97. Λάζαρος Λάμπρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:26

panpangr77 έγραψε:Δεν μπορείς να κάνεις δηλώσεις γιατί σκοράρεις σε ένα φιλικό με ομάδα Β εθνικής.

Το παλικαράκι κάνει υπομονή και δείχνει επαγγελματισμό, εδώ και περίπου 3 χρόνια, που έχει έρθει στην ομάδα, έχοντας φύγει, μάλιστα, για δυόμισι ολόκληρα χρόνια δανεικός, σε Ελλάδα και Ολλανδία, με πετυχημένες σεζόν...

Μάλλον οι δηλώσεις του παρανοήθηκαν...
Εξ ου και η εν λόγω ανάρτηση του, λίγο μετά...

Εικόνα
Είναι πολύ λογικό ότι, σαν νέος, ταλαντούχος αλλά και επαγγελματίας ποδοσφαιριστής, θέλει να παίζει...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:32

Και εγώ θέλω να τον δω αλλά όπως κ στον στοχ οπότε κρίνει ο προπονητής.

Το γιατί είναι στο ροστερ δεν νομίζω οτι χρήζει απάντησης προπονητή αφού τον έκοψε το καλοκαίρι και ο ίδιος έμεινε. Μπράβο του που πιστεύει στον εαυτό του αλλά όχι κ να λέμε ότι φταίει ο φερειρα
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:35

Ο ΠΑΟΚ εχει μεγαλο ροστερ ,ο παγκος του ΠΑΟΚ ανετα βγαινει 5ος στο πρωταθλημα ,αν ο οποιοσδήποτε νιωθει αδικημενος και οτι δεν αντεχει στο καλο
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:49

goran 64 έγραψε:Συμφωνώ με τον Τζόσουα....

eorptol1 έγραψε:
painkiller4 έγραψε:Λάμπρου το παιδί αξίζει την ευκαιρία του με το παραπάνω τι άλλο να σε δείξει για να παίξει?
Ας τον βάλει επιτέλους σε ένα επίσημο ματς... Έστω ένα ημίχρονο να τον δούμε
Το θέμα είναι ο προπονητής να το δει και να έχει άποψη..... Και εγώ θέλω να παίξει αλλά ο προπονητής ξέρει, μακάρι κάποια στιγμή να παίξει όταν θεώρηση ο φερειρα ότι είναι έτοιμος γιατί τότε θα είναι..... Και όχι να παίξει οπότε θέλουμε εμείς..... Μεγάλο παράδειγμα ο στοχ......

Δηλαδή, τώρα που μπήκε και παίζει ο Στοχ, εσύ τον βλέπεις "έτοιμο"?
Γιατί εγώ δεν τον βλέπω, ακόμα....
Όπως, μάλλον, ούτε ο ίδιος ο Φερέιρα, απ αυτό που φάνηκε στον τελευταίο αγώνα με τον ΟΦΗ, στην Κρήτη...
Μα αυτό λέω φαγωθήκαμε να μπει από ο στοχ μήνες τώρα ενώ δείχνει ακόμη και τωρα ότι δεν είναι έτοιμος.... Μπορεί κάτι αντίστοιχο να είναι και ο Λάμπρου ίσως ακόμη ποιο ανέτοιμος.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:58

CCCP έγραψε:Πρωτα μας τα κανατε μπαλονια με τον Στοχ...
.. Παπαρια ξερω κι εγω λοιπον, το θεμα ειναι οτι οι προπονητες ειναι που ειναι σε θεση να κρινουν.

Μιλάς σαν γνήσιος οπαδός της πάλαι ποτέ ένδοξης CCCP. Εκεί δηλαδή όπου ο αντίλογος απαγορευόταν δια ροπάλου.
Δεν μας νοιάζει αν οι προπονητές ξέρουν να κρίνουν. Εδώ γράφουμε την άποψή μας και όχι αυτήν του προπονητή κι αυτό αποτελεί ΑΝΑΦΑΙΡΕΤΟ δικαίωμα.
Αν δεν αντέχεις να ακούς την άλλη άποψη, επειδή "σου τα κάνουμε μπαλόνια" δεν έχεις παρά να αλλάξεις τόπικ, ή φόρουμ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τετ 13 Νοέμ 2019, 21:10

joshua έγραψε:Συντροφε το να λεει καποιος οτι ο προπονητης ξερει καλυτερα καθως κρινει με βαση το τι βλεπει στις προπονησεις εχει μια λογικη, αλλα να χρησιμοποιουμε ως επιχειρημα το οτι δεν εχει δειξει κατι σε 2-3 20λεπτα που χρησιμοποιηθηκε το καλοκαιρι ειναι αστειο...Να θυμισω ετσι απλα οτι ο κορυφαιος παικτης αυτη τη στιγμη του ΠΑΟΚ Μισιτς το καλοκαιρι και αυτος ηταν αφαντος και δεν πηρε ευκαιρια παρα μονο οταν τραυματιστηκαν σχεδον ολοι οι μεσοι...


Mα ακριβως λογο Μισιτς κτλ ειναι που δεν ανεχομαι να ακουω οτι ο Αμπελ εχει "εμμονες" η ξερω γω "¨κομπλεξ" με παικτες κτλ. Δεν γινεται να λεγεται αυτο ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΗΞΗ.

Εγω δε λεω οτι ειναι κακο να πει καποιος "γαμωτο εχω την περιεργια να δω και τον Λαμπρου". Αυτο που με τρελενει ειναι να λεγεται οτι ο Λαμπρου αξιζει απολυτα ευκαιρια και την εχει κερδισει κτλ χωρις να υπαρχει η παραμικρη ενδειξη για αυτο.

Το παραδειγμα του καλοκαιριου το αναφερω οχι ως αποδειξη για το οτι δεν αξιζει να παιξει ο Λαμπρου, αλλα ως ελληψη αποδειξης για το οτι και καλα σουπερ αξιζει μια ευκαιρια. Πως ειναι δυνατων απο τη μια να λεμε οτι δεν μπορουμε να κρινουμε ενα παικτη απο μικρο χρονικα διαστημα στα φιλικα, αλλα απο την αλλη χωρις ΟΥΤΕ αυτο και χωρις ΚΑΜΙΑ αποδειξη να κατηγωρουμε τον προπονητη οτι δεν βαζει τον παικτη γιατι εχει εμμονες, η να λεμε οτι ο παικτης αξιζει την ευκαιρια. Χωρις να αναφέρομαι σε εσενα φυσικα.

Οπως και ο Λουτσεσκου επανειλημμένα εκθειαστικε για το ποσο δικαιος ηταν, ετσι και ο Αμπελ μεχρι τωρα εμενα μου δειχνει οτι ειναι απολυτα δικαιος. Δεν εχω δει τιποτα που να μου δειχνει το αντιθετο.

Θα το πω ξανα, εγω δε λεω οτι το τι ειδα το καλοκαιρι δειχνει οτι σωνει και καλα πρεπει να μη παιξει ο Λαμπρου. Απλα λεω οτι δεν ειδα τιποτα αρα και δεν εχω λογο να αμφισβητησω τον προπονητη. Το burden of proof ειναι με αυτους που λενε οτι εχει κερδισει ευκαιρια με το σπαθι του κτλ.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Τετ 13 Νοέμ 2019, 21:18

Μια χαρά ήταν το καλοκαίρι ο Μισιτς
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2899
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Τετ 13 Νοέμ 2019, 21:20

ΑποστόληςΑ έγραψε:
CCCP έγραψε:Πρωτα μας τα κανατε μπαλονια με τον Στοχ...
.. Παπαρια ξερω κι εγω λοιπον, το θεμα ειναι οτι οι προπονητες ειναι που ειναι σε θεση να κρινουν.

Μιλάς σαν γνήσιος οπαδός της πάλαι ποτέ ένδοξης CCCP. Εκεί δηλαδή όπου ο αντίλογος απαγορευόταν δια ροπάλου.
Δεν μας νοιάζει αν οι προπονητές ξέρουν να κρίνουν. Εδώ γράφουμε την άποψή μας και όχι αυτήν του προπονητή κι αυτό αποτελεί ΑΝΑΦΑΙΡΕΤΟ δικαίωμα.
Αν δεν αντέχεις να ακούς την άλλη άποψη, επειδή "σου τα κάνουμε μπαλόνια" δεν έχεις παρά να αλλάξεις τόπικ, ή φόρουμ.


Κ το να πει ότι του τα χουν κάνει μπαλόνια αναφαίρετο δικαίωμα είναι
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2899
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τετ 13 Νοέμ 2019, 21:32

ο προπονητης ειπε οτι ...για αυτον..ο λαμπρου εχει θεση στην θεση 11...

απο εκει και περα οποιος απορει για ποιον λογο δεν παιζει...ας παει να δει τους ...αναλωσημους.. στο σινεμα
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τετ 13 Νοέμ 2019, 21:34

Το ποστ μου ηταν συνειδητά "επιθετικο".

Αλλα Αποστολη μου παρανοεις. Κανενως το δικαιωμα στην ΑΠΟΨΗ δεν απαγορεύω. Απλα απαιτω η αποψη να ειναι ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ, ειδικα οταν μιλαμε για αποψεις η οποιες περιλαμβανουν ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ για το ηθικο του προπονητη του ΠΑΟΚ.

Λεω κατι το παραλογο? ΑΠΟΨΗ σημαινει οτι λες κατι αλλα παραδεχεσε οτι δεν ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ. Αν παρουσιαζεις κατι ως fact τοτε εχει το δικαιωμα ο αλλος να σου ζητησει αποδείξεις.

Κανενα προβλημα δεν εχω με τον Λαμπρου ουτε με το να γινεται συζητηση. Απλα δε μου αρεσει οταν μας πιανουν κολλήματα και αυτο γιατι μονο κακο κανει στην ομαδα.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τετ 13 Νοέμ 2019, 21:39

Και για να μη πλατιαζουμε χωρις λογο, ας μου πει καποιος πως και που εχει δειξει ο Λαμπρου οτι αδικειται. Προσοχη, εγω δεν λεω οτι ΔΕΝ πρεπει να παιξει αρα το "γιατι που εχεις κρινει οτι δεν πρεπει να παιξει" δεν ειναι απαντηση. Και οχι μονο αυτο, μεχρι φετος ειμουν φαν του ταλεντου που ειχε δειξει τα προηγουμενα χρονια.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 13 Νοέμ 2019, 21:52

Όταν λες μας τα κάνατε μπαλόνια με τον Στοχ (Λάμπρου κλπ δεν έχει σημασία) τι σημαίνει; ότι δεν αντέχω να σας ακούω δεν σημαίνει; Σταματήστε να λέτε πάλι τα ίδια δεν σημαίνει;
Ε, λοιπόν είναι αναφαίρετο δικαίωμά μας να λέμε την άποψή μας. Και πάλιν και πολλάκις.
Μπορεί να είναι λάθος η άποψή μας (θα φανεί εν καιρώ), αλλά είναι δικαίωμά μας να την εκφράζουμε.
Όσο για τη γνωστή καραμέλα ότι ο προπονητής ξέρει, η απάντηση είναι ότι ο προπονητής έχει την δική του άποψη κι εμείς - οι όποιοι - την δική μας. Αλίμονο αν δεν εκφράζαμε άποψη αντίθετη με τις επιλογές του - όποιου - Άμπελ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 22:01

Αλίμονο αν δεν εκφράζαμε άποψη αντίθετη με τις επιλογές του - όποιου - Άμπελ....

...του αναλώσιμου, όπως μάλλον (δεν) θα συμπλήρωνε και ο δον καρπούζας, ο εξ Εστορίλ ορμώμενος... :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τετ 13 Νοέμ 2019, 22:08

Εγω δεν ειπα ποτε "ο προπονητης ξερει, βουλωστε το". Αν ειναι δυνατον, το νοημα θα ειχαν τα ποδοσφαιρικα φορουμ!

Ουτε αναφερωμαι στον οποιονδήποτε εκφερει αποψη. Απευθύνομε σε αυτους που λενε οτι ξερουν τι γινεται στο μυαλο του προπονητη, των παικτων κτλ. Ε ας μου το πουν και εμενα να ξερω κι εγω.

Τεσπα, αμα δεν εγινα κατανοητος δεν εγινα.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό ilovegame27 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 23:57

Είμαστε απίθανοι!Που να ήσασταν οπαδοί της κούλας!
Ο Λάμπρου θα παίξει όταν θα το κρίνει ο προπονητής του ΠΑΟΚ όποιος και να είναι αυτός!
Από όταν έγινε η ανάπτυξη των μέσων κοινωνικής δικτύωσης χάθηκε η έννοια του φιλάθλου - οπαδού!
Πίστη στην ομάδα και στον προπονητή!
Άβαταρ μέλους
ilovegame27
 
Δημοσιεύσεις: 1805
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 16:30
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες