PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 10 Σεπ 2019, 10:32

απιστευτο...... :o :o δεν παλευονται στην προπαγανδα.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 10 Σεπ 2019, 10:43

Η ιστορία έχει γράψει πως εμείς το φέραμε πρώτοι, και αυτό δεν ξεγράφει. Επίσης το ότι το φέραμε νωρίτερα απ'όλους, σε συνδυασμό με τα ικανοτατα άτομα που το τρέχουν, δίνει τη δυνατότητα να έχουμε το καλύτερο προϊόν στο χώρο του pay per view.

Με αυτά υπόψη, εγώ χαιρετώ οποιαδήποτε κίνηση για ppv και θα είναι πολύ θετικό για την ομάδα μας αν έχει και η αεκ το αντίστοιχο papertv. Είναι θετικό γιατί οι φίλαθλοι θα μπουν στο τριπακι αγοράς των αγώνων, είτε το θέλουν είτε όχι. Όταν ο αεκτσης μάθει να δίνει το ταλιρακι για την ομάδα του, πολύ πιθανό να μην ψάξει την πειρατική λυση για το ΠΑΟΚ-αεκ.

Όταν λέμε "αυτό είναι το μέλλον", "δείχνουμε το δρόμο" και "είμαστε πρωτοπόροι", αυτό εννοούμε. Κάνει κάτι ο ΠΑΟΚ και ακολουθούν οι άλλοι. Το να είσαι ο μόνος με ppv μακροπρόθεσμα μπορεί να σε απομονώσει. Ενώ με ένα papertv, αυτός που θα απομονωθεί σε βάθος χρόνου θα είναι ο πουστογαυρος.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7679
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Τρί 10 Σεπ 2019, 10:53

Η κίτρινη δεν έχει υποδομή αυτή τη στιγμή. Θα τους πάρει μήνες να στήσουν κάτι τέτοιο. Συμφωνώ ότι είναι θετικό να έχουν όλοι δικό τους κανάλι (μεγάλες ομάδες της Ευρώπης έχουν όλες) αλλά κάποια στιγμή θα πρέπει να ξανατεθεί σοβαρά το ζήτημα της κεντρικής διαχείρισης, σε κανάλι ή κοινοπραξία καναλιών που δεν θα έχουν ίδιο ιδιοκτήτη με ΠΑΕ (άρα αποκλείεται Όπεν και πιθανότατα Νόβα), αλλιώς οι μικρές ομάδες θα αφεθούν εντελώς στη μοίρα τους, έρμαια του κάθε υπέρβαρου. Όσο δεν γίνεται αυτό, προφανώς γιατί περιμένουν να περάσει η καλή αγωνιστική φάση του ΠΑΟΚ, που είναι η κατεξοχήν "αναθεωρητική δύναμη" αυτή τη στιγμή, PAOK TV μέχρι να πεθάνει ο Χαϊλάντερ.

Σε κάθε περίπτωση, εγώ το μόνο που βλέπω από την κίτρινη είναι κίνηση για τα μάτια του κόσμου με στόχο να πάρει καμιά 100-200.000 παραπάνω. Επίσης, είναι ενδιαφέρον ότι η προπαγάνδα κατά του PAOK TV ταλαντεύεται μεταξύ "εμείς το σκεφτήκαμε πρώτοι" και "χαχα θα αποτύχει". Αυτό δείχνει ότι ουσιαστικά κανείς τους δεν ξέρει τι κάνει ο ΠΑΟΚ, μόνο ελπίζει να αποτύχει ή έστω να πιστωθεί ως "πρωτοπόρος" την επιτυχία η δική τους ομάδα.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 10 Σεπ 2019, 11:08

Ζαντός έγραψε:
navigator11 έγραψε:Μέσα στη βδομάδα επιβάλλεται να έχουν βγει τα τηλεοπτικά ... διαρκείας. Άντε ρε λεβέντες, καιγόμαστε να τα "χώσουμε" υπέρ της ομάδας. Νιώστε επιτέλους :mrgreen: :pano: :pano:




Είναι 9 Σεπτέμβρη και κρατιέσαι να μην τα ξοδέψεις πουθενά αλλού τώρα που πληρώθηκες... :mrgreen:




seaman έγραψε:Αδερφέ, εγώ στο κανάλι μας, μια χαρά είναι. Το θέμα είναι να πάρουμε έξυπνα κάνα φράγκο και από τους υπόλοιπους που δεν πλησιάζουν στο PAOKTV



Στον navigator απευθυνόταν το ποστ μου, απλώς δεν έκανα παράθεση.. Το διόρθωσα τώρα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 10 Σεπ 2019, 11:17

Το γράφω αυτό ήδη από το βράδυ του αποκλεισμού από Ευρώπη. Βγάλτε το season ticket το γ@μημένο! :nairepaok:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Τρί 10 Σεπ 2019, 11:23

Τρικυμίας έγραψε:Η κίτρινη δεν έχει υποδομή αυτή τη στιγμή. Θα τους πάρει μήνες να στήσουν κάτι τέτοιο. Συμφωνώ ότι είναι θετικό να έχουν όλοι δικό τους κανάλι (μεγάλες ομάδες της Ευρώπης έχουν όλες) αλλά κάποια στιγμή θα πρέπει να ξανατεθεί σοβαρά το ζήτημα της κεντρικής διαχείρισης, σε κανάλι ή κοινοπραξία καναλιών που δεν θα έχουν ίδιο ιδιοκτήτη με ΠΑΕ (άρα αποκλείεται Όπεν και πιθανότατα Νόβα), αλλιώς οι μικρές ομάδες θα αφεθούν εντελώς στη μοίρα τους, έρμαια του κάθε υπέρβαρου. Όσο δεν γίνεται αυτό, προφανώς γιατί περιμένουν να περάσει η καλή αγωνιστική φάση του ΠΑΟΚ, που είναι η κατεξοχήν "αναθεωρητική δύναμη" αυτή τη στιγμή, PAOK TV μέχρι να πεθάνει ο Χαϊλάντερ.

Σε κάθε περίπτωση, εγώ το μόνο που βλέπω από την κίτρινη είναι κίνηση για τα μάτια του κόσμου με στόχο να πάρει καμιά 100-200.000 παραπάνω. Επίσης, είναι ενδιαφέρον ότι η προπαγάνδα κατά του PAOK TV ταλαντεύεται μεταξύ "εμείς το σκεφτήκαμε πρώτοι" και "χαχα θα αποτύχει". Αυτό δείχνει ότι ουσιαστικά κανείς τους δεν ξέρει τι κάνει ο ΠΑΟΚ, μόνο ελπίζει να αποτύχει ή έστω να πιστωθεί ως "πρωτοπόρος" την επιτυχία η δική τους ομάδα.
Σιγά μην κάνει η χάρτινη κάτι τέτοιο και να χαλάσει συμμαχίες θα φύγει το καλοκαίρι και θα πάει ΕΡΤ με τις πλάτες του χοντρού για ξεκαρφωμα

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 10 Σεπ 2019, 13:36

Αποκάλυψη για μπάσκετ και PAOK TV!

Στην αποκάλυψη ότι η ΚΑΕ ΠΑΟΚ έχει επαφές με την ΠΑΕ για το εγχείρημα του PAOK TV, προχώρησε ο Χρήστος Καραμπέρης, μιλώντας στην απολογιστική συνέντευξη τύπου για τα πεπραγμένα της απερχόμενης διοίκησης.

Αναλυτικά, τα όσα ανέφερε:

«Υπάρχει επαφή σε αρχικό στάδιο γιατί μας ενδιαφέρει το συγκεκριμένο εγχείρημα. Μακάρι να πετύχει και να μπουν όλα τα αθλήματα του ΠΑΟΚ σε αυτό. Φέτος τελειώνει η σύμβαση με την ΕΡΤ, εξετάζουμε ήδη το επόμενο βήμα, που θα είναι ένα σημαντικό βήμα για έναν αυτόνομο ΠΑΟΚ, πέρα από κάθε βλέψη. Εύχομαι ο κόσμος να το αγκαλιάσει».

Από: thessports.gr

Ωραία...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 10 Σεπ 2019, 13:46

Ξέρει κανείς γιατί ενώ το ματς με το Αγρίνιο μπορώ να το δω, το ματς με νιωνιο κ σλοβαν μου ζητάει πληρωμή ενώ το χω αγοράσει πακετακι;
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό wickerman » Τρί 10 Σεπ 2019, 14:43

Το ίδιο και σε εμένα. Λογικά δεν το συσχέτισαν σωστά κι έτσι το πακέτο δεν αντιστοιχούσε στους συγκεκριμένους 2 αγώνες αλλά σε ημερομηνίες στις οποίες έχεις ενεργό το πακέτο με αποτέλεσμα μόλις έληξε η συνδρομή μας(εμένα έληξε 8/9/19) να μην μπορούμε να ξαναδούμε τους αγώνες. Ψιλομ@λακία αν το έκαναν επίτηδες γιατί σε πολλούς από εμάς αρέσει να ξαναβλέπουμε τα παιχνίδια. Ας το διευκρίνιζαν ότι με το πακέτο, αφού λήξει η συνδρομη(με ημερομηνίες που μας έβγαλε όταν το αγοράσαμε) δεν θα μπορείς έπειτα να δεις τους αγώνες. Ίσως να το έκαναν και καταλάθος και να πρέπει απλά να πάρει κάποιος τηλέφωτο στην ΠΑΕ και να τους ζητήσει να το φτιάξουν. Γιατί αν γίνει το ίδιο και με τα ετήσια πακέτα και είναι πάλι με ημερομηνίες, αφού θα λήξει η συνδρομή μας πάλι δεν θα μπορούμε αργότερα(πχ μέσα στο επόμενο καλοκαίρι) να δούμε ξανά τους αγώνες.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3438
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 10 Σεπ 2019, 15:04

goran 64 έγραψε:
Αποκάλυψη για μπάσκετ και PAOK TV!

Στην αποκάλυψη ότι η ΚΑΕ ΠΑΟΚ έχει επαφές με την ΠΑΕ για το εγχείρημα του PAOK TV, προχώρησε ο Χρήστος Καραμπέρης, μιλώντας στην απολογιστική συνέντευξη τύπου για τα πεπραγμένα της απερχόμενης διοίκησης.

Αναλυτικά, τα όσα ανέφερε:

«Υπάρχει επαφή σε αρχικό στάδιο γιατί μας ενδιαφέρει το συγκεκριμένο εγχείρημα. Μακάρι να πετύχει και να μπουν όλα τα αθλήματα του ΠΑΟΚ σε αυτό. Φέτος τελειώνει η σύμβαση με την ΕΡΤ, εξετάζουμε ήδη το επόμενο βήμα, που θα είναι ένα σημαντικό βήμα για έναν αυτόνομο ΠΑΟΚ, πέρα από κάθε βλέψη. Εύχομαι ο κόσμος να το αγκαλιάσει».

Από: thessports.gr

Ωραία...



:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Άντε επιτέλους, να μην τρέχει άλλο ο λαός του ΠΑΟΚ μέχρι το κωλοΠαλατάκι που είναι στου διαόλου τη μάνα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 09:45

Η χθεσινή "απάντηση" του Αρωνιάδη (http://www.paokmania.gr/stiles/mme/164959-kapoioi-eginan-ksafnika-logistes-me-to-paok-tv-eidame-to-provlima-eixame-ti-lysi) για λογιστές του PAOKTV, εκτιμώ οτι πήγαινε στον Μανωλίδη που έγραψε το παρακάτω άρθρο. Είναι ο διευθυντής του sportime, δήθεν αντικειμενικός και γαύρος, που τώρα τελευταια δεν τον πολυ γουστάρουν στον περαία και είπε να το αλλάξει

Το PAOK TV κάνει τον ΠΑΟΚ δέσμιο στη μασχάλη της αυλής
Γεράσιμος Μανωλίδης
PAOK TV: Η εικόνα του ΠΑΟΚ την τελευταία διετία στον αγωνιστικό χώρο ήταν τέτοια που το πρόδιδε. Το πρωτάθλημα έρχεται. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα, τόσο για τον κόσμο του Δικεφάλου του Βορρά, όσο και για τους ουδέτερους παρατηρητές (και τους… εχθρούς) ο τίτλος να περάσει ως κάτι αναμενόμενο. Ως το φυσικό επακόλουθο της ισχυρής ομάδας που δημιουργήθηκε.

Στην πραγματικότητα όμως, ο ΠΑΟΚ εξαργύρωσε την αγάπη ενός κόσμου που δεν τον πρόδωσε ποτέ. Είναι σχεδόν ακατόρθωτο να μεγαλώνουν γενιές και γενιές Παοκτσήδων χωρίς τίτλους και ειδικά πρωταθλήματα. Η ομάδα της Θεσσαλονίκης το έκανε. Μετά από 34 χρόνια. Συνοδεύτηκε από ένα αήττητο σερί αγώνων σε όλη αυτήν την πορεία τίτλου και το πρώτο νταμπλ στην ιστορία του συλλόγου.

Το καλοκαίρι του νταμπλούχου ΠΑΟΚ έφυγε κι αφήνει πίσω του, κυριολεκτικά, συντρίμμια. Αποχώρηση του προπονητή, αποκλεισμός από τη συνέχεια των ευρωπαϊκών διοργανώσεων, αδυναμία ενίσχυσης λόγω του FFP. Μια εντελώς αλλιώτικη κατάσταση από αυτή που θα περίμενε κανείς μετά την πιο ιστορική σεζόν του συλλόγου.

Οι άνθρωποι που καλύπτουν το ρεπορτάζ, τα sites που έχουν επιρροή στον κόσμο και γενικότερα ο περίγυρος είναι φανερό πως απλώνουν το πόδι πιο μακριά από εκεί που φτάνει το πάπλωμα. Κι αν τώρα είναι ακόμα καλοκαίρι και μπορεί αν μην χρειάζεται, ο χειμώνας θα είναι βαρύς και δύσκολος.

Προβάλλεται σαν επιτυχία τα 500.000 ευρώ από τους αγώνες με Παναιτωλικό και Σλόβαν. Μιλούν μάλιστα για… καθαρά έσοδα στην ΠΑΕ. Σε πρώτη φάση πρέπει να ειπωθεί πως το ματς με τη Σλόβαν θα έπρεπε να πουληθεί μόνο του. Δεν πρέπει να μπει στην εξίσωση της όλης διαδικασίας και δεν είναι μέρος των δικαιωμάτων του πρωταθλήματος.

PAOK TV: Τα κόστη…
Ας βάλουμε όμως τα πράγματα σε μία (λογική) σειρά. Χωρίς να κουράσουμε με πολλά πολλά. Ο ΠΑΟΚ έχει να δώσει ακόμα 18 εντός έδρας αγώνες πρωταθλήματος (13 στην κανονική διάρκεια και πέντε στα πλέι οφ). Το κόστος για την παρακολούθηση του κάθε αγώνα είναι 4.99 ευρώ. Αν αφαιρέσουμε το 24% του ΦΠΑ τότε το ποσό που καρπώνεται ο σύλλογος είναι περίπου 4 ευρώ, έτσι για να το έχουμε και στρογγυλά. Να πούμε σαν μέσο όρο (καλή τη πίστει) ένα μέσο όρο 50.000 συνδρομητών σε κάθε ματς. Πέντε χιλιάδες πάνω δηλαδή από το ματς του Παναιτωλικού και της Σλόβαν. Μην ξεχνάτε πως εκεί το ενδιαφέρον ήταν τεράστιο λόγω του ότι ο ΠΑΟΚ έπαιζε… ρέστα πρόκρισης και στο ματς με τους Αγρινιώτες, ήταν και η δήλωση στήριξη του φίλαθλου κοινού προς την ΠΑΕ στον… πόλεμο με τη συνδρομητική. Συνυπολογίζοντας και τις εκπτώσεις που θα προκύψουν από τα μαζικά πακέτα αγώνων που θα τεθούν προς πώληση, οι 50.000 μοιάζουν ένα λογικό νούμερο.

Συνεπώς πάμε σε έναν απλό πολλαπλασιασμό: 50.000 ευρώ Χ 18 ματς Χ 4 ευρώ. Σύνολο 3,6 εκατ. ευρώ. Περίπου 20.000 ανά παιχνίδια είναι τα κόστη παραγωγής ανά παιχνίδι, ήτοι 360 χιλιάδες για τα 18 ματς. Κάτι περισσότερο από 5.000 ευρώ το κόστος για Live Streaming μετάδοση σε 50.000 δέκτες. Άλλες 90 χιλιάδες ευρώ. Με προς τα πάνω στρογγυλοποιήσεις και μπόλικη καλή θέληση, ο ΠΑΟΚ θα βάλει στα ταμεία του 3 εκατ. ευρώ για τα φετινά εντός έδρας παιχνίδια του στο πρωτάθλημα. Περίπου 1,5 εκατ. πιο κάτω από αυτό που του πρόσφερε η Nova. Μην εισχωρήσουμε σε θέματα ποιότητας. Δηλαδή το ότι είναι αδύνατο μέσω διαδικτύου στην Ελλάδα να έχουμε σε Live Streaming HD εικόνα, όταν αυτή χρειάζεται 24 Mbps και στη χώρα μας στην καλύτερη να βρεις ένα 17άρι…

Η Nova
Κουτί ήρθε στην… αυλή το ενδιαφέρον του Βαγγέλη Μαρινάκη για αγορά ποσοστού της Nova. Πως αλλιώς θα δικαιολογούνταν μια τέτοια λανθασμένη σύλληψη και εκτέλεση ιδέας στη διοίκηση του ΠΑΟΚ και φυσικά στον Ιβάν Σαββίδη; Σε σχέση βέβαια με τα διαθέσιμα που υπήρχαν από την πρόταση της Nova. Η ευθύνη βαραίνει και τον ίδιο, ως προς την αδυναμία να φιλτράρει το σωστό από το λάθος.

Όσο ο νταμπλούχος Ελλάδας γίνεται βορά στο μικρόκοσμο της αυλής που έχει στηθεί στη Θεσσαλονίκη, η οποία δεν χορταίνει εξουσία και «κουμανταδοριλίκια» θα παραμένει «μικρός». Πόσο να μεγαλώσει άλλωστε κάτω από τη μασχάλη τους;
απο sportime
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 11 Σεπ 2019, 10:24

Έτσουξε το PAOK TV, εε; Ντεμέκ στρογγυλοποιήσεις προ τα πάνω (που είναι προς τα κάτω), ξεχνάμε επιμελώς διαφημίσεις, χρήστες που αγόρασαν 1 παιχνίδι κλπ κλπ.

Βγάλτε ρε το πακέτο, να το πάρουν 50-60 χιλιάδες την 1η εβδομάδα να ισοφαριστεί η προσφορά της Πορνόβα, κι έχουμε ακόμα Σεπτέμβρη..

Μπάι δε γουέι, διάβασα τη συνέντευξη του Αρωνιάδη και μου έκανε θετικότατη εντύπωση.
Ουσιαστικός, μειλίχιος, to the point, επαγγελματίας με τα όλα του, που θα μπορούσε να σταθεί άνετα σε οποιοδήποτε ευρωπαϊκό club.

~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~
Αν βάλουν και μπάσκετ και βόλλευ, ΕΥΓΕ!!!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Θα το ξαναγράψω, μπράβο στην ΠΑΕ που πέρυσι έβαλε ¨πιλοτικά¨ το PAOK TV, με 2ευρο για τους κατοίκους εξωτερικού, ασχέτως αν συχνά ψάχναμε λινκς. Τα τεστ που θα έκαναν λογικά έδωσαν ανεκτίμητα συμπεράσματα για να ¨πετάξει¨ το όλο εγχείρημα.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Jeremy4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 10:45

teod1980 έγραψε:Ξέρει κανείς γιατί ενώ το ματς με το Αγρίνιο μπορώ να το δω, το ματς με νιωνιο κ σλοβαν μου ζητάει πληρωμή ενώ το χω αγοράσει πακετακι;


Κι εμένα το ίδιο μου κάνει. Μάλλον bug είναι που πρέπει να το αναφέρουμε στο PAOK TV για να το διορθώσουν.
Άβαταρ μέλους
Jeremy4
 
Δημοσιεύσεις: 1152
Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2008, 10:12
Τοποθεσία: Βουδαπέστη, Ουγγαρία

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό constadine » Τετ 11 Σεπ 2019, 12:27

teod1980 έγραψε:Ξέρει κανείς γιατί ενώ το ματς με το Αγρίνιο μπορώ να το δω, το ματς με νιωνιο κ σλοβαν μου ζητάει πληρωμή ενώ το χω αγοράσει πακετακι;

Τον αγώνα με την Σλόβαν τον είδα και μετά που τελείωσε ο αγώνας , σε μαγνητοσκόπηση .
Το κοίταξα τώρα και βλέπω και εμένα βγάζει το ίδιο .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Isi4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 12:39

constadine έγραψε:
teod1980 έγραψε:Ξέρει κανείς γιατί ενώ το ματς με το Αγρίνιο μπορώ να το δω, το ματς με νιωνιο κ σλοβαν μου ζητάει πληρωμή ενώ το χω αγοράσει πακετακι;

Τον αγώνα με την Σλόβαν τον είδα και μετά που τελείωσε ο αγώνας , σε μαγνητοσκόπηση .
Το κοίταξα τώρα και βλέπω και εμένα βγάζει το ίδιο .

Είδες τον αγώνα σε μαγνητοσκόπηση;;; :shock: :shock: :shock:
Χαράς το κουράγιο σου αδερφέ.
Isi4
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Τρί 11 Ιουν 2019, 15:28

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες