ΠΑΣ Γιάννενα - Π.Α.Ο.Κ. 0-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

MVP

Χαλκιάς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αραμπατζής
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σνάουτσνερ
3
20%
Μαλεζάς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σορλέν
2
13%
Φωτάκης
6
40%
Βιερίνια
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κριστιάνο
3
20%
Ιβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μουσλίμοβιτς
1
7%
Εντίνιο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μούν
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Παπάζογλου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 15

ΠΑΣ Γιάννενα - Π.Α.Ο.Κ. 0-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:32

νίκη 0-1 και συνεχίζουμε...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:33

οταν σου λειπουν τα βασικα αμ χαφ σου που ειναι ισως τα καλυτερ του πρωταθληματος και αυτοι που τους αντικαθιστουν ειναι στους μ βι πι σημερα κτ λεει....η ομαδα εχει βαθος.....εχουμε αλλαξει επιπεδο....

Το ρεκορ συνεχομενων κοκκινων ποσο ειναι? απο ρεκορ σε ρεκορ παμε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:34

αραμπατζή έχεις διορθωθεί σε όλα εκτός απο ένα...

ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΑΖΕΣ ΚΑΡΤΕΣ...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Photis » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:36

Λοιπόν,μόλις ήρθα από το παιχνίδι.Ο ΠΑΟΚ στο 1ο ημίχρονο κυριάρχησε κυρίως στη μεσαία γραμμή ενώ ο πας απλά προσπαθούσε να δείξει αξιόμαχος.Κλάιν μάϊν.2ο ημίχρονο ξεκίνησε με 2 ευκαιρίες από τον ανύπαρκτο μουσλίμοβιτς που άμμα δε βάζει τις ευκαιρίες και εγώ δεινοπαθώ να κερδίσω μια ομάδα που είμαι 5 σκαλιά ανώτερος τότε στο καλό να πάει.Μετα ο πας και με την ανόητη αποβολή του αραπατζή(κάτι πρέπει να γίνει με τις κάρτες δεν είναι δυνατόν να γίνεται αυτό) ισορρόπησε και προσπάθησε να βγάλει επιθέσεις χωρίς να το καταφέρει.Αντίθετα μάλλον ο ΠΑΟΚ ήταν καλύτερος και είχε μια 2 ευκαιριές να κάνει τη ζημιά.Δίκαιη νίκη το σκορ μπορούσε να είναι πιο μεγάλο.Κορυφαίος και το λέω με μεγάλη χαρά ο Σορλέν που ήταν παντού.Η θέση του είναι στο κέντρο αυτού του παίκτη και όχι πλάγια.Καλός και ο φωτάκης και ο ίβιτς και ο βιεϊρίνια και ο σταθερότατος Χαλκιάς.Η άμυνα σταθερή χωρίς κάτι το εντυπωσιακό.Θέλω να σταθώ σε έναν παίκτη ο οποίος δεν είναι Βιεϊρίνια ούτε θα γίνει ποτέ αλλά σήμερα όσο έπαιξε μου έδειξε πως θα βοηθήσει τον ΠΑΟΚ μας,ο λόγος για τον Κριστιάνο.Ξέρει πολλή μπάλα απλά λίγο τακτικά δεν έχει μάθει καλά το παιχνίδι της ομάδας.

ΥΓ: Οι γιαννιώτες είναι καράβλαχοι...ούτε να κάνουν κερκίδα δε ξέρουν..Μ@λακισμένα!

:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό j.d. » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:38

το τρένο ξαναξεκίνησε πάλι!!!!
Άντε ΠΑΟΚΑΡΑ νίκες και μόνο νίκες από δω και πέρα!!
βάζελε ήρθε η σειρά σου.
j.d.
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τρί 16 Ιουν 2009, 13:25

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:38

και κάτι ακόμη...

σάντος έκανες το αυτονόητο σήμερα...
έβαλες ένα αργό μυαλομένο χαφ στον άξονα...
και σε δικαίωσε...

ξέρει να μαρκάρει στο χώρο και να κρατάει την θέση του[όπως και ν καλύπτει]...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GORDON » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:41

Μετά το τέλος του αγώνα, κάποιο υπερταλέντο των αντιπάλων μας δήλωσε ότι οι αιτίες της ήττας τους ήταν οι εξής δύο:
1. το γεγονός ότι υποτίμησαν τον ΠΑΟΚ και
2. ο κακός αγωνιστικός χώρος.

Το πρώτο επιχείρημα μου φαίνεται απολύτως λογικό: αν δεν υποτιμήσει μια υπερομάδα όπως ο πας γιάννενα τον ΠΑΟΚ ποιός έχει το δικαίωμα να το κάνει? :lol: :lol: :lol:

Το δεύτερο όμως αγαπητέ κύριε πώς-σε-λένε δε στέκει, από τη στιγμή που μόλις πριν δέκα ημέρες μας τα κάνατε τσουρέκια ότι όλοι στο ίδιο γήπεδο παίζαμε....

Εν πάσει περιπτώσει, πιστεύω ότι την επόμενη σεζόν ο άξιος προπονητής σας θα έχει άπλετο χρόνο στη διάρκεια της προσπάθειάς σας να ξανανεβείτε στην Α΄Εθνική να σας εξηγήσει ότι δικαίωμα να υποτιμά τον ΠΑΟΚ δεν έχει κανείς - πόσο μάλλον εσείς...

ΥΓ1: συγχαρητήρια σε όλους σήμερα για τη μάχη στις λάσπες. Ίβιτς, Βιερίνια, Φωτάκης, Σορλέν... όλοι συγκλονιστική προσπάθεια (sorry για το πανηγύρι Peppermint :D )!

ΥΓ2: αυτό το γήπεδο... κλείστε το λέμε...κλείστε το και φτιάξτε το - είναι επικίνδυνο. Αν είναι να σωθείτε, δεν θα σωθείτε γιατί βάζετε τον αντίπαλο να παίξει σε χοιροστάσιο...
Π.Α.Ο.Κ. εσύ να πας καλά, και όλα τ' άλλα.... με κεφαλαία γράμματα...
Άβαταρ μέλους
GORDON
 
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 10:35

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:43

Για ΑΛΛΗ μια φορά η ομάδα (έστω και με 10) δείχνει ότι τους μικρούς τους έχει μέσα-έξω. Το επόμενο βήμα είναι να κερδίζει και τους μεγάλους. Θα έρθει και αυτό . Υπομονή.

Ρε Μουσλίμοβιτς ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ!!! Στον ΠΑΟΚ παίζεις όχι αλλού. (εύχομαι ΟΧΙ για πολύ ακόμα)
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό 8emis4 » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:48

Καλα ρε ΠΑΟΚ, πλακα με κανεις, κοντευω τα δευτερα ..αντα και με βαζεις να κρυβομαι στις τουαλετες τα τελευταια λεπτα και να περιμενω να λειξει το ματς! Ουτε στα δεκαπεντε δεν εκανα ετσι!

Λοιπον, ομαδα με @ρχιδια. Μετα την αγρια σφαλιαρα στο κυπελλο (η οποια βεβαια για λογους οικονομικους και πρεστιζ ακομη ποναει), η ομαδα εδειξε χαρακτηρα με την ελληνικη vecchia signora :shock: και σημερα εδειξε μεταλλο. Βαρεθηκα να διαβαζω ανοησιες τις τελευταιες μερες, αλλα η υπομονη (και το δαγκωμα των..δαχτυλων για να μη γραψω καμια χοντραδα ως απαντηση) αξιζε τον κοπο. Κριμα μονο που δε θα παρω το βραβειο "ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΓΑ" :lol:

Συνεχιζουμε ηρεμα αλλα δυνατα, το μεγαλο στοιχημα της φετινης υπερβασης ειναι τα πλει οφ. Εκει εστιαζουμε και εκει πρεπει να ειμαστε φρεσκοι. Με το βαζελο παμε απλα για το επομενο τριποντο, μονο αυτο.

ΥΓ1. Ρε Νικολα, ρε Νικολα...
ΥΓ2. Ρε Μοον, ποσα σε εδωσε ο Πατερας για να τραυματισεις το Σναουτσνερ?? :twisted:
ΦΙΕΣΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΙΟ...
Άβαταρ μέλους
8emis4
 
Δημοσιεύσεις: 613
Εγγραφή: Παρ 17 Ιούλ 2009, 16:34
Τοποθεσία: Από την Πόλη έρχομαι..

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Elessar » Σάβ 13 Φεβ 2010, 21:58

Μεγάλο και παλικαρίσιο διπλό και βαθμολογικά και ψυχολογικά. 1000 μπράβο στους παλίκαρους που άντεξαν στο βούρκο και δεν επέτρεψαν στο Γιάννενο πολλά πολλά μπροστά στην εστία μας. Και για τον κατάπτυστο Τριτσώνη, ένα έχω να πω. Στον Αραμπατζή, ρε @ρχ!δ! εφαρμόζεις τον κανονισμό και τον αποβάλλεις. Πάει καλά. Τον κωλόβλαχο τον Ντάσιο που είχε σαπίσει στην κλωτσιά τον Κριστιάνο από το 1ο ημίχρονο γιατί ρε του χαρίζεις 4-5 κίτρινες? Παλιοχ@μούρ@ κ#λοχ@μουτζή βρωμοαθηναίε. Ενοχλούμε ε? Άντε στείλτε μας και τον Κερκυραίο καράφλα την άλλη βδομάδα. Στάνταρ πράματα! Να τελειώσει τη μπουγάδα. Γ@μω την αθήνα σας και το πρωτάθλημά σας!!!
Ο ΠΑΟΚ πάνω απ' όλα.
Άβαταρ μέλους
Elessar
 
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Παρ 04 Δεκ 2009, 21:12
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα,Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Steenage » Σάβ 13 Φεβ 2010, 22:04

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ

Με 10 παλι απο το 62 και 5 χαμενες ευκαιριες ...

Παμε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑ

Εικόνα
Το 98 τα εκατο των ελληνων παικτων ειναι αμπαλοι ..
Pablo Contreras,Etto,Pablo García,Lazar,Lino,Vieirinha,Georgiadis και Salpi οι μονοι παικται που αξιζουνε απο τον ΠΑΟΚ ..
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 13 Φεβ 2010, 22:05

Σιντ.. :redcard:
Ουυυυυυυυυυυυρρρρρρρρρρρρρτττττττττττ
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Photis » Σάβ 13 Φεβ 2010, 22:09

Elessar έγραψε:Μεγάλο και παλικαρίσιο διπλό και βαθμολογικά και ψυχολογικά. 1000 μπράβο στους παλίκαρους που άντεξαν στο βούρκο και δεν επέτρεψαν στο Γιάννενο πολλά πολλά μπροστά στην εστία μας. Και για τον κατάπτυστο Τριτσώνη, ένα έχω να πω. Στον Αραμπατζή, ρε @ρχ!δ! εφαρμόζεις τον κανονισμό και τον αποβάλλεις. Πάει καλά. Τον κωλόβλαχο τον Ντάσιο που είχε σαπίσει στην κλωτσιά τον Κριστιάνο από το 1ο ημίχρονο γιατί ρε του χαρίζεις 4-5 κίτρινες? Παλιοχ@μούρ@ κ#λοχ@μουτζή βρωμοαθηναίε. Ενοχλούμε ε? Άντε στείλτε μας και τον Κερκυραίο καράφλα την άλλη βδομάδα. Στάνταρ πράματα! Να τελειώσει τη μπουγάδα. Γ@μω την αθήνα σας και το πρωτάθλημά σας!!!


Και η πλάκα αδελφέ μου είναι πως τα βλαχαδερά ξεσκίστηκαν να τον λένε πουλημένο τον διαιτητή στην κερκίδα.Μιλάμε πολλή γέλιο.Σκότωναν τον Βιεϊρίνια έλα ρε πιο φάουλ..λουλλίτσα.Άμμα τους έκανες εσύ ε...κίτρινη πουλημένε...Ελπίζω να πάνε Β' εθνική γιατί είναι κωλόφαρα...


:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Caballo Viejo » Σάβ 13 Φεβ 2010, 22:10

Τελικά, στους δύο αγώνες μας με τα Γιάννενα, η κάθε ομάδα πήρε αυτό που ήθελε λιγότερο. Όσο για τους Γιαννιώτες ας πρόσεχαν...στο καλό τώρα και ελπίζω να έρθει στη θέση τους μια ομάδα με μεγαλύτερο φιλότιμο και σοβαρότητα τουλάχιστον...

Άκου ρε φίλε μου! Χάσανε, διότι λέει υποτίμησαν τον ΠΑΟΚ.

Τώρα ας χαθούν στην άκρη του μυαλού μας μαζί με το λασποδρόμιό τους, με τον ανεκδιήγητο σπίκερ που δυστυχώς πληρώνουμε, με έναν ακόμα κομπλεξικό διαιτητή που μας άφησε με δέκα παίκτες και φυσικά την κερκίδα των μεμονωμένων Αεκτζήδων στην Κομοτηνή. :shock: :o

Τώρα ας περάσει ο επόμενος.... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Caballo Viejo
 
Δημοσιεύσεις: 1627
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 15:28
Τοποθεσία: Paokoslovakia

Re: ΠΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-1 σχόλια αγώνα και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 13 Φεβ 2010, 22:13

Μετα την αναμενομενη πτωση τους στη β εθνικη μπορουν καλλιστα να χρησιμοποιησουν το γηπεδο(λεμε τωρα ) ως λασπολουτρα......Παμε στο επομενο ματς τωρα με παθος χωρις χαζομαρα ελπιζω και οτι βγει..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες