Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:09

Πως γινεται καθε φορα που ακουγεται οτι ο ΠΑΟΚ ενδιαφερεται για παικτη που ξερει 100κιλα μπαλλα ΖΑΙΡΙ-ΚΑΣΤΙΓΙΟ που ντριπλαρει με ανεσει,,εχει καθετη πασα,βλεπει γηπεδο,παιζει σε 2-3 θεσεις δεν ειναι μεγαλος, και το κυριοτερο ειναι ...ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ....να κανουμε και τους δυσκολους;[ασταθης χαρακτηρες, θελουνε μια μπαλλα μονοι τους, επαιζαν στον γαυρο...'' μας την ειπαν καποτε''].αυτα μονο στον ΠΑΟΚ γινονται. Δηλαδη εσεις ποιους θελετε να παρουμε με ΛΕΦΤΑ που ΔΕΝ υπαρχουν;ΑΜΠΑΛΟΥΣ που τρεχουν εχουμε πολλους....κανα παικτη να παιζει 1-2 μετον ΒΙΕΡΙΝΙΑ θελουμε, και να βγαζει καμια σωστη σεντρα απο τα ακρα,και καμια καθετη πασα στον κοντο για τα ''καρφωνει'', χωρις να χρειαζεται να τρεχει πανω κατω σαν χαζος για να παρει μια σωστη πασα....Μακαρι να ερθουν....τετοιους παικτες θελουμε.
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό f1rm4 » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:10

Καποιοι εδω μεσα ξερουν τελικα πιο πολυ μπαλα απο ζαγορακη, σβουρα, μπολονι μαζι... ρε μαγκες (ταγαροι θα ηταν η καλυτερη λεξη... :evil: ) σε πιο χωριο παιζατε μπαλα και θα πειτε τον ζαγορακη να παρει εκεινος ή οτι ο ταδε δεν κανει για τον ΠΑΟΚ? Ο αλλος λεει για τον μητσαρα οτι δεν του αρεσει, οτι δεν κανει, αλλα δεν ξερει ουτε σε πια ομαδα επαιζε περισυ... δλδ τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα?
Άβαταρ μέλους
f1rm4
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2007, 00:39
Τοποθεσία: Thessaloniki,Sykies

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό dragan89 » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:12

Συμφωνω σε ολα με τον ταγματαρχη!!
+1926
O θεος μας εδωσε μυαλο...Ο ΠΑΟΚ μας το πηρε!!!
Άβαταρ μέλους
dragan89
 
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Δευτ 09 Ιουν 2008, 19:38
Τοποθεσία: O ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!!!

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:23

ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- έγραψε:Πως γινεται καθε φορα που ακουγεται οτι ο ΠΑΟΚ ενδιαφερεται για παικτη που ξερει 100κιλα μπαλλα ΖΑΙΡΙ-ΚΑΣΤΙΓΙΟ που ντριπλαρει με ανεσει,,εχει καθετη πασα,βλεπει γηπεδο,παιζει σε 2-3 θεσεις δεν ειναι μεγαλος, και το κυριοτερο ειναι ...ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ....να κανουμε και τους δυσκολους;[ασταθης χαρακτηρες, θελουνε μια μπαλλα μονοι τους, επαιζαν στον γαυρο...'' μας την ειπαν καποτε''].αυτα μονο στον ΠΑΟΚ γινονται. Δηλαδη εσεις ποιους θελετε να παρουμε με ΛΕΦΤΑ που ΔΕΝ υπαρχουν;ΑΜΠΑΛΟΥΣ που τρεχουν εχουμε πολλους....κανα παικτη να παιζει 1-2 μετον ΒΙΕΡΙΝΙΑ θελουμε, και να βγαζει καμια σωστη σεντρα απο τα ακρα,και καμια καθετη πασα στον κοντο για τα ''καρφωνει'', χωρις να χρειαζεται να τρεχει πανω κατω σαν χαζος για να παρει μια σωστη πασα....Μακαρι να ερθουν....τετοιους παικτες θελουμε.


φτανει αυτο με τον πουστιγιο...φτανει πια γκομενα τον πιασατε καποιοι...απορω πως μπορειτε να γραφετε το ονομα χωρις να σας σηκωνεται η τριχα...τελος παντων εχω τοσο καλη διαθεση απο χθες και με τον μπολονι που δε θα κατσω να ξαναχαλαστω με μια τετοια συζητηση...


υγ ποδοσφαιριστες και καλοι και σε καλα λεφτα υπαρχουν χιλιαδες δε χρειαζεται να αναλωνομαστε στα ιδιους συνεχεια απλα επειδη αυτους ξερουμε...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό black death » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:24

Πάντως απ' τον Ελ Ζαρ είναι καλύτερος αλλά άμα θέλει γύρω στα 300 χιλιάρικα το πολύ (400 έπαιρνε στο γαύρο νομίζω), αλλιώς πούλο.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό Rizla » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:25

f1rm4 έγραψε:Καποιοι εδω μεσα ξερουν τελικα πιο πολυ μπαλα απο ζαγορακη, σβουρα, μπολονι μαζι... ρε μαγκες (ταγαροι θα ηταν η καλυτερη λεξη... :evil: ) σε πιο χωριο παιζατε μπαλα και θα πειτε τον ζαγορακη να παρει εκεινος ή οτι ο ταδε δεν κανει για τον ΠΑΟΚ? Ο αλλος λεει για τον μητσαρα οτι δεν του αρεσει, οτι δεν κανει, αλλα δεν ξερει ουτε σε πια ομαδα επαιζε περισυ... δλδ τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα?


Αδερφε,κανενας δεν λεει τι να κανει ο Ζαγορακης ο Μπολονης ή οποιος αλλος.Εδω καταθετουμε αποψεις,προσωπικες.
Οι διαφωνιες στο παιχνιδι ειναι.Αν συμφωνουσαμε ολοι διαλογος γιοκ. ;)
Και θα ακουσεις(διαβασεις) εδω μεσα τα παντα,για αυτο να εισαι παντα προετοιμασμενος... ;)
Ο Μητσος δεν ειναι για ΠΑΟΚ.Οπως δεν ειναι ο Σαβινης,ο Καδρονοπαπαζογλου(συγγνωμη Αποστολη :mrgreen: ),ο Μπαλαφας και αρκετοι ακομα απο το τωρινο ροστερ.
Προσωπικη αποψη...
Ο Ζαιρης ειναι η εξελιξη του Ελ ζαρ... :ugeek:
Για 200.οοο κατι λεει,για παραπανω ας κρατησουμε Ελ ζαρ καλυτερα...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:31

ταγματαρχη τετοιους παικτες θελεις εσυ οχι ολος ο ΠΑΟΚ.για το σκατιγιο δεν θα αναφερθω καν ειναι ντροπη τεραστια και κωλοτουμπα αισχρη μονο που αναφερεται το ονομα του.
ο ζαιρι εχει τεχνικη τρομερη και ταχυτητα μονο για τον εαυτο του.απλα εσυ γουσταρεις ζογκλεριλικια.ομαδικος δεν υπηρξε ΠΟΤΕ και περασε διπλα απο αρκετους καλους προπονητες.εφτασε 29 και η πασα του ακομα αγνοειται.η προσφορα του σε ομαδικο παιχνιδι ειναι ανεκδοτο.δε μαρκαρει ΠΟΤΕ και δεν δινει βοηθειες ποτε.πολλα απο μπαλα δεν ξερω αλλα το οτι δεν βοηθαει ποτε κανεναν στο γηπεδο και το μονο που τον νοιαζει ειναι οι τριπλες το δειχνει σε καθε παιχνιδι που παιζει.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:33

και ο ελ ζαρ ζογκλερ ειναι αλλα για τον ελζαρ υπαρχει η ελπιδα γιατι ποτε δεν εχει παρει ρολο σε καποια ομαδα.ακομα προσπαθει να αποδειξει οτι αξιζει και αν του δωθει ρολος ισως να τα καταφερει.ο ζαιρι γερασε και μυαλο δεν εβαλε.απεδειξε οτι ειναι μονο για μικρες ομαδες μηπως και βγει κανενα ζογκλεριλικι να κλεψει κανενα αποτελεσμα.για ομαδα με συστημα και στοχους δεν ειναι.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό black death » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:35

O Ελ Ζαρ δεν είναι τόσο απείθαρχος και τεμπέλης αλλά υστερεί σε τεχνική σε σχέση με Ζαϊρί.

Εγώ για βασικό κανέναν απ' τους δύο δεν θέλω, αλλά κάτι μου λέει ότι για ένα 20λεπτο εκεί που θες να γυρίσεις ένα ματς, ο Ζαϊρί θα ήταν καλύτερος.
Τελευταία επεξεργασία από black death και Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:36

Eγω θα ήθελα να μείνει ο Ελ-ζαρ και να πάρει αλλη μια ευκαιρία.

Σε περίπτωση που φύγει ο Ζαιρι ειναι ΙΔΑΝΙΚΟΣ με ενα ποσο εκει κοντα στα 300 χιλιαρικα.
Θεωρώ ότι μπορείς να παίξεις του χρόνου με βασικο το ζαιρι απο αριστερά.

1) Στο γαυρο εκανε το ζογκλερ γιατι εμπαινε καθε 2 μηνες και επρεπε να δειξει την αξια του. Σε εναν ΠΑΟΚ σωστό και πειθαρχημένο νομίζω μπορεί να σταθεί.
2) Ο ΠΑΟΚ αυτή τη στιγμή πάσχει απο παικτες που να μπορουν να κανουν μια ατομικη προσπάθεια. Καλά τα ρομποτακια, τα μπακ-χαφ και τα πολυεργαλεία αλλά καλά θα ήταν να είχαμε ενα παικτη που σε 1 καλή βραδιά θα σε πάρει παιχνίδι μονος του.

Ακρα με Ζαιρι Βιερινια και μπροστά το κοντο.
Και ψαχνεις ενα καλο χαφ στη θέση του Ιβοτς.
Μ'αρέσει.

ΥΓ: Καλέ φίλε Μπάρλοου, όλες οι ομάδες χρειάζονται 1-2 τέτοιους παίκτες. Δε νομίζω ότι το όλο σύστημα θα χαλάσει αν εχεις 1-2 ελευθερους και "ζογκλερ" στο γήπεδο. Εκτος αν το ονειρο μας ειναι να παιζει ο Βιερινια/Σαλπι εξτρεμ και να ειναι μονιμα διπλα στον Ετο να βοηθάνε.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:39

αν ειχαμε λεφτα να δωσουμε δε θα με χαλουσε να υπαρχει για να συμπληρωνει το ροστερ μπας και χρειαστει ποτε η ατομικη του προσπαθεια.αλλα 300 που λενε για το ζαιρι ειναι πεταμενα λεφτα.γιατι αν το βαλεις βασικο μονο στην επιθεση θα υπαρχει και παλι μονο ατομικες θα κανει.ομαδικος δεν ειναι καθολου.και δε βοηθαει σε κανεναν αλλο τομεα του παιχνιδιου.το ξαναλεω απο μπαλα δεν ξερω πολλα αλλα οποτε τον εχω δει ειναι καπου στα εξτρεμ και περιμενει να του δωσουν πασα να κανει ζογκλεριλικια.δεν τον βλεπεις πουθενα αλλου μεσα στο γηπεδο.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό Rizla » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:43

Aυτος ο Μπαλονης δεν ξερει κανενα μικρο Hadji να μας φερει?
Ολη η ποδοσφαιρικη Ρουμανια απο τα @@ του φαινεται να κρεμεται...
Μπαρλοου (παιχτουρα) δεν μιλαει κανεις για τρακοσια στον Ζαιρη.
Σιγα μην του δωσουμε το μισο μπατζετ... :lol: :lol: :lol:
Για 200 ακουστηκε...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:52

Και καποιον νεο μπολονι να ξερει εμενα δεν με χαλαει καθολου.
Μεγαλη παιχτουρα ο μαγυαρος μου σφυριξε ο γερος μου. :opaokara:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό Rizla » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:54

Ναι ετσι λενε..οτι ηταν παιχταρας,εγω παροτι ολιγον ηλικιωμενος δεν τονε προλαβα...
Λες να το 'χει ακομα? :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2011

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Πέμ 09 Ιουν 2011, 13:57

φτανει αυτο με τον πουστιγιο...φτανει πια γκομενα τον πιασατε καποιοι...απορω πως μπορειτε να γραφετε το ονομα χωρις να σας σηκωνεται η τριχα...τελος παντων εχω τοσο καλη διαθεση απο χθες και με τον μπολονι που δε θα κατσω να ξαναχαλαστω με μια τετοια συζητηση...


υγ ποδοσφαιριστες και καλοι και σε καλα λεφτα υπαρχουν χιλιαδες δε χρειαζεται να αναλωνομαστε στα ιδιους συνεχεια απλα επειδη αυτους ξερουμε...

προς sera4
1.Υ.Γ.ΧΙΛΙΑΔΕΣ;...για πες μας ρε πολυξερε ..καμια κατοσταρα ..ετσι για αρχη;.. που σε μαγκα....ελευθερους ..ετσι..για να καταλαβουμε και εμεις που δεν ειμαστε ....του ''επιπεδου'' σου.
προς barlow
2.Υ.Γ θελω να δω τι θα πεις αν ερθουν και παιξουν στον ΠΑΟΚ.Ναι εγω τετοιους θελω,εσυ παιξε με τους αμπαλους,εγω γουσταρω να εχω παικταραδες και νανε και ...ΑΛΗΤΕΣ..
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες