Καβάλα - Π.Α.Ο.Κ. 16:45 13/12 Νova

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Καβάλα-ΠΑΟΚ 16:45 13/12 Νova

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Κυρ 13 Δεκ 2009, 22:42

ε δεν ειναι δυνατον τωρα ειδα καθαρα τη φαση με τον σακη .....παλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ρε σακη χανεις τετοια γκοαλ γιατι αγορι μουυ?????????????????????????????????
ουτε παιχτης γ εθνικης δε το εχανε αυτο.....
απαραδεκτος γιατι το εχει ξαανκανει μεταγραφη επειγοντως για αναπλωρηματικος μονο κανει .....προς το παρον...δεν ειναι πραγματα αυτα τωρα αν ειναι δυνατον.

οκ η φαση του βιερινια δε με πειραξε γιατι τα καρφωνει συνεχεια....απο υπερβολικη σιγουρια αλλωστε το εχασε!!!
Τελευταία επεξεργασία από PARASANDALOS και Κυρ 13 Δεκ 2009, 22:46, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Καβάλα-ΠΑΟΚ 16:45 13/12 Νova

Δημοσίευσηαπό geoavr » Κυρ 13 Δεκ 2009, 22:43

Orwell και Sera το ερώτημα είναι ξεκάθαρα μανιχαϊστικό όπως προανέφερε ένας αδερφός λίγο νωρύτερα.Θέλει να οδηγήσει στο συμπέρασμα ότι υπάρχει μόνο το ένα(καλή εμφάνιση αλλά χωρίς αποτέλεσμα) ή το άλλο(άσχημη εμφάνιση αλλά με νίκη).Και εσύ θα πρέπεις να διαλέξεις ή το ένα ή το άλλο.Φτηνές σοφιστείες που ιδίως στο ποδόσφαιρο προκαλούν τον ''γέλωτα''.
Εγώ θέλω να βλέπω καλή μπάλα και να παίρνω αποτελέσματα όπως κάνουν εκαντοντάδες ομάδες στον πλανήτη.
Τόσο απλά...
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
geoavr
 
Δημοσιεύσεις: 980
Εγγραφή: Κυρ 18 Μάιος 2008, 02:46

Re: Καβάλα-ΠΑΟΚ 16:45 13/12 Νova

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Κυρ 13 Δεκ 2009, 22:48

http://paokmania.gr/forum/viewtopic.php?f=36&t=3810

συνέχεια εδώ...τα μυαλά μας πονέσαν σήμερα αλλά δεν ξέρουμε γιατί...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες