97. Λάζαρος Λάμπρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 25 Αύγ 2019, 17:15

Το παιδι ειναι παιχταρας. Λες και οι προπονητες ειναι θεοι
Dimg4
 

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό flash4 » Κυρ 25 Αύγ 2019, 17:18

Ριαν_Καπαγιαννιδης έγραψε:
flash4 έγραψε:Σαν κακόγουστο αστείο φαίνεται η περίπτωση Λάμπρου. Αυτή τη στιγμή έχουμε ένα εξτρέμ που απλά παίζει μπας και ανέβει η αξία του κι έρθει πρόταση (Zαμπά), έναν παίκτη που έχει πάρει άπειρες ευκαιρίες για την ηλικία του κι έχει δείξει το ταβάνι του (Λημνιός) κι έναν ανέτοιμο Στοχ. Και έχουμε ένα ταλέντο που έχει δείξει θετικά δείγματα όπου έπαιξε και δεν μπαίνει ούτε στην αποστολή. Ούτε φαίνεται να μην προσπαθεί στις προπονήσεις, σε αντίθεση με τον Ουάρντα πέρσι που προτιμήθηκε να μείνει με τα γνωστά αποτελέσματα...


Συμφωνώ σε όλα μαζί σου, αλλά ο Στοχ γιατί είναι ανέτοιμος? Από την πρώτη μέρα της προετοιμασίας είναι στην ομάδα.

Δε μπορώ να δώσω άλλη εξήγηση για το ότι σε 3 κρίσιμα ευρωπαϊκά παιχνίδια με τέτοιο Ζαμπά έχει παίξει περίπου μόλις 20 λεπτά συνολικά.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό flash4 » Κυρ 25 Αύγ 2019, 17:29

δεν περναει απο κανενος το μυαλο οτι το παιδι μπορει να σταθει στον ΠΑΟΚ οσο μπορουσε και ο κιτσιου με τον χαριση που επαιξαν επισης δανεικοι εξω?

Συγγνώμη αλλά δεν είναι το ίδιο. Ο Κίτσιου κι ο Χαρίσης επίσης πήραν πάρα πολλές ευκαιρίες μέχρι να το πάρουν οι ιθύνοντες απόφαση ότι δεν κάνουν για τον ΠΑΟΚ. Επίσης ο Λάμπρου αγοράστηκε από την ομάδα ως ταλέντο, δεν προήλθε απλά από τις ακαδημίες. Στάλθηκε πέρσι δανεικός γτ προτιμήθηκαν άλλοι και φέτος είναι (ακόμα τουλάχιστον) στο ρόστερ ενώ έφυγε ο Ενρίκε. Είναι απολύτως λογικό να υπάρχει προβληματισμός όταν δεν έχει λεχθεί τίποτα από τον προπονητή και ο παίκτης φαίνεται να μην υπολογίζεται.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 26 Αύγ 2019, 10:10

Ότι μαλακια θέλεις την έχει γράψει αυτός ο τύπος και μετά τον πειράζουν τα τρολ,όταν ο ίδιος είναι το μεγαλύτερο.
Άντε να μην αρχίσω γιατί δεν θα τελειώσω ποτέ.
Επιτρέπετε να αφήνετε τέτοια σχόλια,έλεος ρε παλικάρια.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 26 Αύγ 2019, 10:15

Διαγράφηκαν όλα τα Post για περίεργες καταστάσεις. 'Η λέμε κάτι με αποδείξεις ή δεν τα λέμε καθόλου.

Αυτά τα "ξέρω,αλλά δεν μπορώ να τα πω" κλπ δεν έχουν θέση εδώ.

Αν έχεις να πεις κάτι ή αν ξέρεις κάτι πες το να το μάθουμε όλοι.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11049
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 26 Αύγ 2019, 10:19

Έτσι.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 26 Αύγ 2019, 10:21

flash4 έγραψε:
δεν περναει απο κανενος το μυαλο οτι το παιδι μπορει να σταθει στον ΠΑΟΚ οσο μπορουσε και ο κιτσιου με τον χαριση που επαιξαν επισης δανεικοι εξω?

Συγγνώμη αλλά δεν είναι το ίδιο. Ο Κίτσιου κι ο Χαρίσης επίσης πήραν πάρα πολλές ευκαιρίες μέχρι να το πάρουν οι ιθύνοντες απόφαση ότι δεν κάνουν για τον ΠΑΟΚ. Επίσης ο Λάμπρου αγοράστηκε από την ομάδα ως ταλέντο, δεν προήλθε απλά από τις ακαδημίες. Στάλθηκε πέρσι δανεικός γτ προτιμήθηκαν άλλοι και φέτος είναι (ακόμα τουλάχιστον) στο ρόστερ ενώ έφυγε ο Ενρίκε. Είναι απολύτως λογικό να υπάρχει προβληματισμός όταν δεν έχει λεχθεί τίποτα από τον προπονητή και ο παίκτης φαίνεται να μην υπολογίζεται.



Εδώ έχει ολόκληρο Στοχ στο περιθώριο, και μιλάμε για τον Λάμπρου;
Όποιος αξίζει θα παίζει,όλα τα άλλα είναι μπούρδες και φήμες του κώλου.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 26 Αύγ 2019, 15:48

Odi έγραψε:Διαγράφηκαν όλα τα Post για περίεργες καταστάσεις. 'Η λέμε κάτι με αποδείξεις ή δεν τα λέμε καθόλου.

Αυτά τα "ξέρω,αλλά δεν μπορώ να τα πω" κλπ δεν έχουν θέση εδώ.

Αν έχεις να πεις κάτι ή αν ξέρεις κάτι πες το να το μάθουμε όλοι.


Δε σου φταιω εγω αν δεν παρακολουθεις το φόρουμ και απλα τρεχεις να σβησεις
Dimg4
 

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 26 Αύγ 2019, 15:49

Dimg το ποστ σου πήγε ακλαφτο. Πολύ μπινελικι.

Και σου ξαναλέω αν έχεις κάποιες πληροφορίες για την ομάδα στείλε μεηλ να αξιολογηθούν.

Τα ξέρω αλλά δεν λέω είναι χειρότερα και από τον Πορκυ.

Ειδικά όταν αναφέρεσαι σε αρνητικές καταστάσεις που επί χρόνια ταλαιπωρούσαν την ομάδα με φήμες κλπ
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13119
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 26 Αύγ 2019, 18:02

obanebane έγραψε:Ότι μαλακια θέλεις την έχει γράψει αυτός ο τύπος και μετά τον πειράζουν τα τρολ,όταν ο ίδιος είναι το μεγαλύτερο..


Ακλαφτο το δικο μου αλλα αυτη την ηλιθιοτητα μια χαρα την περασατε.
Τεσπα, δε σας το χαλαω πιστεψτε οτι θελετε. Ας παιζει αιωνιως ο Πελκας και ας θαψουμε αλλους. Ναι ειναι τοσο κακος ο λαμπρου που δεν αξιζει ουτε λεπτο συμμετοχής μωρε
Dimg4
 

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 26 Αύγ 2019, 18:18

Dimg4 έγραψε:
obanebane έγραψε:Ότι μαλακια θέλεις την έχει γράψει αυτός ο τύπος και μετά τον πειράζουν τα τρολ,όταν ο ίδιος είναι το μεγαλύτερο..


Ακλαφτο το δικο μου αλλα αυτη την ηλιθιοτητα μια χαρα την περασατε.
Τεσπα, δε σας το χαλαω πιστεψτε οτι θελετε. Ας παιζει αιωνιως ο Πελκας και ας θαψουμε αλλους. Ναι ειναι τοσο κακος ο λαμπρου που δεν αξιζει ουτε λεπτο συμμετοχής μωρε


Προσωπικά δεν έχω εικόνα κλίκας στην ομάδα. Ούτε εικόνα ότι ο Λάμπρου είναι πιο έτοιμος από τα 4 εξτρέμ (στοχ, μπισε, ζαμπα, Λημνιός).
Αυτό που έχω εικόνα είναι ότι υπάρχει ανάγκη να γίνουν πράξη τα λεγόμενα του προπονητή και να υπάρξει ανταγωνισμός στη θέση του Πέλκα.
Αν δεν γίνει μεταγραφή για εκεί και πάνε να την βγάλουν με τον μισιτς, θα ήθελα να δω τον Λάμπρου.
Αν όμως φέρουν παίκτη έτοιμο ( θα ήθελα καλύτερο του Πέλκα), δεν μπορείς να πεις ότι λειτουργούν σε βάρος του συλλόγου.
Να βρουν σοβαρή ομαδα για το παιδί και όχι ξανθες και βόλους.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4923
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Δευτ 26 Αύγ 2019, 21:07

Δεν πρεπει να μην παιζει καλυτερα να φυγει δανεικος παλι αν ειναι να μην ειναι στο Rotation της ομαδας. Εγω τον Λαμπρου οπως παιζει η ομαδα τον φανταζομαι η στην Θεση Πελκα οταν παιζει με Akpom θα ηθελα να δω Akpom με Λαμπρου μαζι οπως και Akpom-Stoch.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 26 Αύγ 2019, 21:17

Φτάνει.
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11427
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 26 Αύγ 2019, 21:47

rainmaker έγραψε:Dimg το ποστ σου πήγε ακλαφτο. Πολύ μπινελικι.

Και σου ξαναλέω αν έχεις κάποιες πληροφορίες για την ομάδα στείλε μεηλ να αξιολογηθούν.

Τα ξέρω αλλά δεν λέω είναι χειρότερα και από τον Πορκυ.

Ειδικά όταν αναφέρεσαι σε αρνητικές καταστάσεις που επί χρόνια ταλαιπωρούσαν την ομάδα με φήμες κλπ
σε ποιο μειλ στελνουμε αν εχουμε ενημερωση για οτιδηποτε?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10908
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 26 Αύγ 2019, 21:54

articles@paokmania.gr λογικά.

Η σε κάποιο προσωπικό μέιλ πχ σε εμένα pgetsos@hotmail.com
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11427
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες