Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Φουτσίνι » Τετ 11 Σεπ 2019, 14:37

Εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ ο Δούκας, η καζούρα σε επίπεδο ΠΑΕ θα πάει σε άλλο επίπεδο, κάτι πολύ διαδεδομένο στους ευρωπαϊκούς συλλόγους. Είμαστε οι πρωταθλητές Ελλάδος όμως και ο έξυπνος ντοκ θα προσαρμόσει τον λόγο του σε αυτό, θα πρέπει να μιλάει σαν ¨δούκας¨
Άβαταρ μέλους
Φουτσίνι
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Πέμ 25 Αύγ 2016, 16:33

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό flash4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 15:08

navigator11 έγραψε:
flash4 έγραψε:Ισχυρός είναι ο πρωταθλητής ΠΑΟΚ και θα έπρεπε οι κινήσεις του να τείνουν προς τέτοια κατεύθυνση. Τώρα ο Ιβάν ή όποιος αποφάσισε για αυτή την κίνηση δείχνει ότι θέλει να συμβιβαστεί με το ρόλο του φωνακλά αδύναμου.


Α πριόρι. Χωρίς να γουστάρω τον Δούκα, δώσε μου ένα παράδειγμα αντικαταστάτη Κυριάκου, που θα συνιστούσε επίδειξη ισχύος του Σαββίδη.

Πρέπει να ναι γνωστός δημοσιογράφος-μπλόγκερ-ραδιοφωνατζής; Κάτι ενδιάμεσο από Κυρ Κυρ και Δούκα δεν υπάρχει εκεί έξω; Ο Δούκας δεν έχει πρόβλημα να μαλώνει όλη μέρα με ΠΑΟΚτσήδες ή μη γτ έχει πάντα δίκιο, ασχολείται σε παθολογικό βαθμό με την ομάδα της Παπαναστασίου (τόσο ψηλά τον έχει τον ΠΑΟΚ) , γράφει πού και πού κάτι περίεργα άρθρα τύπου "και τα 3 πέναλτι με Άγιαξ ήταν καθαρά και να κοιτάμε την καμπούρα μας" και το βασικότερο ξαναυπήρξε σε αυτή τη θέση ως ασπίδα του Θόδωρα κι έφυγε κακήν κακώς μέσα σε 10 μήνες. Για μένα είναι κυρίως αξιοκρατικό το θέμα. Σίγουρα πάντως δεν είναι ο μόνος old school ΠΑΟΚτσής.
Τελευταία επεξεργασία από flash4 και Τετ 11 Σεπ 2019, 15:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 15:13

eorptol1 έγραψε:Όταν ήταν ο Κυριακός το low profile που είχε δεν άρεσε και έφαγε μεγάλο κράξιμο, ο Δούκας είναι ποιο επιθετικός και αυτός πολύ καλός χειριστής του λόγου αλλά ούτε αυτός μας αρέσει τελικά τι θέλουμε..... Οι γάβροι ακόμη και σήμερα κλαίγονται γιατί λέει τρώνε ριξιμο στις κλήσεις των μικρών εθνικών υπέρ του ΠΑΟΚ..... Κατά τα άλλα ο Σαββίδης αναδιπλωνεται....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Γιατι σου αρεσει να προκαλεις με μπηχτες χρησιμοποιωντας ατακες αλλων? δε μπορεις απλα να πεις τη γνωμη σου>?
Dimg4
 

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό paok addict » Τετ 11 Σεπ 2019, 15:51

sorry και ολας αλλα καποιοι ημασταν περηφανοι που δεν ειχαμε Καραπαπα.
Τωρα τον πηραμε....
paok addict
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2016, 10:14

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 11 Σεπ 2019, 15:59

Την οποία είπα εσύ γιατί μυγιαζεσε;

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Τετ 11 Σεπ 2019, 17:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 16:13

paok addict έγραψε:sorry και ολας αλλα καποιοι ημασταν περηφανοι που δεν ειχαμε Καραπαπα.
Τωρα τον πηραμε....


Αυτο.
Dimg4
 

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Σεπ 2019, 16:30

Ρε Dimg4, χωρίς χαρακτηρισμό δεν μπορείς;!

(Αναφέρομαι σε ποστ που έσβησα, για να μην παρεξηγηθεί ο PAOK addict.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Vermillion » Τετ 11 Σεπ 2019, 16:32

Τον ξέρω μόνο από τα γραπτά του στο φατσεμπουκ
Εδώ και 2 χρόνια που τον ακολουθώ και τον διαβάζω...
Δεν ξέρω τι είχε γίνει το 11 και το 12 ίσως μίλησε ο Ιβάν με ζαγορ και του υπέδειξε τον Δούκα
Αυτό που ξέρω είναι ότι φέτος ο υπεύθυνος επικοινωνίας θα πρέπει να είναι ειδικών συνθηκών και νομίζω ότι είναι κατάλληλος...
Αναπτύσσοντας το επιχείρημα μου λέω πως δεν θέλουμε φέτος σαβουάρ βιβ και πνευματική διαύγεια αλλά θέλουμε αμεσότητα καυστικοτιτα και λόγια που πονάνε....Να μην αφήσει τπτ αναπάντητο και ασχολειαστο...Λέγαμε ότι πάμε στον πόλεμο με σφεντόνες ε νομίζω ότι πήραμε ένα RPG...Τους καραπαπαρες και τις χοντρές χάρτινες με τα ίδια όπλα τους πολεμας
Στο μελλον μου δημιουργω το παρελθον μου....
Vermillion
 
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2016, 14:46
Τοποθεσία: Λουτρακι-Κορινθιας

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 11 Σεπ 2019, 16:54

περι πολεμου, γιατι απ οτι καταλαβαινω εκει εντοπιζεται το value-add του δουκα:

την μπουγαδα την καθαριζει ο Ιβαν, οχι ο υπευθυνος επικοινωνιας. ο υπευθυνος επικοινωνιας ειναι εκει για να πειθει οτι δεν υπαρχει μπουγαδα. οταν δεν μπορεις να καθαρισεις την μπουγαδα βεβαια, βαζεις καποιον να μιλα συνεχεια γι αυτη.

οψομεθα.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Τετ 11 Σεπ 2019, 17:14

Πραγματικά λυπάμαι που βάζετε στο ίδιο επίπεδο τον καραπαπα με τον δούκα, έχουμε ξεφύγει, δεν θα γίνουμε και θύματα της αμεροληψιας στο βωμό να μην γίνουμε σαν αυτούς. Ο Δούκας είναι η ιδανική επιλογή για την φετινή χρονιά. Το ότι δούλευε στο πορνοσαιτ είναι η πιο λογική μομφή, αλλά είναι και η απόδειξη ότι δεν είναι καραπαπας
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό SunAce16 » Τετ 11 Σεπ 2019, 17:49

jibbie έγραψε:περι πολεμου, γιατι απ οτι καταλαβαινω εκει εντοπιζεται το value-add του δουκα:

την μπουγαδα την καθαριζει ο Ιβαν, οχι ο υπευθυνος επικοινωνιας. ο υπευθυνος επικοινωνιας ειναι εκει για να πειθει οτι δεν υπαρχει μπουγαδα. οταν δεν μπορεις να καθαρισεις την μπουγαδα βεβαια, βαζεις καποιον να μιλα συνεχεια γι αυτη.

οψομεθα.



++++
SunAce16
 
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 02:10

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 11 Σεπ 2019, 18:17

Η ... μπουγάδα βέβαια καθαρίστηκε πέρυσι υπό συνθήκες ΜΗ κανονικότητας. Μην ξεχνιόμαστε. Το θαύμα, διότι περί θαύματος επρόκειτο, επετεύχθη ΚΑΙ διότι και 2η σερί χρονιά δεν "έπαιρνε" τους ... θεσμούς του ίδιου του ποδοσφαίρου και πέριξ αυτού να κλέψουν το πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ. Πέραν του ότι έσπασε ένα βουνό από αγωνιστικά ρεκόρ η ομάδα, όσο το "μήνυμα" ... με αγγελιαφόρο τον Τζήλο παρέμενε για κοντά 5 μήνες επίκαιρο σε όλα τα εγχώρια διαιτητάκια. Να δεχόμουν τα περί Ιβάν και μπουγάδας εφόσον το πρωτάθλημα είχε τελειώσει οριστικά από τις 10 Φλεβάρη μετά το τέλος του ΠΑΟΚ-πουστόγαυρου, με τη βαθμολογική διαφορά να είναι ανω των 15, όπως έπρεπε, κι όχι να εξασφαλίζεται μαθηματικά το πρωτάθλημα μόλις την προτελευταία αγωνιστική.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 11 Σεπ 2019, 18:36

ναβι την μπουγαδα την καθαρισε ο Ιβαν με τροπο που αρμοζει στην ιστορια και τις αξιες του ΠΑΟΚ. γι αυτο δεν ειδες αυτο που περιγραφεις. δεν την καθαρισε κανενας Κυριακος, δε θα την καθαρισει κανενας Δουκας. ο υπευθυνος επικοινωνιας ειναι η διεπαφη σου με τον εξωτερικο κοσμο. αν εσυ αισθανεσαι ανετα με τον Δουκα να ναι η φωνη του ΠΑΟΚ, παω πασο.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 11 Σεπ 2019, 18:40

Για πες μας ο εξωτερικός κόσμος που απευθηνεται ο Δούκας αλλά και οι καραπαπαρας Σάββας και δηματος ποιος είναι και τι ποιότητας είναι;

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 11 Σεπ 2019, 18:45

ναι, τωρα που το λες και με τον τροπο που θετεις την ερωτηση σου, ισως τελικα να ειμαι εγω το προβλημα.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες