Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 30 Ιούλ 2019, 17:14

Άκης Κυπραίος: «Με τον κόσμο δίπλα μας... να δώσουμε το 100%...»

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Ανδρών ανακοινώνουν την ανανέωση της συνεργασίας με τον Άκη Κυπραίο, για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020.

Ο 30χρονος εξτρέμ θα αγωνίζεται στα... ασπρόμαυρα για πέμπτη συνεχόμενη χρονιά, δείχνοντας την αγάπη του και την πίστη του στον ΠΑΟΚ.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης, ο Άκης Κυπραίος, δήλωσε:

«Πρώτα από όλα θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους να έχουν μια υγιή χρονιά μακριά από τραυματισμούς. Η ομάδα κάνει μια νέα αρχή και είμαι πολύ χαρούμενος που και εγώ θα είμαι μέρος αυτής της προσπάθειας. Όλοι μαζί θα δώσουμε το 100% των δυνατοτήτων μας για να ξεπεράσουμε τα όρια μας και να πετύχουμε τους στόχους μας. Σίγουρα σε αυτή την δύσκολη προσπάθεια θέλουμε δίπλα μας τον κόσμο για να μας βοηθήσει να τα καταφέρουμε».

Καλή επιτυχία στην νέα σεζόν Άκη! Πάμε ΠΑΟΚ!




Καλή ανανέωση... Πάλι καλά.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 05 Αύγ 2019, 00:07

Καθυστερημένα (για 1 ώρα και 7 λεπτά) χρόνια πολλά στον Νίκο Κοκώνη που πάτησε τα 37!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Αύγ 2019, 14:47

Κοντά σε Τσέγιοβιτς

Την πρώτη μεταγραφή ξένου είναι έτοιμο να ανακοινώσει το τμήμα χάντμπολ του ΠΑΟΚ, καθώς είναι κοντά σε συμφωνία με τον Μπάλσα Τσέγιοβιτς.

Ο 20χρονος Μαυροβούνιος, που πέρσι αγωνίστηκε στην Μόρναρ, αναμένεται να βρεθεί στην Θεσσαλονίκη τις επόμενες ημέρες, καθώς η προετοιμασία του Δικεφάλου ξεκινά την ερχόμενη Δευτέρα (12/8).

Πρόκειται για έναν αρκετά ταλαντούχο παίκτη, που διακρίνεται για την ταχύτητά του, έχοντας παράλληλα και πολλά περιθώρια εξέλιξης.



Λυπάμαι τους ανθρώπους του inpaok που έψαχναν κάτι καλό να γράψουν στο άρθρο για το παιδί...
Από β' Μαυροβουνίου έρχεται...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Παρ 09 Αύγ 2019, 16:14

Δυστυχώς ακόμα ένα τμήμα μας με ένδοξο παρελθόν που θα παλέψει φέτος κατά τα φαινόμενα,μετα το μπάσκετ,για την αποφυγή του υποβιβασμού!Όσο είναι ο "καρκίνος" Πετρίδης στην ομάδα δεν υπάρχει ελπίδα ανάκαμψης.....
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4990
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 09 Αύγ 2019, 17:27

Πάλι στην μετριότητα όλες οι κινήσεις
Ένα ακόμα τμήμα που δυστυχώς βρίσκεται σε διαρκή ύφεση λόγω ανικανότητας των παραγόντων που ηγούνται. Μόνο κρίμα :|
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Αύγ 2019, 21:57

Νίκος Κοκκώνης: «... όνειρο μου να κλείσω την καριέρα μου με τίτλο στον ΠΑΟΚ...»

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Ανδρών ανακοινώνουν την ανανέωση της συνεργασίας με τον αθλητή Νίκο Κοκκώνη, ο οποίος συμφώνησε και θα παραμείνει στην ομάδα του Δικεφάλου την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Ο 37χρονος αθλητής που αγωνίζεται στην θέση πίβοτ, θα συνεχίσει για ακόμα μία χρονιά στα... ασπρόμαυρα, δείχνοντας ότι αποτελεί έναν από τους βασικούς πυλώνες της νέας προσπάθειας, που θα κάνει ο ανανεωμένος Δικέφαλος την νέα αγωνιστική περίοδο.

Μετά την ανανέωση συνεργασίας του, ο Νίκος Κοκώνης δήλωσε στο acpaok.gr:

«Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου την Διοίκηση του ΠΑΟΚ, τον έφορο του τμήματος και τους προπονητές, για την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπο μου και την θέληση τους να βρεθώ συμμέτοχος σε αυτή την νέα προσπάθεια που γίνεται. Είναι κάτι που με τιμάει ιδιαίτερα και μου δίνει κίνητρο, να δώσω το 100% των δυνατοτήτων μου. Για μένα είναι όνειρο ζωής να κλείσω την καριέρα μου με κάποιον τίτλο με την φανέλα που έζησα τις μεγαλύτερες χαρές στην καριέρα μου. Κλείνοντας να ευχηθώ να δούμε ένα ανταγωνιστικό πρωτάθλημα μακριά από τραυματισμούς».

Καλή επιτυχία Νίκο στην νέα σεζόν! Πάμε ΠΑΟΚ!






Συνεχίζει στον ΠΑΟΚ ο Παντελής Κωστακίδης

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ ανδρών, ανακοινώνουν την επέκταση συνεργασίας, με τον Παντελή Κωστακίδη, για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Ο 29χρονος εξτρέμ, θα συνεχίσει να αγωνίζεται με τα... ασπρόμαυρα και την νέα αγωνιστική χρονιά.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης του με τον ΠΑΟΚ, ο Παντελής δήλωσε στο acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που αποτελώ μέλος της ομάδας του ΠΑΟΚ για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά. Θέλω να ευχαριστήσω, τον Πρόεδρο, κο Αθανάσιο Κατσαρή, την Διοίκηση και τον έφορο, κο Πετρίδη, για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπο μου. Τα υπόλοιπα μέσα στο γήπεδο».

Καλή επιτυχία στην καινούργια χρονιά Παντελή! Πάμε ΠΑΟΚ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Αύγ 2019, 16:14

Ανανέωσε και ο Λοΐζος... Ευτυχές γεγονός! Αντί να τρώμε 40 από γαύρο, θα τρώμε 30...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Αύγ 2019, 14:36

Στον ΠΑΟΚ ο Χάρης Μπαλτατζής

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ ανδρών, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας τους με τον αθλητή, Χάρη Μπαλτατζή, για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Ο Χάρης είναι 19 χρονών και αγωνίζεται ως δεξί ίντερ και εξτρέμ. Ξεκίνησε την καριέρα του στην ηλικία των έξι από τον Φίλιππο Βέροιας, εκεί όπου κατέκτησε πέντε Πανελλήνια ηλικιακά πρωταθλήματα και τέσσερα ατομικά βραβεία του πολυτιμότερου παίκτη στις αντίστοιχες διοργανώσεις. Αγωνίστηκε από την ηλικία των 16 στο ανδρικό τμήμα του Φιλίππου Βέροιας.

Μετά την συμφωνία του με τον ΠΑΟΚ, ο Χάρης δήλωσε στο acpaok.gr:

«Καταρχάς, θα ήθελα να ευχαριστήσω την διοίκηση του Φιλίππου Βέροιας για την ολοκλήρωση της μετακίνησης μου στον ΠΑΟΚ. Θέλω να ευχαριστήσω επίσης, τον Πρόεδρο, κο Αθανάσιο Κατσαρή, την Διοίκηση του ΠΑΟΚ αλλά και τους προπονητές, για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπο μου. Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που αποτελώ μέρος του τεράστιου σωματείου του ΠΑΟΚ και από πλευράς μου θα κάνω ότι καλύτερο για να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει τους στόχους, που έχει θέσει. Εύχομαι μία καλή χρονιά για όλες τις ομάδες, χωρίς τραυματισμούς».

Καλώς ήρθες Χάρη! Πάμε ΠΑΟΚ!



Ενδιαφέρουσα μεταγραφή! Επιτέλους, πήραμε παίκτη που δεν ανήκε στη ΧΑΝΘ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Αύγ 2019, 18:06

Επιστροφή στο «σπίτι» για τον Στάθη Κεσίδη!

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ ανδρών, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας με τον αθλητή, Στάθη Κεσίδη, για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Γεννημένος στις 7 Φεβρουαρίου του 1992, ο Στάθης αγωνίζεται στην θέση πίβοτ, και επιστρέφει στην ομάδα που δοξάστηκε ύστερα από τρία χρόνια.

Ο Στάθης Κεσίδης, ξεκίνησε το χάντμπολ στον Ζαφειράκη Νάουσας. Επόμενος σταθμός της καριέρας του, ήταν ο ΠΑΟΚ, όπου από το 2011 μέχρι και το 2016, πραγματοποίησε 113 συμμετοχές, σκοράροντας 165 γκολ. Την σεζόν 2014-15, ήταν από τους πρωταγωνιστές της κατάκτησης του «νταμπλ» από την ομάδα μας, με κρίσιμα γκολ στους συναρπαστικούς τελικούς με τον Διομήδη Άργους. Μάλιστα, οι εξαιρετικές εμφανίσεις του με τον Δικέφαλο, του... άνοιξαν την πόρτα της Εθνικής ανδρών.

Την περσινή χρονιά, αγωνίστηκε με την φανέλα του Αερωπού Εδέσσης.

Καλώς ήρθες «σπίτι» σου Στάθη! Πάμε ΠΑΟΚ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 12 Αύγ 2019, 22:34

«Έβαλαν μπρος τις μηχανές»... Οι μάγκες με τα ασπρόμαυρα

Με όνειρα και φιλοδοξίες ξεκίνησε την προετοιμασία ενόψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς, το τμήμα χάντμπολ ανδρών του Συλλόγου μας.

Μέσα από την στοχευμένη ενίσχυση, με έμφαση στον ελληνικό «κορμό» και το φρέσκο «αίμα» του ελληνικού χάντμπολ, με παράλληλη στήριξη από παίκτες-πυλώνες, οι οποίοι έχουν φάει τα γήπεδα με το «κουτάλι», στήθηκε ένα ρόστερ, που σκοπό έχει μία ανταγωνιστική παρουσία, η οποία θα στηρίζεται στο πάθος που καλούνται να βγάλουν, οι αθλητές του ΠΑΟΚ.

Στόχος της ομάδας μας, ανεξαρτήτως αντιπάλου και αποτελέσματος, είναι να δίνει τα πάντα μέσα στις τέσσερις γραμμές του γηπέδου και να μην πέφτει ποτέ αμαχητί.

Στην πρώτη εβδομάδα της προετοιμασίας, προτεραιότητα θα δοθεί στον τομέα της φυσικής κατάστασης.

Για την νέα αγωνιστική περίοδο, μίλησαν στο acpaok.gr, οι Αλέξανδρος Παπαβασίλης (προπονητής) και Θοδωρής Πετρίδης (αρχηγός).

Πιο αναλυτικά:

Αλέξανδρος Παπαβασίλης: «Είμαστε χαρούμενοι που ξεκινάμε την προετοιμασία μας. Έφτασε η ώρα για δουλειά. Δεν θα πω ότι είναι μια καινούργια ομάδα, άλλα έχει γίνει μία εν μέρη ανανέωση, με το σκεπτικό ότι έχουν εισέλθει στην ομάδα, παιδιά με μεγάλη προοπτική για το άθλημα. Παιδιά που αγωνίζονται στις Εθνικές Νέων και Εφήβων. Θέλουμε να κάνουμε ένα νεανικό σύνολο, που χαίρεται να το βλέπει στο γήπεδο ο κόσμος του ΠΑΟΚ και ο κόσμος του χάντμπολ της Θεσσαλονίκης. Θέλουμε να φέρουμε τον κόσμο στο γήπεδο και όταν τελειώσει η χρονιά, να είμαστε όλοι τόσο γεμάτοι και ευχαριστημένοι».

Θοδωρής Πετρίδης: «Ξεκινήσαμε σήμερα την προετοιμασία, γεμάτοι ενέργεια και αισιοδοξία για το καινούργιο ξεκίνημα. Νιώθω πολύ χαρούμενος που έχει γίνει μία τέτοια ανανέωση στην ομάδα, με καινούργιο προπονητικό τιμ και πάρα πολλούς νέους αθλητές, ηλικιακά και χρονικά στην ομάδα. Θέλω να ευχηθώ σε όλη την ομάδα, να έχουμε υγεία στις μεταξύ μας σχέσεις και μία χρονιά χωρίς τραυματισμούς. Εύχομαι στο τέλος της χρονιάς, να φτάσουμε όσο πιο μακριά γίνεται».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Αύγ 2019, 23:48

Οι τρεις σωματοφύλακες!

Το τμήμα Χάντμπολ του ΠΑΟΚ και την φετινή σεζόν θα στηριχθεί κατά κύριο λόγο στον ελληνικό κορμό, με ένα κράμα νέων και ελπιδοφόρων παικτών και φυσικά των «παλιοσειρών».

Ο νέος είναι ωραίος αλλά ο παλιός είναι αλλιώς, ο λόγος φυσικά για τις τρεις σημαίες των «ασπρόμαυρων», Θοδωρή Πετρίδη, Απόστολο Παλάσκα και Νίκο Κοκκώνη. Μαζί μετρούν έντεκα συναπτά έτη παράλληλης πορείας με τον Δικέφαλο στο στήθος, με τον Θοδωρή να μπαίνει στην 15η χρόνια, ο Απόστολος στην 13η, και ο Νίκος κλείνει την τριάδα από το 2008.

«Οι μάγκες με τα ασπρόμαυρα» θα έχουν και φέτος τους τρείς σωματοφύλακές τους έτοιμους και αποφασισμένους να οδηγήσουν την ομάδα σε επιτυχίες!

Πάμε ΠΑΟΚ!



Ε ΦΤΑΝΕΙ ρε μαλάκα με την κοροϊδία!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 16 Αύγ 2019, 01:41

Ξέρουμε ποιος είναι αυτός που βαριέται και κάθεται στην προπόνηση;;;;;;;;; :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :redcard:

Εικόνα


http://www.acpaok.gr/el/article/4491-emfash-sthn-fysikh-katastash?fbclid=IwAR3RlsgkR-sBEiXHnloFXtxs1cgVOwTe-SBsNfcxQuLjOXvCG8tgSsHx9wI
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 16 Αύγ 2019, 16:56

Χαχαχα περιμένει την σειρά του
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29882
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 16 Αύγ 2019, 17:15

Αν είχε εμένα προπονητή, θα περίμενε τη σειρά του στην ουρά του ΟΑΕΔ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 18 Αύγ 2019, 15:25

Balsa Cejovic: «Πάμε ΠΑΟΚάρα!»

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ ανδρών, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας τους με τον αθλητή, Balsa Cejovic, για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Γεννημένος στο Μπαρ του Μαυροβουνίου, ο Balsa Cejovic είναι 20 ετών, έχει ύψος 178cm και αγωνίζεται ως δεξιός εξτρέμ.

Ξεκίνησε την καριέρα του στην RK Mornan, ομάδα από την γενέτειρα πόλη του, πραγματοποιώντας πολλές συμμετοχές στην πρώτη εθνική κατηγορία του Μαυροβουνίου, ενώ παράλληλα είναι και διεθνής με την Εθνική Νέων της χώρας του.

Ο Balsa θεωρείται ένα από τα κορυφαία ταλέντα που θα στελεχώσουν μελλοντικά την Εθνική Ανδρών του Μαυροβουνίου και διακρίνεται στο στυλ παιχνιδιού του από την τεχνική και την ταχύτητα του.

Μετά την συμφωνία έναρξης συνεργασίας με τον ΠΑΟΚ, ο Balsa Cejovic, δήλωσε στο acpaok.gr:

«Είμαι χαρούμενος που γίνομαι μέλος της οικογένειας του ΠΑΟΚ. Πρόκειται για μία ομάδα με τρομερή οργάνωση και πειθαρχία. Ήρθα για να βοηθήσω τους καινούργιους συμπαίκτες μου, στο να κατακτήσουμε την καλύτερη δυνατή θέση στο πρωτάθλημα αλλά και να βελτιωθώ προσωπικά ως παίκτης χάντμπολ. Ελπίζω να πετύχουμε τους στόχους που έχουν τεθεί, γιατί αυτό περιμένουν οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ από εμάς. Θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό. Πάμε ΠΑΟΚάρα!».

Καλώς ήρθες Balsa! Πάμε ΠΑΟΚ!



Θα πήξεις στην πειθαρχία... Καθισιό στη προπόνηση, μέχρι να έρθει η σειρά σου να κάνεις άσκηση...
Και από οργάνωση, ουυυυυυυυυ.... Πρόσεχε μην έπεσε η υπογραφή από τον κύριο Έφορα με στυλό που σβήνει στο συμβόλαιό (?) σου...


:lol: Πλάκα κάνω, τι συμβόλαιο; Τι μας πέρασες, Ευρώπη; Εδώ στον ΠΑΟΚ ο λόγος μας είναι συμβόλαιο, τα χαρτιά κτλ είναι για φλώρους. Βέβαια, αν κάνεις ότι πας αλλού μεσούσης της σεζόν (μιας και είσαι κορυφαίο ταλέντο), θα κράζουμε στα ράδια που παρατάς την ομάδα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης