Φανέλα ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Πέμ 25 Ιούλ 2019, 22:17

Θα παρακαλούσα να μην ανέβει τίποτα που μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα στο φόρουμ και κατ επέκταση στο σάιτ
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9869
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 25 Ιούλ 2019, 22:23

Μια χαρα νόμιμο είναι το λινκ. Κάποιος από την ΠΑΕ το ανέβασε ως public. Δεν υπάρχει θέμα αν δημοσιευτεί.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17046
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Πέμ 25 Ιούλ 2019, 22:37

Σαν Τιτίκες κάνετε !
Αν κι εφόσον δεν είναι η δουλειά σας αλλά το διαπιστώσατε από μόνοι σας
ποιος ο λόγος να μην το βάλετε εδώ μέσα
Τεσπα , αύριο το πρωί θα τις δούμε
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό CCCP » Πέμ 25 Ιούλ 2019, 22:49

Τις ειδα κι εγω, οντως πολυ ωραια η δευτερη. Αν και αναρωτιεμαι και για τα παντελονακια. Ελπιζω να φοραμε την πρωτη με μαυρα παντελονακια αρκετα και οχι μονο με ασπρα.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6129
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Kal4 » Πέμ 25 Ιούλ 2019, 23:37

τι φοβαστε δηλαδη και δεν τις βαζετε εδω ελεος
Kal4
 
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 23:27

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό T16 » Πέμ 25 Ιούλ 2019, 23:52

αν και το εχω με το pc δεν καταλαβα τιποτα μονο και μονο για την εμπειρια αυριο που θα βγουν δωσε ρε αλανι τον τροπο που το βρηκες. τα βηματα δηλαδη
T16
 
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2019, 23:00

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 25 Ιούλ 2019, 23:57

SotirisR4 έγραψε:Εγω θα ελεγα να τις ανεβασει κάποιος εδω :D :D :D :D



Εγώ θα έλεγα

ΟΧΙ!

Αν γίνει μαλακία, πούτσα της η ΠΑΕ ποιος είναι ο Σωτήρης ή ο Pirate ή ο Ace και δεν ξέρω κι εγώ ποιος άλλος. Εμάς θα γαμήσει και θα έχει απόλυτο δίκιο.

Άντε ανυπόνοι να πούμε, σαν τα μωρά!


Pirate έπεσε γερό ψαλίδι στα ποστς σου... Έλεος, δηλαδή εμπιστεύεσαι εσύ τον καθένα από εδώ ότι δεν θα κάνει κοινοποίηση τις φωτογραφίες;; Έναν μαλάκα που θα τις βάλει στο Instagram θέλει, δεν θέλει παραπάνω... Λίγη εχεμύθεια ρε πούστη μου...

Για καναδυό μέρες μπαν είσαι, αλλά επειδή δεν θυμάμαι να έχεις δώσει δικαιώματα, δεν θα ρίξω μπαν.

Απαράδεκτοι οι υπόλοιποι. Ο άλλος ζητάει οδηγίες και λινκ... Κάποιος άλλος τις πόσταρε, αλλά ευτυχώς το ποστ περίμενε έγκριση και πήγε από εκεί που ήρθε.

Ήμαρτον.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Παρ 26 Ιούλ 2019, 00:22

κακώς έγινε τόσο θέμα όταν αύριο είναι η επίσημη παρουσίαση
κακώς όμως κατηγορείς κι εσυ ζαντέ για ανυπόμονους τους υπόλοιπους με χαρακτηρισμό σαν τα μωρά,
όταν πρώτος ζήτησες και μειλ για να τις δεις
ε, οι υπόλοιποι λογικό να ακολουθήσουν, στο πηγάδι κατούρησαν?
ας σβήνονταν απλά όλα τα μηνύματα
τουλάχιστον οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί θα τις δούμε αύριο
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό SotirisR4 » Παρ 26 Ιούλ 2019, 00:37

thanos-xanthi έγραψε:κακώς έγινε τόσο θέμα όταν αύριο είναι η επίσημη παρουσίαση
κακώς όμως κατηγορείς κι εσυ ζαντέ για ανυπόμονους τους υπόλοιπους με χαρακτηρισμό σαν τα μωρά,
όταν πρώτος ζήτησες και μειλ για να τις δεις
ε, οι υπόλοιποι λογικό να ακολουθήσουν, στο πηγάδι κατούρησαν?
ας σβήνονταν απλά όλα τα μηνύματα
τουλάχιστον οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί θα τις δούμε αύριο



Σωστός σε όλα... Έγινε λάθος απ' όλους. Ως εκεί...
SotirisR4
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ 17 Ιούλ 2019, 16:11

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Ιούλ 2019, 01:10

thanos-xanthi έγραψε:κακώς όμως κατηγορείς κι εσυ ζαντέ για ανυπόμονους τους υπόλοιπους με χαρακτηρισμό σαν τα μωρά,
όταν πρώτος ζήτησες και μειλ για να τις δεις



Το e-mail που έβαλα το είδες;; Το e-mail του Paokmania ήταν, δεν ζήτησα τις φωτογραφίες στο προσωπικό μου e-mail! Ο teacher διαβάζει εκείνο το e-mail και όχι εγώ.. Όταν γίνονται τέτοιοι ισχυρισμοί στο φόρουμ, καλό είναι να γνωρίζουμε τι και αν όντως υπάρχει. Και είναι προς τιμήν του pirate που δεν μπήκε να ποστάρει τις φωτογραφίες άμεσα, να γεμίσει το Φέησμπουκ και το Ινσταγκράμ σε 2'!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Παρ 26 Ιούλ 2019, 06:31

Ζητώ συγγνώμη για την αναστάτωση που προκάλεσα, χωρίς να θέλω προφανώς. Απλά με το που τις είδα και έχοντας στην άλλη καρτέλα το ΠΑΟΚmania λειτούργησα λίγο παρορμητικά και έσπευσα να μοιραστώ αυτό που είδα. Ε και μετά προσπαθώντας να μη φανώ... φανελο-Πόρκυ (βέβαια σαν τον Πόρκαρο ουδείς!) έγινε η δουλειά... Ευτυχώς δεν ανέβηκαν οι φωτογραφίες, πάλι καλά!
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Παρ 26 Ιούλ 2019, 07:27

Φίλε δε σε κατηγόρησα,απλά δε χρειαζόταν κανένας να τις δει σε οποιαδήποτε μειλ, γι αυτό έγραψα ότι και άλλοι ζήτησαν στο καπάκι να δούνε
Μικρό το κακό,δεν έγινε και τίποτα και στην τελική ευτυχώς ήταν μέλος με λίγα ποστ και έκοψες το ποσταρισμα της φωτογραφίας
Κοντός ψαλμός αλληλούια,μακάρι να είναι ωραία η φανέλα,το θέμα έκλεισε
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό T16 » Παρ 26 Ιούλ 2019, 07:44

pirate_salonica έγραψε:Ζητώ συγγνώμη για την αναστάτωση που προκάλεσα, χωρίς να θέλω προφανώς. Απλά με το που τις είδα και έχοντας στην άλλη καρτέλα το ΠΑΟΚmania λειτούργησα λίγο παρορμητικά και έσπευσα να μοιραστώ αυτό που είδα. Ε και μετά προσπαθώντας να μη φανώ... φανελο-Πόρκυ (βέβαια σαν τον Πόρκαρο ουδείς!) έγινε η δουλειά... Ευτυχώς δεν ανέβηκαν οι φωτογραφίες, πάλι καλά!

δεν εισαι χθεσινος εδω για να φοβηθεις μην σε πουμε πορκυ, σε ξερουμε , γνωριζουμε οτι δεν εισαι τετοιος
T16
 
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2019, 23:00

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 26 Ιούλ 2019, 07:50

Τζάμπα ο τόσος χαμός. Ποιο μπελά να βρει και ποιος; Οι φωτογραφίες υπάρχουν σε link ανοιχτό στο site της ΠΑΕ. Ούτε χάκεψε κανείς τη NASA ούτε μπούκαρε στο σπίτι των σχεδιαστών. Το μόνο θέμα είναι το 'ηθικό'. Εγώ δεν τις έβαλα γιατί δεν θέλω να δω άρθρα σε κανένα site του τύπου "Δείτε εδώ πρώτοι τις νέες φανέλες". Αλλιώς ανοιχτή φωτογραφία στο site της ΠΑΕ είναι θέμα χρόνου να γίνει index από την Google και να την βλέπεις μέχρι και στην αναζήτηση.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17046
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό j.t.r » Παρ 26 Ιούλ 2019, 11:09

Έπεσα 90% μέσα στην πρόβλεψη μου. Μονο ο γιακάς μου ξέφυγε λίγο... :P ...κατα τα αλλα μια χαρα και οι 3 φανελες (αν και τα ολόασπρα μανίκια και η πλάτη στη ριγέ δεν με ενθουσιάζουν ιδιαίτερα)
Άβαταρ μέλους
j.t.r
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 17:32

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες