97. Λάζαρος Λάμπρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 13 Αύγ 2019, 14:36

Με την απορία θα μείνουμε...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89840
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 13 Αύγ 2019, 14:47

teacher έγραψε:
Ριαν_Καπαγιαννιδης έγραψε:Θα είχε ενδιαφέρον να μάθουμε τι βλέπουν όλοι οι προπονητές και προτιμούν Λημνιό. Ίσως ο Λάμπρου να είναι απείθαρχος τακτικά ή κάτι τέτοιο, γιατί για την θέση του είναι 10 φορές πιο ταλαντούχος από τον Λημνιό.


Aκριβώς την ίδια απορία έχω κι εγώ!



ΩΩΩΩ ποστ από Teacher! Καλώς τον, τι κάνετε, πώς είστε, να κεράσουμε τίποτες;; :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 13 Αύγ 2019, 15:36

Μάλλον για φευγιό τον πάνε...Κρίμα!Τον πίστευα πολύ. Ο χρόνος θα δείξει γιατί προτιμήθηκε αντ'αυτού η νεότερη έκδοση Σαλπιγγίδη,ο φιλότιμος πλην ολίγον αμπαλος Λημνιος!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4988
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό aquila » Τρί 13 Αύγ 2019, 16:04

Αν κ ελάχιστα τον έχω δει θα το ξαναπώ. Εμένα ο Λάμπρου μου φαίνεται σχετικά αργός. Ο Λημνιός είναι πιο γρήγορος κ λογικά καλύτερος στα αμυντικά καθήκοντα λόγω αντοχών και πρεσινγκ. Ο Λάμπρου ίσως είναι λίγο καλύτερος τεχνικά αλλά μάλλον αυτό μόνο του δεν είναι αρκετό.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 18 Αύγ 2019, 19:28

Μόνο σε μένα φαίνεται ότι έχει πολλά στοιχεία, ως αντιμπίσε, ειδικά με την διάταξη που παίζουμε φέτος επίθεση?

Το σημερινό του ποστάρισμα, αμέσως παρακάτω, με κάνει αισιόδοξο ότι κάτι αλλάζει πλέον, στην διαχείριση του:

Εικόνα
Μακάρι, όντως, να ήρθε η ώρα του και να δείξει τις δυνατότητες του, με την ασπρόμαυρη ριγέ....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό constadine » Κυρ 18 Αύγ 2019, 22:46

Έχει κάποια καλά στοιχεία ,όπως καλή τεχνική .
Η ταχύτητα είναι νορμάλ .
Δεν είναι καλός ανασταλτικά και είναι σοφτ σαν παίκτης .
Νομίζω αυτοί είναι οι λόγοι που δεν προτιμάται .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2526
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 19 Αύγ 2019, 11:37

Στους δύο πρώτους αγώνες της SL θα ήθελα να τον δω, αλλά φοβάμαι ότι θα προτιμηθεί, για 3η συνεχόμενη χρονιά, ο Λημνιός, που δεν θα προσφέρει παρά ελάχιστα επιθετικά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89840
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:16

Πόσο χειρότερος του Ζαμπά θα ήταν σήμερα..
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6098
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:18

Κάν'το πανό και κρέμασέ το στην πεντέξι, να το δουν μερικοί...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:19

Κι εγώ αυτό μπήκα να γράψω, δεν ξέρω τι κενά έχει, αλλά αν δεν χωράει στην 18αδα μας με όσα είδαμε στην θέση του στα 3 ευρωπαϊκά ματς, πρέπει να δοθεί δανεικός κι αυτός σε κανένα Βόλο.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:20

Κι αυτός στο Βόλο;; Ασπρόμαυρα θα φορούν στο τέλος εκεί...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:24

Ριαν_Καπαγιαννιδης έγραψε:Κι εγώ αυτό μπήκα να γράψω, δεν ξέρω τι κενά έχει, αλλά αν δεν χωράει στην 18αδα μας με όσα είδαμε στην θέση του στα 3 ευρωπαϊκά ματς, πρέπει να δοθεί δανεικός κι αυτός σε κανένα Βόλο.


Άντε ο Λημνιός είναι καλύτερος (θεωρητικά) τακτικά, αλλά ακίνδυνος. Ο Ζαμπά και πέρυσι δεν ήταν έτοιμος πνευματικά για συνεχή παιχνίδια. Αυτός που όλοι του οι δανεισμοί ήταν θεωρητικά πετυχημένοι, βρωμάνε οι κάλτσες του;
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6098
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 23 Αύγ 2019, 01:05

Ειναι κριμα να μην εχεις παρει καμια ευκαιρια μεχρι στιγμης σε κανενα ματς.χειροτερος απο αυτον τον Ζαμπα σημερα δεν νομιζω οτι εισαι
Ελπιζω να σε δουμε απο δω και στο εξης
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6625
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Παρ 23 Αύγ 2019, 03:22

Τόλη δεν ξέρω, αλλά παίκτης που βγάζει σεζόν βασικός στην Ολλανδία, σίγουρα έχει προσόντα, εμπειρίες και παραστάσεις, κι ο ίδιος μοιάζει να θέλει να δουλέψει και να πετύχει - αν δεν κάνω λάθος ζήτησε να πάει δανεικός στο εξωτερικό πέρσι. Ειλικρινά δεν ξέρω που κολλάει η υπόθεση, αποκλείεται να είναι χειρότερος επιθετικά του Λημνιου, πιο αδιάφορος τακτικά από τον Στοχ, και πιο ατελής και τσαπατσουλης από τον Ζαμπα. Ας μπαίνει για ένα μισάωρο πάντως, θέλουμε οπωσδήποτε παίκτη από τον πάγκο που να απειλεί και να μπορεί να δώσει ώθηση στην ομάδα.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Demir » Σάβ 24 Αύγ 2019, 20:50

δεν τον βλεπει καν...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7966
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες