Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 21:50

Μαλιστα, μαθαμε πως το να μην εισαι ουγκανος στο επιπεδο της χαβουζας σε κανει ευαισθητο.
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 11 Σεπ 2019, 22:06

Το ότι ψειρίζετε τη μαϊμού σε οτιδήποτε,ποιος εκλασε ποιος έφτυσε ποιος εβηξε, σε γενικό επίπεδο μιλάω, τι νόημα βγάζει;;

Οι άνθρωποι δύσκολα αλλάζουν. Όπως 100 χρόνια εδώ μέσα οι ίδιοι θα τσακώνονται και για τα ίδια θέματα, αλλά τόσα χρόνια και ο κάθε Σαββίδης θα ανεβάζει τα στορυ του.

Δεν είναι το πρόβλημα του ΠΑΟΚ τα στορυ. Επίσης όποιος κουράζετε ας μην ακολουθεί. Ας ακολουθεί μόνο την ομάδα!! Είναι πολύ πιο χρήσιμο!!

Αναλύσεις επί αναλύσεων για τα στορυ...

Δε χρειάζεται κάθε μέρα να βρίσκουμε κάτι για να τσακωθούμε!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 22:25

Dimg4 έγραψε:Μαλιστα, μαθαμε πως το να μην εισαι ουγκανος στο επιπεδο της χαβουζας σε κανει ευαισθητο.


τι σχεση εχει το επιπεδο του γιωργη με το επιπεδο της χαβουζας ακριβως?
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2739
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 22:32

Ξενιτεμενε αν και παντα διαλεγεις να απαντησεις ισα ισα για την αντιπαραθεση, θα απαντησω. Καποιες φορες ο γιωργης παρασυρεται και ξεχναει τι εκπροσωπει. Αυτο
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 22:37

καμια αντιπαραθεση, και με αυτο που λες τωρα δεν διαφωνω...το να γινεται συγκριση με το επιπεδο της χαβουζας ομως ειναι τελειως διαφορετικο
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2739
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 14 Σεπ 2019, 10:14

Ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω..

Αφού ο Καραπαπάρας έχει φύγει από την ΠΑΕ γαύρος επίσημα, γιατί ο Σαββίδης κάθεται και του απαντά; Ως τι; Αν είναι, ας απαντάει και στον red_hell_7, στον thryleontas1925, τον Νίκο Βουρλιώτη.. Ή καλύτερα στον Τσουκαλά, αυτό θα βγάλει τουλάχιστον γέλιο!!

Στην τελική, Instagram έχουν αμφότεροι (ο δικός μας και ο Καραπαπάς), ας τα λύσουν με pm..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46400
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Σάβ 14 Σεπ 2019, 10:22

Καλά έκανε και απάντησε στο παχύδερμο ... Πέρα από αυτό, υπάρχουν άνθρωποι πλέον που είναι ενεργοί στα social media και ένας από αυτούς είναι και ο Γιώργος! ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ η ιδιότητά του σαν μέλος και ιδιοκτήτης της ομάδας, δεν του αναιρεί το δικαίωμα να χρησιμοποιεί και το ... φετίχ του! Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.
Εγώ προσωπικά δεν συμμερίζομαι την άποψη ότι υποβαθμίζει κάτι με το ν' απαντάει ή να χρησιμοποιεί τα media!
Ίσια ίσα που τον γουστάρω που δεν αφήνει να πέσει τίποτα κάτω. :mrgreen: :pano:
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 14 Σεπ 2019, 10:56

Ζαντός έγραψε:Ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω..

Αφού ο Καραπαπάρας έχει φύγει από την ΠΑΕ γαύρος επίσημα, γιατί ο Σαββίδης κάθεται και του απαντά; Ως τι; Αν είναι, ας απαντάει και στον red_hell_7, στον thryleontas1925, τον Νίκο Βουρλιώτη.. Ή καλύτερα στον Τσουκαλά, αυτό θα βγάλει τουλάχιστον γέλιο!!

Στην τελική, Instagram έχουν αμφότεροι (ο δικός μας και ο Καραπαπάς), ας τα λύσουν με pm..


Αντιπροεδρος της παε ειναι, ποσο πιο θεσμικος ο καραπαπαρας?
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Σάβ 14 Σεπ 2019, 10:56

Ζαντός έγραψε:Ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω..

Αφού ο Καραπαπάρας έχει φύγει από την ΠΑΕ γαύρος επίσημα, γιατί ο Σαββίδης κάθεται και του απαντά; Ως τι; Αν είναι, ας απαντάει και στον red_hell_7, στον thryleontas1925, τον Νίκο Βουρλιώτη.. Ή καλύτερα στον Τσουκαλά, αυτό θα βγάλει τουλάχιστον γέλιο!!

Στην τελική, Instagram έχουν αμφότεροι (ο δικός μας και ο Καραπαπάς), ας τα λύσουν με pm..


εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω τι ειναι αυτο που σας ενοχλει με τις ...κουβεντες..που κανει ο γιωργος στα σοσιαλ μιντια...


ζαντε ποτε ρε εφυγε ο καραπαπαρας απο τον γαυρο???

Απο thessports.gr: Τα... ασυμμάζευτα της «επίσκεψης» της Λίνας Σουλούκου στο βαν του VAR, πριν από το παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Αστέρα Τρίπολης (δείτε εδώ), προσπαθεί να μαζέψει ο Κώστας Καραπαπάς, αποδεικνύοντας πως ο ΠΑΟΚ του έχει γίνει έμμονη ιδέα.

Ο, αντιπρόεδρος πλέον, της ΠΑΕ Ολυμπιακός με το γνωστό του ύφος, έκανε «επίθεση» στον Δικέφαλο, τον Ιβάν Σαββίδη, τον Μάκη Γκαγκάτση και το... PAOK TV.
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό icue » Σάβ 14 Σεπ 2019, 11:00

Ζαντός έγραψε:Ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω..

Αφού ο Καραπαπάρας έχει φύγει από την ΠΑΕ γαύρος επίσημα, γιατί ο Σαββίδης κάθεται και του απαντά; Ως τι; Αν είναι, ας απαντάει και στον red_hell_7, στον thryleontas1925, τον Νίκο Βουρλιώτη.. Ή καλύτερα στον Τσουκαλά, αυτό θα βγάλει τουλάχιστον γέλιο!!

Στην τελική, Instagram έχουν αμφότεροι (ο δικός μας και ο Καραπαπάς), ας τα λύσουν με pm..


Αν δεν κανω λαθος ο Καραπαπας ειναι πλεον αντιπροεδρος του γαυρου. Δεν εφυγε απο την παε, απλα τον αλλαξαν ποστο.

Απο εκει και περα καλως ή κακως (κακως για εμενα) τα σοσιαλ τα μιντια εχουν μπει για τα καλα στη ζωη μας. Δεν ειναι λυση ουτε να το κλεισει, αλλα ουτε και να ειναι απο το πρωι μεχρι το βραδυ απο πανω και να γραφει. Εμενα προσωπικα μου αρεσει που απανταει σε φασεις σε οπαδους ξεκαθαρα, με ενα ναι ή με ενα οχι, αλλα δεν μου αρεσει που ποσταρει μονο και μονο για να ποσταρει λες και αν δεν γραψει για καμια εβδομαδα θα τον κατηγορησει κανεις οτι δεν ασχολειται. Αλλα δεν με ενοχλει. Αυτο που με ενοχλει ειναι συγκεκριμενα σαιτ που οτι και να γραψει το βαζουν σαν ειδηση και μαλιστα με κωμικοτραγικα επικους τιτλους.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Σάβ 14 Σεπ 2019, 11:04

ζαντε απο που και ως που εφυγε ο κουραδας απο την παε κοκα ?
Σου ξεφευγουν κατα λαθος ?
Γιωργο και γιατρε γλεντατε τους οπου τους βρειτε ....
Η αντικειμενικοτητα και το συνδρομο της στοκχολμης μας μαρανε ......
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 14 Σεπ 2019, 11:09

δεν ειναι ουτε αντικειμενικοτητα ουτε συνδρομο στοκχολμης.Για το καλο μας πρεπει να τους γραφουμε στα @@ μας.
Ολος αυτος ο φανατισμος εχει μονο ενα θυμα παντα.Τον ΠΑΟΚ.Αυτοι δεν την πληρωνουν ποτε.
Χτυπηματα σε αυτους μονο υπογεια και αν γινειται κατω απο τη ζωνη.Φθορα σε αυτους τους πουστηδες.οχι σε εμας.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 14 Σεπ 2019, 11:15

Οκ οκ οκ οκ παιδιά μη βαράτε, μόλις είχα ξυπνήσει! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46400
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Σάβ 14 Σεπ 2019, 11:42

Δεν εχεις αδικο Κεν αλλα δεν εχεις και δικιο.....
Καπου πρεπει να σηκωνουμε και εμεις αναστημα γιατι το πολυ το κυριλε δεν φερνει παντα αποτελεσμα οταν εχεις να κανεις με τον υποκοσμο. Ετσι για να ταρακουνιουνται λιγο και να μπαινουν καπως στη θεση τους.
Εχω βαρεθει να ειρωνευονται την ομαδα μου και τα στελεχη τους χωρις να παιρνουν απαντηση
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 14 Σεπ 2019, 11:46

Ζαντός έγραψε:Οκ οκ οκ οκ παιδιά μη βαράτε, μόλις είχα ξυπνήσει! :mrgreen:
Μα γιαυτο τον κάλεσαν και σε απολογία για πρόσφατες δηλώσεις του....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Σάβ 14 Σεπ 2019, 13:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες