Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:20

Κοβουμε FORTHNET NOVA. Και μονο για την κοροιδια! Τα υπολοιπα εκτος εδρας ματς ή απο στριμιγκ ή σε καφετεριες που θα δυσκολευτουν να την κοψουν γιατι θα εχουν θεμα βιωσιμοτητας!! Πρεπει ομως κι αυτοι ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΝ μειωση τιμων απο τη στιγμη που εχασαν ΠΑΟΚ που ηταν ο βασικος λογος συνδεσης στη Β.Ελλαδα.

Επισης φανταζομαι οτι για τα καφε δεν θα ειναι 5€ αλλα λιγο μεγαλυτερο το τιμημα αφου θα εχουν πολλαπλα οφελη και επισης θα στερουν εσοδα απο παε απο οσους τρεχουν εκει να δουνε τα εντος εδρας.

Ελπιζω να μην το παρακσνουμε με το ποσοι θα μοιραστουμε το 5€....μην μαζευομασστε 7 νοματαιοι σε ενα δωμά μονο κ μονο για να μας βγει ψιχουλα!

Αν οι καφετεριες τα δειχνουν θα χαθει πολυς κοσμος. Ευχομαι πολλοι που μπορουν να επιλεξουν το σπιτι.

Ελπιζω να στηριξουν ΜΑΖΙΚΑ οι Ελληνες του εξωτερικου.

Απο τις δυο πρωτες αγωνιστικες θα βγουν συμπερασματα κ για την ΠΑΕ κ μετα θα κρινουν πως θα κινηθουμε κ αν συμφερει το εγχειρημα.

Στο μπασκετ μετρηθηκαμε κ βγηκαμε λειψοι. Για να δουμε εδω.

Οι αλλοθρησκοι δεν θα πληρωσουν. Ουτε εγω θα πληρωνα. Κ δεν ειναι ιδιο με το εκτος εδρας εισητηριο...εκει πας για να στηριξεις τηννομαδα σου. Θα πληρωσουν παντως οι καφετεριες πανελλαδικα στα ντερμπυ.

5€ αν το δεις σπιτι ειναι κατι πανω απο τον καφε που θα επινες εξω για να το δεις κ λιγοτερο απο το ενα ποτο ή τις δυο μπυρες αν δεν εισαι του καφε. Με τα ρεστα χτυπα φραπε ή παρε εξαδα μπυρες απο το ΣΜ της γειτονιας (ΣουπερΜαρκετ, οχι ΣαδοΜαζο) Αρα το εξοδο ειναι πλασματικο!!!!

Θελει καλη ενημερωση για τη διαδικασια εγγραφης απο εδω κ τα ΜΜΕ κ τηννΠΑΕ.

ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ Ή ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΛΙΝΚ, ΕΔΩ Ή ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ! Ελπιζω πριν τα ματς να ψαχνει καποιος κ να μη βρισκει.


ΚΑΙ ΞΑΝΑ.....ΚΟΒΟΥΜΕ FORTHNEΤ Κ ΝΟΒΑ!!! Ειδικα το βασικο πΑκετο που εχουμε πολλοι μας εχει σκισει στις επαναληψεις και κοστιζει...5€!!

Αντε να δουμε!!!
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Isi4 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:21

potamda έγραψε:Διακοπή πρωταθλήματος αν δεν ισχύσει το συμβόλαιο των υπολοίπωνμε την ΕΡΤ, λέει τώρα ο Λυσάνδρου.

Τι είν αυτό πάλι; Δηλαδή θα ισχύει και η πρόταση που κάνανε σε εμάς;
Isi4
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Τρί 11 Ιουν 2019, 15:28

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:22

Οχι. Απλα επιβρβαιωνεται οτι ολα εγιναν ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ.

Φυσικα η ερτ θα "υποκυψει"!!!!
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:25

crazy nagbe4 έγραψε:Ειναι οριστικο για ολη την σεζόν ή ενα μετρο πίεσης ν αύξηση την προταση η νοβα;γιατι εαν κανω διακοπή απο την νοβα κ την επόμενη αγωνιστική συμφωνησουμε (λεμε τωρα) με την νοβα μετα πρέπει να πληρώσω τελη συνδεσης που δεν με συμφερει.Τι γίνεται σ αυτη την περιπτωση;


Πρεπει να μαστε πολυ μλκες για να κλεισουμε ΝΟΒΑ μετα απο ολα αυτα. Εκτος αν με καποιον μαγικο τροπο απο 4 και κατι μυρια σου προσφερουν 7-8,πραγμα αδυνατο για μενα

kos έγραψε:
donpablo έγραψε:οταν γερμανικες αμερικανικες σουηδικες εταιριες δουνε την ανταποκριση καθιστε να δειτε τι ποσα θα δινουν για διαφημιστικη πιτα


Ψυχραιμία παιδιά.
Η επιλογή αυτή είναι επιλογή ανάγκης.
Πρωτη επιλογή ήταν να υπογράψουμε στην ερτ για 7 χαρτιά.
Αν πίστευαν ότι από το paoktv θα βγάλουν 9 χαρτιά λέτε να προτιμούσαν την ερτ?
Οι μπακαλικοι υπολογισμοί 100,000*5*20=10 εκατομμύρια δεν έχουν καμία βάση.


7 μυρια σε δημοσιο καναλι δινουν περισσοτερα οφελη απο 9 μυρια σε κλειστο. Ωστοσο 9 μυρια σε κλειστο καναλι πολυ καλυτερα απο 4 και κατι της πορνοβα.

Ειναι ξεκαθαρα η 2η ιεραρχικα λυση. Πρωτη ηταν της ΕΡΤ,αλλα απτην στιγμη που δεν προχωρησε,παμε στην 2η. Η λυση της ΝΟΒΑ θα ηταν οχι απλα λυση αναγκης,αλλα ελεημοσυνης. Μας πεταξαν ψιχουλα και θα τους λεγαμε και ευχαριστω φαση
Τελευταία επεξεργασία από Alastor και Τρί 20 Αύγ 2019, 17:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6218
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:25

Οι αλλοθρησκοι δεν θα πληρωσουν. Ουτε εγω θα πληρωνα. Κ δεν ειναι ιδιο με το εκτος εδρας εισητηριο...εκει πας για να στηριξεις τηννομαδα σου. Θα πληρωσουν παντως οι καφετεριες πανελλαδικα στα ντερμπυ.
Σωστός!!

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Alalis » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:31

Ρε παιδιά εγώ που δεν κατέχω μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.τι είναι το paypal και πως θα πληρώσω εγώ που δεν έχω πιστωτική για να δω τον αγώνα.με paysafe γίνεται.σας παρακαλώ εξηγήσετε μου γιατί έχω χαθεί.
Alalis
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιούλ 2019, 17:55

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:34

Εγω θα πληρωνα και υποθετω πως υπαρχει καποιος σεβαστος αριθμος οπαδων αλλων ομαδων που θα πληρωσουν για να δουν τα ντερμπυ. Η πλατφορμα του PAOK TV βεβαια θα πρεπει λιγο να απλοποιηθει (καλο θα ηταν να κοιταξουν λιγο στο B/R live που δημιουργηθηκε προσφατα και ειναι παρα πολυ απλο και ευχρηστο.
Άβαταρ μέλους
pxp920
 
Δημοσιεύσεις: 2654
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 21:22
Τοποθεσία: New York, New York

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό crazy nagbe4 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:38

pxp920 έγραψε:Εγω θα πληρωνα και υποθετω πως υπαρχει καποιος σεβαστος αριθμος οπαδων αλλων ομαδων που θα πληρωσουν για να δουν τα ντερμπυ. Η πλατφορμα του PAOK TV βεβαια θα πρεπει λιγο να απλοποιηθει (καλο θα ηταν να κοιταξουν λιγο στο B/R live που δημιουργηθηκε προσφατα και ειναι παρα πολυ απλο και ευχρηστο.

Φαντασου τον τσουκαλα να πληρωνει χαχαχαχαχα :opaokara: :opaokara: :opaokara:
crazy nagbe4
 
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Πέμ 11 Μάιος 2017, 21:37

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:39

Alalis έγραψε:Ρε παιδιά εγώ που δεν κατέχω μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.τι είναι το paypal και πως θα πληρώσω εγώ που δεν έχω πιστωτική για να δω τον αγώνα.με paysafe γίνεται.σας παρακαλώ εξηγήσετε μου γιατί έχω χαθεί.

Κάνεις έναν λογαριασμό στο paypal, μέσα στον οποίο μπορείς νομίζω να βάλεις χρήματα και μέσω paysafe.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:40

Ταναπού ΠΑΕ... Μόλις έβγαλε διαρκείας το μπάσκετ και έδωσε σημεία ζωής με Φλεβαράκη, Αμοιρίδη κτλ, αποφάσισε να κάνει το μπαμ και να τραβήξει πάνω της όλα τα φώτα!! :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:40

Alalis έγραψε:Ρε παιδιά εγώ που δεν κατέχω μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.τι είναι το paypal και πως θα πληρώσω εγώ που δεν έχω πιστωτική για να δω τον αγώνα.με paysafe γίνεται.σας παρακαλώ εξηγήσετε μου γιατί έχω χαθεί.


Το paypal και τι δε κανει αλλα λακωνικά (απο το βικι) "πύλη ηλεκτρονικών πληρωμών μέσω της οποίας διεκπεραιώνονται μεταφορές χρημάτων και πληρωμές". Μπορεις να κανεις connect το account σου (μολις το φτιαξεις) ειτε με πιστωτικη (που δεν εχεις) η κατευθειαν στον λογαριασμο σου, το δευτερο δεν εχει καθολου fees (εκτος και αν ειναι διαφορετικα για GR-based accounts). Αφοτου λοιπον εχεις paypal account και ειναι connected στο τραπεζικο λογαριασμο σου, οταν πας σε site η οτιδηποτε δεχεται paypal βαζεις username/password και πληρωνεις μεσω αυτου. Ουσιαστικα το paypal κανει transmit τα λεφτα απο το λογαριασμο σου στην υπηρεσια. Αν το κανεις μια φορα θα το καταλαβεις - ειναι πολυ ευκολο. Επισης ειναι εταιρια κολλοσσος οποτε ειναι ασφαλης.
Άβαταρ μέλους
pxp920
 
Δημοσιεύσεις: 2654
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 21:22
Τοποθεσία: New York, New York

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:43

Παντα θα υπαροχουν Links και τροποι να δεις κατι με παρανομο τροπο το κανουμε ολοι μας ειτε για ματς εξωτερικου ειτε για δικα μας ματς αμα δεν παμε εξω να τα δουμε. Το θεμα ειναι πως δεν υπαρχει ΠΑΟΚτσης που δεν θα δωσει το ταληρο να δει το ματς σε HD μονο και μονο για να βουλωσει αυτα τα καθαρματα σημερα που βγηκαν και βγαλαν γλωσσα απο την κωλοΝοβα.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:44

crazy nagbe4 έγραψε:
pxp920 έγραψε:Εγω θα πληρωνα και υποθετω πως υπαρχει καποιος σεβαστος αριθμος οπαδων αλλων ομαδων που θα πληρωσουν για να δουν τα ντερμπυ. Η πλατφορμα του PAOK TV βεβαια θα πρεπει λιγο να απλοποιηθει (καλο θα ηταν να κοιταξουν λιγο στο B/R live που δημιουργηθηκε προσφατα και ειναι παρα πολυ απλο και ευχρηστο.

Φαντασου τον τσουκαλα να πληρωνει χαχαχαχαχα :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Ειτε αυτος ειτε καποιος κοντινος του σιγουρα θα πληρωσει :lol: . Γενικα ειναι θεμα ευκρινειας, ευκολιας, σταθεροτητας - βεβαια ο καθενας εχεις τα δικα του οικονομικα κριτιρια οποτε ισως για εμενα η ευκρινεια, ευκολια και σταθεροτητα του παιχνιδιου/εικονας αξιζουν τα 5 ευρω ασχετα αν παιζουμε με παναιτωλικο η με ολυμπιακο αλλα αλλοι ισως θελουν και μπορουν να πληρωσουν μονο τα μεγαλα παιχνιδια και τα μικρα να βολευτουν με λινκ... κατανοητο για εμενα.
Άβαταρ μέλους
pxp920
 
Δημοσιεύσεις: 2654
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 21:22
Τοποθεσία: New York, New York

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Isi4 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:45

Για να καταλάβουμε πόσα έχουν αλλάξει και που βρισκόμαστε πλέον...Κάντε το εξής.
Διαβάστε τις πρώτες δύο σελίδες αυτού του τοπικ. :o :o :o
Isi4
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Τρί 11 Ιουν 2019, 15:28

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τρί 20 Αύγ 2019, 17:45

Το θεμα ειναι να μπορεσουν οι υπευθυνοι να κοψου οποιοδηποτε πειρατικο λινκ..
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες