Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 06 Ιαν 2020, 00:28

icue έγραψε:Δεν γινεται να μην εδωσε το δευτερο. Απλα δεν γινεται. Αν γινοταν στο οακα θα μπαιναν μεσα.


Το πρώτο στην Αγγλία είναι κόκκινη χωρίς διαμαρτυρία. Θα δει ο Άγγλος την σκαριά στο καλάμι και θα αφήσει το παιχνίδι?
Δεν καταλαβαίνω τις αναλύσεις ότι διώχνει πρώτα την μπάλα και ότι μετά δεν μπορεί να ελέγξει την κίνηση του ποδιού του. Τι μαλακίες είναι αυτές.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4925
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 06 Ιαν 2020, 00:36

Ο Τάσος Κάκος είπε ότι δεν δόθηκαν 5 κίτρινες κάρτες εις βάρος του Άρη, που μάλιστα και οι 5 αφορούν σε δύο παίκτες του Άρη, που θα έπρεπε να αποβληθούν. Στη φάση του 21΄ δίνεται επιθετικό φάουλ στον Ingason, το οποίο δεν υπάρχει και στη συνέχεια της φάσης υπάρχει μάλλον χέρι - πέναλτυ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89929
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό icue » Δευτ 06 Ιαν 2020, 00:38

Μια αγκωνια ρε παιδια που ειδα σε ριπλει που εφαγε ο Σβαροφσκι σαν τον Ροκι τι απεγινε. Το φανταστηκα;
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6336
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό PAOK LARISSA » Δευτ 06 Ιαν 2020, 00:44

Ο Σαββίδης γιατί αφήνει ακόμη ουαρντα και κάτσε στη Σουζάνα θα μου πει κάποιος; Παρτους να πέσει το παράρτημα νο2
PAOK LARISSA
 
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 13:36
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΛΑΡΙΣΑ

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Δευτ 06 Ιαν 2020, 01:23

Έπεσα πάνω στο άρθρο του Καρπετοπουλου για το ματς. Θεωρείτε δημοσιογράφος αυτός τώρα. Ούτε εδώ μέσα δεν θα γράφαμε με τέτοιο τρόπο άρθρο για τον Άρη πχ τι είναι αυτά ρε, συνεχωμενα ντελίριο και μίσος κατά ΠΑΟK. Κανονικη ομάδα ο Άρης που τρώει τρια δεξιά και αριστερά και θυμήθηκε να παίξει για την ζωή του χθες. Ο γαύρος κλαίγεται ακόμα ενώ ξαναπήρε σφυρίγματα υπέρ του. Ρε αι στο διαλλο σωστοί με το στανιό. Δείτε και η Κούλα Πέναλτι που πήρε. Εμάς θα μας βγάλουν πανελλαδική είδηση και νιώθουμε και ενοχές αν μας δωθεί τιποτα.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Δευτ 06 Ιαν 2020, 01:36

Είμαστε μεγάλα κορόιδα ..εδώ σε δικό μας κανάλι δεν υπάρχει χρονος να εκφράσουμε τις θέσεις μας !κ απέναντι μας έχουμε τη νόβα που αλλοιώνει τα Ρίπλεϊ κ την ΕΡΤ του Βαρούχα ...δε μιλάμε ποτε είμαστε κύριοι σε βαθμό κορόιδου κ ακούμε κιόλας όλη τη στημένη προπαγάνδα περί Τσετσένου κ λοιπές αηδίες ..
Ο ρουλης σε ίδιες αποφάσεις εναντίον του όπως πο δικές μας χτες σήμερα μαζί με το αδελφάκι του εκ Πειραιά θα μας είχανε φαει τα αυτιά
Τα δε πέναλτι του παο που πνίγηκαν σήμερα απόδειξη ότι στην Ελλάδα μόνο το τραμπούκο περνάει
Ο καρπετοπουλος είναι ΤΟ σίχαμα ανθρωπάκι χωρίς καμία αξιοπρέπεια
Κ όμως κάποτε στη λοβοτομημένη Ελλάδα θεωρούνταν αντικειμενικούς κ υπήρχαν μέχρι κ δικά μας πρόβατα που τον άκουγαν
ariskatiforos
 

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 06 Ιαν 2020, 02:10

ρε ιβάν τί λέει ο κοντός;
τί άλλο να πει για να του κάνετε εμπάργκο και όχι να του στέλνετε δώρα πριν μέρες;
οι γαύροι το έχουν πλέον ως επίσημη γραμμή ότι στις 10 του μηνός υποβιβάζεται ο ΠΑΟΚ.
Κάντε κάνα αστείο ελλαδιστάν και θα γελάσουμε όπως δν έχουμε ξαναγελάσει
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 06 Ιαν 2020, 07:15

Αλήθεια τώρα ο Βαρουχας είπε ότι δεν είχε πρόθεση να τον πατησει;
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Δευτ 06 Ιαν 2020, 07:18

*Στραβωνει το στόμα*

Ε δεν μπορούμε να βάλουμε και δυναμομετρο

*ξεστραβωνει το στόμα*

Εντύπωση (δεν) προκαλεί η μη αντίδραση της πράσινης ΠΑΕ, που ολοένα και περισσότερο θυμίζει καρπούζι.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 823
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Δευτ 06 Ιαν 2020, 07:30

Ωραία λοιπόν η κανονικότητα τους είναι εδώ !
Το ΠΟΚ είναι εδώ ενωμένο δυνατό και με το κίτρινο παράρτημα για δεκανίκι και επίδειξη δύναμης.
Ο Κάκος μετά το μπούλινγκ για το μουστάκι του τα ΑθηνόΚίτρινα τα βλέπει καλύτερα.
Ο Δώνης δεν μας είπε τίποτα για συμμορίες και άλλα ώραια που είπε στην Τούμπα και ας ΕΧΑΣΕ όπως έχασε !
Θα με θεωρήσετε ρομαντικό αλλά εγώ προτιμώ να βλέπω τον ΠΑΟΚ να παίζει μπάλα ακόμα και αν όλα πάνε στραβά όπως με τον ρούλη παρά να ασχολούμαι σοβαρά με τους από κάτω και να χαλάω την υγεία μου.
Ο ΠΑΟΚ είναι καλύτερος του γαύρου σε όλες τις γραμμές αν και «στο ποδόσφαιρο δεν νικάει ο καλύτερος» εγώ πιστεύω πολύ σε αυτήν την ομάδα και το ποδόσφαιρο θα μας δικαιώσει όσο και να προσπαθούν για το αντίθετο με άλλα μέσα οι ποδοσφαιρικές συμμορίες.
ΥΓ Πάντως καλό είναι να το βλέπουμε ως διασκέδαση γιατί αν το πάρουμε σοβαρά με αυτά που θα δούμε και θα ακούσουμε φέτος δεν θα την βγάλουμε καθαρή(ειδικά οι ευαίσθητες ομάδες των καρδιακών).
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 06 Ιαν 2020, 09:28

Ο "κύριος" Δώνης μετα το ματς με τον ΠΑΟΚ μιλούσε για οργανώσεις που κυνηγάνε τον Παναθηναϊκό, τώρα που δεν πήρε 2 πέναλντι ήταν απλά άτυχος. Βέβαια δεν κάνει εντύπωση ξέρουμε τι ξεφτιλα είσαι... Καλό αφανισμό Γιωργάκη ...
Φάτε κανονικότητα τώρα μουγκοθόδωροι...
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 06 Ιαν 2020, 10:06

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Δήλωση μοντελοπνίχτη, που απαντάει στον Πανόπουλο:


Διάβασα την εμετική δήλωση της διαχρονικής φιλιππινέζας, αυτής της αντρούκλας με τα κόκκινα παντελόνια και τα κόκκινα πουκάμισα, του Χρήστου Πανόπουλου, αυτού που μου έστελνε τα μισθωμένα ελικόπτερα στη Νάξο για να τον σώσω, τότε που βγήκαν οι κασέτες με τον διαιτητή Κορκοβίρη, όταν έριξε ο «τίμιος» αυτός ιδιοκτήτης τον Πανιώνιο για να σωθεί η «τίμια» Ξάνθη.

Γνωρίζω ότι την ανακοίνωση την έγραψε αυτή η αντρούκλα ο Χρήστος Πανόπουλος, η φιλιππινέζα πλέον του ιδιοκτήτη της Ξάνθης Καλπατζίδη (αυτό το γκαρσόνι των Γιαννιτσών κατάφερε να κάνει φιλιππινέζα του τον Πανόπουλο και φιλιππινέζα της φιλιππινέζας την αντρούκλα Πιαλόγλου).

Αυτό που έγραψε ο Πιαλόγλου σήμερα και που δείχνει τη χυδαιότητα και την πραγματική προσωπικότητα του Χρήστου Πανόπούλου (δεν θέλω να πιστέψω ότι συμμετείχε αυτός που βάφτισε το γιο μου, ο Πολυχρόνης Συγγελίδης) περιμένω να μου τα πει προσωπικά, face to face όπως συνηθίζει να λέει και η Χρηστάρα, στο επόμενο συμβούλιο της Super League, εάν βεβαίως μέχρι τότε η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού δεν έχει υποβιβάσει την Ξάνθη.

Ένα μπορώ να σας επιβεβαιώσω και μόνο:

Η πιο βρώμικη διαχρονικά ποδοσφαιρική ομάδα της Ελλάδος, η ομάδα παράσιτο χωρίς οπαδούς, με τον πιο βρώμικο ιδιοκτήτη (ας διαλέξουν ποιος είναι ο ιδιοκτήτης, ο Καλπατζίδης ο ανιψιός του Ιβάν ή αυτός που φορά κόκκινα παντελόνια εκεί που δεν τον βλέπουν) θα υποβιβαστεί, γιατί αυτό προβλέπουν οι Κανονισμοί και οι Νόμοι κι εγώ θα είμαι εκεί στις 10 Ιανουαρίου για να κάνω κύρια παρέμβαση.

Για τα υπόλοιπα της ανακοινώσεως, ειδικά τα περί «Σουζάνας» και για το ποιοι είναι πραγματικά οι Πανόπουλος και Συγγελίδης, παραπέμπω στα όσα έχει πει γι αυτούς, για το ήθος και την τιμιότητα τους, αλλά και για τις κακές συνήθειες τους, η κυρία Μιλένα Αποστολάκη.

Αν θέλετε να το χοντρύνουμε, το χοντραίνουμε κι άλλο…

Ντροπή σας σιχάματα, αλλά ειδικά εγώ δεν σας βλέπω και δεν σας ακούω καθόλου, γιατί ό,τι έχω το έφτιαξα μόνος μου κι εσείς αφού ξεσκίσατε ό,τι σας άφησαν οι άξιοι πατέρες σας (ο ένας ο Χρηστάρας από αντιπρόσωπος κατάντησε να πουλάει μεταχειρισμένα αυτοκίνητα), για να πάρετε 10 εκατομμύρια μαύρα στην Κύπρο, καταντήσατε φιλιππινέζες ενός γκαρσονιού από τα Γιαννιτσά και δεν έχετε ούτε το θάρρος να βγείτε και να κάνετε μια προσωπική αντιπαράθεση και βάζετε μπροστά να κάνει τη βρώμικη δουλειά την κακομοίρα τη φιλιππινέζα τον Πιαλόγλου, λες και είναι αυτοφωράκιας.





Υ.Γ. Εάν δεν σας μαζέψει ο Ιβάν, για να πάρετε και τα υπόλοιπα, θα βγάλω στη φόρα και τα υπόλοιπα με τον συνεταίρο του Πολυχρόνη τον Γιάννη τον Αυδή στα Γιάννενα για κάτι ακίνητα στη Θεσσαλονίκη και για κάτι συμβόλαια που έγιναν στις 27/2/2015.

Ντροπή σας ρε αδερφούλες!

Αλλά όταν έχεις μεγαλώσει μέσα σε αδερφές στο Λουγκάνο τέτοια αδερφίστικη συμπεριφορά θα έχεις…

Τέτοιες ανακοινώσεις μόνο σιχαμένες αδερφές βγάζουν!





Υ.Γ.2 Πολυχρόνη θα σου δώσω ένα μήνυμα:

Η αντρική αξιοπρέπεια του Γιάννη του Κουρτάκη και η δική μου, αλλά και του Εσκομπαρινάκη, παρά το ότι αυτό που κάνατε σήμερα στις δικές μας γειτονιές φτάνει μέχρι το θάνατο, δεν μου επιτρέπει να δημοσιοποιήσω τι τους έχεις αποκαλύψει για την αγοραπωλησία της Ξάνθης.

Ντροπή σου ρε σίχαμα…




Άλλαξα μόνο μία λέξη που φαίνεται με έντονα γράμματα...
Για να μην ξεχνάμε θυμάστε την Σουζάνα που ορυοταν ότι τέλη Φεβρουαρίου πριν τρία χρόνια θα αποκάλυπτε ποιος αγόρασε τις μετοχές των Ιωαννίνων; και έβγαινε κάθε μέρα με υπόνοιες για Ιβάν και ΠΑΟΚ; ακόμη περιμένουμε την θλιβερή Σουζάνα να βγει να μιλήσει..... Όπως και η άλλη κοπριά ο γεωργιου που έλεγε για Παναιτωλικό Ξάνθη.... Λαμογια του κερατά.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 06 Ιαν 2020, 10:07

6 Γενάρη και ακόμα εκεί Ουαρντα και Κάτσε.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29886
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό WarriorKing » Δευτ 06 Ιαν 2020, 10:50

Χθες ζησαμε την επιστροφη σε παλιες ,κακες εποχες του ελληνικου ποδοσφαιρου ,τοτε που εκανε κουμαντο ο θειος και ο εσκομπαρινακης.Ο εκφοβισμος των κορακιων ειχε αποτελεσματα και τς ειδαμε χθες.Το σπρώξιμο της κούλας χθες δεν ηταν τυχαιο, επρεπε να ερθει σε οσο γινεται μικρότερη διαφορα απο εμας στην τουμπα για να ειναι ενδιαφερομενη ,οσο για τον γαυρο τι να πω? Νομιζα οτι ειχαμε 1998 και επαιζε ο καλαθενος η ο σπαθας διαιτητης ,σφαγη παλιας καλης παραγκας ,να μην δινει 2 πεναλτι στην ζελα .Πρεπει ο ιβαν να κάνει ότι περναει απ το χερι του για προστατευσει την ομαδα.
WarriorKing
 
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Κυρ 05 Ιαν 2020, 16:24

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Δευτ 06 Ιαν 2020, 11:04

Αφήστε τον αυτόν στην θλιβερή, πλέον, ύπαρξή του... Μόνο γέλιο προκαλεί... ίσως και αηδία.
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: PAOK1LIFE, Psaras, thomas Murg, vakin_dutch και 8 επισκέπτες