PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Σάβ 24 Αύγ 2019, 11:26

απο οτι είπαν τα παιδιά του εξωτερικού η κονσέρβα παίζει κανονικά για όσους έχουν αγοράσει το ματς.
Εγώ με το που θα γυρίσω σπίτι κατά της 2 το πρωί θα το δω όλο, παρακαλώ να μείνει το τόπικ του αγώνα ανοιχτό να μπορώ να πανηγυρίζω τα γκολ και να σχολιάζω την ροή του αγώνα :mrgreen:
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kos » Σάβ 24 Αύγ 2019, 11:26

ΚΩΣΤΑΣ2019 έγραψε:
giapas έγραψε:Sorry guys αλλά αυτό πιστεύω. Το ότι είναι φόρουμ του ΠΑΟΚ , αυτό σημαίνει κάτι ως προς τη διαμόρφωση και διατύπωση των απόψεων μας; Ας περνάνε από έγκριση τα ποσταρίσματά μας τότε , μη τυχόν και γραφτεί κάτι εκτός γραμμής. Τέλος το λογικό άλμα που κάνεις για τη Νοβα και τις δικαιοσύνες δεν υποτιμάει τη δική μου νοημοσύνη , τη δική σου υποτιμάει.

Και στη τελική ευκολάκι είναι , ιγκνορ ή εναλλακτικά μάζεμα υπογραφών για μόνιμο μπαν επειδή τόλμησα να πω ότι ο ΠΑΟΚ είναι 4ο μέγεθος στην Ελλάδα και χέστηκε δηλαδή η φατμέ στο γενι τζαμι .


Το δυναμικό κοινο καθορίζει το μέγεθος και αυτό φαίνεται από τα διαρκείας, τα εισιτήρια, το μπάτζετ, τη συμμετοχή στο διαδίκτυο και τη συμμετοχή στα της ομάδας γενικώς. Τέλος και οι φρέσκες επιτυχίες και όχι των προγόνων.


Επί του θέματος των τηλεοπτικών και των οικονομικών το δυναμικό κοινό είναι ένας γενικός όρος, μια γενική ομάδα ανθρώπων από την οποία προκύπτουν οι πελάτες/αγοραστές.
Στην συνδρομητική τηλεόραση και στο ppv, αυτός ο αόριστος όρος δεν έχει μεγάλη χρησιμότητα.
Και τα δύο εξάγουν συμπεράσματα για το πλήθος του κοινού με βάση την απλή αριθμητική.
Η νόβα ξέρει πόσα κουτάκια έπαιξαν πέρυσι την κάθε ομάδα. Το ίδιο και το ppv.
Ο giapas λέει ότι είμαστε 4η δύναμη, άλλοι λένε 2η.
Όσοι λένε ότι είμαστε 2η και ότι η νόβα μας έδωσε τα χρήματα της 4ης στην ουσία λένε ότι η νόβα πήγε κόντρα στο συμφέρον της. Μπορεί, παίζουν πολλά....
Αν κάποιος από το ποκ Είχε ppv θα μπορούσαμε να κάνουμε μια καλύτερη σύγκριση.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Alalis » Σάβ 24 Αύγ 2019, 11:52

Το ότι είστε σε παοκτζηδικο φόρουμ και γράφετε για τέταρτη ομάδα ο ΠΑΟΚ νομίζω χρειάζεται γιατρός να το εξηγήσει.αφηστε λοιπόν τις αηδιες και στηρίξτε ΠΑΟΚ.αν δεν σας αρέσει το ότι ο ΠΑΟΚ είναι πρώτο μέγεθος αλλάξτε φόρουμ.αρχθζεις φίλε και προκαλείς με αυτά που γράφεις.εγω σαν παλαιάς κοπής παοκτζης σου λέω να το κόψεις.
Alalis
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιούλ 2019, 17:55

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 24 Αύγ 2019, 12:00

@@ ξερει η νοβα.η νοβα ξερει μονο για ιντερνετ που υπαρχουν κλειδια.για δορυφορο δεν εχει ιδεα
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 24 Αύγ 2019, 12:43

Από την ... ανακοίνωση της πορνοβα δηλαδή σας έχει αφεθεί αμφιβολία πως γράφτηκε στα κεντρικά της εγκληματικής οργάνωσης και δόθηκε έτοιμη στο παραμάγαζο; Έχει κάποιος αμφιβολία ότι δεν κάθισαν ποτέ να ασχοληθούν με επιχειρηματικές, οικονομικές κλπ παραμέτρους σε σχέση με τον ΠΑΟΚ; Εντολοδόχοι είναι τα ... παιδιά.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Σάβ 24 Αύγ 2019, 12:52

kos έγραψε:Επί του θέματος των τηλεοπτικών και των οικονομικών το δυναμικό κοινό είναι ένας γενικός όρος, μια γενική ομάδα ανθρώπων από την οποία προκύπτουν οι πελάτες/αγοραστές.
Στην συνδρομητική τηλεόραση και στο ppv, αυτός ο αόριστος όρος δεν έχει μεγάλη χρησιμότητα.
Και τα δύο εξάγουν συμπεράσματα για το πλήθος του κοινού με βάση την απλή αριθμητική.
Η νόβα ξέρει πόσα κουτάκια έπαιξαν πέρυσι την κάθε ομάδα. Το ίδιο και το ppv.
Ο giapas λέει ότι είμαστε 4η δύναμη, άλλοι λένε 2η.
Όσοι λένε ότι είμαστε 2η και ότι η νόβα μας έδωσε τα χρήματα της 4ης στην ουσία λένε ότι η νόβα πήγε κόντρα στο συμφέρον της. Μπορεί, παίζουν πολλά....
Αν κάποιος από το ποκ Είχε ppv θα μπορούσαμε να κάνουμε μια καλύτερη σύγκριση.


Το θέμα είναι ποια συμέροντα εξυπηρετει η νοβα, για να θεωρήσουμε αν πήγε κόντρα ή όχι στα συμφέροντά της.
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Klemenza » Σάβ 24 Αύγ 2019, 13:00

Ο πόλεμος που δέχεται η ομάδα μας και ο Σαββίδης είναι άνευ προηγουμένου. Στην αρχή ήθελαν να τον διώξουν μέσω του λιμανιού αλλά η κοινοπραξία που πήρε το λιμάνι έχει ρήτρα 1δις σε περίπτωση που φύγει ένας από τους τρεις Γάλλους Γερμανούς η Σαββιδη έφαγαν την παπάρα. Τώρα προσπαθούν μέσω νόβα μέσω και εγώ δεν ξέρω τι μέσω Ουέφα βλέπε γιο του ακατονομαστου να πλήξουν τον ΠΑΟΚ και τον Σαββίδη μειώνοντας τα κέρδη. Ξυπνήστε μάγκες όλοι πρέπει να στηρίξουμε το PAOK TV
Klemenza
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2018, 14:33

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 24 Αύγ 2019, 13:09

navigator11 έγραψε:Από την ... ανακοίνωση της πορνοβα δηλαδή σας έχει αφεθεί αμφιβολία πως γράφτηκε στα κεντρικά της εγκληματικής οργάνωσης και δόθηκε έτοιμη στο παραμάγαζο; Έχει κάποιος αμφιβολία ότι δεν κάθισαν ποτέ να ασχοληθούν με επιχειρηματικές, οικονομικές κλπ παραμέτρους σε σχέση με τον ΠΑΟΚ; Εντολοδόχοι είναι τα ... παιδιά.
Ακριβώς εντολοδοχοι

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Banksy » Σάβ 24 Αύγ 2019, 13:10

Και σχολιασμό αγώνα από αρχηγό θα χετε κουφάλες
Άβαταρ μέλους
Banksy
 
Δημοσιεύσεις: 1277
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 20:34

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Σάβ 24 Αύγ 2019, 13:19

Ξέρουμε πόσες εγγραφές έχουν γίνει μέχρι στιγμης?
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Αύγ 2019, 13:39

Banksy έγραψε:Και σχολιασμό αγώνα από αρχηγό θα χετε κουφάλες



Κοιμάται το Paokmania Web Radio...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό P4Pan » Σάβ 24 Αύγ 2019, 13:51

Καλησπέρα κι από εμένα, σήμερα πήρα την συνδρομή μου κι εγώ για το πρώτο μας ματς!

FORZA PAOKARA!!!
:pano: :pano: :pano: :pano:
P4Pan
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ 10 Ιουν 2016, 15:08

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 24 Αύγ 2019, 14:35

Ζαντός έγραψε:
Banksy έγραψε:Και σχολιασμό αγώνα από αρχηγό θα χετε κουφάλες



Κοιμάται το Paokmania Web Radio...
Καθίστε δίπλα δίπλα. Εναν σχολιασμό στο ΠΑΟΚ τιβι έναν σε σένα.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29797
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 24 Αύγ 2019, 14:40

Οι εγγραφές πλέον έχουν περάσει τις 15 χιλιάδες

Το νούμερο παραμένει μικρό.

Παρατηρείται ομως άνοδος στο μέσο όρο αγορών)/ώρα.

Ο στόχος πρέπει να είναι οι 50 χιλιάδες.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 24 Αύγ 2019, 14:44

Μην εχερε αγχος με τις εγγραφες.αυριο ανοιγεις δρομους που δεν τολμησε κανεις.στο 5ο ματς μεταδοσης θα αναμετρηθουμε.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες