Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Όλοι οι σύνδεσμοι που κρατάνε τη σημαία του δικεφάλου ψηλά, μακριά απ την πατρίδα

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό city_boy » Πέμ 08 Δεκ 2011, 18:37

Στον δικο μου κεντρικοτατο συνδεσμο ΔΕΝ επαιρνες εισητηριο αν δεν δηλωνες συμμετοχη στην ΟΔΙΚΗ εκδρομη.

Εγω που εκ των πραγματων δεν μπορουσα να παω με την οδικη ΔΕΝ πηρα εισητηριο.Που πηγαινα εκει καθε μερα και με τα παιδια σαν αδερφια.


Το γραφω κυριως για τον ζορρο και την ασπρομαυρη γερμανια που δικαιολογημενα ξενερωσαν.
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό paoki_4 » Πέμ 08 Δεκ 2011, 19:50

Kati ksexastike se aftin tin sisitisi..
1) Posi eitan stin ukrania pou epeksan baskett?? 4 Atoma an den kano lathos ke i 2 eitan apo eki
2) Sti Valerenga posi eitan?? eki pigan mono i megali sindesmi tis ellados giati tous malakes tis germanias to ipan 2 mera prin oti anawlithike to pexnidi, ke tha pexti meta apo kati meres, ke etzi opos ke ego eixan ke ali isitirio komeno kiolas ala giati mas tin widose afti i kinisi tis PAE pros enimerosi den to alaksame ke perimaname na doume posi tha pane mono apo ellada. Posi eitan?? 50 atoma??? tin proti fora pou epeksan posa atoma eixe??, pou pige ke kosmos apo ektos ellados?? 500 Atoma? apo ellada posi eirthan?? 1 leoforio ke afto oute gemato den eitan
ala ksexasa tis ellados den dialegoun ekdromes pandou mesa eine..
3) Ta isitiria pou poulousan se me warwata kapela pios ta poulouse?? i sindemi tis germanias??
4) Sta mona pou eine mesa eine stin ikonoma ke sto bla bla se tipota alo, ta lefta pou exoun wgali apo afti tin ekdromi exoun gemisi tis tzepes tous ke stenaxorethikan pou den bikame emis mesa..
5) ke kati telefteo, giati den wgeni kapios pou itan mesa stin sinedriasi pou mirastikan aderffika ta isitiria, na mas pi pios ke apo pion sindesmo eitan aftos pou petaxtike ke eipe oti ke ta 95 isitiria pola tous eine?? mipos afta tous lipane gia na klisoun tammio??

Ke gia na min pareksigithi kanenas den aniko se kanena sindesmo, apla meno germania ke ta leo gia party mou giati exo stenaxorethi para poli me afto pou egine.

Aδερφέ γράφε Ελληνικά σε παρακαλώ.
Argonaut4
paoki_4
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 15:58

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Πέμ 08 Δεκ 2011, 23:39

Αδερφε αν μπορουσα να καταλαβω ακριβως τι λες ευχαριστως να τα συζητουσαμε.
σε πολλα που λες εγω την αποψη μου την ειπα στο ποστ πριν.απαντας για καποια ματς που δεν εγιναν εκδρομες και ναι το δεχομαι αλλα για αυτες που εγιναν πιστευω δεν διαφωνεις.

- το μπασκετ ηταν Λιθαουνια.

- βαλερενγκα ηταν καποιες μερες μετα το μακελειο που εκανε ο φασιστας,απο εδω ξεκινησαν πουλμαν κανονικα σε διπλασια αποσταση και με κινδυνο να μην γινει το ματς ,εισητηρια ειχε οσα ηθελες δεν καταλαβαινω την δικαιολογια βιδωθηκα.συγνωμη κιολας.

-Βλεπεις κοντρα ελλαδας γερμανιας πολυ κακως εγω δεν το πηγα εκει,το ιδιο που ειπα ισχυει και για επαρχειακους που δεν τραβιουνται.εσυ θετεις εναν διαχωρισμο δεν ξερω γιατι ενω στο περασμενο ποστ σου λεω αναλυτικα τι ενοοω με ενεργο ΣΦ και σου δειχνω το παραδειγμα τον Βρυξελλων που οσα ζητανε συνηθως τα παιρνουν.

- ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΕΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΣΤΕΙΟ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.

- αυτη η ταση υπαρχει και μεταξυ σας δυστυχως που ο καθενας κοιταει ποσα θα παρει για παρτυ του και συννενοηση μηδεν που εχουν οδηγησει σε μαλωματα κτλ. Μην με αναγκασεις να πω παραδειγματα ,τα ξερω καλα καποια πραγματα.Οπως και οτι κοινη εκδρομη δεν θελετε να βαλετε...τεσπα...

-ενας συνδεσμος εβαλε καπελο ολο και ολο και αυτο δικαιολογημενο.ψαξου...

-ποιος κονομισε αδερφε ,μιλα συγκεκριμενα και μην πετας μπαρουφες.μηπως κονομησαν αυτοι που πηραν απο τα χορηγικα της ΠΑΕ ? γιατι ΣΦ δεν κονομησε...

-και αν θες την προσωπικη μου γνωμη ΝΑΙ η 4,οι Μακεδονες,οι Βορειοι,Δυτικες,ΠΑνελληνιος,Καβαλα,Τριανδρια,Πτολεμαιδα εχουν προτεραιοτητα στους εγχωριους να καλυψουν τις αναγκες εκδρομης τους γιατι στα σκατα και στα δυσκολα αυτοι θα χωθουν.

εισαι ριγμενος οντως πηρες λιγα αλλα αυτη η κλαψα και οτι ολοι ειναι λαμογια δεν την καταλαβαινω... Γερμανια εχεις 3-4 καλους ΣΦ δεν θα πω ποιους θεωρω εγω αλλα αν συνεργαζοταν σιγουρα θα ειχαν καλυτερη μοιρα σε ολα.

Γνωμη μου αυτα χωρις λασπη οπως εσυ για κονομες,απλα γεγοντα και αποψεις μου...
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό Johnys » Παρ 09 Δεκ 2011, 03:17

Εμενα οι πληροφορίες μου λένε ότι τι μοιρασιά την έκαναν η 4 και οι μακεδόνες.Αυτό έμαθα αυτό λέω.
Είχαμε τελευταία μια αντιπαράθεση στο σύνδεσμο και για το πως πρέπει να κινηθούμε και εκεί ακούστηκε για το ποιος έκανε τι μοιρασιά από άτομο που ξέρει κανονικά τι λέει.

Ο σύνδεσμος μας όπως έγραψα είναι παρόν σε κάθε ευρωπαϊκό mats,έχει διοργανώσει φιλικό για την ομάδα μας με τη τοπική φορτούνα που τις απόφερε κέρδη αρκετά και είχε τουλάχιστον 2000 PAOKia μέσα στο γήπεδο νούμερο απίστευτο για φιλικό προετοιμασίας εκτος ελλάδας.Πιστεύω πως είναι ένας πολύ δυνατός σύνδεσμος και άμα θέλεις μπορείς να ρωτήσεις τα παιδιά από τις βρυξέλλες να σου πουν τι γνώμη τους.

Επίσης έχουμε πάει σε αγώνα χάντμπολ στο Bregenz όπου νομίζω δεν ήταν ούτε ένας από Ελλάδα ούτε από 4 ούτε από μακεδόνες ούτε από πουθενά.

Τέλος πάντων αυτή η συζήτηση δεν έχει σημασία,το mats έγινε η μοιρασιά κατά τι γνώμη μου ήταν λάθος και κάποιοι πούλησαν εισιτήρια με καπέλο σε κάποιους είναι σίγουρο.

Απλά άμα ακούσω ξανά λευτεριά στα αδέρφια μας θα σφυρίζω αδιάφορα γιατί αυτό που κατάλαβα είναι ότι αδέρφια είμαστε μονο όταν μας βολεύει.

Για εμάς κάθε mats δυστυχώς είναι εκδρομή... :pano:
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Παρ 09 Δεκ 2011, 03:44

Ε αυτος που σου ειπε τετοιο πραγμα σου ειπε μαλακιες αδερφε.Στο υπογραφω εγω οτι σου ειπε μαλακιες.

- οταν ειπα για 3-4 καλους ΣΦ εννουσα και τον δικο σας ;) Duesseldorf θεωρω απο τους καλυτερους ΣΦ εξωτερικο.Αλλα ασχετο αυτο.

- ΠΑλι πας σε κοντρα ελλαδα -γερμανια σου ειπα δεν παιζει μην το κανετε αυτο ειναι χαζο ειλικρινα 4 φορες το ειπα οτι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ.

- Σκεψου πολυ καλα τι γραφεις για το λευτερια στα αδερφια μας ... ειναι βαρια αυτα που λες και προσωπικα καλυτερα να χασω 150 εισητηρια πατρα να πω κατι τετοιο.κατανοητος ο εκνευρισμος αλλα ως ενος σημειου.

- για το καπελο δες πμ.
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Παρ 09 Δεκ 2011, 18:21

Johnys έγραψε:Εμενα οι πληροφορίες μου λένε ότι τι μοιρασιά την έκαναν η 4 και οι μακεδόνες.Αυτό έμαθα αυτό λέω.
Είχαμε τελευταία μια αντιπαράθεση στο σύνδεσμο και για το πως πρέπει να κινηθούμε και εκεί ακούστηκε για το ποιος έκανε τι μοιρασιά από άτομο που ξέρει κανονικά τι λέει.

Ο σύνδεσμος μας όπως έγραψα είναι παρόν σε κάθε ευρωπαϊκό mats,έχει διοργανώσει φιλικό για την ομάδα μας με τη τοπική φορτούνα που τις απόφερε κέρδη αρκετά και είχε τουλάχιστον 2000 PAOKia μέσα στο γήπεδο νούμερο απίστευτο για φιλικό προετοιμασίας εκτος ελλάδας.Πιστεύω πως είναι ένας πολύ δυνατός σύνδεσμος και άμα θέλεις μπορείς να ρωτήσεις τα παιδιά από τις βρυξέλλες να σου πουν τι γνώμη τους.

Επίσης έχουμε πάει σε αγώνα χάντμπολ στο Bregenz όπου νομίζω δεν ήταν ούτε ένας από Ελλάδα ούτε από 4 ούτε από μακεδόνες ούτε από πουθενά.

Τέλος πάντων αυτή η συζήτηση δεν έχει σημασία,το mats έγινε η μοιρασιά κατά τι γνώμη μου ήταν λάθος και κάποιοι πούλησαν εισιτήρια με καπέλο σε κάποιους είναι σίγουρο.

Απλά άμα ακούσω ξανά λευτεριά στα αδέρφια μας θα σφυρίζω αδιάφορα γιατί αυτό που κατάλαβα είναι ότι αδέρφια είμαστε μονο όταν μας βολεύει.

Για εμάς κάθε mats δυστυχώς είναι εκδρομή... :pano:



Αδερφε περαν του οποιου ενδεχομενου παροδικου προβληματος που προεκυψε τωρα προσφατα, να ξερεις απο μενα εχετε την τεραστια ευγνωμωσηνη μου, ως αδερφος σας που ειμαι, που κρατατε τη σημαια του ΠΑΟΚ ψηλα στο εξωτερικο
τηρωντας "ολα τα ηθη και εθιμα του ΠΑΟΚ", και σας ευχομαι να το κανετε ακομα καλυτερα.

Τους αγωνιστηκους μου χαιρετισμους, αδερφια.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό Johnys » Σάβ 10 Δεκ 2011, 01:47

Φυσικά και θα συνεχίσουμε να τηρούμε "ολα τα ηθη και εθιμα του ΠΑΟΚ" και ας μας ξενερώνουν κάποιοι άλλωστε η αρρώστια αυτή δε γιατρεύεται. :opaokara:
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Πέμ 06 Μαρ 2014, 12:20

Εικόνα
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Δεκ 2015, 05:53

Βγάζει ο σύνδεσμος τίποτα μπλουζάκια ή φούτερ; Ενδιαφέρεται ένα παιδί, όχι μόνο από τον σύνδεσμο του Düsseldorf, αλλά από οπουδήποτε στη Γερμανία!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό Johnys » Πέμ 17 Δεκ 2015, 02:21

Ο σύνδεσμος του Düsseldorf βγάζει σίγουρα και μπλουζάκια και φούτερ.
Εάν έχει facebook εας ψάξει το σύνδεσμο και ας γράψει ότι ενδιαφέρεται,θα το βοηθήσουν σίγουρα.
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 17 Δεκ 2015, 10:55

Στο facebook ανεβάζουν συχνά. Έχω δει και γω.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 17 Δεκ 2015, 23:19

Ευχαριστώ πολύ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εξωτερικού

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες