Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 12 Ιαν 2012, 10:55

City διαβασε καλα την ανακοινωση...Τα "αποτελεσματα ειναι πλεον ορατα"...Και παραθετεις τη βαθμολογια του πρωταθληματος 17 αγωνιστικη..
Δηλαδη τωρα γινανε ορατα???Ή επι τη ευκαιρια λεμε και εμεις τα δικα μας???
Οποιος συμφωνει με τις ανακοινωσεις καλα κανει...Αλλα και οποιος διαφωνει παλι καλα κανει...
Πολλα απο αυτα που γραφονται ειναι σωστα αλλα παραλειπονται και πολλα θετικα...
Τι θεμα ειναι αμα με τις ανακοινωσεις μπορεις να βγεις απο την κριση...Αμα το πιστευουν αυτοι που τις γραφουν καλα κανουν και τις γραφουν...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Πέμ 12 Ιαν 2012, 10:58

shark4 έγραψε:Για να σε προλαβω , την πρωτη φορα που ειδα την ομαδα ΠΡΩΤΗ , ηταν το 76 ...




Εγω γεννηθηκα το '85 δικαιουμαι να δω πρωταθλημα και να μιλαω για πρωταθλημα?

Αμα ξαναδιατυπωθει ετσι αποψη θα υπαρχει προβλημα...Το να διαφωνεις δε σημαινει οτι θα μιλαμε οπως θελουμε..Ολοι εχουμε αποψη και πρεπει να γινεται σεβαστη...
sourmenetes


σουρ ακυρο το δικο σου το ποστ δεν διαβασα καλα.Αλλο εννοουσες

Για το πως μιλησες στο shark σου εκανα παρατηρηση..

το ξερω αλλα εκανα επεξεργασια μετα την τροποποιηση σου και φανηκε σαν να απανταω στα μπλε γραμματα.
Σορρυ παντως.
Τελευταία επεξεργασία από city_boy και Πέμ 12 Ιαν 2012, 11:10, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό shark4 » Πέμ 12 Ιαν 2012, 11:02

Βεβαιως και δικαιουσαι... Δεν σου αφαιρεσε κανεις αυτο το δικαιωμα ... Δεν καταλαβαινω τον εκνευρισμο σου...

Λες οι υπολοιποι να μας αρεσει η 8η 'η η 4η θεση ?
Τελευταία επεξεργασία από shark4 και Πέμ 12 Ιαν 2012, 11:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό electro80 » Πέμ 12 Ιαν 2012, 11:03

ο ΠΑΟΚ πρεπει να εχει στοχο το Πρωταθλητισμο...αυτο εκανε πριν 2 χρονια..απο τοτε μαλωνει 15-20 βαθμους κατω απο το πρωτο με το κωστενογλου το σπανο το πηλαδακη και τα λιμα της α...

ο στοχος του κοσμου ηταν Ζαγορακης-εξυγιανση-πρωταθλητισμος...αυτο πετυχε 2 χρονια...μετα επιστρεψαμε σε εποχες 2007...
για να επιστρεψουμε εκει που θελουμε θελει ή να αλλαξει ροτα ο προεδρος ή να αλλαξει ο προεδρος και να γινει επανεκκινηση στο καραβι με αλλο καπετανιο...
η απουσια προτασης απο το συνδεσμιακο κινημα, και που αποδεδειγμενα αυτο εφερε το Ζαγορακη σε εποχες που διαβαζαμε για βεζυρτζηδες ορφανους και αλλα τετοια, με προβληματιζει περισσοτερο απο οσο αξιζει μια ανακοινωση ή ενας σχολιασμος της καταστασης...το να πιστευει κανεις οτι μεμονομενα μπορει να βρεθει λυση ειναι ματαιο...λυση προερχεται μονο απο θεσμικα οργανα του ΠΑΟΚ και ενα απο αυτα ειναι οι συνδεσμοι

και οι μακεδονες και η νεαπολη εχουν την ιστορια τους που εχει γραφτει δεκαετιες τωρα...το να ξανανακαλυπτουμε το τροχο δεν ωφελει, ειναι δε χασιμο χρονου
electro80
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 10:25

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Πέμ 12 Ιαν 2012, 11:09

shark4 έγραψε:Βεβαιως και δικαιουσαι... Δεν σου αφαιρεσε κανεις αυτο το δικαιωμα ... Δεν καταλαβαινω τον εκνευρισμο σου...

Λες οι υπολοιποι να μας αρεσει η 8η 'η η 4η θεση ?


Ναι σε καποιους αρεσει!Η μαλλον δεν εχουν και το μεγαλο προβλημα,εχουν συμβιβαστει...

Διαφωνεις φιλε?

Το δικο σου το ποστ ουσιαστικα δεν λεει ε ποτε πηγαμε για πρωταθλημα και σας πειραζει που δεν πηγαμε φετος η καταλαβα λαθος?

Ο εκνευρισμος μου εγκειται στα γενικοτερα ποσταρισματα και περνει μπαλα και ατομα που δεν τους αξιζει το κραξιμο και ζητω προκαταβολικα συγνωμη.

Ως επιλογο να πω στους συμβιβασμενους,οτι η Ψυχη του ΠΑΟΚτση δεν συμβιβαζεται εκατο χρονια μετα το 85 με σαρδελες στην 11αδα θα ζηταει πρωταθλημα.Γιατι?Γιατι ο ΠΑΟΚ ειναι η μεγαλυτερη ομαδα.
Δεν το αντεχεις?Αλλαζεις ομαδα.
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Πέμ 12 Ιαν 2012, 11:15

μερικοι εδω μεσα ειστε πρισσοτερο ζαγορακης παρα ΠΑΟΚ ....ο ΠΑΟΚ ειναι πολυ μεγαλος και εχει 85 χρονια ιστοριας, ολοι ειμαστε υπο του ΠΑΟΚ....δεν θα κατσω να μπω σε διαδικασια αντιπαραθεσης γιατι πιστευω 100% οτι αρκετοι απο εδω μεσα δεν παταν γηπεδο ή πανε σε 2-3 βαρια 4 ματς....οποτε και ο λογος του μου ειναι περιττος.

ο ΠΑΟΚ ανηκει σε οσους τον στηριζουν εμπρακτα, οι υπολοιποι κριτικη μονο απο τον καναπε και σε αγωνες του λαου ξυνουν τα τετοια τους.

οσο για εναν πιο πανω οι Μακεδονες δεν ειναι ενας συνδεσμος ;)
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 12 Ιαν 2012, 11:58

Τί θα γίνει τώρα κάθε μέρα ετσι θα το πηγαίνουμε;

Προσωπικά έχω εκφραστεί δεκάδες φορές, ξεκάθαρα αρνητικά απέναντι σε αρκετούς συνδέσμους. Δικαίωμα τους είναι να βγάζουν ανακοινώσεις και να λένε οτι θέλουνε. Μπορεί προσωπικά να θεωρώ γελοίο να δηλώνουμε σεβασμό απέναντι σε κάποιους που κατ εμε έχει αποδειχθεί οτι δεν το αξίζουν, αλλά δεν θα μπινελικώνομαι και κάθε μέρα για να το σταματήσω αυτό!

Η συγκεκριμένη ανακοίνωση δεν είναι κάτι το αξιο συζήτησης για μένα. Τί αρχίζετε πάλι;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 12 Ιαν 2012, 14:13

tigon4 έγραψε:μερικοι εδω μεσα ειστε πρισσοτερο ζαγορακης παρα ΠΑΟΚ ....ο ΠΑΟΚ ειναι πολυ μεγαλος και εχει 85 χρονια ιστοριας, ολοι ειμαστε υπο του ΠΑΟΚ....δεν θα κατσω να μπω σε διαδικασια αντιπαραθεσης γιατι πιστευω 100% οτι αρκετοι απο εδω μεσα δεν παταν γηπεδο ή πανε σε 2-3 βαρια 4 ματς....οποτε και ο λογος του μου ειναι περιττος.

ο ΠΑΟΚ ανηκει σε οσους τον στηριζουν εμπρακτα, οι υπολοιποι κριτικη μονο απο τον καναπε και σε αγωνες του λαου ξυνουν τα τετοια τους.

οσο για εναν πιο πανω οι Μακεδονες δεν ειναι ενας συνδεσμος ;)

πριν έρθει δηλαδη ο ζαγορακης τι ήταν αυτοι που λες ;
Τα 20.000 διαρκείας κάτι είδαν πρώτη φορα στην ιστορία του ΠΑΟΚ και στήριξαν , με 3.500 όπως ήταν με γουμενο και 5.000 με βεζυρτζη-οικονομιδη δεν πηγαίνεις πουθενα κάποιο ρόλο έπαιξε και το προσωπο -πρόσωπα (Ζαγορ-Ζήσης ) στην αναγέννηση του συλλόγου αν δεν θέλετε τους πολλούς διώξτε τους και οι 2-3000 να κάνουν διοίκηση να κόψουν και τους τσάμπαζηδες απο την τούμπα ....
όλα τα αλλα ειναι βλαχομαγκιες εμείς είμαστε ο ΠΑΟΚ και όλοι οι άλλοι ειναι σκουπίδια ....ωραία δημοκρατική άποψη .....
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό theoPAOK » Πέμ 12 Ιαν 2012, 14:45

Αν και στηρίζω Ζαγοράκη, θέλω να πω αυτό..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ....
για να ησυχάσει και αυτός και εμείς...
Ας αναλάβει όποιος πιστεύει οτι μπορεί να τα καταφέρει καλύτερα, ας φέρει επενδυτή απο εξωτερικό κανα μπατζανάκη του..Δεν με νοιάζει..Μονο να φύγει θέλω...Πραγματικά, έχω βαρεθεί αυτήν την κατάσταση..
Αλλα σε περίπτωση που όταν και αν φύγει, αρχίσει η κατρακύλα, έρθει κανα λαμόγιο και γίνουμε αεκ, δεν θέλω να ακούω ο Ζαγορ φταίει, γιατί αν είναι έτσι, για την τωρινή κατάσταση φταίνε οι προηγούμενοι και όχι ο ζαγοράκης...
Αααα...να τονίσω, πως εμείς δεν θα γίνουμε ακριβώς σαν την άεκ..εμείς ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ Δ' ΕΘΝΙΚΗ...δεν είμαστε ΠΟΚ όπως ξέρετε...

Τώρα το ποιος θα έρθει είναι δικό σας θέμα, εσείς θέλετε να τον "ρίξετε" εσείς να βρείτε άλλον..
Η άμα λάχει, να πάτε όλοι οι συνδέσμοι να διοικήσετε..Εσείς που που όπως λένε μερικοί είστε πιο ΠΑΟΚ απο ορισμένους αλλους...
Αλλα ποιος θα έχει τα κότσια?? Όλοι μιλάμε εκ του ασφαλούς....
Τέλοσπάντων, κάντε ότι νομίζετε εσεις οτι είναι σωστό για τον ΠΑΟΚ...

Αλλα να ξέρει αυτός που θα αναλάβει τον ΠΑΟΚ..Πως αν δεν κάνει εξυγίανση μέσα σε 4 χρόνια...Θα βγώ και θα τον κράζω 24/7..
Αν πάλι, δεν κάνει και πρωταθλητισμό αυτά τα χρόνια και πάλι θα κράξω..


Και επειδή ξέρω οτι θα την ακούσω απο μερικούς..
...Εγω αυτά πιστεύω, αυτά λεω... Σε όποιον αρέσουν...
Αν και σύμφωνα με τον tigon4, εγώ που φέτος πήγα 1 φορά στον ΝΑΟ, δεν μου πέφτει λόγος....Εγώ δεν είμαι ΠΑΟΚ...

*Αν πάλι διαψευστώ και δω τον ΠΑΟΚ πρωταθλητή, τότε θα κάνω τουμπεκί και δεν πρόκειται να ξαναμιλήσω ποτέ στην ζωή μου..
Tottenham 1-2 Π.Α.Ο.Κ

30/11/2011
Άβαταρ μέλους
theoPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 19:18
Τοποθεσία: Πέραμα, Μπειραιάς

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Πέμ 12 Ιαν 2012, 15:34

ΠΟΥΤ@ΝΑ ΔΙΧΟΝΟΙΑ.



ΛΟΥΣΤΗΤΕ ΤΑ.

Βάζουμε και κανά @$#.. :opaokara:
Gika
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Πέμ 12 Ιαν 2012, 15:44

:lol: :lol: :lol:
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Πέμ 12 Ιαν 2012, 15:56

Ετσι πως παει το πραγμα με τους Σ.Φ.ΠΑΟΚ και τις ανακοινωσεις τους,αν την επομενη εβδομαδα στραβωση το ματς
με την αεκ,πολυ φοβαμε οτι θα ξαναδουμε τα περσινα,και ισως και χειροτερα.Φυσικα αν γινει αυτο,το τελος θα ειναι πλεον πολυ κοντα.....
.........Μετα απο αυτα που γραφουν και δημοσιευουν,ο ενας μετα τον αλλον οι συνδεσμοι ....εγω να ρωτησω;
Πως θα πορευτουν μαζιγια το καλο του ΠΑΟΚ ..... Ζαγορακης συνδεσμοι οργανωμενοι;......
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό tsou » Πέμ 12 Ιαν 2012, 16:08

city_boy έγραψε:Για μερικους ειναι!!!
Μερικοι θελουμε τον ΠΑΟΚ πρωτο!!!!!!!

Δυσκολο να το πιστεψετε ε??
Μηπως να χωριστουμε σε αυτους που θελουν τον ΠΑΟΚ πρωτο και σε αυτους που ενταξει ρε ποτε ειμασταν πρωτοι,δευτερο ποτε ειδες τον ΠΑΟΚ βρε κτλπ??


Δυστυχώς είναι όπως το είπες. ΜΕΡΙΚΟΙ. Και όχι απλά μερικοί αλλά οι ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ.
Οι περισσότεροι δεν τους απασχολεί αυτό.
Τους αρκεί απλά να ασχολούνται με το σκουλήκι.

Η μεγαλύτερη αλήθεια που ακούστηκε ποτέ για τον ΠΑΟΚ την έχει πει ο ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ επ'ακριβώς, και στην παραθέτω(την ακούω συχνά πυκνά όταν ακούω συνοπαδούς να μικραίνουν τον γίγαντα που λέγεται ΠΑΟΚ):
[youtube]jEJk9ro00R0&feature=related[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=jEJk9ro0 ... re=related
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Jordi_ 04 » Πέμ 12 Ιαν 2012, 16:11

++++1926
ΝΟΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.
Άβαταρ μέλους
Jordi_ 04
 
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Παρ 14 Μάιος 2010, 10:43

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Πέμ 12 Ιαν 2012, 16:20

Aνατριχιασα και συναμα ξενερωσα για το πως εχουμε καταληξει.
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης