Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 16 Ιούλ 2019, 14:04

Με Muratpasa BSK στο EHF Cup!

Πραγματοποιήθηκε στις 16 Ιουλίου, στην Βιέννη της Αυστρίας, η κλήρωση του πρώτου προκριματικού γύρου του EHF European Cup 2019-20.

Αντίπαλος του ΠΑΟΚ θα είναι η Muratpasa BSK από την Τουρκία, με το πρώτο παιχνίδι να εντός έδρας στις 7-8 Σεπτεμβρίου και την ρεβάνς να είναι προγραμματισμένη για τις 14-15 του ίδιου μήνα, στην Αντάλια.

Ο προπονητής της ομάδας μας, Δημήτρης Πελεκίδης, δήλωσε:

«Η κλήρωση σε γενικές γραμμές είναι καλή. Αποφύγαμε πολύ καλύτερες ομάδες, με περισσότερες Ευρωπαϊκές παραστάσεις. Η Muratpasa BSK τερμάτισε πέρσι δεύτερη στο Τουρκικό Πρωτάθλημα, ενώ αγωνίστηκε στα προκριματικά του Champions League. Έχουμε αισιοδοξία και θα γίνουν δύο πάρα πολύ καλοί αγώνες».

Με την σειρά της, η αρχηγός του ΠΑΟΚ, Μαρία Νίκολιτς, δήλωσε:

«Παίζουμε με έναν αντίπαλο που σχεδόν κάθε χρόνο αγωνίζεται σε Ευρωπαϊκές διοργανώσεις. Μία ομάδα με πολύ εμπειρία που κάθε χρόνο πρωταγωνιστεί στο Τούρκικο πρωτάθλημα. Πιστεύω πως η κλήρωση είναι καλή για εμάς, γιατί η Muratpasa BSK είναι μία καλή ομάδα αλλά όχι στο επίπεδο των άλλων πιθανών αντιπάλων, έτσι έχουμε την ευκαιρία να πετύχουμε τους στόχους μας».




Και αρχηγός η Nikolic...δεν το ήξερα τούτο!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 23 Ιούλ 2019, 20:20

Αρχίζει 26/10 η Α1 Γυναικών


Ίδιο σύστημα στα πλέι οφ- Αλλαγές στα ευρωπαϊκά «εισιτήρια»...

Απεστάλη σήμερα στα σωματεία η ειδική προκήρυξη της Α1 Γυναικών περιόδου 2019-2020

Θα συμμετέχουν τα σωματεία: ΠΑΟΚ, ΟΦΝ Ιωνίας, Αναγέννηση Άρτας, Βέροια 2017, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών, ΑΕΣΧ Πυλαίας, Φίλιππος Βέροιας, ΑΕΠ Πανόραμα, ΑΟΑΔ Κορυδαλλού και ΑΟ Προσοτσάνης.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 26 Οκτωβρίου 2019.

Το σύστημα διεξαγωγής παραμένει το ίδιο.

Α' Φάση

Τα 10 σωματεία που μετέχουν θα συναντηθούν μεταξύ τους δύο φορές.
Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις θέσεις 3-8, καταλαμβάνουν και τις αντίστοιχες θέσεις στην τελική κατάταξη.
Οι σύλλογοι που θα καταλάβουν τις θέσεις 9-10, υποβιβάζονται στην Α2 Γυναικών.


Β΄ φάση

Οι ομάδες που κατέλαβαν την 1η και 2η θέση του βαθμολογικού πίνακα
Θα παίξουν (έδρα- έδρα) στον τελικό και η ομάδα που θα φτάσει πρώτη στις τρεις νίκες, κατακτά τον τίτλο.

Ευρωπαϊκά Κύπελλα

Η κατανομή των ομάδων στα Ευρωπαϊκά Κύπελλα έχει ως εξής:

H πρωταθλήτρια θα συμμετάσχει στο κύπελλο της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας «European Handball League
H δευτεραθλήτρια θα συμμετάσχει στο κύπελλο «E.H.F Cup».
H τριταθλήτρια θα συμμετάσχει στο κύπελλο «E.H.F Cup».

Στην περίπτωση που Κυπελλούχος Ελλάδος αναδειχτεί μια εκ των τριών πρώτων ομάδων της τελικής κατάταξης τότε η φιναλίστ ομάδα του τελικού του Κυπέλλου θα συμμετάσχει στο «E.H.F Cup»..

Σε ειδικές περιπτώσεις (όπως π.χ το ζευγάρι του τελικού να είναι ο πρωταθλητής και ο δευτεραθλητής) τότε συμμετοχή στο «E.H.F Cup».θα έχει και η τέταρτη ομάδας της βαθμολογίας

Σε κάθε άλλη περίπτωση ή σε περίπτωση αλλαγής της διάρθρωσης των Ευρωπαϊκών Κυπέλλων από την Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία (E.H.F.) η κατανομή των θέσεων στα Ευρωπαϊκά Κύπελλα είναι ευθύνη της ΟΧΕ.

Στα σωματεία που θα κατακτήσουν τις σχετικές θέσεις ,δηλώσουν συμμετοχή στα Ευρωπαϊκά Κύπελλα περιόδου 2020-2021 στις προβλεπόμενες από την EHF ημερομηνίες, και τελικά αποχωρήσουν ή δεν προσέλθουν να αγωνιστούν ή παραιτηθούν θα τους επιβάλλονται οι προβλεπόμενες κυρώσεις από την E.H.F

Φυσικά όπως και στην προκήρυξη της Handball Premier έτσι και σε αυτή, ισχύουν αλλαγές στα θέματα ασφαλείας και χωρητικότητας γηπέδων.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 31 Ιούλ 2019, 17:06

Για τέταρτη χρονιά στον ΠΑΟΚ η Αναστασία Παναγιωτίδου


Από acpaok.gr:Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την ανανέωση της συνεργασίας με την αθλήτρια, Αναστασία Παναγιωτίδου, η οποία θα παραμείνει στο Δικέφαλο για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Η 21χρονη που αγωνίζεται ως αριστερή ίντερ, θα φορέσει τα... ασπρόμαυρα για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά και είναι έτοιμη για μία χρονιά πρωταθλητισμού στην Ελλάδα και ευρωπαϊκής καταξίωσης με την συμμετοχή των «νταμπλούχων» στο EHF European Cup.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης, η Αναστασία Παναγιωτίδου, δήλωσε:

«Χαίρομαι πολύ που για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά θα ανήκω στο δυναμικό της ομάδας του ΠΑΟΚ. Στόχοι μας φέτος είναι η υπεράσπιση των δύο εγχώριων τίτλων αλλά και μία αξιόλογη πορεία στην Ευρώπη. Εύχομαι σε όλους τους αθλητές υγεία και μία χρονιά γεμάτη επιτυχίες».

Καλή επιτυχία στην νέα χρονιά Αναστασία! Πάμε ΠΑΟΚ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Αύγ 2019, 22:04

«Εις το επανιδείν» Δήμητρα!

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ γυναικών, ανακοινώνουν την λήξη συνεργασίας με την αθλήτρια, Δήμητρα Μπατζαρακούδη.

Η ελληνίδα εξτρέμ, θα συνεχίσει την καριέρα της στον Μέγα Αλέξανδρο Γιαννιτσών.

Η Δήμητρα ήταν ενεργό μέλος της ομάδας οπού κατέκτησε το εγχώριο «Νταμπλ», βάζοντας το δικό της λιθαράκι στην ιστορική επιτυχία του Συλλόγου μας.

Ο ΠΑΟΚ ευχαριστεί την Δήμητρα για την άψογη συνεργασία, που είχε μαζί της και της διαμηνύει ότι η πόρτα του Δικεφάλου θα είναι πάντα ανοικτή για εκείνη.

Εις το επανιδείν Δήμητρα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Αύγ 2019, 13:00

Ανανέωσε με τον ΠΑΟΚ η Δώρα Ευμορφίδου

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την ανανέωση της συνεργασίας με την αθλήτρια, Δώρα Ευμορφίδου, η οποία θα παραμείνει στο Δικέφαλο για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Η 22χρονη που αγωνίζεται ως πίβοτ, θα συνεχίσει να αγωνίζεται στα... ασπρόμαυρα και την καινούργια αγωνιστική σεζόν.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης, η Δώρα δήλωσε στο acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενη που για μια ακόμη χρονιά θα βρίσκομαι στην οικογένεια του δικεφάλου. Ο στόχος μας φέτος είναι διπλός αφού, εκτός από την προάσπιση των εγχώριων τίτλων, θέλουμε να πετύχουμε και μια καλή εμφάνιση στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις. Εύχομαι να έχουμε μια καλή και επιτυχημένη χρονιά, μακριά από τραυματισμούς».

Καλή επιτυχία στην νέα σεζόν Δώρα! Πάμε ΠΑΟΚ!






Ευμορφίδου όνομα και πράμα...

ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗ NEDA JURISIC, ΤΑ ΦΕΪΓ ΒΟΛΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ, ΚΥΡΙΕ ΧΑΣΕΚΙΔΗ................
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Αύγ 2019, 20:44

Συνεχίζει στον ΠΑΟΚ η Teja Ferfolja!

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ γυναικών, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας τους με την αθλήτρια, Teja Ferfolja, για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Η 28χρονη πίβοτ από την Σλοβενία, συνεχίζει στα... ασπρόμαυρα μετά από μία χρονιά κυριαρχίας στην Ελλάδα, με την κατάκτηση του «νταμπλ», ενώ για φέτος ο πήχη θέτεται ψηλότερα, με την συμμετοχή του Δικεφάλου στο EHF European Cup.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης, η Teja Ferfolja, δήλωσε στο acpaok.gr:

«Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κο Αθανάσιο Κατσαρή, την Διοίκηση του ΠΑΟΚ, τον έφορο, κο Δημήτρη Χασεκίδη αλλά και τους προπονητές για την εμπιστοσύνη τους. Αποφάσισα να αγωνιστώ για ακόμα ένα χρόνο στον ΠΑΟΚ, λόγω του πολύ καλού κλίματος που υπάρχει στην ομάδα και που με κάνει να νιώθω σαν το «σπίτι» μου. Η φετινή χρονιά θα έχει και την πρόκληση μίας ευρωπαϊκής διοργάνωσης, που είναι έξτρα κίνητρο για εμένα. Θέλουμε ο κόσμος να μας στηρίξει στην καινούργια και απαιτητική χρονιά».

Καλή επιτυχία στην καινούργια χρονιά Teja! Πάμε ΠΑΟΚ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 18 Αύγ 2019, 10:39

Μαζεύτηκαν τα κορίτσια για την πρώτη προπόνηση της σεζόν. Μεγάλη απούσα η Νεντα
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 18 Αύγ 2019, 10:57

Αυτό βλέπω... Το κορίτσι ακόμα διακοπάρει και δεν βλέπω να την κλείνουμε......

Θα ανακοινωθεί σύντομα η μέρα και η ώρα της προειδοποιητικής συγκέντρωσης έξω από το σπίτι του κ. Χασεκίδη... Αν δεν δούμε ανακοίνωση ανανέωσης συμβολαίου σε 24 ώρες, θα γίνει κατάληψη + απεργία πείνας στα γραφεία του Α.Σ.!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 22 Αύγ 2019, 17:01

Η Ευρώπη μας... καλεί! Το τμήμα χάντμπολ γυναικών του Συλλόγου μας, μετά την κατάκτηση του εγχώριου «νταμπλ» την περσινή χρονιά, ετοιμάζεται πυρετωδώς για την νέα πρόκληση, αυτή της Ευρώπης.

Για τον πρώτο προκριματικό γύρο του EHF European Cup, ο Δικέφαλος καλείται να ξεπεράσει το εμπόδιο της Κυπελλούχου Τουρκίας και δευτεραθλήτριας στο Πρωτάθλημα της χώρας της, Muratpasa BSK, με στόχο την συνέχεια του στην συγκεκριμένη διοργάνωση.

Τα κορίτσια του Δημήτρη Πελεκίδη, ξεκίνησαν επίσημα την προετοιμασία τους ενόψει της καινούργιας απαιτητικής χρονιάς, έχοντας στο κάδρο τα Ευρωπαϊκά παιχνίδια με την τούρκικη ομάδα.

Τα συγκεκριμένα παιχνίδια θα διεξαχθούν στις 13 και 15 Σεπτεμβρίου, στο Φιλίππειο Γυμναστήριο, που εδρεύει στην πόλη της Βέροιας. Μέσα από αυτή την κίνηση, ο ΠΑΟΚ ζητά την αμέριστη στήριξη του κόσμου του στις δύο δύσκολες μάχες, αφού η Διοίκηση σε συνεννόηση με την τούρκικη ομάδα αύξησε τις πιθανότητες πρόκρισης, φέρνοντας και τα δύο παιχνίδια σε ελληνικό έδαφος.

Πιο αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο αγώνων:

13 Σεπτεμβρίου 2019
Φιλίππειο Γυμναστήριο, 18:00, ΠΑΟΚ-Muratpasa BSK
Διαιτητές: Anton Antashev (RUS), Denis Musatov (RUS)
Παρατηρητής: Mihail Bashev (BUL)

15 Σεπτεμβρίου 2019
Φιλίππειο Γυμναστήριο, 15:00, Muratpasa BSK-ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Anton Antashev (RUS), Denis Musatov (RUS)
Παρατηρητής: Mihail Bashev (BUL)
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29868
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 22 Αύγ 2019, 18:03

Βέροια ε; Μας γάμησε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 22 Αύγ 2019, 18:13

Θα στηριξουν οι γυρω περιοχες.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29868
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Αύγ 2019, 12:44

Χάντμπολ γυναικών: Εισιτήρια διαρκείας 2019-20

Η προετοιμασία ξεκίνησε, η αγωνιστική περίοδος ξεκινάει! Το τμήμα χάντμπολ γυναικών του Συλλόγου μας, θέτει προς διάθεση τα εισιτήρια διαρκείας για την αγωνιστική χρονιά 2019-20.

Στήριξε τις «Νταμπλούχες» και δώσε «φτερά» στις αθλήτριες του ΠΑΟΚ, ώστε να κάνουν το βήμα παραπάνω. Ο Δικέφαλος σε χρειάζεται, τα κορίτσια μας σε χρειάζονται. Πάρε την δική σου θέση στην κερκίδα και ετοιμάσου να ζήσεις μοναδικές στιγμές πάθους, χαράς και αφοσίωσης.

Η τιμή των εισιτηρίων ανέρχεται στα 20€ και συμπεριλαμβάνονται οι ευρωπαϊκές αναμετρήσεις.

Σημεία διάθεσης:

Γραφεία Α.Σ. ΠΑΟΚ

Δευτέρα - Πέμπτη (09:00-15:00 & 18:00-21:00),

Παρασκευή 09:00-14:00

Περισσότερες πληροφορίες:

Γραφεία Α.Σ. ΠΑΟΚ: 2310-908800

Δημήτρης Χασεκίδης (έφορος): 6983776060



:opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 27 Αύγ 2019, 13:02

100% αύξηση στην τιμή των διαρκείας (πέρσι στοίχιζε 10 ευρώ), για ποιον λόγο ακριβώς?
Μήπως επειδή έδωσαν ή θα δώσουν κανένα extra πριμ στις νταμπλούχες?
Μήπως επειδή έφυγε ο περσινός, νταμπλούχος, προπονητής μας, αλλά κρατήσαμε, για πρώτο, τον βοηθό του?
Μήπως επειδή έφεραν καμιά υπερπαιχτούρα, που θα μας βοηθήσει στην Ευρώπη?
Μήπως επειδή έφυγε η βασική αριστερή εξτρέμ μας?
Μήπως επειδή ανανέωσαν την Φερφόλια, που πέρσι την έφεραν για "μπάλωμα" και την Ευμορφία, ξέρω γω?
Ή μήπως τελικά επειδή...
Ζαντός έγραψε:Βέροια ε; Μας γάμησε.

...μας "προσφέρουν" εκδρομούλα, στην εξωτική Βέροια, για να δούμε τα πρώτα Ευρωπαϊκά ματς?


Υ.Γ. Αμείλικτα τα ερωτήματα, Νίκο Τσιαμτσίκα....

Υ.Γ. 2 Το θέμα της Νέντας δεν το αναφέρω καν...Δεν ανακατεύομαι...Ας το πάρει επάνω του ο Ζαντός....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Αύγ 2019, 13:51

Ίσως επειδή φέτος έχει Ευρώπη.. Δεν ξέρω.

goran 64 έγραψε:Μήπως επειδή ανανέωσαν την Φερφόλια, που πέρσι την έφεραν για "μπάλωμα" και την Ευμορφία, ξέρω γω?



Όπα, όπα...
Δώρα Ευμορφίδου. Ποντιακή ομορφιά! <3 Ευμορφίδου όνομα και πράμα!! :D




Όσον αφορά τη Neda...εντάξει ξέρω 'γώ, σιγά το μπάζο να πούμε που φτύνει τον ΠΑΟΚ για να κάνει διακοπές ξέρω 'γώ!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ γυναικών: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 10 Σεπ 2019, 19:50

Υπάρχουν σκέψεις να πάω για μετάδοση... Περισσότερα σε λίγο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες