Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Παρ 11 Οκτ 2019, 09:24

Σε μια εποχή που η επικοινωνία εξαντλείται στο σύνθημα, στο σλόγκαν και δεν υπάρχει διάθεση και ικανότητα για ανάλυση και κατανόηση, μια χαρά λειτουργούν αυτά τα λόγια. Ειδικά όταν αναπαράγονται από το μεγαλύτερο σάιτ. Οι αποδέκτες στην πλειοψηφία τους, είναι συγκεκριμένης ποιότητας και δυνατότητας ανάλυσης. Λάθος αλλά αυτός είναι ο κα ομάς του παιχνιδιού. Και αυτός μάλλον. Κι όταν δεν παίζεις με τους κανόνες, σε τρώει η μαρμάγκα ...Ο καθένας ό,τι καταλαβαίνει λοιπόν. Πολλοί καταλαβαίνουν μόνο έτσι...
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 17 Οκτ 2019, 08:00

Τι δουλειά έχεις ρε παλίκαρε να σχολιάζεις ... θεσμικές συναντήσεις ανάμεσα σε υποστηρικτές εγκληματικών δράσεων;; Προσβάλλεις τον μέσο οπαδό του συλλόγου.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό dragon » Πέμ 17 Οκτ 2019, 12:07

Ανέβασε βίντεο στο ινσταγκραμ με τον Παυλίδη :) ;)
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4527
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Πέμ 17 Οκτ 2019, 13:08

Ενώ βγαίνει πως ψαχνομαστε για φορ ;)
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10824
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 17 Οκτ 2019, 16:35

Αφου θα παρουμε τον Πριγιο
Αρχισαμε παλι τα γνωστα;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89922
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 17 Οκτ 2019, 20:30

Ποιος το λέει οτι θα πάρουμε πριγιο.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 17 Οκτ 2019, 20:34

Ήρθε τις προάλλες στο Μακεδονία Παλάς αφού.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89922
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Πέμ 17 Οκτ 2019, 21:05

:pano: συγνωμη για τα υπολοιπα 13 σχολια!
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 21 Οκτ 2019, 22:15

Ελεεινό γλείψιμο από κωστιξο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 10:05

Διαδικτυακό διάλογο με οπαδούς του Ολυμπιακού, σε ερυθρόλευκη σελίδα, στο Instagram, άνοιξε χθες το βράδυ ο Γιώργος Σαββίδης. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, αλλά και χάντμπολ και… Δημήτρης Γιαννακόπουλος ήταν στο μενού της συζήτησης.

Η συνομιλία ξεκίνησε από την ήττα του ΠΑΟΚ από τον Ολυμπιακό στο χάντμπολ και όπως ήταν λογικό επεκτάθηκε στο ποδόσφαιρο, στο Champions League και στο μπάσκετ.

Αρχικά στα σχόλια που δέχθηκε για το χάντμπολ και το ενδιαφέρον του για τα υπόλοιπα αθλήματα είπε: «Δεν ήξερα καν ότι έχουμε χάντμπολ. Στο πινγκ πονγκ πως τα πάτε; Έτσι σας θέλω. Να συγκεντρώνεστε στα ερασιτεχνικά αθλήματα. Σύντομα στο πινγκ πονγκ ίσως ή στο τρέξιμο ή στον χορό. Για μπάσκετ δεν μιλάω. Δεν σε βλέπω στην βαθμολογία».

Ο Σαββίδης απάντησε σε σχόλιο που έλεγε ότι: «Έχετε μόνο ποδόσφαιρο αλλά κι εκεί χάλια είστε».

Αναλυτικά έγραψε: «Δεν θα έλεγα ότι έχουμε χάλια ομάδα στο ποδόσφαιρο. Και πιθανότατα είμαι ο μοναδικός άνθρωπος στην χώρα (που προφανώς δεν είμαι Παναθηναϊκός), ο οποίος θέλει τον Δημήτρη Γιαννακόπουλο στο ποδόσφαιρο, γιατί έχω τα καρύδια να αντιμετωπίσω δυνατούς αντιπάλους. Και δεν είσαι συνηθισμένος σε δυνατούς αντιπάλους, δες τα προηγούμενα 10 χρόνια. Ναι κερδίζεις αλλά δεν είναι το ίδιο εύκολο, όπως πριν 15-20 χρόνια. Και υπάρχουν αρκετές ομάδες που μπορείς να ανταγωνιστείς; Πιστεύω ότι είναι κάτι καλό. Και στο τέλος είναι μόνο ποδόσφαιρο μην το ξεχνάμε. Αλλά όπως έχω καταλάβει στην Ελλάδα για κάποιες ομάδες είναι επίσης και πολιτική».

Σε σχόλιο για την ΚΑΕ ΠΑΟΚ έγραψε απαντώντας σε οπαδό του Ολυμπιακού: «Κοίτα ποιος μιλάει. Αν ήμουν στην θέση σου δε θα μιλούσα για μπάσκετ. Μέχρι τέλους, τι όχι;» ενώ λίγο παρακάτω απάντησε στον ίδιο λέγοντας: «Ο ΠΑΟΚ στο μπάσκετ δεν είχε ποτέ μπάτζετ κοντά στο δικό σας. Συγκρίνοντας τα μπάτζετ δες που είστε με το δικό μας (κανονικά θα έπρεπε να κερδίσετε Κύπελλα και όχι μόνο στην Ελλάδα) και δες που είναι ο ΠΑΟΚ (εκεί που ήταν πάντα, κάπου στην μέση).

Σε αναφορά για το Καραϊσκάκη, είπε : «Να κρυφτώ που; Στο Καραϊσκάκη θα είμαι. Το… δεύτερο σπίτι μου. Τώρα κοιμήσου».

Έγραψε ακόμη:

«Είμαι πολύ χαρούμενος με τα 3 πρωταθλήματα, με το αήττητο νταμπλ και τα 3 Κύπελλα στην σειρά. Καθόλου άσχημα…».

«Ναι βλέπω πως εσείς μαζεύετε βαθμούς… περηφάνια της Ελλάδας λέμε».

«Έπρεπε να έχουμε έρθει πριν 20 χρόνια στην Ελλάδα…».



Από: thessports.gr

Κρίνοντας το υπόλοιπο θέμα απ το υπογραμμισμένο, προσωπικά το βρίσκω, όχι μόνο ανώριμο, αλλά θλιβερό....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 10:21

Όντως τώρα??
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 10:29

Too much free time...

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7698
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 10:36

Καλα τα λεει,ουτε μπινελικια ,ουτε νοοοορ1 οπως αλλοι.
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 11:01

Κάτσε ρε goran τί ακριβώς είναι θλιβερό στις τοποθετήσεις του;
Αυτό που μερικοί θέλετε να απαντάει ο Γιώργος με το ύφος του Κυριάκου Κυριάκου δεν μπορώ να το καταλάβω.
Είναι ΟΠΑΔΟΣ και γιος του ιδιοκτήτη, εκφράζει τον εαυτό του και έχει το ρόλο του αντίστοιχου Καραπαπά με πολύ καλύτερο ύφος πια από ό,τι παλιά. Τρέλα στην τρέλα. Όταν γίνει πρόεδρος του ΠΑΟΚ, να μην ασχολείται με Instagram, να έχει πιο κυριλέ και "δήθεν" επίπεδο, προς το παρόν είναι οπαδός του ΠΑΟΚ και ας ειναι τυπικά μέλος της διοίκησης.
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1300
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 14 Νοέμ 2019, 11:03

Δεν έχει καμιά δουλειά να πηγαίνει σε σάιτ του γαύρου και να κάνει διάλογο μαζί τους.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89922
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες