Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Παρ 23 Αύγ 2019, 12:33

Ο συλλογισμός σου καθαυτός δεν είναι λανθασμένος, αλλά θα είχε βάση εν προκειμένω αν όντως η ομάδα ήταν πλήρης. Τώρα βλέπουμε τα κενά που όλοι επισημαίναμε να γιγαντώνονται από μια κακή εμφάνιση κι από έναν αποκλεισμό στις λεπτομέρειες που σου αφήνει μια αίσθηση what if.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό black_star_ninja » Παρ 23 Αύγ 2019, 12:34

Ελεος με την απαξιωση ρε παιδια.. Μεχρι χτες ηταν η αργοκαρουτα ο Εσιτι που δεν καταλαβαινουμε γιατι τον πηραμε αντι ενος ταχυδυναμου παικτη. Δεν εχετε κουραστει να απαξιωνετε την ομαδα;
Θελαμε χαφ. Οκ! Πηραμε ενα παλικαρι 22 χρονων απο τη βραζιλια (με συμμετοχες στη εθνικη του κλπ). Θελαμε εξτρεμ και πηραμε Στοχ (μπορει να μην ειμαι υπερ αλλα δεν παυει να ειναι μια μεταγραφη στη θεση που χρειαζομασταν). Μας εφυγε ο προπονητης και πηραμε αλλον που ειναι ταλαντουχος κλπ (μεχρι και στα περιοδικα τον ανεφεραν). Προσαρμοστηκε το ροστερ μας και ειπαμε θελουμε 2-3 ακομα. Θα τους παρουμε! Κρεμασε ποτε την ομαδα ο Σαββιδης; Μετα την Εστερσουντ αν θυμαστε πηραμε Βιερινια, Μαουρισιο, Ζαμπρανο (και στο ημιχρονο ειχαμε ανακοινωσει Καντουρι). Βγαινουν και λενε οι γαυροι για το ΦΦΠ και οι δικοι μας λενε οτι δεν ισχυει και εμεις πιστευουμε τους γαυρους ρε; Εχετε τρελαθει; Μη διαβαζετε ΜΜΕ κατευθυνομενα ή αν σας αρεσει να τα διαβαζετε να τα αξιολογειτε αναλογα. Στα χτεσινα τωρα. Δε σας αρεσε ο Γιαννουλης; ο Εσιτι; τον τυπο για να τον περασουν εκαναν αιτηση. Ηταν κακος ο Ματος ο Βαρελα ο Κρεσπο και ο Πασχαλακης; Μια χαρα ηταν στο μεγαλυτερο μερος του αγωνα. Ενα-δυο λαθη στην αρχη και ενα στο τελος εκαναν (το οποιο πληρωσαμε).. Ποιος δεν κανει λαθη; Ο Καντουρι ηταν κακος; Εγω νομιζω οτι αν καποιοι δεν ηταν τοσο καλοι αυτοι ηταν οι επιθετικοι μας και παλι το λεω με επιφυλαξη. Ο Πελκας (ρε παιδια τον εχουμε φαει τον Πελκα και το παλικαρι πιεζει και τρεχει ασταματητα, χωρια που θα μπορουσε να ειναι ενας απο εμας στο φορουμ αυτο) δεν πηγε καλα στις τελικες προσπαθειες οντως. Ο Μπισε δεν ειχε εμπνευσεις. Ο Τσουμπα δεν ειχε χωρους για να παιξει. Και ο Ζαμπα ηταν και αυτος σε ρηχα νερα.. (αν το δοκαρι ηταν μεσα τωρα θα λεγαμε τι παικταρας ειναι βεβαια).. Οκ και ο Στοχ με τον Σβιντερσκι δεν εκαναν κατι. Ακομα δεν ειναι ετοιμοι. Μια χαρα ειναι η ομαδα μας, απλα ηταν σε κακη μερα. Τωρα αναφορικα με τις μεταγραφες (αλλωστε γιαυτο γραφουμε εδω), δεν χρειαζομαστε χαφ πιστευω. Αν χρειαστουμε καποιον (σε περιπτωση τραυματισμου Καντουρι, υπαρχουν ο Μισιτς, ο Αουγκουστο και υπο συνθηκες ο Μπισε), θα βολευτουμε. Χρειαζομαστε εναν περιφερειακο επιθετικο. Αυτο μονο. Στα χαφ ερχονται Βερνμπλουμ, Μαουρισιο. Και ερχεται και ο Βιερινια - ελπιζω σαν επιθετικος. Την Σλοβαν πιστευω οτι θα την περασουμε. Μπορει να κανω λαθος αλλα δε θα σταματησω να πιστευω στην ομαδα μου. Ελπιζω να μην κουρασα..
:nairepaok:
edit: η Γιουναιτεντ τοσα χρονια φυτοζωει προσπαθωντας να φτασει στα μεγαλεια του παρελθοντος της και δε τα καταφερνει, ασχετως αν εχει ξοδεψει απειρα λεφτα. Η δουλεια μας ειναι η ιδια με τη δουλεια των οπαδων της Γιουναιτεντ. Να στηριζουμε την ομαδα και να της προσφερουμε οτι μπορει ο καθενας. Αλλος το πενταευρο, αλλος τη φωνη του και αλλος τη θετικη του αυρα..
Άβαταρ μέλους
black_star_ninja
 
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Παρ 18 Ιαν 2019, 11:59

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Παρ 23 Αύγ 2019, 13:45

danirifle έγραψε:εγώ ξέρω ότι οι μεταγραφές μας φέτος, μόνο μεταγραφές πρωταθλητή δεν ήταν
και οι μάγκες που μιλάνε για πληροφορίες που έχουν εκ των έσω, ή να λένε ονόματα, ή να μη λένε τίποτα
άντε γιατί πολλοί το παίζουν γνώστες, αλλά οι κινήσεις της παε δεν τους δικαιώνουν



joshua έγραψε:Δεν ειναι οτι δεν τους δικαιωνουν μονο,ειναι και μυαλοπωληδες και πουλανε και τρελα...


+++++++
οι εκ των εσω τελικα ειχαν οση πληροφορηση εχει και ο πορκυ
ας τα κρατουσαν για τον εαυτο τους γιατι στην τελικη δεν επιβεβαιωθηκαν ουτε στο ελαχιστο
κατι ατακες για μονιμα χαραγμενα χαμογελα στα προσωπα μας...
ξεχασαμε απο ποτε εχουμε να παρουμε ματς στην Ευρωπη
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8160
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Παρ 23 Αύγ 2019, 14:08

Εκεινοι δεν φταινε, οσοι ακουγαν με ανοιχτο στομα και πιστευαν τα παντα φταινε. Στην τελικη ακομα κι αν υποθεσουμε οτι ηταν καλοπροαιρετοι, ακουγαν κατι απο καποιον και το αναπαρηγαγαν. Τινος ευθυνη ειναι αν καποιοι το επαιρναν ως δεδομενο?

Παντως στην πρωτη περιοδο που ο Μπρανκο εχει 100% την ευθυνη, ειδαμε εναν ΤΔ που καταφερνει να πουλαει, αλλα που ταυτοχρονα εχει ενα θεμα στις αγορες. Και δεδομενου οτι Μιχαϊ, Μελιοπουλος, Ζιφκοβιτς ηταν ουσιαστικα κλεισμενοι ή σχεδον κλεισμενοι και γνωριμοι απο Ελλαδα, Στοχ και Εσιτι ηταν στο στοχαστρο της ομαδας χρονια, τοτε οι μονες δυο του προσθηκες σε οτι αφορα στους παικτες, ηταν ο Αουγκουστο κι ο Σοαρες. Βεβαια εχει ακομα μια βδομαδα, αλλα η αληθεια ειναι οτι οταν υποτιθεται οτι αναβαθμιζεσαι στο ποστο αυτο, περιμενεις καλυτερη και πιο εγκαιρη δουλεια σε σχεση με τον προκατοχο του.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Παρ 23 Αύγ 2019, 14:34

Είναι εύκολο να κρίνεις μετά από ήττα. Και στο φόρουμ αυτό γίνεται κατά κόρον. Η μπάλα θα πιάσει ποδοσφαιριστές, προπονητή, διοίκηση, μέχρι και μέλη του φόρουμ.

Το αν κάποιος είναι αξιόπιστος νομίζω έχει φανεί. Το ότι κανείς πέρα από 2-3 άτομα, δεν έχει πλήρη γνώση των όσων γίνονται, είναι δεδομένο. Κανείς δεν υποστήριξε κάτι διαφορετικό. Όπως δεδομένο είναι πως η μεταγραφική αγορά, οι στόχοι και οι προοπτικές της ομάδας μεταβάλλονται συνεχώς. Όποιος αδυνατεί να το αντιληφθεί μάλλον είναι χαζός.

Ο Macho (γράψτε το όνομα αντί να το υπονοείτε) έχει αποδείξει την αξιοπιστία του και αυτή τη στιγμή είναι πολύ πιο κοντά από οποιονδήποτε αρδ σε αυτά που έχει πει. Αν έδινε ονόματα και κάτι στράβωνε πάλι στη γωνία θα τον περιμένατε και φοβάμαι να σκεφτώ τι θα λέγατε.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7705
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Παρ 23 Αύγ 2019, 14:35

Εγώ νομίζω ότι η μοναδική μεταγραφή του Μπράνκο ήταν ο Ροντρίγκο αρχικά και μετά ο προπονητής.
Οι Μελιόπουλος και Μιχάι ήταν από το δίκτυο σκάουτινγκ στην Ελλάδα και τους είχαμε τσεκαρισμένους,
Ο Αουγκούστο ήταν του Γιωργάκη, (όπως ο Ζαμπά και ο Σίλβα που είχε προταθεί)
Οι Στοχ, Εσιτί τσεκαρισμένοι παίκτες καιρό στη shortlist
Ο Ζίβκοβιτς του Λουτσέσκου.


Τέλος πάντων θεωρώ ότι εξαρχής υπήρξε σύγχυση με το τι θέλαμε να κάνουμε στις μεταγραφές, δηλ διατήρηση του υπάρχοντος ρόστερ ή ανανέωσή του στη λογική του selling club, σύγχυση που έγινε μεγαλύτερη με την αλλαγή του προπονητή. Για μένα ο μόνος δρόμος από τη στιγμή που επενδύσαμε στον Φερέιρα είναι να το δούμε σαν πλάνο τριετίας και να ακούσουμε τον προπονητή στο τι χρειάζεται.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4067
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό kos » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:04

Όταν κάποιος μαθαίνει 24-48 ώρες πριν από τον απλό οπαδό μια μεταγραφη, αυτό δεν τον κάνει γνώστη του σχεδιασμού.
Ευτυχώς τα τελευταία χρόνια το κομμάτι αυτό το έχουν αναλάβει επαγγελματίες.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4933
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:09

Το inpaok λέει για 3 μεταγραφές μετά τον επαναληπτικό... Λογικό σε περίπτωση που προκριθούμε αυτό θα πάει μετά την κλήρωση μέχρι κ την τελευταία ώρα.. τι άλλο θα ακούσουμε αυτό το καλοκαίρι;..

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10861
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:13

thanos-xanthi έγραψε:
danirifle έγραψε:εγώ ξέρω ότι οι μεταγραφές μας φέτος, μόνο μεταγραφές πρωταθλητή δεν ήταν
και οι μάγκες που μιλάνε για πληροφορίες που έχουν εκ των έσω, ή να λένε ονόματα, ή να μη λένε τίποτα
άντε γιατί πολλοί το παίζουν γνώστες, αλλά οι κινήσεις της παε δεν τους δικαιώνουν



joshua έγραψε:Δεν ειναι οτι δεν τους δικαιωνουν μονο,ειναι και μυαλοπωληδες και πουλανε και τρελα...


+++++++
οι εκ των εσω τελικα ειχαν οση πληροφορηση εχει και ο πορκυ
ας τα κρατουσαν για τον εαυτο τους γιατι στην τελικη δεν επιβεβαιωθηκαν ουτε στο ελαχιστο
κατι ατακες για μονιμα χαραγμενα χαμογελα στα προσωπα μας...
ξεχασαμε απο ποτε εχουμε να παρουμε ματς στην Ευρωπη

Θα τα κρατανε για τον εαυτο τους απο δω και περα!

Μην ακουσω ομως για φημες κτλ.θα τα μαθαινει μονο η μοντ τιμ και τελος.

Και μην ξαναδω πες και στειλε μειλ.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό danirifle » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:24

Napoli4 έγραψε:Είναι εύκολο να κρίνεις μετά από ήττα. Και στο φόρουμ αυτό γίνεται κατά κόρον. Η μπάλα θα πιάσει ποδοσφαιριστές, προπονητή, διοίκηση, μέχρι και μέλη του φόρουμ.

Το αν κάποιος είναι αξιόπιστος νομίζω έχει φανεί. Το ότι κανείς πέρα από 2-3 άτομα, δεν έχει πλήρη γνώση των όσων γίνονται, είναι δεδομένο. Κανείς δεν υποστήριξε κάτι διαφορετικό. Όπως δεδομένο είναι πως η μεταγραφική αγορά, οι στόχοι και οι προοπτικές της ομάδας μεταβάλλονται συνεχώς. Όποιος αδυνατεί να το αντιληφθεί μάλλον είναι χαζός.

Ο Macho (γράψτε το όνομα αντί να το υπονοείτε) έχει αποδείξει την αξιοπιστία του και αυτή τη στιγμή είναι πολύ πιο κοντά από οποιονδήποτε αρδ σε αυτά που έχει πει. Αν έδινε ονόματα και κάτι στράβωνε πάλι στη γωνία θα τον περιμένατε και φοβάμαι να σκεφτώ τι θα λέγατε.


φίλε θα αναφερθώ στην τελευταία παράγραφο για τον macho
δεν είναι μόνο το ότι ενώ λέει ότι ξέρει, δε γράφει κάποιο όνομα (και προσωπικά δε νομίζω ότι αν στράβωνε κάποια μεταγραφή θα λέγαμε ότι θα έφταιγε ο macho)
το ζήτημα είναι ότι τα ποστ του απέπνεαν μια σιγουριά για κινησάρες και παιχταράδες και μπαμ μπουμ και ότι η ομάδα θα φέρει παίχτες που θα μας ανεβάσουν επίπεδο

αυτές οι δηλώσεις σε προδιαθέτουν για ονόματα
σε προδιαθέτουν για πανηγύρια, σου δημιουργούν προσδοκίες

τίποτα από αυτά δεν έγινε όμως και ένα μέρος του ξενερώματος οφείλεται και σε αυτή η "ματαίωση" των προσδοκιών

είναι σα να λες σε ένα πεινασμένο παιδάκι ότι ο μπαμπάς του θα του πάρει ένα κουτί σοκολάτες και στο τέλος ο μπαμπάς να του φέρνει μια καραμέλα

και να σου πω και στην τελική, ποιος ο λόγος να βγω εγώ και να πω "η διοίκηση θα φέρει παιχταράδες, το ξέρω"?
τι προσφέρει όλο αυτό? αυτοπροβολή? μήπως ηρεμώ τα πλήθη? ίσα ίσα ανεβάζω προσδοκίες
αλλά είναι μεγάλη η απόλαυση να κρέμονται όλοι από τα χείλη σου
αποκτάς αξία

υγ. σούρμε τα ποστ προφανώς δεν απευθύνονται σε σένα. έχεις χρόνια στο φόρουμ και η σοβαρότητά σου είναι αποδεδειγμένη
και κατά βάση, εσύ ούτε ελπίδες έχεις πουλήσει, ούτε ωραιοποιείς τα πάντα, ούτε παρουσιάζεις ένα παραμυθένιο μέλλον στην ομάδα

ελπίζω να μην παρεξηγηθούν τα γραφόμενά μου, δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανένα μέλος του φόρουμ, απλά κάποιες κινήσεις δημιουργούν και ανάλογες αντιδράσεις

ΠΑΟΚ ΟΛΕ
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10194
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:44

Ρε μανκες, σορυ κιολας ,αλλα εναν τυπο εχουμε ολο κ ολο εδω μεσα που ΙΣΩΣ να εχει πληροφοριες εκ των εσω και να μας πεταει κανενα τυρακι να γινεται χουλιαμας, και τωρα θα του την πεσουμε γιατι το παιρνετε προσωπικα και νιωθετε κοροιδεμενοι?
Σε οπαδικο φορουμ ειμαστε οχι σε ειδησεωγραφικο. Δεν φταιει κανεις αν τον πιστευετε εσεις. Αν εγω πιστεψω τον ΠΟΡΚΥ, τοτε εγω φταιω. Δεν θα βγω να τον κραζω κιολας.
Καταλαβαινω οτι τα νευρα ειναι τσαταλια με το χθεσινο, αλλα ας κρατησουμε εδω μεσα τον χαβαλε γιατι αλλιως θα μπαινουμε μονο για να παιζουμε λεκτικο καρατε και να κραζουμε.
Οσον αφορα τις μεταγραφες, κραταω μικρο καλαθι, Ηδη εχουμε πολυ δυναντα συμβολαια να τρωνε παγκο και να ειναι τραυματιες, οποτε για λογους ισορροπιων και γιατι το μπατζετ δεν ειναι απεριοριστο, μαλλον να ερθουν κανα δυο μολις φυγουν αυτοι που περισσευουν.
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:59

Ειδικά για το κομμάτι των μεταγραφών καλοκαιριού ο Macho μάλλον περισσότερο την προσωπική του άποψη εξέφραζε παρά έδινε πληροφορίες. Δεν γνωρίζω φυσικά τι πληροφορίες μπορεί να έδωσε στους διαχειριστές μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αλλά στα ποσταρίσματά του περισσότερο γνώμη κατέθεσε παρά πληροφορίες. Όπως και στο κομμάτι των ανανεώσεων. Η αλήθεια είναι ότι πέρα από moican δεν υπήρξε ποτέ inside information που να επιβεβαιώθηκε.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4067
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:01

Κ όμως ο macho τον χειμώνα επιβεβαιώθηκε σε όλα!

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10861
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:19

Gospi έγραψε:Εσυ μαλλον εχεις κολλησει σ αυτο και δεν διαβαζεις τπτ αλλο.
Κανενας δεν μιλησε για τάνκερ λεφτα και τα υπολοιπα π λες για να δωσεις εμφαση στην επιχειρηματολογια σου.
Η κριτική που γινεται αφορα στις λαθος επιλογες. Κανενας δεν ζητησε περισσοτερα λεφτα.
Υπήρξαν μεταγραφικές περιοδοι π δεν εδωσες Φράγκο σε ομαδα για παίχτη και πηρες παιχταραδες.
Ξεκινησες τις μεταγραφες με τον αχρειαστο Μελιοπουλο και το εξωφρενικο ποσο των 800000
συνεχισες με Μιχαη ανςυ λογου και μετα σοαρες για αλλαγη του Ματος.
Ολα αυτα την στιγμη π ειχες ΚΕΝΑΡΑ στα χαφ και στο αριστερο μπακ.
και πηγες τελικα και εφερες εναν χαφ βραζιλιανο αγνωστο με 2500000 που δεν ειναι και 8αρι π θελαμε και εταξες και αλλες 2 μεταγραφες στα χαφ π με το ζορι εγινε αλλη μια οριακα πριν το ματς με τον αγιαξ.
Αριστερο μπακ ακομη δεν εχεις.
Πηρες στοχ χωρις καν να ξερεις γτ τον πηρες.
Εχεις δικιο λοιπον. Φταιει το οτι ζηταμε να ριξει καραβια τα ευρω και οχι το οτι ζηταμε στοιχειωδη ποδοσφαιρικη λογικη στις οποιες μεταγραφικες κινησεις.
Εγινε

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ότι πιο σωστό έχει γραφτεί εδώ μέσα τον τελευταίο τουλάχιστον καιρό!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:53

Επειδη αναφερθηκα και εγω στο θεμα,δεν με ενοχλησε,δεν με ενοχλει και δεν θα με ενοχλησει ποτε να μπει καποιος στο φορουμ και να κανει το χαβαλε του η μη, αναφερομενος σε πληροφορηση περι μεταγραφων.Αυτο που με ενοχλησε,με ενοχλει και θα με ενοχλει ειναι οποιος προχωραει σε υποδειξεις για το πως πρεπει να σκεφτεται ο αλλος, επειδη τυγχανει να διαφωνει μαζι του,ποστ που καλουν τον κοσμο να εξελιχθει και να ωριμασει,ακουσον ακουσον,καθως ο ιδιος προφανως θεωρει εαυτον αριστο δειγμα εξελιξης οπαδου...Αυτο ηταν το μονο που με εξοργισε στα μεταγραφικα ποστ του Macho!
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24072
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες