Θεόδωρος Ζαγοράκης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Bono » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:33

Τα τηλέφωνα και οι ανακοινώσεις είναι για να παραγγέλνεις πίτσες και για να λες κοινότοπες παπαριές που ελάχιστα συγκινούν.
Τώρα φάτην ψύχραιμα ρεαλιστικά και κιμπαρλίδικα και κάτσε να παίξεις κεκλεισμένων στα play-off ενώ ταυτόχρονα η τρύπα στα φετινά έσοδα μεγαλώνει πράγμα που θα έχει και τον αντίκτυπό της και στην επόμενη χρονιά.
Πάνω απ' όλα η καλή πίστη και η χαμηλοί τόνοι απέναντι στα κοπρόσκυλα.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:34

Ρε δεν με νοιάζει τι θα κάνει. Αυτός είναι πρόεδρος. Ας βρει κάτι που να φέρνει αποτελέσματα. Ας ήμουν εγώ πρόεδρος του ΠΑΟΚ, ας ήμουν τόσο αρεστός στον κόσμο και θα έβρισκα κάποια λύση.

Από μένα, κι από σένα περιμένει τη λύση ο ζαγόρ; ή από το παοκμάνια; Αν είναι έτσι, απλά δεν κάνει.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17132
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:37

Θα πηγαίνω στις συνεδριάσεις και θα τα κάνω ολα μπουρδελο πιστεύεις ότι με αυτήν την κίνηση θα κερδίσω τίποτε ;
Αμφιβάλλω απλά θα ξεθυμανω ....οι άνθρωποι όταν οι αποφάσεις δεν αφορούν το ΠΟΚ είναι προκλητικοι ....
Ο σκορδας αν θυμασε τότε έτρωγε χειρουργεια ουρλιαζε συνέχεια και γελουσανε μαζυ του....
Πραγματικά δεν ξέρω ποια κίνηση μας θα ήταν πραγματικά αποδοτική και όχι απλά τρόπος να ξεθυμανουμε....
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:41

Κατ' αρχήν στα αρχίδια μου για το Σκόρδα... Τον ανέφερες και πριν... Τι κοινό έχει ο Ζαγόρ με τον Σκόρδα; ΈΝας αρχηγός εθνικής που κατέκτησε γιουρο, με έναν οδοντίατρο μαλάκα;


Κατά δεύτερον, άμα δεν είναι ικανός να κάνει τίποτα ας μην απειλεί μέσω ανακοινώσεων λες και θα φοβίσει κανέναν.

Τέλος, αν ήμουν ο Πιλάβιος είτε θα αγνωούσα γελώντας την ανακοίνωση, είτε θα έβγαζα μία προκλητική ανακοίνωση κατά Ζαγόρ και κατά ΠΑΟΚ που θα ξεμπρόστιαζε τις δήθεν απειλές...

Πραγματικά έλεος..!!
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17132
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:42

Συγχαρητήρια στον Ναυπλιώτη τον αρεοπαγίτη.

Έβγαλες πλεον όντως σκληρή ανακοίνωση αλλά κανείς δεν μας υπολογίζει.
Κανένας δεν μας φοβάται και ότι θέλουν θα κάνουν.


Συνεπώς εδώ σας θέλω τώρα.
Ανακοινώσεις και χαρτοπόλεμος ή κάτι άλλο?
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:43

Ξεχνατε,βεβαια,πολλοι εδω μεσα πως την αφορμη,για να εμπαιξει για αλλη μια φορα,το "συστημα Πιλαβιου",τον Ζαγορακη...............ΤΗΝ ΔΩΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!Και το καναμε χωρις καμμια δικαιολογια!

Οταν γαμαμε εμεις,οι ιδιοι,την ομαδα μας και απαξιωνουμε τον "Θοδωρακη",δεν μπορουμε να απαιτουμε και να περιμενουμε απο αλλους-τους οποιους ξερουμε καλα πως θα μας αντιμετωπισουν-σεβασμο!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:48

eorptol έγραψε:Θα πηγαίνω στις συνεδριάσεις και θα τα κάνω ολα μπουρδελο πιστεύεις ότι με αυτήν την κίνηση θα κερδίσω τίποτε ;
Αμφιβάλλω απλά θα ξεθυμανω ....οι άνθρωποι όταν οι αποφάσεις δεν αφορούν το ΠΟΚ είναι προκλητικοι ....
Ο σκορδας αν θυμασε τότε έτρωγε χειρουργεια ουρλιαζε συνέχεια και γελουσανε μαζυ του....
Πραγματικά δεν ξέρω ποια κίνηση μας θα ήταν πραγματικά αποδοτική και όχι απλά τρόπος να ξεθυμανουμε....


αστο αλλου εισαι δεν χρειαζεται να τα κανεις μπουρδελο χρειαζεται να ΞΕΡΟΥΝ οτι μπορεις να σε φοβουνται πριν βγαλουν την αποφαση για αυτο φτιαχνεις ενα μηχανισμο πιεσης πολιτικοι τυπος οπαδοι και οτι αλλο χρειαζετε
για σε παρουν στα σοβαρα θελει να φοβουνται τις συνεπειες αν δεν υπαρχουν αυτες τιποτα μα τιποτα δεν μπορεις να κανεις οσες ανακοινωσεις και να βγαλεις οτι και αν λενε και την ομαδα να παρεις και να φυγεις δεν τους καιγετε καρφακι
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Karelias » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:56

Να πάνε να γαμηθούν τα μουνιά της λάσπης.

-Τις ημέρες των playofff ας ανοίξει η ΠΑΕ ένα λογαριασμό για να καταθέτει όποιος θέλει έναντι εισητηρίου. Ανώτατο ποσό κατάθεσης 10 ευρώ. Να πάμε όλοι μαζικά. Μπορούμε; Ε, μεγάλε λαέ του ΠΑΟΚ;

-Άμεση ανάκλιση των Χαλκιά και Σάλπι από την Εθνική και όποιου άλλου παίχτη έχει ο ΠΑΟΚ στην εθνική της ΕΠΟ.

-Να μην ξαναπατήσει το πόδι του στην Τούμπα αυτή η ποντικομαμή ο Πιλάβιος και η κουστωδία του.

Αυτά για αρχή.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό DC » Δευτ 28 Μαρ 2011, 15:59

gash04 έγραψε:Συνεπώς εδώ σας θέλω τώρα.
Ανακοινώσεις και χαρτοπόλεμος ή κάτι άλλο?


Φαντάζομαι ότι το ερώτημα είναι ρητορικό.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό mkpaok » Δευτ 28 Μαρ 2011, 16:04

Αν σκεφτουμε οτι με την μεχρι τωρα σταση μας δεν εχουμε κερδισει απολυτως τιποτα ισως μπορει να πει κανεις οτι ας τα κανουμε ολα πουτ@ν@ αφου ετσι κι αλλιως δεν εχουμε να χασουμε τιποτα. Τι θα μας στερησουν? Την ευνοικη διατησιά ή τις ευνοικες αποφασεις? Δυστυχως φτασαμε σε ενα σημειο που πλεον τα λογια, ο χαρτοπολεμος και οι μηνυσεις ειναι περιτα. Ετσι δεν προκειται να αλλαξει ποτε τιποτα.
Δυσκολη αποφαση. Δεν θα ηθελα να ειμαι στην θεση του Ζαγορ.
Άβαταρ μέλους
mkpaok
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:36
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 28 Μαρ 2011, 16:04

marley 4 έγραψε:
eorptol έγραψε:Θα πηγαίνω στις συνεδριάσεις και θα τα κάνω ολα μπουρδελο πιστεύεις ότι με αυτήν την κίνηση θα κερδίσω τίποτε ;
Αμφιβάλλω απλά θα ξεθυμανω ....οι άνθρωποι όταν οι αποφάσεις δεν αφορούν το ΠΟΚ είναι προκλητικοι ....
Ο σκορδας αν θυμασε τότε έτρωγε χειρουργεια ουρλιαζε συνέχεια και γελουσανε μαζυ του....
Πραγματικά δεν ξέρω ποια κίνηση μας θα ήταν πραγματικά αποδοτική και όχι απλά τρόπος να ξεθυμανουμε....


αστο αλλου εισαι δεν χρειαζεται να τα κανεις μπουρδελο χρειαζεται να ΞΕΡΟΥΝ οτι μπορεις να σε φοβουνται πριν βγαλουν την αποφαση για αυτο φτιαχνεις ενα μηχανισμο πιεσης πολιτικοι τυπος οπαδοι και οτι αλλο χρειαζετε
για σε παρουν στα σοβαρα θελει να φοβουνται τις συνεπειες αν δεν υπαρχουν αυτες τιποτα μα τιποτα δεν μπορεις να κανεις οσες ανακοινωσεις και να βγαλεις οτι και αν λενε και την ομαδα να παρεις και να φυγεις δεν τους καιγετε καρφακι

Το κάναμε αυτο που λες ποτε ; Οι άνθρωποι σε γράφουν στα παλιά τους τα παπουτσια δεν σε φοβούνται τι θα κανεις για να σε φοβηθούν ; Εδω το θέμα των χρεων σερνετε εδω και 4 χρόνια οι πολιτικοί μας της Θεσσαλονίκης δεν σε υπολογίζουν θα σε υπολογισουν οι αλλοι 500 χλμ μακρια ; απο εκει να ξεκινήσουμε και ενω ξέρουμε ότι θα σε σκίζουν στην πρώτη ευκαιρία τους δίνουμε και εμείς την αφορμή δυστυχώς ......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 28 Μαρ 2011, 16:06

Εδώ ούτε με συλλαλητήρια δεν ιδρώνει το αυτάκι τους.
Απλά φάνηκε ότι κανένας Ζαγοράκης δεν μπορεί να τους πειράξει και κανένας γενικά όπως και να χει.

υγ
Φταίει ο Χάβος μετά για όλα DC....
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Karelias » Δευτ 28 Μαρ 2011, 16:11

Karelias έγραψε:Να πάνε να γαμηθούν τα μουνιά της λάσπης.

-Τις ημέρες των playofff ας ανοίξει η ΠΑΕ ένα λογαριασμό για να καταθέτει όποιος θέλει έναντι εισητηρίου. Ανώτατο ποσό κατάθεσης 10 ευρώ. Να πάμε όλοι μαζικά. Μπορούμε; Ε, μεγάλε λαέ του ΠΑΟΚ;

-Άμεση ανάκλιση των Χαλκιά και Σάλπι από την Εθνική και όποιου άλλου παίχτη έχει ο ΠΑΟΚ στην εθνική της ΕΠΟ.

-Να μην ξαναπατήσει το πόδι του στην Τούμπα αυτή η ποντικομαμή ο Πιλάβιος και η κουστωδία του.

Αυτά για αρχή.


Συν, να βρεθεί ένας φραγκάτος
να γίνουμε και μεις παρακράτος.


Μπας και μας ακούσουν έτσι.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 28 Μαρ 2011, 16:16

Να γινουμε ολυμπιακος,δηλαδη?..............
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Δευτ 28 Μαρ 2011, 16:19

οχι δεν το καναμε ποτε και για αυτο ισως ηρθε η ωρα

αν εβγαζες τον κοσμο την πρωτη χρονια κατι θα εκανες αλλα...
αν μετα τον κακο δεν θα ειχες σπαθα και παει σειρα φιλε γιατι οταν στην χωνουν οπως γουσταρουν με αδικιες και παρανομιες και εσυ προσπαθεις να αποδειξεις οτι αδικηθηκαμε η οτι ειναι παρανομο αυτο που εγινε εισαι αξιος της μοιρας σου
δεν εχειμε συντονισμενη δραση σαν συλλογος για αυτο την πληρωνουμε
μαθημα ενα νιονιος -γαυρος χαμος στο γηπεδο συσωμη αντιδραση του μηχανισμου του γαυρου μεχρι και οι βουλευτες απηλησαν να κλεισουν τα σχολεια το αποτελεσμα το ξερεις
μαθημα δευτερο το φετινο γαυρος-βαζελος επεσαν οι μηχανισμοι και των δυο κινιτοποιηθηκαν οι παντες και τα παντα δεν εχει σημασια ποιος κερδισε απο την μαχη αλλα να δουμε πως γινετε η μαχη πως πας για πολεμο την οργανωση και τα οπλα που θα χρησιμοποιησεις εκει ειναι η ουσια φιλε μου οχι ανακοινωσεις που να λενε οτι το δικιο ειναι με το μερος μας χεσμενο το εχουν το δικιο κλιμα φτιαξε συσπειρωση ολων και αγωνιστικη διαθεση ουτε λιμπα ουτε τιποτα εμφανισου στην επο οπως πρεπει και μετα θα δουμε το αποτελεσμα
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες