15. Todor Gečevski

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό sernikos » Κυρ 04 Σεπ 2011, 08:24

ωραια ολα αυτα που λετε και ρομαντικα και φιλελευθερα κτλ κτλ
εγω δεν εχω προβλημα με το φιατακι που θελει να γινει φεραρι
εχω προβλημα με τον παικτη του ΠΑΟΚ που με προσβαλλει..
και εφερα παραδειγματα, θα δωσω ακομη ενα: φορα τη φανελα της μπαρτσα και πες οτι δεν υπαρχει μερος καταλωνια
πανε σε σκοπιανη ομαδα και πες θα ερθουμε να παιξουμε για να δειξουμε ποιος ειναι ο μεγαλεξανδρος
φορα τη φανελα της αιντραχτ και πανε με την εθνικη πετα τους 2 μπαλακια και χαιρετα τους αλα χιτλερ-ειρωνικα

ουδεμια σημασια εχουν ολα αυτα θα πειτε παλι, οκ, αλλα πολυ αερα δεν παιρνει ο κωλος μας;
ο ΠΑΟΚ πανω απο εθνη λεει ο παραπανω, ΟΚ!! και πανω απο την οικογενεια θα συμπληρωσω, ελα ρε θοδωρα και βρισε μας και τις μανες στην τελικη..

υ.γ πολλες ιστορικες ανακριβειες γραφτηκαν απο μερικους ανοιχτοματηδες..


και για να ειμαι οντοπικ, ας κανει οτι θελει η ομαδα με την παρτυ του, τι 2 τι 4 χρονια αλλωστε..
Άβαταρ μέλους
sernikos
 
Δημοσιεύσεις: 803
Εγγραφή: Πέμ 19 Μαρ 2009, 00:25
Τοποθεσία: Serres

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό cronos » Κυρ 04 Σεπ 2011, 09:07

+ Πολλά συν!
Ο καθένας βλέπει αυτό που φαίνεσαι...
λίγοι αντιλαμβάνονται αυτό που είσαι.

Machiavelli
Άβαταρ μέλους
cronos
 
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:45

15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό Holypaok » Κυρ 04 Σεπ 2011, 09:38

sernikos έγραψε:ωραια ολα αυτα που λετε και ρομαντικα και φιλελευθερα κτλ κτλ
εγω δεν εχω προβλημα με το φιατακι που θελει να γινει φεραρι
εχω προβλημα με τον παικτη του ΠΑΟΚ που με προσβαλλει..
και εφερα παραδειγματα, θα δωσω ακομη ενα: φορα τη φανελα της μπαρτσα και πες οτι δεν υπαρχει μερος καταλωνια
πανε σε σκοπιανη ομαδα και πες θα ερθουμε να παιξουμε για να δειξουμε ποιος ειναι ο μεγαλεξανδρος
φορα τη φανελα της αιντραχτ και πανε με την εθνικη πετα τους 2 μπαλακια και χαιρετα τους αλα χιτλερ-ειρωνικα

ουδεμια σημασια εχουν ολα αυτα θα πειτε παλι, οκ, αλλα πολυ αερα δεν παιρνει ο κωλος μας;
ο ΠΑΟΚ πανω απο εθνη λεει ο παραπανω, ΟΚ!! και πανω απο την οικογενεια θα συμπληρωσω, ελα ρε θοδωρα και βρισε μας και τις μανες στην τελικη..

υ.γ πολλες ιστορικες ανακριβειες γραφτηκαν απο μερικους ανοιχτοματηδες..


και για να ειμαι οντοπικ, ας κανει οτι θελει η ομαδα με την παρτυ του, τι 2 τι 4 χρονια αλλωστε..


Τα πες οπως θα θελα να τα πω


Sent from my iPad using my own fingers
Άβαταρ μέλους
Holypaok
 
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Παρ 09 Ιούλ 2010, 21:41

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 04 Σεπ 2011, 10:25

τουλάχιστον αυτό που πέτυχε ο Θόδωρας είναι η εισροή και συμμετοχή νέων μελών στο μπασκετικό φόρουμ!!!!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό kos » Κυρ 04 Σεπ 2011, 11:51

sernikos έγραψε:ωραια ολα αυτα που λετε και ρομαντικα και φιλελευθερα κτλ κτλ
εγω δεν εχω προβλημα με το φιατακι που θελει να γινει φεραρι
εχω προβλημα με τον παικτη του ΠΑΟΚ που με προσβαλλει..
και εφερα παραδειγματα, θα δωσω ακομη ενα: φορα τη φανελα της μπαρτσα και πες οτι δεν υπαρχει μερος καταλωνια
πανε σε σκοπιανη ομαδα και πες θα ερθουμε να παιξουμε για να δειξουμε ποιος ειναι ο μεγαλεξανδρος
φορα τη φανελα της αιντραχτ και πανε με την εθνικη πετα τους 2 μπαλακια και χαιρετα τους αλα χιτλερ-ειρωνικα

ουδεμια σημασια εχουν ολα αυτα θα πειτε παλι, οκ, αλλα πολυ αερα δεν παιρνει ο κωλος μας;
ο ΠΑΟΚ πανω απο εθνη λεει ο παραπανω, ΟΚ!! και πανω απο την οικογενεια θα συμπληρωσω, ελα ρε θοδωρα και βρισε μας και τις μανες στην τελικη..

υ.γ πολλες ιστορικες ανακριβειες γραφτηκαν απο μερικους ανοιχτοματηδες..


και για να ειμαι οντοπικ, ας κανει οτι θελει η ομαδα με την παρτυ του, τι 2 τι 4 χρονια αλλωστε..


εμενα παλι με προσβαλουν αυτοι που φερνουν τους ιμιτασιον μακεδονες στον ΠΑΟΚ.
αυτος ο μαιμου μακεδονας δεν ηρθε μονος του. καποιος το εφερε.
η δικη μου η :redcard: παει σε ολα αυτα τα κ@θ@κ@α
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό Lord » Κυρ 04 Σεπ 2011, 11:58

Πρώτον σας συνιστώ να διαβάσετε ξανά το ποστ του DAAT

αυτο το ξαφνικο δε το καταλαβαινω.Ο ανθρωπος στα σκοπια γεννηθηκε και αυτος οπως οι υπολοιποι Σκοπιανοι μεγαλωσαν με μια προπαγανδα και ειναι τουλαχιστον γραφικο να τους βριζουμε επειδη οι πολιτικοι μας ειναι ανικανοι να χειριστουν ενα θεμα.

Υπηρχε ανθρωπος που θεωρουσε οτι ο Γκετσεφσκι δεν ειχε τα ιδια πιστευω με τους συμπατριωτες του.Στην συνεντευξη απλα λεει οτι καταλαβαινει ποσο σημαντικο ειναι για τους σκοπιανους το παιχνιδι.Σοκαρεστε???Εγω καθολου.


Δεύτερον,υπάρχει το κατάλληλο τόπικ για συζητήσεις γύρω από το Μακεδονικό http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=80&t=2221&start=390
Τρίτον,δημοσιεύσεις με υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται. Δεν υπάρχει πρόβλημα με το να πείτε ότι δν τον θέλετε για τον χ λόγο(στην προκειμένη περίπτωση για τις δηλώσεις του) αλλά αυτό απέχει πολύ από το @ντε γ@μησου,κλπ.

ΥΓ Το σύνθημα της 4,όπως και τόσα άλλα, ειρωνικό χαρακτήρα είχε. Έλεος..
ΥΓ.2 Κρίμα πάντως που ο μόνος λόγος που πολλοί θυμήθηκαν το μπάσκετ ήταν για να βρίσουν το Γκέτσι. :roll:
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 04 Σεπ 2011, 19:01

Καλα μην το κανουμε κ θεμα. Πληρωνεται απο τον ΠΑΟΚ οχι λπγω φιλανθρωπιας αλλα επειδη παιζει μπασκετ. Δεν του κανουμε κ χαρη
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 04 Σεπ 2011, 19:55

Macedonian καλώς όρισες στο φόρουμ και ελπίζουμε σε πολλά post σου στο (πιο ελεύθερο στην Ελλάδα) μπασκετικό φόρουμ!!! :mrgreen: :opaokara: :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 04 Σεπ 2011, 20:23

sernikos έγραψε:ωραια ολα αυτα που λετε και ρομαντικα και φιλελευθερα κτλ κτλ
εγω δεν εχω προβλημα με το φιατακι που θελει να γινει φεραρι
εχω προβλημα με τον παικτη του ΠΑΟΚ που με προσβαλλει..
και εφερα παραδειγματα, θα δωσω ακομη ενα: φορα τη φανελα της μπαρτσα και πες οτι δεν υπαρχει μερος καταλωνια
πανε σε σκοπιανη ομαδα και πες θα ερθουμε να παιξουμε για να δειξουμε ποιος ειναι ο μεγαλεξανδρος
φορα τη φανελα της αιντραχτ και πανε με την εθνικη πετα τους 2 μπαλακια και χαιρετα τους αλα χιτλερ-ειρωνικα

ουδεμια σημασια εχουν ολα αυτα θα πειτε παλι, οκ, αλλα πολυ αερα δεν παιρνει ο κωλος μας;
ο ΠΑΟΚ πανω απο εθνη λεει ο παραπανω, ΟΚ!! και πανω απο την οικογενεια θα συμπληρωσω, ελα ρε θοδωρα και βρισε μας και τις μανες στην τελικη..

υ.γ πολλες ιστορικες ανακριβειες γραφτηκαν απο μερικους ανοιχτοματηδες..


και για να ειμαι οντοπικ, ας κανει οτι θελει η ομαδα με την παρτυ του, τι 2 τι 4 χρονια αλλωστε..



+++++++++++++++++++++
Dimg4
 

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό niks » Κυρ 04 Σεπ 2011, 20:44

σε αυτες τις περιπτωσεις κρατας μια μεση οδο
σαν την αλεπου που την ρωτησε ο Λιονταρης πως μυριζει το σπιτι του
αν ελεγε χαλια,θα την πλακωνε γιατι τον προσβαλλε
αν ελεγε ωραια, παλι γιατι θα ήταν ψευτρα

και ειπε η ερμη πως ειναι συναχομενη και δεν μπορει να μυρισει τιποτα


(εδω ενα γκολ τολμησε να βαλει ο Λετσκοφ στο Μουντιαλ της Αμερικής με τη Βουλγαρια κοντρα στη Γερμανια, και στο Αμβουργο οπου επαιζε κυρηχθηκε ανεπιθυμητος)
niks
 
Δημοσιεύσεις: 1789
Εγγραφή: Τρί 02 Φεβ 2010, 18:45

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 04 Σεπ 2011, 20:48

γιατι ο Αν (αν θυμαμαι καλα..κορεατης ιαπωνας τι ηταν ) που εβαλε γκολ στην ιταλια και αποκλειστηκε στο μουντιαλ και ηταν να χαλασει η μεταγγραφη του στη περουτζια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 04 Σεπ 2011, 21:10

Απο κατι που δεν ξερουμε αν οντως ισχυει αναπτυχθηκε μια παραφιλολογια κι επι τοπου ολοι μας βγηκαμε να κατασπαραξουμε εναν παικτη της ομαδας μας, αναιρωντας οτι προσεφερε σε εμας, πολλες φορες απληρωτος και διχως να δωσει δικαιωματα!! Καποιοι εκμεταλλευτηκαν ενα δημοσιευμα ενος αθλητικου σαιτ (που δεν επιβεβαιωσα απο πουθενα) και βρηκαν την ευκαιρια να αναπτυξουν τις κοινωνικοπολιτικες τους θεωριες σε ενα τοπικ για τον παικτη!

Το οτι εγραψα οτι ο ΠΑΟΚ ειναι πανω απο τα Εθνη ήταν κάτι που ο κοσμος του ΠΑΟΚ το απεδειξε περυσι και με πανο στο ματς με τη Φενερ. Δε θα πρεπει να εμπλεκουμε την ομαδα μας με κανενα πολιτικο σχολιο η σεναριο, απο οπου κι αν προερχεται και πανω απο ολα, θα πρεπει να φιλτραρουμε οτιδηποτε ακουμε! Ζημια στην ομαδα μας κανουμε παρα κερδιζουμε κατι!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Δευτ 05 Σεπ 2011, 18:28

Εγω ακομα δεν εχω καταλαβει πού εγκειται η προσβολη. Ειπε απλα οτι οι συμπατριωτες του βλεπουν το παιχνιδι και απο πολιτικη σκοπια. Δεν ειπε δημοσια (ιδιωτικα δεν ξερω τι λεει και δε με νοιαζει) οτι δε γουσταρει Ελλαδα ή ότι η Μακεδονία είναι ετσι και αλλιως. Ειλικρινης ηταν ο ανθρωπας.

Καθε φορα που προκυπτει τετοιο θεμα πιανει ο ενας τα πολιτικα του ο αλλος τα ιστορικα του ο αλλος τα π@π@ρι@ του και διαβαζουμε ο,τι να'ναι εδω μεσα, μεγαλεξανδροι κι εθνοκαθαρσεις και ξυστ@ρκιντιας. Και αν και καποιες αποψεις αξιζουν, δεν εχουν θεση στο νημα ενος παιχτη της ομαδας μας.

Εμεις εχουμε κανονικο Σλαβομακεδονα και οχι πολιτογραφημενους. Σημειωση για τους ερποντες φιλους μας που κατι πηγαν να ψιθυρισουν και ταπωθηκαν παλι.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 08 Σεπ 2011, 13:05

Ο Γκετσέφσκι και η μεγάλη αναμονή

Το... σίριαλ της ανανέωσης της συνεργασίας με τον Σκοπιανό, Τοντόρ Γκετσέφσκι καλά κρατεί... Χθες το βράδυ ο μάνατζερ της ΚΑΕ, Τέλης Ζουρνατζίδης μίλησε με τον παίκτη, αλλά η τηλεφωνική επαφή απέβη άκαρπη.

Ο Γκετσέφσκι θέλει μια βελτίωση (σε σχέση με τις 70.000 ευρώ) στην οικονομική πρόταση που του κατατέθηκε από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ, κάτι που θεωρείται αδύνατο από την πλευρά του «Δικεφάλου». Ο Σκοπιανός θεωρεί ότι η παρουσία του στο Ευρωμπάσκετ της Λιθουανίας θα του ανεβάσει αρκετά το κασέ.

Μέχρι το πέρας της τρέχουσας εβδομάδας ο ΠΑΟΚ θέλει μια απάντηση από τον Γκετσέφσκι για να μπορέσει να αλλάξει (αν χρειαστεί) τον μεταγραφικό του σχεδιασμό. Αν παραμείνει στην ομάδα ο Σκοπιανός, τότε ο ΠΑΟΚ ψάχνει ένα «3άρι» κι ένα «4-3άρι». Για την πρώτη θέση βασικός υποψήφιος είναι ο Κόρεϊ Μαγκέτι, για τον οποίο δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμη το τοπίο, μια και δεν έχει αποφασιστεί αν θα ξεπεραστεί το «λοκ άουτ» στο NBA.
http://www2.paok24.com

τα 70 θα είναι το υψηλότερο συμβόλαιο στην ομάδα (πλην ίσως του ενός αμερικανού). Από την άλλη αν με 80 μένει, θα του τα δινα πάραυτα...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 15. Todor Gečevski

Δημοσίευσηαπό big_Sam » Σάβ 10 Σεπ 2011, 17:37

Ανανεώστε τον ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ..Αύριο θα ειναι αργα ο ανθρωπός κανει την διαφορά..
big_Sam
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες