος νομιζω οτι πιο πολυ φαινονται λογω της δικιας μας αγωνιστικης μετριοτητας
δεν νομιζω οτι ειναι ομαδες που δεν χτυπιουνται

παντως αν σκεφτουμε εχουμε και μια θεση αμερικανου ελευθερη που μπορουμε να παρουμε τον μηνα των πλει οφ εναν καλο αμερικανο και να απογειωθει η ομαδα
αν στηριξει και ο κοσμος απο εδω και περα (που εγω πιστευω οτι θα στηριξει εφοσον βλεπει πραξεις) θα ειναι ολα διαφορετικα
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Νίκος Παππάς

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 02 Φεβ 2012, 16:28

Με την προσθηκη του Παππα στο 2-3,αν μπορουσαμε να παρουμε και ενα μαυρακι στο 4-5,θα ημασταν ταμαμ,αλλα δεν θα με χαλουσε πλεον και ενδεχομενη αποχωρηση του Γκιντενς με ταυτοχρονη αντικατασταση απο παικτη στο 4-5.Θα ελεγα και για τον Στιγκερς αλλα,μετα θα ημασταν γυμνοι στον ασσο.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες