Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 4-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Paokintepo » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 16:55

:lol: :lol: :lol: πονανε απλα?αυτοι αιμοραγουν τωρα και αντι να το κλεισουν το στοματακι τους πολλοι απο αυτους εχουν τα μουτρα να μιλανε και να λενε οτι εφταιγε ο καλοπουλος αντι να κανουν τουμπεκι!ειναι τοσο κομπλεξικος λαος που ουτε τα ονοματα δεν γραφουν...εχουν ονοματα αυτοι οι παιχτες ειτε σας αρεσει ειτε οχι ρε!!ξεφτιλες ερπετα ολοι σας...
Π.Α.Ο.Κ. και ξερο ψωμι με μερεντα!!
Άβαταρ μέλους
Paokintepo
 
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 17:12
Τοποθεσία: ΣΑΛΟΝΙΚΑ!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό 8emis4 » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:03

συγγνώμη ρε αδερφέ, αλλα τα παοκτσήδικα site τα διάβασες? αυτοί τουλάχιστον γραφουν ο γηπεδούχος, όχι η "π@υτανιτσα" και τα λοιπά!
Εγώ ξέρω ότι τα ίδια σκ@τά είμαστε όλοι, ασχολούμαστε με τρίχες και χάνουμε την ουσία! Ότι έχουμε 25 χρονια να δούμε πρωτάθλημα! Τώρα θα μου πεις παράγκες, το σύστημα και τα σχετικά. Ορθά όλα αυτά, αλλα ας εστιάσουμε στο να ανεβούμε πρώτα εμείς και μετά με τη δυναμική που έχει ο ΠΑΟΚ πανελληνίως, τους χτυπάμε ανελέητα. Παράγκες υπήρχαν πάντα, τίτλοι μας κλάπηκαν, αλλα ο ΠΑΟΚ έκανε αληθινό πρωταθλητισμό και είχε κερδίσει το σεβασμό και το θαυμασμό όλων!
Τώρα αν μείνουμε στην προπαγάνδα του αρούλη (που ως μικρή ομάδα ζει και συντηρείται με το κόμπλεξ του απέναντι στον ΠΑΟΚ) και χαιρόμαστε για τα καμμένα πανιά (ήμαρτον!), θα παραμείνουμε κι εμείς μια ζωή μίζεροι!
Και μετά απορούμε κιόλας γιατί δε μας δίνουν εισιτήρια! Κάθε καμμένο πανί σημαίνει κι ένα σπασμένο κεφάλι! Χαιρόμαστε για τη βία!
Ας αλλάξουμε μυαλά επιτέλους, θα μείνουμε αιωνίως τέταρτο-πέμπτoι και θα πανηγυρίζουμε για πανιά και τεσσάρες στους ανύπαρκτους...
ΦΙΕΣΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΙΟ...
Άβαταρ μέλους
8emis4
 
Δημοσιεύσεις: 613
Εγγραφή: Παρ 17 Ιούλ 2009, 16:34
Τοποθεσία: Από την Πόλη έρχομαι..

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Paokintepo » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:11

κοπελα ειμαι και αυτοι αν κερδιζαν ετσι θα μας αποκαλουσαν και χειροτερα γι αυτο μν με λες ...συμφωνω με αρκετα απο αυτα που γραφεις π.χ οτι καθε πανι ειναι και απο ενα σπασμενο κεφαλι και δν με αρεσουν καθολου ολα αυτα γτ ενας φαυλος κυκλος καταντανε αλλα και αυτοι δεν πανε πισω...η βια γεννα βια δυστυχως...
Π.Α.Ο.Κ. και ξερο ψωμι με μερεντα!!
Άβαταρ μέλους
Paokintepo
 
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 17:12
Τοποθεσία: ΣΑΛΟΝΙΚΑ!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό 8emis4 » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:15

χαχαχα, sorry, βασικά το "αδερφέ" πήγαινε στον orwell, αλλα μέχρι να το γράψω, μπήκες σφήνα εσύ! :lol:

Και βασικά ούτε στον orwell πάει συγκεκριμένα (με τις απόψεις του οποιου σε αλλα θέματα συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό), γενικά ήθελα να το σχολιάσω.
ΦΙΕΣΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΙΟ...
Άβαταρ μέλους
8emis4
 
Δημοσιεύσεις: 613
Εγγραφή: Παρ 17 Ιούλ 2009, 16:34
Τοποθεσία: Από την Πόλη έρχομαι..

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Paokintepo » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:17

:lol: :lol: ναι ενταξει δικιο εχεις χανουμε την ουσια με αυτα :nairepaok:
Π.Α.Ο.Κ. και ξερο ψωμι με μερεντα!!
Άβαταρ μέλους
Paokintepo
 
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 17:12
Τοποθεσία: ΣΑΛΟΝΙΚΑ!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK LEME!!! » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:21

Αντε να πω την αμαρτια μου....

μπαινω στο σαιτ του θουπερ 3 καθε αγωνιστικη σχεδον και διαβαζω την περιγραφη του αγωνα τους. Οσο σκατα και να ειμαι με πιανουν τα γελια. Μιλαμε οι ανθρωποι πραγματικα ζουν σε παραλληλο συμπαν οπου ο αρης ειναι ο ΠΑΟΚ, ο ΠΑΟΚ ειναι ο ολυμπιακος, ο νετο ειναι ο ντανι αλβες, και ο χαβιτο ο μεσσι και ο κριστιανο ροναλντο μαζι. Και φυσικα Ο ΛΑΟΣ του παπΑρη ειναι εκατομμυρια και ο πλεον αναγνωρισμενος λαος του πλανητη Γη.

Τι λεμε τωρα.... ειδικα οταν απο καποιον παιχτη τους δεν ειναι ευχαριστημενοι λεγανε "το νουμερο 8 αγωνιστηκε για χ λεπτα αλλα ηταν αδιαφορος και δεν προσφερε τιποτα" κι εσεις περιμενετε να γραψουν τι? "ο Βιτολο που κατα 90% θα συνεχιζε σε εμας σκοραρε το τριτο γκολ με πεναλτι μετα απο καθαρη ανατροπη του Βιειρινια απο πισω (παλι καλα που γλυτωσαμε κ την αποβολη)"?
Μαλλον "Δοξα το θεο θα παρουμε 750.000" :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
PAOK LEME!!!
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιούλ 2009, 00:04
Τοποθεσία: Londino perimenontas ton PAOK

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:24

Το ματς δεν μπόρεσα να το δω λόγω δουλειάς, αν μπορεί ας το ανεβάσει κάποιος (gamato δεν έχω).

Απόλαυσα από την ΕΡΑ τον Άρι που σε κάθε γκολ της ΠΑΟΚΑΡΑΣ επαναλάμβανε

Φωτοχυσία στην Τούμπα :opaokara:

Μετά από 4 φωτοχυσίες μέσα σε μία ώρα ρέψαμε από πυρσούς ή αντέχαμε και άλλο;

ΣΤΑ 4...
σταμάτησε ο ΠΑΟΚ

Σήμερα έχουμε ρεπό και αφιερώνουμε τη μέρα στην καζούρα. Δουλειά από αύριο, το Σάββατο τα σπουδαία.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:30

+4
Τελευταία επεξεργασία από kos και Δευτ 23 Νοέμ 2009, 18:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:34

ρε κος σοβαροί να ήμαστε...
τι μ έβαλες υπερσύνδεσμο του τριανταπεντ-άρη στο σαιτ?
όλοι ξέρουμε οτι κουμάντο κάνει ένας σύνδεσμος στον σύλλογο τους,και γνωστό και το όνομα του...
όποιοι θέλουν να μπούν να δούν..
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό peris » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 17:52

τελος μετα σκουλικια
μπηκαν στις τρυπες τους
σειρα της ξαδερφης τωρα
για να γυρισει ο ηλιος θελει δουλεια πολυ
Άβαταρ μέλους
peris
 
Δημοσιεύσεις: 874
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 17:30
Τοποθεσία: Δράμα

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 18:34

peris έγραψε:τελος μετα σκουλικια


Οπα! Τι τέλος??? :o Εγώ ακόμα δεν πόσταρα εδώ!! Και τώρα με το ζότι το κάνω!! Η καύλα μου είναι τοσο μεγάλη που η πουτσα μου έγινε 35*4=140cm και πάω να γράψω στο πληκτρολογιο και συγκρούομαι με την οθονη...! :opaokara:

Θα επανέλθω όταν ξε-καυλώσω, γιατί δεν αντέχω άλλοοοο... :nairepaok:

ΥΓ: Μην το κλειδώσετε και δεν προλάβω... ;)
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 18:38

4+1 μια μέρα για σένα γκίκα.. :opaokara: :opaokara:
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 18:39

sidpanos έγραψε:ρε κος σοβαροί να ήμαστε...
τι μ έβαλες υπερσύνδεσμο του τριανταπεντ-άρη στο σαιτ?
όλοι ξέρουμε οτι κουμάντο κάνει ένας σύνδεσμος στον σύλλογο τους,και γνωστό και το όνομα του...
όποιοι θέλουν να μπούν να δούν..


δεκτο. παρασυρθηκα φιλος. :yellowcard: στον kos
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 18:48

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΟΚ - Άρης 4-1 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA1 » Δευτ 23 Νοέμ 2009, 18:50

Αδερφέ Θέμη μάλλον το έπιασες λάθος...και εξηγούμαι...άλλο πράγμα είναι στα πλάισια της καζούρας να πεις κάτι ακόμα και υβριστικό και άλλο να μην αναφέρεις ούτε με ποιόν έπαιξες, ούτε ποιοί βάλανε τα γκολ...και αυτό δεν το κάνουνε τυχαία, ούτε καζούρα είναι,το κάνουνε από άποψη...μην τυχόν και διαβαστεί το όνομα του ΠΑΟΚ από κάποιο Αρειανάκι και αλλαξοπιστήσει...κανονική μασονική στοά και αυτό χωρίς ίχνος πλάκας....αυτά τα περί φαμίλιας και οικογενειακής γαλούχησης όπως έχω ξαναπεί δείχνει και το πως σκέφτονται αλλά απ' την άλλη και το μέγεθος της τραγωδίας τους. Φυσικά αυτό δεν αφορά όλους τους Αρειανούς αλλά τον γνωστό σύνδεσμο,...
Και να ξέρεις ότι θα είμαι ο τελευταίος που θα ισχυριστώ ότι σε μας όλα είναι αγγελικά πλασμένα και ότι όλα είναι καλά...και σίγουρα ο τελευταίος που γουστάρω να συμπεριφερόμαστε και να αισθανόμαστε απέναντι στην Αθήνα όπως αυτοί αισθάνονται και συμπεριφέρονται απέναντι σε μας...

8emis4 έγραψε: Ότι έχουμε 25 χρονια να δούμε πρωτάθλημα! Τώρα θα μου πεις παράγκες, το σύστημα και τα σχετικά. Ορθά όλα αυτά, αλλα ας εστιάσουμε στο να ανεβούμε πρώτα εμείς και μετά με τη δυναμική που έχει ο ΠΑΟΚ πανελληνίως, τους χτυπάμε ανελέητα. Παράγκες υπήρχαν πάντα, τίτλοι μας κλάπηκαν, αλλα ο ΠΑΟΚ έκανε αληθινό πρωταθλητισμό και είχε κερδίσει το σεβασμό και το θαυμασμό όλων!
Τώρα αν μείνουμε στην προπαγάνδα του αρούλη (που ως μικρή ομάδα ζει και συντηρείται με το κόμπλεξ του απέναντι στον ΠΑΟΚ) και χαιρόμαστε για τα καμμένα πανιά (ήμαρτον!), θα παραμείνουμε κι εμείς μια ζωή μίζεροι!
Και μετά απορούμε κιόλας γιατί δε μας δίνουν εισιτήρια! Κάθε καμμένο πανί σημαίνει κι ένα σπασμένο κεφάλι! Χαιρόμαστε για τη βία!
Ας αλλάξουμε μυαλά επιτέλους, θα μείνουμε αιωνίως τέταρτο-πέμπτoι και θα πανηγυρίζουμε για πανιά και τεσσάρες στους ανύπαρκτους...

Πολλά ++++ σε όλα αυτά...
Τελευταία επεξεργασία από PABLO GARCIA1 και Δευτ 23 Νοέμ 2009, 18:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
The future is uncertain and the end is always near.
Allahu akbar
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA1
 
Δημοσιεύσεις: 1449
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 23:09
Τοποθεσία: Round and round.....

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες