Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Οτιδήποτε έχει σχέση με το ένδοξο παρελθόν της ομάδας μας, σε όλα τα αθλήματα και όχι μόνο...

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 17 Σεπ 2019, 14:33

Πολύ σωστά και τίμια αυτά που λέει.
Προφανώς και δε μπορεί να πει ότι ήθελε να διατηρήσει κορμό , αλλά τέλοσπάντων από τη στιγμή που φύγανε όσοι φύγανε ψάχναμε για παίκτες και μου έφεραν ταλέντο αγκουστο , οδοστρωτήρα Εσίτι και πυραυλοκίνητο Στοχ .

Δέχομαι φυσικά ότι κανείς μέσα εδώ δε συμφωνεί με αυτά που πιστεύω.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 17 Σεπ 2019, 14:50

barlow4 έγραψε:δε μας χεζει λεω εγω.
καλα που πηγε στην ερημο και του εφεραν αυτους που ηθελε.εναν κολομβιανο απο τη βραζιλια και ενα γιανκ χιουνγκ σου απο την ασια.
Πρεπει να εθεσε και βετο για τον δευτερο.Αν δεν ερθει ο χιουνγκ σου θα υπογραψω στην β' εθνικη κινας που εχει τσαλεντζ.και δε με νοιαζουν τα λεφτα.εχει ο μπαμπας μου.

++++

Όταν σε περνάν για γελαδομουσχαρο
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14359
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:38

PAOK_Antarctica έγραψε:Οπότε αρνήθηκε πρόταση μετά τον τελικό κυπέλλου, αλλά μια μέρα πριν την προετοιμασία κατάλαβε πως ήταν η σωστή στιγμή να αποχωρήσει.

Μ@λάκας με περικεφαλαία δηλαδή.


απτην μερια του σου λεει οτι περιμενε ενα μηνα να δουν πως θα παει το πραμα και αν θα περασουν τα θελω του και μετα αφου ειδε οτι δεν περναν ετσι ακριβως οπως τα θελε,τοτε αποφασισε να αποχωρησει.

Βεβαια μεταξυ μας,αν δεν του διναν αυτο το αστρονομικο ποσο στην αραβια,ευκολα θα εκανε αβαβα την καθε ιδιοσυγκρασια του Σαββιδη.
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6219
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 17 Σεπ 2019, 16:11

Δεν ειναι το συμβόλαιο. Είναι ότι αν ήθελε να παραιτηθεί και να πάει σπίτι του γιατί απλά δεν ήθελε να βλέπει τα μούτρα του Ιβάν, θα έπρεπε να δώσει 2Μ από την τσέπη του. Το δώσανε εύκολο τρόπο να απεμπλακεί από μια κατάσταση και τον πήρε.

Τεσπα. Καλά να περνάει εκεί στην Αραβία.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 17 Σεπ 2019, 16:16

Ό,τι και να λέμε, ποδοσφαιρικά Λουτς θα λαίμαι και θα κλέμαι.

Η Ιστορία θα δείξει, τί έγινε το καλοκαίρι.

Τώρα Αμπέλ και τα μυαλά στα στίρερ.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τρί 17 Σεπ 2019, 16:47

giapas έγραψε:Πολύ σωστά και τίμια αυτά που λέει.
Προφανώς και δε μπορεί να πει ότι ήθελε να διατηρήσει κορμό , αλλά τέλοσπάντων από τη στιγμή που φύγανε όσοι φύγανε ψάχναμε για παίκτες και μου έφεραν ταλέντο αγκουστο , οδοστρωτήρα Εσίτι και πυραυλοκίνητο Στοχ .

Δέχομαι φυσικά ότι κανείς μέσα εδώ δε συμφωνεί με αυτά που πιστεύω.

Δεν πίστευε ρε γιαπα ότι θα το ξαναπάρει.ποιος κορμός με κανιας κ σαχωφ που ήθελαν συμβόλαια που δεν πήρε ο Γκαρσία επι πασοκ.ολα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε.δεν κεφαλαιοποίεις την επιτυχία σου στην έρημο.δε στέκει.εκει μόνο για λεφτά πας.ολοι όσοι πάνε εκεί πάνε για τα λεφτά κ οι περισσότεροι είναι αρκετά τίμιοι για να το παραδεχθουν.εκτος απο δαυτον φυσικα.τα περί προκλήσεων στην Αραβία ούτε νήπιο δεν τα τρώει.
Υγ.μονο Αουγκούστο του έφεραν.οι άλλοι μετά ήρθαν.λες κ τον ζαμπά αυτός τον είχε διαλέξει.μηπως τον χαλούσε κ ο ζαμπά?
Υγ1.δεν υπάρχει τίποτα τίμιο στο να φεύγεις μια μέρα πριν την προετοιμασία.Κρεμασμα πουστικο ήταν.ελαχιστοι άνθρωποι θα φεροντουσαν τόσο πουστικα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 17 Σεπ 2019, 18:06

Εγώ είμαι με Ken,δικαιολογίες του κωλου μας λέει ο Λουτσεσκου.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 17 Σεπ 2019, 18:38

Όντως, στο ριπαπα μας ο κάθε Λουτσέσκου.

Η ομάδα βασανίζεται όμως τώρα.

Και έχουμε και τις κουμπάρες στην κυβέρνηση πλέον, να παρτουζώνοται σε δημόσια θέα.

Πραγματικά, αν το πάρουμε και φέτος, όντως θα μετράει για δέκα.
Τελευταία επεξεργασία από Ale και Τρί 17 Σεπ 2019, 19:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 17 Σεπ 2019, 18:59

Η αποχώρηση Λουτσέσκου με τον τρόπο που έγινε είναι έγκλημα, απέναντι στην ομάδα, απέναντι στον κόσμο, απέναντι στους παίκτες αλλά και απέναντι στον εαυτό του και όσα πέτυχε με πραγματικό κόπο. Το έχω γράψει και στην κεντρική και είναι η άποψή μου από την πρώτη μέρα.

Τις δικαιολογίες που λέει να τις βάλει στο στεναχωρημένο κωλαράκι του.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13125
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 17 Σεπ 2019, 19:09

Εγώ νομίζω πως όπως γίνεται συνήθως η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση. Τα θέλω Λουτσεσκου σε σχέση με τον σχεδιασμό ήταν διαφορετικά με αυτά της διοίκησης και σε αυτό ήρθε και προστέθηκε η τόσο υψηλή πρόταση των Αράβων. Τόσο απλά για μένα.O Λουτσεσκου πιστευει στα μικρα ροστερ τα οποια περιλαμβανουν απαραιτητα ισχυρες προσωπηκοτητες ,ενω εμεις τον τελευταιο καιρο εχουμε στρεψει το ενδιαφερον μας σχεδον αποκλειστικα σε μεταγραφες με τη λογικη της επενδυσης, χωρις οπως ειναι λογικο να διαθετουμε και τα τεραστια ποσα που θα εξασφαλιζαν ενα ελαχιστο σιγουριας.Λεμε για τον Σαχοφ.Ο Ρουμανος ηθελε να παραμεινει γιατι εδινε συγκεκριμενα στοιχεια στο παιχνιδι του,η διοικηση μπορει να εκανε την υπερβαση της και ορθα να εφτασε ταβανι.Οταν ομως καταληγεις να μην τον ανανεωσεις και παρεα με αυτον χανεις Κανιας και Ολιβειρα δεν μπορει να τους αντικαθιστας με εναν Αουγκουστο και εναν Εσιτι και η γραμμη στα χαφ αυτη τη στιγμη να ειναι στο πουθενα και να παλευει να δημιουργησει σταθερες σε μια χρονια που ξεκινουσες απο τη θεση του πρωταθλητη.
Τελευταία επεξεργασία από joshua και Τρί 17 Σεπ 2019, 19:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 17 Σεπ 2019, 19:27

Alastor έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Οπότε αρνήθηκε πρόταση μετά τον τελικό κυπέλλου, αλλά μια μέρα πριν την προετοιμασία κατάλαβε πως ήταν η σωστή στιγμή να αποχωρήσει.

Μ@λάκας με περικεφαλαία δηλαδή.


απτην μερια του σου λεει οτι περιμενε ενα μηνα να δουν πως θα παει το πραμα και αν θα περασουν τα θελω του και μετα αφου ειδε οτι δεν περναν ετσι ακριβως οπως τα θελε,τοτε αποφασισε να αποχωρησει.

Βεβαια μεταξυ μας,αν δεν του διναν αυτο το αστρονομικο ποσο στην αραβια,ευκολα θα εκανε αβαβα την καθε ιδιοσυγκρασια του Σαββιδη.



Πιστεύω ότι αυτό είναι το ποστ που ανταποκρίνεται περισσότερο στην αλήθεια που το δικό μου μυαλό (γέλασε κανείς; ) αντιλαμβάνεται.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 17 Σεπ 2019, 20:04

Ποια θέλω του δεν πέρασαν;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 17 Σεπ 2019, 20:07

Αυτο το ξερουν μονο αυτος και η διοικηση,αλλα δεν νομιζω πως χρειαζονται μαντικες ικανοτητες για να πει καποιος πως η μεταγραφικη ενισχυση δεν ηταν αυτη που αρμοζε σε ομαδα που υπερασπιζεται κατακτηση τιτλου μετα απο 34 χρονια και εχει θεσει ως βασικο στοχο την εισοδο σε ομιλους ΤσΛ.Να θυμισω οτι πρωτη κλεισμενη μεταγραφη για να καλυψει τα κενα στο κεντρο ηταν καποιος Σιλβα...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 17 Σεπ 2019, 20:23

Η μεταγραφική ενίσχυση τελειώνει στις 31 Αυγούστου. Αυτός έφυγε τέλη Ιουνίου. Το μόνο που πιθανόν δεν του άρεσε ήταν η μη παραμονή Canas και Shakhov. Σ' αυτό όμως δε έφταιγε η ΠΑΕ.
1. Στον 32χρονο Ισπανό κάναμε πρόταση ανανέωσης με τις ίδιες αποδοχές. Για μένα πολύ καλή πρόταση, γιατί δεν θεωρώ ότι άξιζε να του δώσουμε παραπάνω. Δεν το αποδέχθηκε και πήγε στον Ερυθρό Αστέρα.
2. Στον Shakhov κάναμε πολύ καλή πρόταση ανανέωσης με 700 καθαρά. Ούτε αυτός τα αποδέχθηκε χωρίς να έχει καλύτερη πρόταση. Τι σημαίνει αυτό; Ότι είχε πάρει απόφαση να μην συνεχίσει στον ΠΑΟΚ. Με γεια του με χαρά του. Ας συνεχίσει τώρα στη Lecce μαζί με τον Ταχτσίδη και το άγχος αν φέτος θα σωθούν ή θα υποβιβαστούν.

Αν τελικά έφυγε γιατί δεν ανανέωσαν οι δύο παραπάνω είναι ΚΟΠΑΝΟΣ.

Αλλά και το ότι έφυγε λίγο πριν η ομάδα αναχωρήσει για Ολλανδία κι αυτό τον κάνει ΚΟΠΑΝΟ. Αν δεν γούσταρε να μας το έλεγε από τον Απρίλιο, όπως είχε κάνει ο Σάντος. Τότε θα είχαμε βρει χωρίς πανικό τον νέο προπονητή και θα είχαμε σχεδιάσει μαζί του το πλάνο των μεταγραφών. Τώρα και παίκτες μας έφερε και μας κατέστρεψε το - όποιο - πλάνο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό kayde » Τρί 17 Σεπ 2019, 21:15

Ευχαριστουμε για τη προσφορα σου και για οτι πετυχες.Εισαι πλεον παρελθον,δε βλεπω το λογο να ασχολουμαστε αλλο.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Π.Α.Ο.Κ. - Ρετρό

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες