Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Τι θα γινει στον ΠΑΟΚ διοικητικα?

Θα ερθει μεγαλος επενδυτης?
293
19%
Θα ερθει μεγαλος επενδυτης,αλλα θα βοηθα και ο κοσμος?
460
31%
Θα συνεχισουμε ετσι με τον κοσμο του ΠΑΟΚ μονο επενδυτη και θα γινουμε εταιρεια λαικης βασης?
754
50%
 
Σύνολο ψήφων : 1507

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Rizla » Πέμ 08 Οκτ 2009, 20:53

Λοιπον ειναι καλο τωρα που εφυγε το κοπροσκυλο,που μονο να τρωει τα λεφτα μας ηξερε και να οργανωνει ταξιδακια με το απατη τραβελ να φυγουν και ολα τα λαμογια που ηταν μαζι του(ζησηδες,βιολιδιδες,προπαντων σαντιδες κ.α) και να γυρισει κανενας προεδρος της προκοπης που μας εφερε και καμια κουπα...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Πέμ 08 Οκτ 2009, 21:00

Το καλύτερο το είπε ο φίλος 3hills στην κεντρική σελίδα!!!
Το κάνω copy paste εδώ!

"""" Αν κατσουμε και σκεφτουμε ολοι μας λιγο πιο βαθεια,θα καταλαβουμε ποσο καιρο ηθελε να τον κανει αυτο ο Σκυλος,αλλα εκανε υπομονη να δει μεχρι που θα φτασουμε καποιοι απο εμας τους ξερολες!
Νομιζω μεσα σε πολλα αλλα που ηθελε να αλλαξει ο Σκυλος ηταν και η νοοτροπια των οπαδων μας(ο θεος να τους κανει οπαδους τους χτεσινους δολοφονους)!
Νομιζω οτι ξεχειλησε το ποτηρι με τα χτεσινα και στην τελικη καλα εκανε και εφυγε! Ολοι στη θεση του που εχουμε μικρα παιδια το ιδιο θα καναμε !
Γιατι να ασχοληθει περισσοτερο? Να βαλει μυαλο στους χαπακιδες-ψυχακιδες-μαγκες της κλανιας? Αντε τωρα χαρειτε ολοι οσοι χαλαστηκατε που σας εκοψε τις ρετσινες απο την τουμπα μαστουρια γ..... το κερατο μου μεσα κολοπαιδα! χοροπηδατε ρε φλωροι τωρα,τα καταφεραμε ,τον διωξαμε , αντε σειρα του Σαντος τωρα !!
Και μετα ολο και καποιον θα βρουμε !!! Ξυπνηστε ολοι ! Τους βλεπετε να καθονται διπλα σας,δεν ειναι ντροπη να τους φαιρεται προ των ευθυνων τους! ΚΡΙΜΑ ,μονο αυτο εχω να πω,ενα μεγαλο κριμα για τα 100-200 τσογλανια!!! """"

Υγ. να συμπληρώσω και γω με την σειρά μου για τους συγκεκριμένους "οπαδούς" μας ... :whatever: :whatever: :whatever:
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9506
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Retzi » Πέμ 08 Οκτ 2009, 21:18

ΜΕΓΑΛΕ ΠΑΟΚ Η ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!! ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Και όταν θα πάω στον τρελογιατρό...
Άβαταρ μέλους
Retzi
 
Δημοσιεύσεις: 1051
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 18:43
Τοποθεσία: Εύοσμος

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό GREATANASTASIOS » Πέμ 08 Οκτ 2009, 21:27

Kαποια στιγμη θα γινοτανε και αυτο αλωστε ητανε διαχειριστης καλα εκανε τωρα συνεχιζουμε σοβαρος επενδυτης δεν ερχεται ας μην γελιομαστε ο πιο σοβαρος ητανε ο ivan savvidis χασαμε την ευκαιρια ας οψεται ο κατσαρης θεματοφυλακας του ΠΑΟΚ για να μην γραψω κατι παραπανω ας στηριξουμε τον βρυζα η οποιος αλλος ειναι γιατι μονο ενωμενοι θα παμε μπροστα ΠΑΟΚΑΡΑ και τα μυαλα στα καγκελα ερχεται και η ωρα του santos οχι τιποτε αλλο αλλα να κερδισουμε και κανα ντερμπυ αιντε ΠΑΟΚΑΡΑ.
Άβαταρ μέλους
GREATANASTASIOS
 
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:41

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Retzi » Πέμ 08 Οκτ 2009, 21:36

ΑΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΠΑΜΕ ΖΗΣΗΗΗ
Και όταν θα πάω στον τρελογιατρό...
Άβαταρ μέλους
Retzi
 
Δημοσιεύσεις: 1051
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 18:43
Τοποθεσία: Εύοσμος

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό leoncommando » Πέμ 08 Οκτ 2009, 21:37

GREATANASTASIOS έγραψε:Kαποια στιγμη θα γινοτανε και αυτο αλωστε ητανε διαχειριστης καλα εκανε τωρα συνεχιζουμε σοβαρος επενδυτης δεν ερχεται ας μην γελιομαστε ο πιο σοβαρος ητανε ο ivan savvidis χασαμε την ευκαιρια ας οψεται ο κατσαρης θεματοφυλακας του ΠΑΟΚ για να μην γραψω κατι παραπανω ας στηριξουμε τον βρυζα η οποιος αλλος ειναι γιατι μονο ενωμενοι θα παμε μπροστα ΠΑΟΚΑΡΑ και τα μυαλα στα καγκελα ερχεται και η ωρα του santos οχι τιποτε αλλο αλλα να κερδισουμε και κανα ντερμπυ αιντε ΠΑΟΚΑΡΑ.


Πρέπει να είσαι πολύ χαζός φίλε μου αν τα λες σοβαρά αυτά τα πράγματα
Caer esta perimitido, levantarse es obligatorio.
Άβαταρ μέλους
leoncommando
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ 18 Ιούλ 2009, 20:30

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Πέμ 08 Οκτ 2009, 21:39

GREATANASTASIOS έγραψε:Kαποια στιγμη θα γινοτανε και αυτο αλωστε ητανε διαχειριστης καλα εκανε τωρα συνεχιζουμε σοβαρος επενδυτης δεν ερχεται ας μην γελιομαστε ο πιο σοβαρος ητανε ο ivan savvidis χασαμε την ευκαιρια ας οψεται ο κατσαρης θεματοφυλακας του ΠΑΟΚ για να μην γραψω κατι παραπανω ας στηριξουμε τον βρυζα η οποιος αλλος ειναι γιατι μονο ενωμενοι θα παμε μπροστα ΠΑΟΚΑΡΑ και τα μυαλα στα καγκελα ερχεται και η ωρα του santos οχι τιποτε αλλο αλλα να κερδισουμε και κανα ντερμπυ αιντε ΠΑΟΚΑΡΑ.


Ολική έκλειψη...
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Petm » Πέμ 08 Οκτ 2009, 21:51

εγώ δε θα ήθελα να δω βρuζα πρόεδρο , τουλάχιστον όχι σε μόνιμη βάση.
το βρuζα τον θέλω τεχνικό διευθυντή να δίνει το 100% τον δυνάμεων του εκεί όχι να το σπάει σε 3-4-5 κομμάτια και ο θεός βοηθός, όχι να παίρνει πάνω του το γενικό κουμάντο γιατί νομίζω ότι θα φθαρεί πολύ πολύ γρήγορα. προσωρινή διοίκηση μέχρι το τέλος τις χρονιας ίσwς , αλλα για πιο μόνιμη βάση χρειάζεται κατά τι γνώμη μου αλλαγή στρατηγικής.

Αλλαγή στρατηγικής που θα φέρει τh τελική σύγκρουση στο θέμα το χρεών με στόχο την οριστική διευθέτηση του ζητήματος και σα δεύτερος στόχος τι τελική σύγκρουση στο τομέα τις λάσπης του ελληνικού ποδοσφαίρου κύριος όσον αφορά τι διαιτησία και τα όργανα τhς.

για να γίνουν αυτά θεωρώ ότι θέλει διοίκηση κατευθείαν από τι βάση τηs ομάδαs δηλαδή το κόσμο. Μια και οι σύνδεσμοι εκπροσωπούν το πιο δυναμικό κομμάτι θα ήθελα να δω αξια άτομα από αυτό το χορό που μπορούν να προσδιοριστούν να μπαίνουν στο χορό. και giati όχι να έχουμε ενεργοποίηση του MELBA με στόχο μερική στελέχωση διοίκησις. νομίζω έχει φτάσει ο χρόνος για να διοικηθεί η ΠΑΕ με αυτόν το τρόπο. καλή θέληση να υπάρχει και το οποιο μετοχικό πρόβλημα προκύψει θα λυθεί με το καλο η το κακό
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό farmak76 » Πέμ 08 Οκτ 2009, 22:05

Ξεκίνησαν 4 αεροπλάνα από το Ντουμπάι γεμάτα εμίρηδες.
Επίσης κατεβαίνουν 3 τζετ απο Μόσχα γεμάτα με ελληνορώσους προύχοντες.
Τέλος 1 καράβι γεμάτο με ελληνοαμερικάνους βιομηχάνους και επιχειρηματίες σάλπαρε από Νεα Υόρκη.
Α, και να μην ξεχάσω οτι ο μεγιστάνας των μαγιώ, πήρε το ελικόπτερο του και ξεκίνησε.

Η είδηση της παραίτησης Ζαγοράκη έχει κάνει ήδη το γύρο του κόσμου και οι ενδιαφερόμενοι τρέχουν να προλάβουν... :opaokara:

Απλά σας δίνω τις ειδήσεις πρώτος για να μην ξοδεύεστε σε εφημερίδες και μηνύματα τις επόμενες μέρες με αυτά που θα ακούσετε και θα διαβάσετε στα τοπικά CNN...

ΠΑΟΚ πάνω απ όλα.
Άβαταρ μέλους
farmak76
 
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 00:22
Τοποθεσία: ΠΑΟΚιστάν

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 08 Οκτ 2009, 22:10

Εγώ κρατάω αυτό...
Petm έγραψε:καλή θέληση να υπάρχει και το οποιο πρόβλημα προκύψει θα λυθεί με το καλο η το κακό
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17132
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Petm » Πέμ 08 Οκτ 2009, 22:18

εννοώ τι πίεση που θα ασκηθεί όπως ασκήθηκε επί Ζαγοράκη στους τότε μεγαλομετόχους. είμαι κατά τις βίας. αν και πια δε χρειάζεται ούτε καν πίεση . το τοπίο μετοχικά είναι πολύ πιο εύκολο για τι δημιουργία πολυμετοχικών καταστάσεων
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό leoncommando » Πέμ 08 Οκτ 2009, 22:19

Δυστυχώς υπάρχουν κάποιοι που περίμεναν πως και πως αυτή την στιγμή. Και δυστυχώς αρκετοί βρίσκονται μέσα στην οικογένεια του ΠΑΟΚ.
Κρίμα κρίμα.
Τώρα ακολουθεί ο Σάντος και μετά ο Βρύζας και όλοι οι άλλοι.
Τα συγχαριτήρια μου σε όλους τους γκρινιάριδες άμπαλλους, στους χθεσινούς τζάμπα μάγκες (όργανα κάποιων που ήθελαν να πετύχουν αυτό ακριβώς. Την παραίτηση Ζαγοράκη. Όλα αρχίζουν και κολλάνε σιγά σιγά).
Δεν θέλω να γίνω μάντης κακών και δεν θα αφήσω το μυαλό μου να δηλητηριάζεται από κακές σκέψεις.
ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΣΟ ΠΟΤΕ.
Ο ΠΑΟΚ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΥΓΟΥΜΕ.
Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

ΥΓ. Λαμόγια τον νου σας. Ο λαός του ΠΑΟΚ δεν βαράει μανάδας και μικρά παιδιά. Θα βαρέσει όμως όποιον τολμίσει να παιξει με την τιμή του Συλλόγου.
Φυλαχτείτε.
Caer esta perimitido, levantarse es obligatorio.
Άβαταρ μέλους
leoncommando
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ 18 Ιούλ 2009, 20:30

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Πέμ 08 Οκτ 2009, 22:26

Θα φάει χώσημο ο Ζήσης. Θα τον βάλουν μπροστά αλλά....
Θέλει τεχνοκράτη η δουλειά. Θέλει κάθαρση στον ΑΣ και μετά Λαική Βάση αλλά ποιός θα τα κάνει αυτά? Το κολλητάρι του Παντελωνάτου... Αυτός είναι ο πρώτος που πρέπει να φύγει.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό fuzztone » Πέμ 08 Οκτ 2009, 22:59

Επειδή η μοιρολατρία δεν ταιριάζει στο ΜΕΓΑΛΟ λαό του ΠΑΟΚ (τουλάχιστον στο 99,9%, εκτός των υπανθρώπων δηλαδή) και επειδή η αγάπη του κόσμου προς την ομάδα, όπως αυτή αποτυπώνεται από τους 10000 μετόχους και τα 21000 διαρκείας, πρέπει να διατηρηθεί και να αυξηθεί αν γίνεται, έχω να προτείνω με το φτωχό μου το μυαλό τα παρακάτω:

1. Εκχώρηση της πλειοψηφίας των μετοχών στον Α.Σ. (μετοχές των απλών ΠΑΟΚτσήδων + αυτές που μοιράστηκαν στα μέλη της διοίκησης) όπως έκανε ο Κανελλόπουλος στην ΑΕΚ.
2. ΑΜΕΣΗ μείωση της συνδρομής στον ΑΣ, τουλάχιστον στο μισό και ΚΑΛΕΣΜΑ σε όλους τους μετόχους, κατόχους διαρκείας και λοιπούς φίλους του ΠΑΟΚ για εγγραφή στον ΑΣ.
3. Εκλογή της διαχειριστικής διοίκησης της ΠΑΕ από τα μέλη του ΑΣ, η οποία θα διαχειριστεί για ΟΡΙΣΜΕΝΟ χρονικό διάστημα τα έσοδα της ΠΑΕ.

Με αυτό τον τρόπο δε θα χρειαζόμαστε σωτήρες, ούτε θα παρακαλάμε κανέναν. Τρόποι υπάρχουν...
Άβαταρ μέλους
fuzztone
 
Δημοσιεύσεις: 1208
Εγγραφή: Τρί 26 Φεβ 2008, 21:11

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 08 Οκτ 2009, 23:05

ψοφας να παρεις αξιωμα τι εισαι ρε fuzztone αιωνιε γκρινιαρη που ολα σε μυριζουν και ολα μα ολα σε ξυνιζουν
με τον ζαγορ ε εφυγε το ευχαριστηθηκες ?
α βρυζας θα παει για προεδρος μαλλον δεν προλαβαινεις να γινεις προεδρος της διαχειριστικης διοικησης της ΠΑΕ που
θα γινοταν απο μελη του Α.Σ..............ουτε ο γαννης παπαδοπουλος προλαβαινει .........
Ο ΒΡΥΖΑΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΖΑΓΟΡ ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ
........
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες