Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Πέμ 12 Σεπ 2019, 23:11

Οκ... διαλογο κάνουμε, δεκτές οι απόψεις όπως και οι διαφωνίες σας.
Το δέχομαι ως πρακτική. Με τίποτα δεν δέχομαι όμως το... ΠΑΟΚόμετρο και τις αίολες "μετρήσεις" ορισμένων.
Anyway είπα την άποψή μου, καταγράφηκε όπως και η δική σας.
ΠΑΟΚ είμαστε, συνεχίζουμε. Προέχουν άλλα...
:opaokara:
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1638
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 12 Σεπ 2019, 23:16

Προέχει το ότι μέρα με την μέρα φαίνεται ότι ο κουλης είναι υποχείριο του μαρινακη, αντε και ο τσουκαλας υπεύθυνος στο οακα μετά την χούλιγκαν τσιλιγκιρη στο ΣΕΦ.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 13 Σεπ 2019, 07:47

Aye4 έγραψε:Οκ... διαλογο κάνουμε, δεκτές οι απόψεις όπως και οι διαφωνίες σας.
Το δέχομαι ως πρακτική. Με τίποτα δεν δέχομαι όμως το... ΠΑΟΚόμετρο και τις αίολες "μετρήσεις" ορισμένων.
Anyway είπα την άποψή μου, καταγράφηκε όπως και η δική σας.
ΠΑΟΚ είμαστε, συνεχίζουμε. Προέχουν άλλα...
:opaokara:


Μια χαρα τα ειπες φιλε μου, απλα καποιοι με το δικιο τους, σκεφτονται πως αν ο Δουκας πηρε τη θεση μπορουν και αυτοι...Τοσα χρονια εξασκηση... :mrgreen:
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 13 Σεπ 2019, 08:03

Πέρα από μεταγραφικά, που δεν πήρε τουλάχιστον έναν παίχτη ο Ιβάν, είναι "ηλίθιος" και σε ό,τι αφορά στη μόδα, Τζος; :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 13 Σεπ 2019, 08:21

Αν αντιστοιχο βιντεακι κυκλοφορουσε με αλλον πρωταγωνιστη, παρτυ θα καναμε εδω μεσα και με το δικιο μας...Ναι εχει δικιο ο φιλος,δεν ειναι ωραια εικονα η συγκεκριμενη και οποιος αρνειται, ΠΑΝΤΑ κατα περισταση φυσικα,οτι εκτος απο το ΕΙΝΑΙ σημαντικο παραμενει και το φαινεσθαι σε συγκεκριμενες περιστασεις απλα στρουθοκαμηλιζει.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 13 Σεπ 2019, 08:35

joshua έγραψε:
Aye4 έγραψε:Οκ... διαλογο κάνουμε, δεκτές οι απόψεις όπως και οι διαφωνίες σας.
Το δέχομαι ως πρακτική. Με τίποτα δεν δέχομαι όμως το... ΠΑΟΚόμετρο και τις αίολες "μετρήσεις" ορισμένων.
Anyway είπα την άποψή μου, καταγράφηκε όπως και η δική σας.
ΠΑΟΚ είμαστε, συνεχίζουμε. Προέχουν άλλα...
:opaokara:


Μια χαρα τα ειπες φιλε μου, απλα καποιοι με το δικιο τους, σκεφτονται πως αν ο Δουκας πηρε τη θεση μπορουν και αυτοι...Τοσα χρονια εξασκηση... :mrgreen:

μονιμο θυμα μπουλινγκ που μονιμα ξυνεται στη γκλιτσα του τσομπανη.Οι δικες σου μπηχτες και προσβολες αναβαθμιζουν το διαλογο και το φορουμ.προτυπο εισαι.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 13 Σεπ 2019, 08:52

Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 13 Σεπ 2019, 08:53

δεκτη η συγνωμη σου αλλα να προσεχεις τι λες.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 13 Σεπ 2019, 09:04

...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό riegel » Παρ 13 Σεπ 2019, 09:46

Εγώ πάντως θα αντέξω το ενδυματολογικό μπουλινγκ από τους αλλοθρησκους προς τον μεγαλομέτοχο, όταν έχει τα οικονομικά της ομαδας τακτοποιημένα και δε χρωστάμε πουθενά.
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 13 Σεπ 2019, 10:14

navigator11 έγραψε:Πέρα από μεταγραφικά, που δεν πήρε τουλάχιστον έναν παίχτη ο Ιβάν, είναι "ηλίθιος" και σε ό,τι αφορά στη μόδα, Τζος; :mrgreen:
Έτσι θα τον θέλαμε τον Ιβάν.... Τώρα μας πειράζουν και τα ρούχα του ή τρωγομαστε με τα ρούχα μας; Εικόνα

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 13 Σεπ 2019, 10:16

Η ετσι Ιβάν ακολουθησεΕικόνα

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Παρ 13 Σεπ 2019, 11:04

Aye4 έγραψε:
Alastor έγραψε:το documento ειναι το sportdog της πολιτικης. Μονιμη μηχανη fake news.


Το Documento λειτουργεί ως κομματικό όργανο του ΣΥΡΙΖΑ και συχνά αναζητεί "αιτίες" αντιπολίτευσης κατά της κυβέρνησης και κάθε εκπροσώπου της ακόμη και με αθέμιτα μέσα (π.χ. fake news όπως ορθά υποστήριξε ο Alastor).

Η ουσία κατά την άποψή μου είναι άλλη.
Ο τρόπος που εμφανίζεται ο κ. Ιβάν Σαββίδης, τη στιγμή που -υποτίθεται- υποδέχεται τον υφυπουργό αθλητισμού, το ύφος του, η έλλειψη ψυχραιμίας, η έλλειψη οργάνωσης ακόμη και το ντύσιμό του, δεν αρμόζουν ούτε στην εικόνα ιδιοκτήτη μιας τεράστιας ΠΑΕ με τη δυναμική του ΠΑΟΚ, ούτε στην εικόνα ενός εκ των κορυφαίων εικονομικών παραγόντων της χώρας, μεγαλομετόχου ανάμεσα σε άλλα και του δεύτερου μεγαλύτερου λιμανιού της Ελλάδας αλλά και υποψήφιου επενδυτή για κρίσιμες εθνικές μονάδες όπως π.χ. η ΔΕΗ

Ομοίως και η ανακοίνωση- απάντηση στο θέμα που δημιουργήθηκε, απο την πλευρά του κ. Δούκα, δεν είναι απάντηση σοβαρής και μεγάλης εταιρείας αλλά είναι περισσότερο κείμενο ανάρτησης σε μέσο κοινωνικής δικτύωσης με δήθεν υποκρύπτουσα "ειρωνία" κατά του μέσου και να΄χαμε να λέγαμε.

Υπήρχε ποτέ περίπτωση, ο μεγαλομέτοχος της Λίβερπουλ, της Γιουβέντους, της Μπεσίκτας, της Παρτιζάν κλπ να υποδεχθεί έτσι έναν υπουργό; Υπήρχε ποτέ περίπτωση να έχει τέτοια εμφάνιση κατά την πρώτη συνάντηση γνωριμίας με έναν υπουργό, ένας επιχειρηματίας επενδυτής εθνικών έργων μιας χώρας;
Δεν ξέρω τι άλλο να προσθέσω. Ελπίζω να έγινα κατανοητός και με ενδιαφέρει να ακούσω τα σχόλιά σας, επι της ουσίας της αναφοράς μου και όχι άσχετα.


Μάλλον μετά το πρώτο δισεκατομμύριο σταματάει να σε νοιάζει τι θα πεί η γειτονιά και τους υποδεχεσαι όλους οπως γουστάρεις.. :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Παρ 13 Σεπ 2019, 13:06

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος δεν μπορεί απλά να πει την γνώμη του περί ενός θέματος γύρω από τον Σαββίδη.

Οι μόνιμες απαντήσεις είναι ειρωνικες και του στυλ "μην τα λες αυτά μην ξενερώσει ο μεγάλος, φύγει και πέσουμε" και "ο μαρινακης καλύτερος είναι;"

Κατά πρώτον δεν θα ξενερώσει. Η στήριξη που έχει επί του πρακραιου (βλέπε διάρκειας και ΠΑΟΚ τιβι) είναι τεράστια. Αν ξενερώσει θα είναι για δικούς του λόγους.

Κατά δεύτερον ο μαρινακης φυσικά και δεν είναι καλύτερος αλλά αν φτάνω να συγκρίνω τον μαρινακη με τον Σαββίδη κάπου λάθος βαδίζουμε. Επιπλέον προσωπικά πιστεύω ότι η πλατιά μάζα οπαδών του ΠΑΟΚ είναι πιο σκεπτόμενη από την αντίστοιχη των γαυρων οποτε δεν μπορώ να δεχτώ πρακτικές λιμανιού προς όσους έχουν αντίθετη άποψη. Αυτό το βουλωνε γιατί έχουμε πόλεμο είναι άτοπο καθώς πάντα πόλεμο είχαμε. Δηλαδή να μην μιλούσαμε κ για τους προηγούμενους.

Τέλος, όπως κάθε άνθρωπος έτσι κ οι άνθρωποι της παε κάνουν κ λάθος επιλογές. Το να τους λιβανιζουμε ακόμη και για κάτι που μας φαίνεται λάθος δεν μας κάνει σωστούς απέναντί τους
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 13 Σεπ 2019, 13:24

Αφου φτάσαμε να θεωρούμε ουσιαστική κριτική τον τροπο που ντύνεται, είμαι σίγουρος ότι θα του τα χώσουμε και εμείς πέρα από τους χαβουζιαρηδες για το αν και Έλληνας που δεν γεννήθηκε - έζησε εδώ, δεν μιλάει την κοινή ελληνικη αλλά ποντιακα....μετά το κλασικό δεν έχει δεύτερο σακάκι, επανερχομαστε στο ντύσιμο..... Τώρα είναι απαραίτητο να στηριχθεί ο προπονητής οπωσδήποτε από όλους και πρώτα από ολους την διοίκηση.... Και αφήστε τα life Style κλπ.

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες