Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 11:11

Αυτό που γράφει ο Αποστόλης είναι το θλιβερό....
Ακόμα και για τον πιο απλό οπαδό μας, θλιβερό το βρίσκω...
Πόσο μάλλον για ένα μέλος του ΔΣ και γιο του ιδιοκτήτη μας...

Συμπαθάτε με αν οι απόψεις μου δεν πηγαίνουν με "το ρεύμα της εποχής", αλλά κόντρα σ αυτό...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 11:27

Εγώ θύμαμε τον Κυριάκο Κυριάκο τον σκιζαμε γιατί ήταν πολύ light..... Εδώ είναι ακόμη τα σχόλια στο φόρουμ..... Όσο τα λόγια στο ινσταγκραμ.... Πολύ σοβαρά τα περνουμε όλα.... Εγώ θέλω να έχουν την ομάδα ψηλά.... Και όταν γίνει πρόεδρος ο Γιώργος να μην ασχολείται με το ινσταγκραμ η να μην σχολιάζει καθόλου, υπάρχουν άλλοι να το κάνουν, τώρα ας κάνει ότι θέλει αρκεί να μην κάνει ζημιά στην ομάδα...... Και δεν κάνει αυτή η ξυνιλα που πιάνει μερικούς είναι υπερβολική.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 11:53

Μα τώρα ποιος λόγος υπήρχε να μπει σε σάιτ άλλων και να ανοίγει διάλογο με 15χρονα στο μεγαλύτερο ποσοστό. Είναι άλλο να ανεβαζεις κάτι στο δικό σου προφίλ και άλλο να ανοίγεις και συνομιλία χωρίς κανένα νόημα! Αν έχει πολύ ελεύθερο χρόνο, ας γραφτεί στο paokmania forum να μιλάει εδώ ως οπαδός. Καπου υπάρχουν και όρια όμως. 29 χρονών θα φτάσει δεν είναι μωρό.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 16 Νοέμ 2019, 13:42

Και ποιος σε είπε ότι δεν είναι στο forum;;
Δεν θα το απέκλεια...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Σάβ 16 Νοέμ 2019, 16:39

Βρε λες να ταν εκείνο το παλικάρι ο Ιs_president με τους παπάδες του το καλοκαίρι;; : D
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 16 Νοέμ 2019, 16:43

Μπα, ο Mauricio-8- θα είναι! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Σάβ 16 Νοέμ 2019, 16:46

Γιωργη σκιστους και ξεφτελιστους χωρις οικτο. Ο δικος σου λογος εχει πολυ μεγαλυτερη βαρυτητα και γουσταρω που αλλαξε η ολη μορφη της επικοινωνιας απο το καλοκαιρι.
Μεχρι τελους....
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kos » Σάβ 16 Νοέμ 2019, 22:54

αν τους πουλαει τρελα γιατι εργο ειναι δεμενο και ειναι σιγουρος οτι δεν θα περασουν τα σχεδια τους καλα κανει.
αν ομως γινει η στραβη και αλλαξουν το κοζια και αποδειχει οτι τρολαρει γιατι μονο αυτο ξερει να κανει θα ειναι πολυ αμηχανη η ολη φαση .
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 10:08

Καλύτερα να μην λέει τίποτα έτσι κι αλλιώς.
Δεν έχει κανένα νόημα να ακολουθήσει το παιχνίδι των γαύρων ούτε τον κατήφορό τους.
Αυτό θέλουν.
Ο ΠΑΟΚ θα πάει, όποτε κι αν γίνει το ματς στο τηγάνι

θα τους γαμήσει το μουνί που τους πέταγε

κι αυτό είναι αρκετό.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό thodoris31 » Δευτ 18 Νοέμ 2019, 22:09

SDNA

Απίθανο: Ο Αυγενάκης έκανε μπλοκ τον Γ.Σαββίδη στο Instagram!

Σε μια απίστευτη κίνηση προχώρησε ο Υφυπουργός Αθλητισμού, Λευτέρης Αυγενάκης, μπλοκάροντας τον Γιώργο Σαββίδη στο instagram! Μια ενέργεια που πλέον δείχνει και τις προθέσεις του Αυγενάκη στο πλαίσιο του... δημοκρατικού διαλόγου.
Απίστευτο και όμως αληθινό! Η επιλογή του Γιώργου Σαββίδη να σχολιάσει κάτω από την ανάρτηση του Λευτέρη Αυγενάκη, δεν ήχησε καλά στα αυτιά του Υφυπουργού, ο οποίος επέλεξε να τον μπλοκάρει μέσω instagram.


Όλα ξεκίνησαν τις προηγούμενες ημέρες, όταν το μέλος του ΔΣ της ΠΑΕ ΠΑΟΚ σχολίασε δημοσίως κάτω από την ανάρτηση του Υφυπουργού, εκφράζοντας μια εύλογη απορία δεδομένου πως όλα τα σχόλια περί Ολυμπιακού διαγράφονταν αυτόματα από την σελίδα του κ.Αυγενάκη.

«Γιατί σβήνετε όλα τα σχόλια κατά του ΟΣΦΠ; Δεν υπάρχει δημοκρατία εδώ, όπου ο καθένας μπορεί να εκφράσει ελεύθερα την άποψή του;», είχε σημειώσει χαρακτηριστικά ο Γιώργος Σαββίδης.
ΠΑΟΚ Είσαι ρε!
Άβαταρ μέλους
thodoris31
 
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Κυρ 05 Ιούλ 2009, 15:51
Τοποθεσία: Καμποτζη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 18:45

Και επίσημα με απόφαση δικαστηρίου δεν υπήρξε ποτέ τραυματισμός Γκαρσία...... https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1858253135

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 20:14

Μωρέ τι λέτε;

Θα επιστραφούν τα κλεμμένα;

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 20:36

eorptol1 έγραψε:Και επίσημα με απόφαση δικαστηρίου δεν υπήρξε ποτέ τραυματισμός Γκαρσία...... https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1858253135

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να σε κάψω Γιάννη μ', να σ αλείψω λάδι...
Ουδέν λάθος αναγνωρίζεται, μετά την απομάκρυνσιν, του συναλλασσομένου, απ το ταμείον...


Όπως το προτιμάμε, διαλέξτε.... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό tzelas » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 21:10

Το αντιγράφω από το τόπικ του Ιβάν στο τόπικ του Γιώργη αφού εδώ γίνεται η κουβέντα και αν θέλετε διαγράψτε το από το τόπικ του Ιβάν :

tzelas έγραψε:Μετά την απόφαση του εφετείου ότι δεν υπήρξε τραυματισμός Γκαρθία που οδήγησε στην απώλεια τίτλου στα χαρτιά μήπως ήρθε η ώρα για payback ; :twisted: :twisted:

Μια πρόταση:
- Αγωγή άνω των 100εκ. στον χοντρό και την ομάδα του που έστησαν θέατρο και με δόλο υποδύθηκαν ψεύτικο τραυματισμό με αποτέλεσμα να υποστεί η ομάδα διαφυγόντα κέρδη τουλάχιστον 30 εκ από το ΤΣΛ που πήρε η χάρτινη και ανυπολόγιστη αξία στην τιμή και την αξία της από την διαχρονική απώλεια καταμέτρησης ενός ντάμπλ.
- Αγωγή και μήνυση σε όσους έδωσαν στα χαρτιά με τις αποφάσεις τους τον τίτλο στην χάρτινη αποδεχόμενοι έναν ψεύτικο τραυματισμό και μη εισακούωντας τις θέσεις μας. Να πληρώσουν για τις συνέπειες των αποφάσεων τους και οι ίδιοι και ωωω θεία δίκη, τον δρόμο των μηνύσεων σε αθλητικούς δικαστές μόλις μας τον έδειξε ο παπούς με την δική του μήνυση όταν κλήθηκε σε απολογία.
- Αγωγή και μήνυση στους γιατρούς του διαβαλκανικού και μεγάλου ποσού αγωγή στο ίδιο το κέντρο για προσκόμιση ψευδών ιατρικών γνωματεύσεων που στήριξαν τον ψεύτικο τραυματισμό.

Ας τσούξει στον χοντρό και ας πάρει η ομάδα αποζημίωση που συμβολικά μπορεί να αντιστοιχεί σε τουλάχιστον 100 ευρώ ανά οπαδό (100χ τουλ. 1εκ οπαδούς= τουλ. 100εκ ευρώ) για ότι υποστήκαμε ο καθένας μας. Δεν είμαστε δα και τα 5 εκ του παππού αλλά μπορούμε να συγκρίνουμε την διαφορά στους θεατές κάθε αγωνιστικής για να πάμε αναλογικά με τα εκατομμύρια των θεατών που μας αντιστοιχούν.

Ότι άλλο ευπρόσδεκτο με το σκεπτικό ότι για αυτό που μας έκαναν, όχι μόνο στην ομάδα αλλά και στην ατομική ψυχική ηρεμία εκατομμυρίων οπαδών μας να φάνε κυνήγι μέχρι να φτύσουν το σπέρμα που τους γέννησε.

:twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό GEOL » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 21:21

Θα με ικανοποιούσε να αρχίσουμε ξεσκίζοντας στις μηνύσεις και στο αλύπητο κυνηγητό αυτές τις π@@@νίτσες τους γιατρούς, που έχουν δώσει και όρκο οι αλήτες :mrgreen:
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2257
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες