Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 11 Σεπ 2019, 10:23

Τεο ο δούκας σαφώς και δεν έχει καμία σχέση με τον εμετό του καραπαπα. Επειδή η θεωρία που πιστεύω είναι ότι ο ισχυρός δε φωνάζει, σε αντίθεση με τον αδύναμο, για αυτό με στεναχωρεί η επιλογή του Ιβάν. Βέβαια μπορεί να κάνω λαθος κι απλά να γουστάρουν Δούκα τρελά στη παε. Ποιος ξέρει
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 11 Σεπ 2019, 10:42

zissos έγραψε:Εγώ πάντως γούσταρα και άκουγα τον νικολάου, μια χαρά τα έλεγε εκεί με τα βιτάμ, τα γράσσα και τα λοιπά. Ας τον έχουν στα υπόψιν τους στην ΠΑΕ για μελλοντική αξιοποίηση.


Δεν είναι σε θέση ο πατέρας μου να συμμετέχει σε κάτι τέτοιο, αν και θα ήταν όντως εξαιρετικός.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό DP#10 » Τετ 11 Σεπ 2019, 11:38

Μια χαρά ο Δούκας, αγαπάει το σύλλογο αυθεντικά και το έχει αποδείξει.
Πέρυσι με φέτος δεν έχει καμία σχέση και επικοινωνιακά, πέρυσι είχες κάποιες ελπίδες ότι κάπου υπάρχει κοινή λογική, φέτος με τα μέσα όλα δικά τους δεν γίνεται να πηγαίνεις αμυντικά.Χρειαζόμαστε κάποιον που θα τους ανάβει φωτιές.Μπορεί το σκεπτικό να είναι ότι καλύτερα να ασχολούνται με τις προκλήσεις του παρά με πιο σημαντικά θέματα.
Άβαταρ μέλους
DP#10
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Παρ 06 Σεπ 2019, 12:33

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 11 Σεπ 2019, 11:39

giapas έγραψε:Τεο ο δούκας σαφώς και δεν έχει καμία σχέση με τον εμετό του καραπαπα. Επειδή η θεωρία που πιστεύω είναι ότι ο ισχυρός δε φωνάζει, σε αντίθεση με τον αδύναμο, για αυτό με στεναχωρεί η επιλογή του Ιβάν. Βέβαια μπορεί να κάνω λαθος κι απλά να γουστάρουν Δούκα τρελά στη παε. Ποιος ξέρει


Ο ... ισχυρός φέτος γαύρος, ο ποδοσφαιρικά λογικός και τσαμπιολιγκάτος, σου έχει δώσει ως τώρα την αίσθηση ότι δε φωνάζει; Διότι στα δικά μου μάτια έχει προλάβει να γελιοποιηθεί μέχρι εκεί που δεν πάει, με ευθεία και πλάγια επίθεση σε βάρος του ... αδύναμου ΠΑΟΚ. Τα συνεχή τους γελοία διαγγέλματα κατά του "χαλίφη" Ιβάν σου έχουν δημιουργήσει την εικόνα ότι νιώθουν πιο ισχυροί;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό DP#10 » Τετ 11 Σεπ 2019, 12:00

goran 64 έγραψε:
Υ.Γ. Το ότι ο Γιώργηςςς θεωρεί, με δημόσια ανάρτηση του, ότι "τους πήραμε ό,τι καλύτερο είχαν", με έκαψε...



Διαφωνείς με το ότι ο Δούκας ήταν ότι καλύτερο είχε το t10.gr ????
Άβαταρ μέλους
DP#10
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Παρ 06 Σεπ 2019, 12:33

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό flash4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 12:11

Ισχυρός είναι ο πρωταθλητής ΠΑΟΚ και θα έπρεπε οι κινήσεις του να τείνουν προς τέτοια κατεύθυνση. Τώρα ο Ιβάν ή όποιος αποφάσισε για αυτή την κίνηση δείχνει ότι θέλει να συμβιβαστεί με το ρόλο του φωνακλά αδύναμου.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 12:18

ας περιμενουμε να δουμε λεω εγω.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό zissos » Τετ 11 Σεπ 2019, 12:27

Odi έγραψε:
zissos έγραψε:Εγώ πάντως γούσταρα και άκουγα τον νικολάου, μια χαρά τα έλεγε εκεί με τα βιτάμ, τα γράσσα και τα λοιπά. Ας τον έχουν στα υπόψιν τους στην ΠΑΕ για μελλοντική αξιοποίηση.


Δεν είναι σε θέση ο πατέρας μου να συμμετέχει σε κάτι τέτοιο, αν και θα ήταν όντως εξαιρετικός.

Καλή ευκολία εύχομαι.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 11 Σεπ 2019, 12:33

Ναβι νομίζω φέτος ο γαύρος έχει ρίξει τους τόνους έως τώρα. Αντικατάσταση καραπαπα με Γαβαλά, ανακοίνωση ότι εύχονται καλή επιτυχία στις ομάδες στην Ευρώπη, χτεσινή πρόσκληση σε ακαδημία μας να δούνε ματς στο μπουρδελακι τους(ταχα μου δηλαδη οτι αυτοι ειναι υπεράνω). Εννοούνται φυσικα 2 πράγματα, τα οποία θα στεναχωρεθω αν τα δω ως αντίλογο γιατί εξυπακουονται.

1) Τα παραπάνω είναι τόσο υποκριτικά που πρέπει να είσαι μ@λ@κ@ς για να δώσεις βάση και να εφυσηχασεις.
2) Επειδή μιλάμε για γαύρο που θέλει πίσω την επο και τα γενικά κουμάντα, προπαγάνδα και γελοίες φωνές συνεχίζουν να υπάρχουν.

Θεωρώ όμως ότι στόχος τους είναι λίγο να δώσουν πιο νορμάλ προφιλ.

Εγώ απέναντι σε αυτά τα μπουρδελα θέλω μια νηφάλια φωνή
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 11 Σεπ 2019, 13:33

flash4 έγραψε:Ισχυρός είναι ο πρωταθλητής ΠΑΟΚ και θα έπρεπε οι κινήσεις του να τείνουν προς τέτοια κατεύθυνση. Τώρα ο Ιβάν ή όποιος αποφάσισε για αυτή την κίνηση δείχνει ότι θέλει να συμβιβαστεί με το ρόλο του φωνακλά αδύναμου.


Α πριόρι. Χωρίς να γουστάρω τον Δούκα, δώσε μου ένα παράδειγμα αντικαταστάτη Κυριάκου, που θα συνιστούσε επίδειξη ισχύος του Σαββίδη.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 11 Σεπ 2019, 13:38

navigator11 έγραψε:Δεν τον ... αδικείς τον Σαββίδη για την "αναδίπλωση"; Ή που κατέληξε στο να προσλάβει έναν "σανοπώλη";
Μα εδώ δεν υπήρχαν άτομα πέρσι που λέγανε ότι ο Ιβάν δεν θέλει να κάνει το επόμενο βήμα και τον βολεύει η δευτεροτριτη θέση;

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 11 Σεπ 2019, 13:43

Όταν ήταν ο Κυριακός το low profile που είχε δεν άρεσε και έφαγε μεγάλο κράξιμο, ο Δούκας είναι ποιο επιθετικός και αυτός πολύ καλός χειριστής του λόγου αλλά ούτε αυτός μας αρέσει τελικά τι θέλουμε..... Οι γάβροι ακόμη και σήμερα κλαίγονται γιατί λέει τρώνε ριξιμο στις κλήσεις των μικρών εθνικών υπέρ του ΠΑΟΚ..... Κατά τα άλλα ο Σαββίδης αναδιπλωνεται....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 11 Σεπ 2019, 13:45

Γιάννη, επειδή ξέρουμε για ποιούς πρόκειται, αυτές οι κινήσεις ... νηφαλιότητας είναι του κώλου και του 6ου στόλου. Αυτοί δεν καταλαβαίνουν από Κυριάκους. Και το γνωρίζουμε καλά. Δε γίνεται σε ένα διαρκώς εντεινόμενο, με σχέδιο και πρόθεση, πόλεμο να κινηθούμε με χαμηλούς τόνους. Αυτό που έχει αξία να περιμένουμε να δούμε είναι τα όρια της "εξωτερικής πολιτικής", που θα αφεθεί ο νέος εκπρόσωπος τύπου να κινείται.

Μην κοροιδευόμαστε. Ο γαβαλάκος, κοινώς ο μικροφωνοβαστάζος του κερατόπουστου Σάββα, δεν είναι παρά ένα ανδρείκελο επ' αμοιβή. "Μπαλίτσα" στην ουσία τα δυο όρθια ζώα συνεχίζουν και θα συνεχίσουν να παίζουν. Ε, αν μπορεί (και επιτραπεί στον) ο Δούκας να τους μαμάει τα πρέκια σε κάθε ευκαιρία, ας το κάνει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 11 Σεπ 2019, 14:00

DP#10 έγραψε:
goran 64 έγραψε:
Υ.Γ. Το ότι ο Γιώργηςςς θεωρεί, με δημόσια ανάρτηση του, ότι "τους πήραμε ό,τι καλύτερο είχαν", με έκαψε...



Διαφωνείς με το ότι ο Δούκας ήταν ότι καλύτερο είχε το t10.gr ????

Όταν πάω και "ψωνίζω" από μπορντέλο, είτε την πιο όμορφη, είτε την πιο άσχημη, πουτ@να ψωνίζω, σίγουρα...

Ελπίζω τουλάχιστον με την παρουσία του συγκεκριμένου να πάψει να εκτίθεται δημόσια, τόσο πολύ ο Γιώργηςςς...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 14:01

Τώρα που πλησιάζει και το ΠΑΟΚ-αρης ο Δούκας είναι ο μοναδικός που μπορεί να ρωτήσει όταν τον βλέπει όλη η Ελλάδα αν βρήκαν τα 246.000 κι αν είναι καλά η ψεκασμένη οικογένεια :lol:
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7655
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες