Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 14 Φεβ 2020, 11:54

:lol: :lol: :lol: :lol:


Ρε αυτή έχει μόνιμη περίοδο για πάντα;;;;

Ή πχ την μια έχει απειλητικό τηλεφώνημα από Μ@ριν@κη, την άλλη από Σαββίδη, την επόμενη μέρα ξανά Μ@ριν@κης κοκ;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό icue » Παρ 14 Φεβ 2020, 12:21

Besuch 2 έγραψε:Βιντεάκι τώρα στο Σκάι για το χαμό χθες στο βόλλευ από τους γαυρους....
Φωτιές μολότωφ φωτοβολίδες...(η λέξη ολυμπιακοί δεν ακούστηκε ποτέ)

Και πετάγεται μια τσουτσου στο στούντιο "θυμάστε το 85 με το Μπλιωνα";

Τι να θυμηθούμε ρε μαμω τη μάνα σου; Σκοτώνετε στη χαβούζα κάθε βδομάδα και εσύ θυμάσαι το 85;

Τώρα αναλύουν όλοι μαζί το ΠΑΟΚ - ΓΚΕΙ που έρχεται. "πωπωπωωωωω"...."ωωωωχχχχχ".

Σκατοφαρα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Φιλε αυτο εγινε στον ΣΚΑΙ; Μηπως μπερδεψες το καναλι. Γιατι αν εγινε μιλαμε για απιστευτη "συμπτωση". Εβλεπα ALPHA και οταν δειξαν τις φασεις με τις μολοτοφ, αφου τους τσουβαλιασαν ολους καποιος θυμηθηκε το σκηνικο στη Λαρισα.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 14 Φεβ 2020, 12:32

Ποιο οσφπ - παο ρε; Τίποτα ξεχασμένοι από το συλλαλητήριο για τη Μακεδονία θα είναι...

Μη σας πω και από το πρόσφατο συλλαλητήριο του ΠΑΟΚ! Σίγουρα, ΠΑΟΚτσήδες ήταν!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 14 Φεβ 2020, 13:02

BlackMagicPAOK έγραψε:εξετάσαμε την περίπτωση του Ολυμπιακού και του κ. Μαρινάκη, που είχε περιοριστικά μέτρα, αλλά και της ΑΕΚ, στην οποία στην πραγματικότητα διοικητής ήταν ο Μελισσανίδης. Όταν υπάρχει παρένθετο πρόσωπο, ο νόμος λέει ανάκληση άδειας και υποβιβασμός. Θα έπρεπε να υποβιβάσουμε και τις δύο αυτές ομάδες, όπως και με τον ΠΑΟΚ, αλλά δεν το κάναμε.



πολυ ωραια... η κυρια Αρλουμπα λοιπον που ειναι τοσο σωστη και καθαρη να μας εξηγησει τωρα ΓΙΑΤΙ δεν υποβιβασαν τις δυο αυτες ομαδες εφ οσον διαπιστωσαν παρατυπιες οπως αναφερει.

δηλαδη τι; "θα επρεπε να υποβιβασουμε κι αυτους αλλα δεν το καναμε" και ενταξει ολα καλα, τελος? τι θα πει "δεν το καναμε", εξηγηστε μας κυρια Χαρουπα. Γιατι πολλα ειναι αυτα που "δεν κανατε" γενικως εκει στο κρατος των Αθηνων και παντα θυμοσαστε να τα κανετε οταν προκειται για τον ΠΑΟΚ. Ολη η αυστηροτητα των αθλητικων νομων εχει εξαντληθει στον ΠΑΟΚ, διαχρονικα. Εσυ τρως -15 για χαρτακι στο μπουφαν και οι αλλοι τιποτα για ..ηπιο ξυλο των αντιπαλων.

ΥΓ: α οχι, το -15 το ειχαμε φαει για τις σαρδελες.. εχω χασει το λογαριασμο πια τοσες δεκαετιες πουστιας
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 14 Φεβ 2020, 13:07

δηλαδη τι; "θα επρεπε να υποβιβασουμε κι αυτους αλλα δεν το καναμε" και ενταξει ολα καλα, τελος? τι θα πει "δεν το καναμε", εξηγηστε μας κυρια Χαρουπα.

Είμαι βέβαιος ότι θα το εξηγήσει, σε κάποιες μελλοντικές της δηλώσεις, η κυρία (αργο)Καρούτα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 14 Φεβ 2020, 13:09

μαλλον θα μεινουμε με τη βεβαιοτητα Goran...
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 14 Φεβ 2020, 13:34

Εμένα μου προξενεί εντύπωση, πάντως, που στη φάση αυτή της επιτρέπουν να κελαηδάει. Μόνιμη κάτοικος μπεεειραιώς είναι, με γνωστές σχέσεις, σε επίπεδο γνωριμίας ας το θέσουμε, και του ανδρός ... μαρούπου :lol: με ... εκλεκτούς γαυρο"παράγοντες". Δηλαδή σε τι εξυπηρετούν όλες αυτές οι μ@λ@κίες, ιδίως την ώρα, που η "επιχειρηματολογία" της προβάλλεται από τα μέσα της εγκληματικής ως μιας εγκριτης νομικού; :lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Παρ 14 Φεβ 2020, 13:43

Ναι icue, δικό μου λάθος νομίζω πάνω στο γράψιμο. Νομίζω στον alpha ηταν, όχι Σκάι.
Μπερδευομαι γιατί "Μέγκα Αντεννα, Σκάι (Αλφα) Ετ1 - όλα μαζί κανάλια γ@μημ3ν@".
Δεν ξεχωρίζουν εύκολα το ένα από το άλλο.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό zissos » Παρ 14 Φεβ 2020, 13:45

navigator11 έγραψε:Εμένα μου προξενεί εντύπωση, πάντως, που στη φάση αυτή της επιτρέπουν να κελαηδάει. Μόνιμη κάτοικος μπεεειραιώς είναι, με γνωστές σχέσεις, σε επίπεδο γνωριμίας ας το θέσουμε, και του ανδρός ... μαρούπου :lol: με ... εκλεκτούς γαυρο"παράγοντες". Δηλαδή σε τι εξυπηρετούν όλες αυτές οι μ@λ@κίες, ιδίως την ώρα, που η "επιχειρηματολογία" της προβάλλεται από τα μέσα της εγκληματικής ως μιας εγκριτης νομικού; :lol: :lol: :lol:
Μάλλον επειδή "τρέχει" η δίκη για τα στημένα, τους συμφέρει να βγαίνει συνεχώς και να πετάει το σανό με το καρπολόι, μιας και οι γάβροι στηρίζουν την ύπαρξή τους αποκλειστικά σε σανό και ολίγο καρμά, που και που
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1991
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Παρ 14 Φεβ 2020, 14:01

sic-4 έγραψε:
BlackMagicPAOK έγραψε:εξετάσαμε την περίπτωση του Ολυμπιακού και του κ. Μαρινάκη, που είχε περιοριστικά μέτρα, αλλά και της ΑΕΚ, στην οποία στην πραγματικότητα διοικητής ήταν ο Μελισσανίδης. Όταν υπάρχει παρένθετο πρόσωπο, ο νόμος λέει ανάκληση άδειας και υποβιβασμός. Θα έπρεπε να υποβιβάσουμε και τις δύο αυτές ομάδες, όπως και με τον ΠΑΟΚ, αλλά δεν το κάναμε.



πολυ ωραια... η κυρια Αρλουμπα λοιπον που ειναι τοσο σωστη και καθαρη να μας εξηγησει τωρα ΓΙΑΤΙ δεν υποβιβασαν τις δυο αυτες ομαδες εφ οσον διαπιστωσαν παρατυπιες οπως αναφερει.


Έτσι είναι. Η ίδια ομολογεί ότι η ΕΕΑ δεν εφαρμοσε τον νόμο!!
Παραδέχεται παράβαση καθήκοντος η οποία μπορεί να κρύβει χρηματισμό ή απειλές.
(Ίσως η ίδια να είχε μειοψηφισει, δεν ξέρω..)
Εισαγγελέας υπάρχει;
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ μπορεί (πρέπει) να το καταγγείλει αυτό; Σε ποιον;
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3621
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Παρ 14 Φεβ 2020, 14:03

navigator11 έγραψε:Εμένα μου προξενεί εντύπωση, πάντως, που στη φάση αυτή της επιτρέπουν να κελαηδάει. Μόνιμη κάτοικος μπεεειραιώς είναι, με γνωστές σχέσεις, σε επίπεδο γνωριμίας ας το θέσουμε, και του ανδρός ... μαρούπου :lol: με ... εκλεκτούς γαυρο"παράγοντες". Δηλαδή σε τι εξυπηρετούν όλες αυτές οι μ@λ@κίες, ιδίως την ώρα, που η "επιχειρηματολογία" της προβάλλεται από τα μέσα της εγκληματικής ως μιας εγκριτης νομικού; :lol: :lol: :lol:


Εγω επιμενω οτι η Μαρουπα ειναι ψεκασμενη. Δεν εχει δολο. Και ως γνωστον οι ψεκασμενοι ειναι ανεξέλεγκτοι. Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τους κατευθύνεις προς τα καπου ελπιζοντας οτι θα σου κανουν την δουλεια. Εδω μαλλον δεν πετυχε και πολυ.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 14 Φεβ 2020, 14:04

nikolasf έγραψε:Επιπλέον κανένας δεν θα διχαστει... Μερικές αντιδράσεις, μερικά πράγματα που θα ξεφύγουν, και παλι η τιμωρία στον ΠΑΟΚ θα πέσει. Μην γελιόμαστε, τα έχουμε ξαναζήσει
Διαμαρτυρία εκτός γηπέδου ντου σε κάθε ομιλία κουλη γαβρενακη και Σία.... Να δούμε πότε θα ανέβουν πάνω να μας δείχνουν καθρεφτακια.... Καμμια τιμωρία δεν θα έχεις έτσι

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Παρ 14 Φεβ 2020, 14:13

Besuch 2 έγραψε:Ναι icue, δικό μου λάθος νομίζω πάνω στο γράψιμο. Νομίζω στον alpha ηταν, όχι Σκάι.
Μπερδευομαι γιατί "Μέγκα Αντεννα, Σκάι (Αλφα) Ετ1 - όλα μαζί κανάλια γ@μημ3ν@".
Δεν ξεχωρίζουν εύκολα το ένα από το άλλο.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Πλακα κανετε δεν θελω να το πιστεψω.
Βλεπετε και μεγκα τσανελε ακομα.
Διαγραψτε το αν το εχετε συντονησει.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 14 Φεβ 2020, 14:16

eorptol1 έγραψε:
nikolasf έγραψε:Επιπλέον κανένας δεν θα διχαστει... Μερικές αντιδράσεις, μερικά πράγματα που θα ξεφύγουν, και παλι η τιμωρία στον ΠΑΟΚ θα πέσει. Μην γελιόμαστε, τα έχουμε ξαναζήσει
Διαμαρτυρία εκτός γηπέδου ντου σε κάθε ομιλία κουλη γαβρενακη και Σία.... Να δούμε πότε θα ανέβουν πάνω να μας δείχνουν καθρεφτακια.... Καμμια τιμωρία δεν θα έχεις έτσι

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Bouboukos deslikes this (eorptol's1) post....

Είδαμε πόσο "σκιάχτηκαν" μετά τα Κουφάλια, π.χ. ή/και τις δράσεις των ευρωπαίων αλανιών σε πρεσβείες μας...
Βρε αυτοί δεν έχουν τσίπα, όπως κανένας απ τους διαπλεκόμενους, της Νέας Δικτατορίας, με τον χοντρέμπορα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 14 Φεβ 2020, 14:27

Όσο πλησιάζει η Δευτέρα με ζώνουν τα φίδια. Σαν να έχεις ποντάρει το σπίτι σου σε μια παρτίδα χαρτιά. Να σου ψιθυρίζει κάποιος ότι η τράπουλα είναι σημμαδεμένη. Και να περιμένεις να ξεκινήσει το παίχνιδι που μάλλον θα σε αφήσει άστεγο. Άραγε έχει σχεδιαστεί κάποια σοβαρή αντίδραση από τους υπεύθυνους ΠΑΕ και Συνδέσμων, σε περίπτωση που τη Δευτέρα την ακούσουμε; Κάτι παραπάνω από συνεντεύξεις Τριανταφυλόπουλου-Θωμαίδη στο Όπεν και από βόλτα 10.000 τρελαμένων στην Τσιμισκή; :roll:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες