ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ.

Πασχαλάκης
3
2%
Matos
2
1%
Varela
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Crespo
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιαννούλης
7
5%
Misic
117
80%
Augusto
15
10%
Biseswar
1
1%
Jaba
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πέλκας
1
1%
Akpom
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λημνιός
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
El Kaddouri
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Swiderski
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 146

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό keep_paokizein » Δευτ 23 Σεπ 2019, 17:17

paokovios1974 έγραψε:Και τώρα που επιστρέψαμε στις παλιές ωραίες εποχές της ατέλειωτης μιρλάς, μπορώ και γω να επιστρέψω στα παλιά, κάτι που μεταξύ μας ξέρω ότι θα είναι και το κύκνειο μου άσμα στο paokmania. Ένα θα πω λοιπόν ΚΑΤΩ ΤΑ ΞΕΡΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΆΜΠΕΛ.


Συμφωνώ απόλύτως. "ΚΑΤΩ ΤΑ ΞΕΡΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΠΕΛ"
Δεν μιλώ πολύ εδώ μέσα. Είμαι όμως από τα πρώτα μέλη του ΠΑΟΚμανια, παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις και αφουγκράζομαι το κλίμα μεταξύ των συνοπαδών. Πάλι με αφορμή τον προπονητή αποδεικνύουμε ότι ο κόσμος της ομάδας νοσεί και όχι η ομάδα. Και το θέμα του προπονητή ειναι αυτό για το οποίο πρέπει να ακούγονται και να πρυτανεύουν οι ψυχραιμες φωνές. Αυτέ που φωνάζουν ΣΤΗΡΙΞΗ. Οποτε ο ΠΑΟΚ στήριξε τους προπονητές του, έστω για ένα και δύο χρόνια, τότε είχε και τα καλύτερα αποτελέσματα στην ιστορία του. Ευτυχώς η διοίκηση μέχρι τώρα έδειξε ότι σ αυτά τα θέματα μας έχει γραμμένους. Ελπίζω να συνεχίσει να μας γράφει και να στηρίζει τον προπονητή της ομάδας. Οτιδήποτε άλλο... θα είναι καταστροφικό, για ό,τι χτίστηκε μέχρι σήμερα.
Άβαταρ μέλους
keep_paokizein
 
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 19:24
Τοποθεσία: Kατερινη

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:14

Λοιπόν παιδιά έχω την αίσθηση ότι έχουμε χάσει το μέτρο και πλέον δύσκολα θα μπορέσει η ομάδα να πάρει από τον κόσμο αυτό το κλικ που χρειάζεται για να επανέλθουν σε κανονικές εμφανίσεις και εξηγούμε.
Εχθές έγραψα για την διαφορετική ΑΡΝΗΤΙΚΗ ματιά που βλέπουμε εμείς το ακριβώς ίδιο με αυτό που βλέπουν οι αντίπαλοι μας. Σήμερα λίγα λεπτά πριν άκουσα από έναν «ο α.ρ.η.ς» το εξής ..... «Κράτα το 2-1 και τους διέλυσες δεν μπορείς να αντέξεις 1 λεπτό ? έτοιμοι να διαλυθούν ήταν και τους σώσαμε»
Ποιος ο «ο α.ρ.η.ς» που είχε 4 τελικές 30% κατοχή και έπεφταν σε κάθε φάση κάνοντας τον καραγκιόζη !!!!!
Ναι κύριοι και σχεδόν το κατάφεραν γιατί έχουμε μάθει να τρωγόμαστε με τα ρούχα μας και σε ανάποδη εικόνα αγώνα θα γλιτώναμε με 2-2 αντί να μας ρίξουν μια 4άρα !!!!!
Έχουμε πρόβλημα και αυτό είναι εμφανές Πασχαλάκης και Βαρέλα σέρνουν τον χορό αλλά έχουμε και τον Ζαμπά σε κακό φεγγάρι δεν έχουμε τον αρχηγό να εμπνεύσει αλλά έχουμε την νοοτροπία νικητή ή καλύτερα του ΑΗΤΤΗΤΟΥ !!!
Ε λοιπόν δεν πρέπει να διαλυθούμε επειδή είναι ντεφορμέ 2 παίκτες όσο για τον Αμπελ δυστυχώς το ποδόσφαιρο πρέπει να το ξέρεις για να εκφέρεις γνώμη αλλά εδώ στην Ελλάδα ποιος δεν το ξέρει ?
Ακούς λοιπόν πως στο δεύτερο γκολ κάτι λάθος έχει κάνει ο Φερέιρα βλέπω και ξαναβλέπω την φάση λάθος υπολογισμός του παίκτη δίνει στον παίκτη του σκουληκιου το πλεονέκτημα όταν αυτός είναι στην περιοχή μας έχουμε 5 ΠΕΝΤΕ παίκτες και ο καλός στο τρανζίσιον Τερζής έχει 2 έρχεται ο τρίτος λαχανιασμένος και η πάσα πάει σε αυτόν που έρχεται 3-4 δεύτερα μετά ο Γιαννούλης δεν κάνει κούρσα προς την μπάλα και αναγκάζει τον Ντούγκλας να το κάνει από πολύ πιο μακρινή θέση και το μόνο που προλαβαίνει είναι να βάλει την κόντρα στο σουτ και ο Πασχαλάκης έπεσε αφού η μπάλα μπήκε γκολ στην κλειστεί του γωνία !!!!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟ Ο ΦΕΡΕΙΡΑ από το να τους έχει δώσει τον τρόπο να έχουν αριθμητικό πλεονέκτημα ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ αντεπίθεση ?????
Για το πρώτο γκολ δεν θα μιλήσω γιατί κάνει μπαμ πως και πάλι Βαρέλα και Πασχαλάκης φταίνε 50/50 !!!
Πως γίνεται μια ομάδα που ενώ κάνει χαζά γεμίσματα ο Κρεσπό και ο Βαρέλα στο πουθενά με όλους αυτούς που γράφετε τόσο χάλια να έχει 15 τελικές με δοκάρι αποκρούσεις κανονικά γκολ που δεν μέτρησαν να έχει άλλες 4-5 τελικές που δεν μετράνε γιατί η μπάλα κόντραρε σε μούτρα αντιπάλων ή σε πόδια δικών μας ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΟΧΗ κοντά στο 70% ??????
Θέλετε κάθετο ποδόσφαιρο σε αντίπαλο που παίζει με 10 παίχτες μέσα στην περιοχή του σε όλο το δεύτερο ημίχρονο (Στο πρώτο ημίχρονο έκαναν ότι μπορούν για να μην παιχτεί καθόλου ποδόσφαιρο στο δεύτερο φοβήθηκαν τις δεύτερες κίτρινες και ήταν κάπως καλύτερα)
Και φυσικά το Ταβάνι τον δικών μας παιχτών είναι 5 φορές επάνω από αυτό του αντιπάλου ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ και για χίλιους λόγους αυτό πέρσι σχεδόν έπεσε στην μία και φέτος στις 2 γιατί ο ΠΑΟΚ ήταν 2 φορές καλύτερος του σκουληκιού ακόμα και τόσο χάλια όσο μας φάνηκε. Εμεις λοιπόν θα διαλυθούμε γιατί η ομάδα μας δεν παίζει στο ταβάνι της και οι άλλοι θα πανηγυρίζουν ισοπαλίες και τους 30 βαθμούς λιγότερους !!!!!!!

Εγώ νομίζω πως πρέπει στ' αλήθεια να το πάρουμε αλλιώς κυρίως εμείς και φυσικά και ο προπονητής και η ομάδα.
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Evangelos Apostolidis » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:47

Γεια σας,

παρα την απογοητευση για την δευτερη συνεχομενη ισοπαλια στο πρωταθλημα στην Τουμπα εναντιον του συμπολιτη ας μην ξεχασουμε οτι ο Π.Α.Ο.Κ. εδηξε στους τελευταιους δυο αγωνες ισχυρο μεταλλο στα τελευταια λεπτα και κερδησε ετσι 3 βαθμους.

O Π.A.O.K. εδω και 39 αγωνες στο πρωταθλημα ειναι αητηττος εχοντας ρεκορ 34-5-0 και 88-22 τερματα.

Ο Π.Α.Ο.Κ. εδω και 31 εντος εδρας αγωνες στο πρωταθλημα ειναι αητηττος εχοντας ρεκορ 29-2-0 και 79-13 τερματα.

Ο Π.Α.Ο.Κ. εδω και 18 εκτος εδρας αγωνες στο πρωταθλημα ειναι αητηττος εχοντας ρεκορ 15-3-0 και 37-11 τερματα.

Οι αλλοι χαιρονται οταν αποσπουν καμια ισοπαλια εναντιον του Μεγαλου Π.Α.Ο.Κ., πως αλλαξαν οι εποχες.

Η κρητικη καλοδεχουμενη αλλα οχι στην ισοπεδωση - η ομαδα απο σημερα με απολυτη συγκεντρωση για ενα διπλο στην Αθηνα.
Evangelos Apostolidis
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: Δευτ 23 Σεπ 2019, 15:52

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:52

Καλησπέρα και καλώς όρισες! :)

Κάνε έναν κόπο λίγο να διαβάσεις τους κανόνες του forum!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Χρήστος ο τρίποντος » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:06

Στα 15 τελευταία λεπτά η ομάδα έπαιξε με πάθος και το γκολ μύριζε.
Το ερώτημα είναι γιατί πρέπει η ομάδα να έρθει με την πλάτη στον τοίχο για να ξυπνήσει;
Γιατί δεν τρώνε σίδερα οι παίχτες και είναι άνευροι και άνοστοι; Γιατί δεν αλλάζουν μια σωστή πάσα; Γιατί τα λάθη; Γιατί η αμυνα ενω περισυ ήταν φτιαγμένη απο μπετόν , φέτος δεν υπάρχει καν; Γιατί παίχτες που μεχρι πριν λίγους μήνες ήταν σε τρομερή φόρμα τωρα μοιάζουν με παίχτες ερασιτεχνικού;
Ξεχάσαν να παίζουν; Όχι... αρα κάτι άλλο φταίει και ας το βρουν αυτοι που ειναι μέσα στην ομάδα... Εμείς απλώς θέλουμε να βλέπουμε τα αυτονόητα. Δηλαδή την ομάδα να παίζει την μπάλα που έπαιζε.
Χρήστος ο τρίποντος
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ 27 Ιούλ 2016, 18:33

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:20

Και ΠΡΟΣΟΧΗ ποιος θα ανοίξει το τοπικ για τον αγώνα της Κυριακής. :lol: :D
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2958
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:22

Χρήστος ο τρίποντος έγραψε:Στα 15 τελευταία λεπτά η ομάδα έπαιξε με πάθος και το γκολ μύριζε.
Το ερώτημα είναι γιατί πρέπει η ομάδα να έρθει με την πλάτη στον τοίχο για να ξυπνήσει;
Γιατί δεν τρώνε σίδερα οι παίχτες και είναι άνευροι και άνοστοι; Γιατί δεν αλλάζουν μια σωστή πάσα; Γιατί τα λάθη; Γιατί η αμυνα ενω περισυ ήταν φτιαγμένη απο μπετόν , φέτος δεν υπάρχει καν; Γιατί παίχτες που μέχρι πριν λίγους μήνες ήταν σε τρομερή φόρμα τωρα μοιάζουν με παίχτες ερασιτεχνικού;
Ξεχάσαν να παίζουν; Όχι... αρα κάτι άλλο φταίει και ας το βρουν αυτοι που ειναι μέσα στην ομάδα... Εμείς απλώς θέλουμε να βλέπουμε τα αυτονόητα. Δηλαδή την ομάδα να παίζει την μπάλα που έπαιζε.


Πέρσι στην 4 αγωνιστική έπαιξες με την χάρτινη στην Τούμπα είχες σχεδόν τις ίδιες τελικές με αυτούς είχαν 2 δοκάρια και πήρες το ματς και πίστεψες ότι το πήρες από τύχη την 5 αγωνιστική πήγες στο τηγάνι και είχες 24-4 τελικές και 75-25 κατοχή νίκησες 0-1 αλλά πίστεψες ότι το πήρες από τύχη και μπορεί να ήταν και έτσι μέσα στην ομάδα Βιερίνια - Μαουρίσιο - Βέρνμπλουμ και τον Λουτσέσκου 1 χρόνο γεμάτο και !!
ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΕΣ ΠΕΡΣΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΟΧΗ ????
Ξεχνάτε που λέγατε ότι ο Πρίγιοβιτς κρατάει μόνος του την ομάδα ?
Ξεχάσατε πως κάθε Κυριακή με την ίδια εικόνα θα χάναμε σίγουρα στην επόμενη ??
Ξεχνάτε πολύ γρήγορα παιδιά και δεν γίνετε να κάνουμε ορθολογική κουβέντα με 2 μέτρα και 2 σταθμά.
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:40

NIKOS_PAOK04 έγραψε:
Χρήστος ο τρίποντος έγραψε:Στα 15 τελευταία λεπτά η ομάδα έπαιξε με πάθος και το γκολ μύριζε.
Το ερώτημα είναι γιατί πρέπει η ομάδα να έρθει με την πλάτη στον τοίχο για να ξυπνήσει;

Γιατί δεν τρώνε σίδερα οι παίχτες και είναι άνευροι και άνοστοι; Γιατί δεν αλλάζουν μια σωστή πάσα; Γιατί τα λάθη; Γιατί η αμυνα ενω περισυ ήταν φτιαγμένη απο μπετόν , φέτος δεν υπάρχει καν; Γιατί παίχτες που μέχρι πριν λίγους μήνες ήταν σε τρομερή φόρμα τωρα μοιάζουν με παίχτες ερασιτεχνικού;
Ξεχάσαν να παίζουν; Όχι... αρα κάτι άλλο φταίει και ας το βρουν αυτοι που ειναι μέσα στην ομάδα... Εμείς απλώς θέλουμε να βλέπουμε τα αυτονόητα. Δηλαδή την ομάδα να παίζει την μπάλα που έπαιζε.


Πέρσι στην 4 αγωνιστική έπαιξες με την χάρτινη στην Τούμπα είχες σχεδόν τις ίδιες τελικές με αυτούς είχαν 2 δοκάρια και πήρες το ματς και πίστεψες ότι το πήρες από τύχη την 5 αγωνιστική πήγες στο τηγάνι και είχες 24-4 τελικές και 75-25 κατοχή νίκησες 0-1 αλλά πίστεψες ότι το πήρες από τύχη και μπορεί να ήταν και έτσι μέσα στην ομάδα Βιερίνια - Μαουρίσιο - Βέρνμπλουμ και τον Λουτσέσκου 1 χρόνο γεμάτο και !!
ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΕΣ ΠΕΡΣΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΟΧΗ ????
Ξεχνάτε που λέγατε ότι ο Πρίγιοβιτς κρατάει μόνος του την ομάδα ?
Ξεχάσατε πως κάθε Κυριακή με την ίδια εικόνα θα χάναμε σίγουρα στην επόμενη ??
Ξεχνάτε πολύ γρήγορα παιδιά και δεν γίνετε να κάνουμε ορθολογική κουβέντα με 2 μέτρα και 2 σταθμά
.

Eτσι ακριβως, η περυσινη ομαδα ηταν αποτελεσματικοτατη αλλα σιγουρα δεν επαιζε καλυτερα απο την φετινη τετοια εποχη. μετα την φυγη πριγιο απελευθερωθηκε .
Τελευταία επεξεργασία από giwrgos04dex και Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:42

BlackFriday έγραψε:Και ΠΡΟΣΟΧΗ ποιος θα ανοίξει το τοπικ για τον αγώνα της Κυριακής. :lol: :D

Εγώ!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89891
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:47

Το τοπικ της. Κυριακής είναι δικό μου και ανοίγει αυριο

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 19:53

Σωθηκαμε! :mrgreen:


Πλακα κανω διπλό απο δω μεχρι τον αστερισμο του Ωριωνα
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό wickerman » Δευτ 23 Σεπ 2019, 20:06

Kal4 έγραψε:Σε όλες τις χώρες δείχνουν και στην τηλεόραση αυτά που βλέπουν στο VAR, δηλαδη τη φαση με γραμμες μια για τον επιθετικο και μια διαφορετικου χρωματος για τον αμυντικο. Στην Ελλάδα δε βλέπουμε τίποτα. Παντως εμενα μου φαινεται οφσάιντ και αφου ακυρωθηκε πιστευω πως ηταν πραγματι.

Ελπίζω να το κάνουν κι εδώ αυτό κάποτε για να μην υπάρχουν σκιές και βρίσκουν πατήματα οι άλλοι για να ακυρώσουν εξ ολοκλήρου το VAR. Τουλάχιστον στα offside πρέπει να μας δείχνουν τη φάση με 2 λεπτές γραμμές. Μία στο σημείο του σώματος του τελευταίου αμυνόμενου που βρίσκεται πιο πίσω κι άλλη μία στο σημείο του σώματος του επιτιθέμενου που βρίσκεται πιο μπροστά. Όσο δεν το κάνουν τόσο περισσότερο θα αμφισβητεί ο κόσμος το VAR. Ας το πει κάποιος από την ΠΑΕ στους ζώαρους της ΚΕΔ μπας και το καταλάβουν.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3464
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 23 Σεπ 2019, 20:17

sourmenetes έγραψε:Το τοπικ της. Κυριακής είναι δικό μου και ανοίγει αυριο

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΟΚ
Εγώ πάντως άνοιξα αυτό του Ατρομήτου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89891
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 23 Σεπ 2019, 20:32

sourmenetes έγραψε:Το τοπικ της. Κυριακής είναι δικό μου και ανοίγει αυριο

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Έχω ήδη ζητήσει να το πάρω...αλλά οκ, συνεχίστε να καταστρέφετε την ομάδα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 23 Σεπ 2019, 20:34

paokovios1974 έγραψε:Σωθηκαμε! :mrgreen:


Πλακα κανω διπλό απο δω μεχρι τον αστερισμο του Ωριωνα
Αχαστός είμαι μικρε.. [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες