Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό CCCP » Κυρ 18 Αύγ 2019, 13:55

Εγω λεω οτι η λυση ειναι διοίκηση εξυγιανσης απο Ιβαν. Σφιξιμο τα λουρια μεχρι να ξεχρεωσει η ομαδα και ας βγαινει δεκατη καθε χρονο. Και μετα βλεπουμε.

Και τι παει να πει δε θα το δεχτει αυτο ο ΠΑΟΚτσης. Αφου φτσαμε σε σημειο να ειναι η αυτο η αφανισμος.

Και εν πασει περιπτωση εγω αυτο που λεω ειναι αφου τα ΔΙΝΕΙ που τα δινει καποια λεφτα ο Ιβαν, ας καθαρησει η ΚΑΕ χρεη τουλαχιστον μεχρι να βρεθει καποια λυση. Ποιο το νοημα να διαιωνιζεται η σημερινη κατασταση?
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6150
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 18 Αύγ 2019, 14:46

hellrider έγραψε:Υπαρχουν και καποιοι(λιγοι) που λενε τελευταια να καναμε ομαδα με 200 χιλιαρικα. Δηλ. ομαδα που να παλευε για την σωτηρια καθε χρονο. Τι λετε ρε; Που θα δεχτει ο ΠΑΟΚτσης τετοια ομαδα; Θυμαμαι πριν απο 5 χρονια που ειχα γραψει καπου πως δεν εχει νοημα να παιζουμε στην ευρωπη απο την στιγμη που ο κοσμος δεν παταει στο γηπεδο και δεν δινει δεκαρα τσακιστη για την ομαδα. Ειχαν πεσει τοτε ολοι να με φανε...."ο ΠΑΟΚ οπως και να ειναι πρεπει να παιζει Ευρωπη" ελεγαν και αυτη ηταν η κυριαρχη αποψη!



Ναι, είδαμε πόσο αγκάλιασε και δέχτηκε ο ΠΑΟΚτσής τις ομάδες με 500.000 και 800.000 μπάτζετ... Αν ρωτούσες 100 ΠΑΟΚτσήδες στο δρόμο, πόσοι θα ήξεραν να σε πουν τη βασική 5άδα;

Εγώ θα ήθελα να αποσυρθούμε από την Ευρώπη φέτος (ΜΟΝΟ ΑΝ τα στάνταρ έξοδα θα ήταν μεγαλύτερα από τα στάνταρ έσοδα!) και να πάμε στα εγχώρια με ομάδα σκοπιμότητας/αναμονής σωτηρίας, με 2-3 κατοστάρικα χιλιάδες μπάτζετ. Ίσα ίσα να βγει η χρονιά, να μη χρωστάμε τόσα.. Βέβαια, τι χορηγούς και κόσμο θα προσελκύσει τέτοια ομάδα;

Million dollar question...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 18 Αύγ 2019, 14:56

CCCP έγραψε:Εγω λεω οτι η λυση ειναι διοίκηση εξυγιανσης απο Ιβαν. Σφιξιμο τα λουρια μεχρι να ξεχρεωσει η ομαδα και ας βγαινει δεκατη καθε χρονο. Και μετα βλεπουμε.
/quote]

Αυτό ακριβώς πιστεύω και εγώ είναι μονόδρομος.
CCCP έγραψε:Εγω που ειμαι ασχετος δεν καταλαβαινω ενα πραγμα. Αφου ο Σαββιδης θελει και βοηθαει αλλα δεν εχει εμπιστοσυνη σε αυτους που διαχειρηζωντε την ΚΑΕ η δε ξερω κι εγω τι εγινε, δεν θα ηταν μια λυση να παρει τον ελεγχο της ΚΑΕ και να βαλει τους δικους του "διαχειρηστες" ? Αφου δε θελει (και σωστα θα πω εγω αλλα αλλη κουβεντα αυτο) να "επενδυσει" (δες> να πεταει χρηματα σε βαρελι χωρις πατο) τοτε ας δεινει το μινιμουμ που χρειαζεται για να τρεχει η ΚΑΕ και να μη πεφτει μεχρι να δουμε τι θα κανουμε.

Δεν ειναι καλυτερο αυτο απο τη σημερινη κατασταση? Υπαρχει αλλος λογος που τον εμποδιζει να κανει κατι τετοιο?

Ίσως γιατί δεν θεωρεί ότι υπάρχουν άτομα άξιας εμπιστοσύνης από όσα ακούγονται και εμένα αυτό πάντως με προκαλεί πολλά ερωτηματικά.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό apple64 » Κυρ 18 Αύγ 2019, 18:21

Ζαντός έγραψε:
apple64 έγραψε:Θα το γράψω εδώ. Συγνώμη για το off topic.

Είναι χαρακτηριστικό του πόσο ενδιαφέρει τον ΠΑΟΚτσή το μπάσκετ που στο forum δεν υπάρχει ή εγώ δεν έχω δει ποτέ thread αντίστοιχο του "Ο κόσμος παίζει μπάλα". Ο κόσμος παίζει και μπάσκετ. :D Ακόμη και thread για την F1 έχουμε!




http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=81&t=2729&p=1465940

Δεν ξέρω να το βρω ούτε εγώ, κάπου το είχε καταχωνιάσει το ρεμάλι ο pgetsos κάποτε και βαριέμαι να το πάω κάπου προσβάσιμα.. Το ψάχνω απλώς στην αναζήτηση.

Πάντως, κυρίως κουβέντα για ΝΒΑ γίνεται εδώ..
http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=81&t=3941&p=1597139#p1597139


Ευχαριστώ Ζαντός!
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1308
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό apple64 » Κυρ 18 Αύγ 2019, 18:42

Ζαντός έγραψε:Ναι, είδαμε πόσο αγκάλιασε και δέχτηκε ο ΠΑΟΚτσής τις ομάδες με 500.000 και 800.000 μπάτζετ... Αν ρωτούσες 100 ΠΑΟΚτσήδες στο δρόμο, πόσοι θα ήξεραν να σε πουν τη βασική 5άδα;


Στους 100; 3. Αισιόδοξο μου φαίνεται το 3 αλλά μόλις γύρισα από την παραλία και είμαι καλά. :D Εάν πάρω τώρα τηλέφωνο 10 φίλους με (πολλά χρόνια) διαρκείας στο ποδόσφαιρο δεν θα ξέρει την απάντηση ούτε ένας. Είναι 100% βέβαιο. Οι περισσότεροι δεν θα ξέρουν ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ από την ομάδα. Ούτε έναν.

Καλώς ή κακώς οι οπαδοί του μπασκετικού ΠΑΟΚ είναι λιγότεροι από τους χειμερινούς κολυμβητές στην Χαλκιδική. Για να μην πω στην Γροιλανδία.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1308
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Αύγ 2019, 14:47

Σύμφωνα με πληροφορίες, τη Δεθτέρα (19/8) θα γίνει συγκέντρωση στον Α.Σ. ΠΑΟΚ, προκειμένου να γίνουν συζητήσεις για να βρεθούν άνθρωποι, εντός της οικογένειας του «Δικεφάλυ», που θα μπορούν και θα θέλουν να βοηθήσουν το τμήμα μπάσκετ, το οποίο «αργοπεθαίνει».

Ανακοίνωση από το acpaok δεν έχει βγει... Εγώ σαν μέλος του ΑΣ δεν έχω ενημερωθεί.. Τι γίνεται τελικά;; Τρεις μέρες χωρίς νέα για ΚΑΕ είμαστε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Αύγ 2019, 15:47

Από PAOK Basketball Retro:

Τον Μάτζικ τον έχω σε μεγάλη εκτίμηση. Είναι κατά την άποψή μου από τους πιο μορφωμένους και καλλιεργημένους αθλητές που έχει βγάλει η χώρα και γνώστης του αθλήματος σε θεωρητικό και πρακτικό επίπεδο. Η δήλωση του όμως ότι τόσα χρόνια ασχολιόταν μόνο με το αγωνιστικό και δεν είχε ιδέα τι γινόταν με το οικονομικό είναι τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου ατυχής.

Θα πρέπει επιτέλους κάποιος να βγεί και να μας πεί ποιος και γιατί έκανε αυτά τα συμβόλαια τα 2 τελευταία χρόνια, ενώ έβλεπε το καράβι να βουλιάζει.

Γιατί απο εκεί που έφερνες παιχταράδες με ψίχουλα και με το μικρότερο δυνατό κόστος για την αξία τους (βλ. Κούπερ, Κάρτερ, Σχορτσιανίτη κτλ) και έδινες στον καλύτερο σου ξένο 80-90 χιλιάρικα, τώρα να δίνεις αυτά τα λεφτά στον Ζάρα που έπαιζε 10 λεπτά κάθε παιχνίδι. Δε μπορεί να είσαι τεχνικός διευθυντής και να μην είχες ιδέα για τα οικονομικά. Πόσο μπάτζετ δηλαδή έχεις στα χέρια σου, πως θα το μοιράσεις, ποιους παίχτες θα κοιτάξεις. Πως δίνεις λοιπόν 80 χιλιάρικα στον Ζάρα? Γιατί κάνατε διετή συμβόλαια, ενώ σαν διοίκηση θα αποχωρούσατε? Τι έγινε με το συμβόλαιο του Κόνιαρη που υποτίθεται είχε ανανεωθεί, αλλά πήγε στον Ολυμπιακό χωρίς η ομάδα να πάρει τίποτα? Γιατί πέρυσι κάνατε 17 συμβόλαια και αυξήσατε κατακόρυφα το μπάτζετ χωρίς να έχετε εξασφαλισμένα (όπως αποδείχτηκε) έσοδα? Γιατί τον Σούλη τον είχατε πόσο καιρό με βασικό σέντερ τον Καλλέ και στην περιφέρεια τον Θεοδωράκο και μόλις αυξήσατε το μπάτζετ τον διώξατε, ενώ είχε συμβόλαιο κι ενώ του χρωστούσατε τόσα λεφτά?

Προφανώς και τη μεγαλύτερη ευθύνη όλων αυτών την έχει σαν πρόεδρος ο Μπάνε, αφού όμως αυτός πήδηξε από το καράβι, την κριτική θα τη δέχονται αυτοί που είναι ακόμη εδώ. Κι αυτοί είναι ο τεχνικός διευθυντής με τον γενικό αρχηγό και τους υπόλοιπους που είναι αυτή τη στιγμή στη διοίκηση. Και δεν έχει να κάνει με πρόσωπα, ούτε με τον Τέλη, ούτε με τον Μάτζικ, αλλά με τον ΠΑΟΚ και τους ρόλους που έχει αναλάβει ο καθένας. Ο Τέλης απάντησε στη σελίδα, αλλά και με προσωπικό μήνυμα και ξεκαθάρισε κάποια πράγματα, τα οποία ο κόσμος έπρεπε να τα γνωρίζει εδώ και καιρό, για να μη κάνει άσκοπη ή λανθασμένη κριτική. Περιμένουμε και απο τους υπόλοιπους να το πράξουν με πρώτο και κύριο φυσικά τον Κατσαρή, που χειρίζεται το θέμα και από ότι μάθαμε θα έχει σήμερα συνάντηση με επιφανείς ΠΑΟΚτσήδες της πόλης που θέλουν να μπούνε στη διοίκηση και να βοηθήσουν.

Υ.Γ. Περαστικά στον Μάτζικ που έκανε εγχείρηση και γι' αυτό από ότι είπε ο Τέλης έκανε αυτός τις συναντήσεις με τους υποψήφιους προπονητές.

Υ.Γ2. Μην αφήνετε τον κόσμο στο σκοτάδι. Αρκετά λάθη έγιναν. Αν συνεχίσετε και με επικοινωνιακά, τότε οι ευθύνες μπορεί να αποδοθούν λανθασμένα και να την πληρώσουν και κάποιοι που δε φταίνε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Αύγ 2019, 15:49

Από το Φέησμπουκ του Σήφη...

- Πάρθηκε η απόφαση να ''σβήσει'' αβοήθητο το τμήμα Μπάσκετ με τις Ευρωπαϊκές κούπες του μεγάλου Συλλόγου Π.Α.Ο.Κ ?
- Δεν υπάρχει κανείς που να μπορέσει εκτός απο μπλα μπλα να κινητοποιηθεί ενεργά και να κινητοποιήσει και άλλους ?
- Οι Σύνδεσμοι μας άπραγοι θα παρακολουθούν την μεγάλη πτώση ?
- Θα ασχοληθούμε ?θα πιέσουμε καταστάσεις ?Όχι για το ανάθεμα η για να βρεθούν οι ''φταίχτες '' (ΟΛΟΙ ΦΤΑΙΜΕ άλλος λίγο άλλος περισσότερο ) ,αλλά για να προχωρήσει το ένδοξο τμήμα του Συλλόγου.
- Θα περιμένουμε όλοι ΜΟΝΟ τον κ.Σαββίδη μήπως και γίνει το θαύμα?
- Πού είμαστε ?Τι κάνουμε πέρα απο μπάνια? Τόσοι παράγοντες τόσοι ΠΑΟΚάρχες τόσοι πρόθυμοι στο μπλα μπλά να βγούν μπροστά...Μαζευτείτε τι περιμένετε.5 - 10 στην αρχή ,μετά να βάλουμε περισσότερους ,να πλησιάσουμε όσους μπορούν να βοηθήσουν οικονομικά .Ας γεμίσει το Παλατάκι διαφημίσεις ανταποδοτικά εταιριών ΠΑΟΚτζήδων.
- Να δεί ο ΛΑΟΣ ότι κινείται το θέμα να του μιλήσει κάποιος με το χέρι στην καρδιά .Ο ΛΑΟΣ θα ανταποκριθεί σίγουρα .Θα δώσει ότι μπορεί ,θα πάρει διαρκείας.
ΕΝΑΣ οι πολλοί μαζί να τον μιλήσει και να τον συσπειρώσει θέλει.

Δεν υπάρχουν άλλες ανάσες.Δεν υπάρχει τίποτα.
ΒΟΗΘΕΙΑ φωνάζουν τα ντουβάρια του Παλατιού μας.
Ο Σύλλογος Π.Α.Ο.Κ βιώνει εξαιρετικές μέρες σε όλα του τα τμήματα ,εκτός απο ένα.Θα το αφήσουμε να σβήσει?Το Μπάσκετ ΡΕ του Π.Α.Ο.Κ?
ΕΛΑΤΕ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Αύγ 2019, 16:41

Απάντηση Τέλη Ζουρνατζίδη στη σελίδα https://www.facebook.com/PAOKBasketballRetro, πριν 4 μέρες:

Επειδή τρέφω σεβασμό για την σελίδα και πραγματικά μένω άφωνος με την προσωπική επίθεση και επειδή βλέπω πως πολλοί αναρωτιούνται << ποιος είναι ο Τέλης ;;; >> θα ήθελα να πω τα εξής. Ο Τέλης είναι μέλος της οικογένειας του ΠΑΟΚ από το 1983 όταν και μεταγράφηκε στην παιδική ομάδα του ΠΑΟΚ ( κατά δίκη του επιλογή και ενώ είχε προτάσεις απ όλες τις ομάδες της πόλης ) από τον Αστέρα Καβάλας. Έπαιξε για 4 χρόνια στην ομάδα ευτύχησε να είναι αρχηγός της εφηβικής ομαδας και να συμμετέχει και στην ανδρική ομάδα σε δυο επισήμους αγώνες. Λόγω σοβαρού τραυματισμού δεν μπόρεσε να παίξει παραπάνω. Ο Τέλης υπήρξε προπονητής των τμημάτων υποδομής του συλλόγου και άλλων ομάδων κατακτώντας 4 πρωταθλήματα και δυο κύπελα σε μικρότερες κατηγορίες.

Ο Τέλης όταν του ζητήθηκε από τον Νίκο Σταυρόπουλο το 2009 να συμμετέχει στην προσπάθεια να σωθεί η ομάδα δε το σκέφτηκε ούτε λεπτό και έγινε Μανατζερ της ομαδας. Ο Τέλης όταν ανάλαβε καθήκοντα Μανατζερ και πάντα μαζί με τον Νίκο Σταυρόπουλο βρήκαν μια ομάδα που την προηγούμενη χρόνια στα 14 συμβόλαια που υπήρχαν ήταν ενός εκπροσώπου παικτών ενώ την σεζόν 2009-10 τα 14 συμβόλαια ήταν 11 εκπροσώπων παικτών. Ο Τέλης συνεργάστηκε άριστα με τη διοίκηση Κανώτα με τη διοίκηση Πρέλεβιτς και το τελευταίο διάστημα με τη διοίκηση Καρακούση κατ εντολή του Προέδρου του ΑΣ κυρίου Κατσαρή.

Ο Τέλης δεν εξοδολόγιο στη ΚΑΕ δε έχει τηλέφωνο της εταιρείας δεν έχει αυτοκίνητο της εταιρείας και του οφείλονται μισθοί τουλάχιστον δυο ετών. Ο Τέλης δεν έχει κολλητούς δημοσιογράφους και ραδιοφωνικούς παραγωγούς και δε χάνει το χρόνο του σε δημόσιες σχέσεις γιατί δουλεύει σα το σκυλί να καταφέρει η ομάδα που αποτελεί το δεύτερο σημαντικότερο πράγμα στη ζωή του μετά την οικογένεια του να βρει το δρόμο της.Ο Τέλης κάθε πρωί παίρνει ένα Aprovel των 300 γιατί απέκτησε πίεση και έχουν ασπρίσει τα μαλλιά του τα τελευταία 10 χρόνια. Ο Τέλης αισθάνεται τη μεγαλύτερη περηφάνεια που μπορεί να αισθανθεί άνθρωπος κάθε φορά που εκπροσωπεί τον ΠΑΟΚ εντός και εκτός γηπέδου. Για τον Τέλη καλό θα είναι να ρωτήσετε όσους εντός ή εκτός ομαδας έχουν συνεργαστεί μαζί του για να σας πουν αν είναι άξιος και ικανός !!!!

Ο Τέλης ότι κάνει το τελευταίο διάστημα το κάνει με εντολή της διοίκησης της ΚΑΕ και του ΑΣ και σε πλήρη συνεργασία με τον Νίκο Σταυρόπουλο που δυστυχώς βρίσκεται στο κρεββάτι μετά από πολύ δύσκολο χειρουργείο. Συγγνώμη αν ο Τέλης σας κούρασε .
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Αύγ 2019, 19:13

Κρίσιμη συνάντηση του ΑΣ για την ΚΑΕ

Κρίσιμη συνάντηση των ανθρώπων του ΑΣ ΠΑΟΚ για την «ασπρόμαυρη» ΚΑΕ, βρίσκεται σε εξέλιξη αυτή την ώρα, με τους ιθύνοντες του Δικεφάλου να παίρνουν αποφάσεις για το μέλλον της ομάδας, αλλά και τον προπονητή.

Οι άνθρωποι του ΑΣ ΠΑΟΚ θα θέσουν επί τάπητος όλα τα ζητήματα που αφορούν την ομάδα μπάσκετ του Δικεφάλου, ενώ θα παρθεί και η απόφαση για τον επόμενο προπονητή των «ασπρόμαυρων».

Από τα ονόματα των τεχνικών που έχουν προταθεί στον ΠΑΟΚ, οι ιθύνοντες του Δικεφάλου έχουν ξεχωρίσει τις περιπτώσεις του Κώστα Φλεβαράκη και του Κώστα Μέξα, που θα δώσουν «μάχη» για τον εκλεκτό των «ασπρόμαυρων».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 19 Αύγ 2019, 19:20

Είμαστε και δημοφιλείς, δύο τεχνικοί σφάζονται για να κάτσουν στον πάγκο μας
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15434
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό apple64 » Δευτ 19 Αύγ 2019, 19:45

Για να κοουτσάρουν ποιον;
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1308
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 19 Αύγ 2019, 20:12

Λοιπον το λεω αποκλειστικα εδω και να μεινει εδω για τωρα. Ψηνω εναν επιχειρηματια, απο τους δυνατοτερους στην χωρα εκτος αθλητισμου να ασχοληθει με την καε. Μην ρωτατε τι και πως, συνεργαζομαι μαζι του σε μια απο τις επιχειρησεις του και ηδη εχει ενδιαφερον για την καε. Τις επομενες μερες, απο δευτερα λογικα θα ταξιδεψουμε θεσσαλονικη να επιδιωξουμε συναντηση με καποιον της καε.
Δεν εχω καμια ορεξη αντιπαραθεσης για τους δυσπιστους, οποιος θελει το πιστευει οποιος δε θελει δεν το πιστευει.
Μεγαλωσα με μπασκετικο ΠΑΟΚ, απο κει εγινα ΠΑΟΚ στα τελη των 80ς και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου να μη διαλυθει το πιο ιστορικο μας τμημα.
ΑΠο την πλευρα μου εφοσον πανε ολα καλα, μπορω να διαθεσω ενα ποσο ικανο να βοηθησει αρκετα πραγματα αλλα η απογειωση θα γινει εαν ο επιχειρηματιας πει το ναι.
Υπομονη
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:10

Dimg4 μακάρι φίλε να γίνει κάτι για το τμήμα μπάσκετ.Ευχομαι όλα να πάνε καλά και εσύ να είσαι αυτός που θα έχει βάλει ένα λιθαράκι στην αναγέννηση του ΠΑΟΚ.
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:13

Ανακοίνωση Α.Σ. ΠΑΟΚ για την ΚΑΕ!

Συνάντηση πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 19 Αυγούστου 2019 στα γραφεία του ιδρυτικού σωματείου στο γήπεδο της Τούμπας, μεταξύ εκπροσώπων του ΑΣ ΠΑΟΚ,

ο οποίος εκπροσωπήθηκε από τους αντιπροέδρους Δημοκράτη Παπαδόπουλο και Άλκη Ησαϊάδη και τα μέλη του ΔΣ κ.κ Γαλατσόπουλο και Μπεκιάρη, σύσσωμης της διοίκησης της ΚΑΕ ΠΑΟΚ με τους κ.κ. Καρακούση, Καραμπέρη και Κατσιώρα, του τιμ μάνατζερ κ. Ζουρνατσίδη καθώς και φίλων του τμήματος όπως οι κ.κ. Αμοιρίδης, Λυσσαρίδης, Βλαδίκας, Δακουράς και Κωνσταντινίδης.

Μέσα από τη συζήτηση διαπιστώθηκε η διάθεση όλων να βοηθήσουν την ΚΑΕ ΠΑΟΚ να επανέλθει στην κανονικότητα και η διάθεση αυτή μεταφράζεται τόσο σε υλική βοήθεια, όπως αυτή που προσέφεραν οι κ.κ. Αμοιρίδης, Γαλατσόπουλος και Ησαϊάδης όσο και τεχνοκρατική, μέσα από την ανάληψη πρωτοβουλιών στο πεδίο δράσης που ο καθένας γνωρίζει καλύτερα.

Στο διά ταύτα, αποφασίστηκαν και ανακοινώνονται άμεσα τα εξής…
Α) Η πρόσληψη προπονητή για την ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚ.
Β) Η άμεση διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020.
Γ) Η εκ νέου στελέχωση και επάνδρωση του τμήματος μάρκετινγκ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, η οποία θεωρείται άμεσος και καταλυτικός παράγοντας στην επίτευξη των στόχων της ομάδας.

Για όλα τα παραπάνω θα υπάρξει αναλυτική ενημέρωση από την καθ’ ύλην αρμόδια ΚΑΕ ΠΑΟΚ, ενώ συζητήθηκε παράλληλα η διάθεση των παρισταμένων να συμμετάσχουν στο νέο διοικητικό σχήμα. Αντίστοιχες συγκεντρώσεις θα πραγματοποιηθούν άμεσα και με άλλα μέλη της οικογένειας του ΠΑΟΚ, τα οποία έχουν την διάθεση να προσφέρουν στο τμήμα.

Σε αυτές τις κρίσιμες στιγμές που διέρχεται το μπάσκετ του ΠΑΟΚ, απαιτούμενο είναι η ενότητα, η μαχητικότητα, η σύμπνοια και η εγρήγορση όλων όσων αγαπούν το τμήμα που κράτησε ζωντανό τον ΠΑΟΚ σε άλλες δύσκολες και πέτρινες εποχές. Απευθύνουμε γενικό προσκλητήριο σε όλους τους φίλους και οπαδούς του ΠΑΟΚ, να σταθούν δίπλα στην ομάδα μπάσκετ, ο καθένας σύμφωνα με τις δυνάμεις του και την διάθεση προσφοράς του.

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron