99.Miroslav Stoch

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 99.Miroslav Stoch

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 23 Σεπ 2019, 10:31

gika έγραψε:Εγώ στα 10 λεπτά που είδα Στοχ στην Σλοβακία, είδα έναν παίκτη που δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του. Μπήκε αλλαγή και σε 5 λεπτά ήταν πιο κουρασμένος από άλλους που παίζανε ήδη 80'. Έκανε τρεις λάθος πάσες και δεν έδωσε βοήθειες στον Γιαννούλη σε μια φάση που του βγήκαν 2 παίκτες.

Εγώ στα 10 επίσημα παιχνίδια που είδα τον Ζαμπά και τον Λημνιό παρατήρησα ακριβώς τα ίδια :D
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica

Δημοσίευσηαπό Obdulio » Δευτ 23 Σεπ 2019, 10:51

PAOK_Antarctica έγραψε:
gika έγραψε:Εγώ στα 10 λεπτά που είδα Στοχ στην Σλοβακία, είδα έναν παίκτη που δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του. Μπήκε αλλαγή και σε 5 λεπτά ήταν πιο κουρασμένος από άλλους που παίζανε ήδη 80'. Έκανε τρεις λάθος πάσες και δεν έδωσε βοήθειες στον Γιαννούλη σε μια φάση που του βγήκαν 2 παίκτες.

Εγώ στα 10 επίσημα παιχνίδια που είδα τον Ζαμπά και τον Λημνιό παρατήρησα ακριβώς τα ίδια :D

Έχετε δίκιο και οι δύο. Όταν όλα τα εξτρέμ είναι σε χάλια κατάσταση είναι προτιμότερο να παίξεις χωρίς εξτρέμ. Υπάρχει για παράδειγμα ο ρόμβος
Obdulio

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 14:18

Ε ναι 10 λεπτα σε φιλικο ειναι αρκετο να δεις εναν παικτη που περσι πηγε σουπερ. Ενω οι υπολοιποι στα φιλικα πετουσαν ε? Ε λοιπον τωρα δε βλεπονται ουτε ο λημνιος ουτε ο μπισε ουτε κανεις μεσοεπιθετικος.
Ποτε θα παιξει? Για τον στοχ μιλαμε, ΤΟΝ ΣΤΟΧ
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 23 Σεπ 2019, 14:28

PAOK_Antarctica έγραψε:

:lol:
:cry:
Άβαταρ μέλους
gika

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Δευτ 23 Σεπ 2019, 17:41

Αν ο Στόχ ήταν στη θέση του Λημνιου στη φάση που του έσπασε τη μπάλα ο Καντουρί και είχε φάτσα το τέρμα, τώρα θα ειχαμε άλλη συζήτηση...Κι αυτό είναι που σε τρελαίνει.

Μας λείπει δημιουργικότητα και απειλή - αποτελεσματικότητα στην επίθεση, πόσο παραπάνω θα κινδύνευε με Στοχ στο παιχνιδι;

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:17

Επειδή κάποιοι εδώ μέσα μιλάνε για Stoch και φτάνουν να τον συγκρίνουν με παίκτες τύπου Λημνιού ή Jaba, ας ρίξουμε μια ματιά στο βιογραφικό του.
Για ποιο απ' όλα να μιλήσουμε;
Να μιλήσουμε για εμπειρία Ευρωπαϊκών αγώνων;
Να μιλήσουμε για εμπειρία αγώνων με την Εθνική του;
Να μιλήσουμε για καριέρα σε διάφορες ομάδες;
Να μιλήσουμε για τίτλους;

1. Κύπελλο Αγγλίας: 2009 με Chelsea
2. Πρωτάθλημα Ολλανδίας 2010 με Twente
3. Πρωτάθλημα Τουρκίας με Fenerbahce Τουρκίας: 2011
4. Κύπελλα Τουρκίας: 2012, 2013 με Fenerbahce
5. Πρωταθλήματα Τσεχίας με Slavia Praha 2017-18 και 2018-19.

27 συμμετοχές με τις μικρές Εθνικές (U-17, U-19 & U-21)
55 συμμετοχές με την Εθνική ανδρών.

Με ποιον να συγκριθεί;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:44

μονο ο Βιερινια εχει πιο πολουσιο βιογραφικο . ΜΟΝΟ
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:49

Καλα, αυτή είναι η μια αναγνωση της καριερας του. (Ακομα κι αν θεωρήσουμε ότι μπορει κανεις να του αποδωσει ευσημα για τιτλο της Τσελσι, είναι σα να λεμε ότι πηρε νταμπλ ο Μπαλογιαννης.) Η άλλη οψη λεει ότι είναι κάθε περσι και καλυτερα, κι ότι σε υψηλο επιπεδο εχει 2 χρονιες. Την σεζον του δανεισμου του στην Τβεντε, και την δευτερη σεζον του στην Φενερ, καθως και την περσινη σε καπως νορμαλ επιπεδο στην Σλαβια. Στην εθνικη επαιζε καποτε βασικος, εδώ και καποια χρονια είναι παγκιτης κι αλλαγη του Μακ. Οι εκλαμψεις και οι προσδοκίες που υπηρχαν πριν 10 χρονια δεν είναι ενδειξη καλου παικτη. Κατά τ'αλλα συμφωνω κι εγω ότι από τον Λημνιο και τον Ζαμπα, τον προτιμω, ιδανικα ως αλλαγη για 30 λεπτα όταν θελουμε να αλλαξουμε την ροη του αγωνα.
Ριαν_Καπαγιαννιδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:52

Θα τον δούμε κ αυτόν λογικά κάποια στιγμή. Εμένα μου φαίνεται σαν ευνουχισμένος πάντως και σε όσο λίγο έπαιξε και στα φιλικά και γενικά στο ότι είναι σαν να μην υπάρχει. Δεν έχει μιλήσει καν.

Έχω γράψει ότι αν σώνει κ ντε έπρεπε να έχουμε φέτος τον στοχ θα προτιμούσα αυτόν τον νευρικό που ερχόταν στα ματς απευθείας από το μαρκιζ χώμα κ όχι αυτόν τον αγευστο που ως τώρα έχω δει. Ο άλλος θα είχε μιλήσει κάτι θα χε πει τουλάχιστον
Quien manda aqui
Άβαταρ μέλους
buffalobill4

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:54

Αν θέλεις να βρεις να πεις, θα βρεις.κ ο βιειρινια σιγά στην καριέρα.στη Βόλφσμπουργκ έπαιξε.μια χρόνια τα πήγε κ καλά η ομάδα.
Ο στοχ είναι συνεχώς σε ανταγωνιστικότητας υψηλού επιπέδου ομάδες.
Δε λέω τίποτα για το αν πρέπει η δεν πρέπει να είναι βασικός.Αλλα ούτε ευκαιρία δεν έχει πάρει λες κ είναι ο λεβεκ.εκνευριζομαι με την αντιμετώπιση που έχει.
Άβαταρ μέλους
barlow4

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 20:15

Αυτο
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 23 Σεπ 2019, 20:18

Παρομοίως.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Δευτ 23 Σεπ 2019, 21:08

giwrgos04dex έγραψε:μονο ο Βιερινια εχει πιο πολουσιο βιογραφικο . ΜΟΝΟ

Ο Βερνμπλουμ εχει ακομα πιο πλουσιο από τον Στοχ. Ο Μπισεσβαρ αναλογο. Ο Στοχ από το 13 και μετα εχει παιξει ειτε στον παγκο/εξεδρα της Φενερ, ειτε σε Αραβια, ειτε σε μικρη Τουρκικη, ειτε στην Τσεχια. Ο Βερνμπλουμ ηταν βασικοτατος στην ιστορικοτερη Ρωσικη ομαδα, ενώ ο Μπισεσβαρ βασικος στην Φενερ και μετα ειχε πολλες περισσοτερες συμμετοχες από τον Στοχ στο ιδιο πρωταθλημα. Αλλα, τα βιογραφικα δεν παιζουν μπαλα, ουτε οι παραστασεις. Μπαλα παιζει η κατασταση του παικτη την 23η Σεπτεμβριου του 2019, κι εκει θα επρεπε να δουμε τον Στοχ. Και σ'αυτο συμφωνούμε και οσοι τον αποθεώνετε, κι εγω που τον θεωρω μετριοτατο συνολικα.
Ριαν_Καπαγιαννιδης

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τρί 24 Σεπ 2019, 06:15

Ένα τεράστιο ερώτημα που πρέπει να απαντηθεί είναι το τι γίνεται με τον Στοχ που πέρσι μάγεψε με την Σλάβια Πράγας στο Europa League και φέτος ενώ ήρθε με προοπτικές δεν χρησιμοποιείται καθόλου πάνω που όλοι λένε ότι κάνει μαγικά στις προπονήσεις. Η ομάδα τελευταία έχει μεσοεπιθετικά προβλήματα και με τις ικανότητες του μπορεί να τα λύσει.
Ειδικά όταν παρουσιάζονται κάποιοι ντεφορμέ παίκτες στην θέση του. Ό,τι και να συμβαίνει αξίζει τις ευκαιρίες του πάντως πριν κριθεί!!
"ΚΛΕΙΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΓΑΛΕΙΟ"
https://www.youtube.com/watch?v=pLG5N-4 ... tml5=False
Άβαταρ μέλους
painkiller4

Δημοσίευσηαπό shogoon » Τρί 24 Σεπ 2019, 06:56

Εδώ δεν έπαιξε στον ΠΑΟΚ ο τεράστιος Μπερμπατωφ που έκανε πλάκα στην Μαν. Γιου. Για τον Στοχ τι να πούμε. Πραγματικά ο Λουτσο ήταν απιστευτος στο να παίρνει το 100% από τους παίκτες του. Κάθε ποδοσφαιριστης έχει τον χαρακτήρα του και θέλει ειδική μεταχείριση. Το να μην παίρνεις από τον παίκτη αυτό που μπορεί αποδεδειγμένα να σου δώσει μόνο χάσιμο έχει για την ομαδα. Άλλο ένα μυρριο που κάθεται στον πάγκο (για το κόλλημα κάποιου? Γιατί δεν μπορεί? Who knows)
Άβαταρ μέλους
shogoon

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: ΑποστόληςΑ και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler