Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 23 Μάιος 2019, 15:40

Αυτό που όποτε μιλάμε για μπάσκετ, τσουπ, πετάγονται 1-2 και πάει η κουβέντα στο ποδοσφαιράκι... :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 23 Μάιος 2019, 15:49

ΚΩΣΤΑΣ2019 έγραψε:Οπως λες?????


Ναι, δεν το ειπε? Που ακριβως διαφωνεις?
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 23 Μάιος 2019, 15:51

Ελπιζω η αδιαφορια μερικων να μην ισχυσει και στο μυαλο του Ιβαν και να αποτρεψει το μοιραιο της διαλυσης του κορυφαιου μας τμηματος. Αυτα τα αν αξιζει να σωθει θα σωθει, να τα πειτε για αντιπαλες ομαδες. ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΜΙΛΑΜΕ
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό HeartOfDarkness » Δευτ 27 Μάιος 2019, 20:10

την καυλα που μας εδωσες με την ανατροπη στην υποθεση Βαρέλα - ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΓΙΑΝΝΑΡΕ
Άβαταρ μέλους
HeartOfDarkness
 
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Παρ 13 Δεκ 2013, 14:28

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 27 Μάιος 2019, 20:19

Έτσι πρόεδρε. Βαλμπουενά αυτοί, Βαρέλα εμείς.. Μη τους αφήσεις σε χλωρό κλαρί τους πούστηδες.

Τα καλύτερα έρχονται... :opaokara: :opaokara: :opaokara:
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 27 Μάιος 2019, 20:49

Αυτό που εκανες σημερα ΜΕΓΑΛΕ ΗΓΕΤΗ ΙΒΑΝ,λεγεται ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΨΥΧΗΣ!

Εβαλες τον εγωισμο σου κατω από το καλο κλιμα που υπαρχει στην ομαδα και τον δεχθηκες πισω.

Εγω,μαλλον,δεν θα το εκανα!Και θα εδινα τα λεφτα που εδωσα σε Χατσεριδη και Βαρελα για να φερω έναν παικταρα!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 27 Μάιος 2019, 21:07

Θα τον φέρει τον παικταρά, απλά σε άλλη θέση!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89941
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 28 Μάιος 2019, 02:38

mpafos4 έγραψε:Αυτό που εκανες σημερα ΜΕΓΑΛΕ ΗΓΕΤΗ ΙΒΑΝ,λεγεται ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΨΥΧΗΣ!

Εβαλες τον εγωισμο σου κατω από το καλο κλιμα που υπαρχει στην ομαδα και τον δεχθηκες πισω.

Εγω,μαλλον,δεν θα το εκανα!Και θα εδινα τα λεφτα που εδωσα σε Χατσεριδη και Βαρελα για να φερω έναν παικταρα!


Τείνω να πιστέψω ότι πλέον ο Γιώργης έχει αναλάβει κατά κύριο λόγο τα του ποδοσφαίρου. Η τσέπη βέβαια του Ιβάν είναι. Αλλά ο άλλος ο παλαβιάρης κινεί τα νήματα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τρί 28 Μάιος 2019, 02:46

ο Νικος κανει την δουλεια και ο Γιωργος βγαζει γουστα
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 13 Ιουν 2019, 13:49

Το μήνυμα Πούτιν σε Σαββίδη

ΠΑΟΚ24 - 13-06-2019, 11:41

Ο Ρώσος πρόεδρος έστειλε μήνυμα στον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ με αφορμή την Ημέρα της Ρωσίας.
Αναλυτικά το μήνυμα του Βλαντιμίρ Πούτιν:

«Αγαπητέ Ιβάν Ιγκνατίεβιτς Σαββίδη,

Σε συγχαίρω στην Ημέρα της Ρωσίας

Αυτή η ημέρα ενώνει όλες τις γενιές των πολιτών της χώρας μας γύρω από τις ακλόνητες αξίες της ελευθερίας, της δικαιοσύνης και της ειλικρινούς αφοσίωσης προς την πατρίδα. Πρέπει να είμαστε άξιοι της σπουδαίας ιστορίας μας και να τιμούμε τις πράξεις και τα κατορθώματα των προγόνων μας. Να αγαπάμε ειλικρινά την πατρίδα μας και να δουλέυουμε καλή τη πίστη για την ευημερία και την πρόοδό της.

Σου έυχομαι καλή επιτυχία και τα καλύτερα.

Βλαντιμίρ Πούτιν»


ΥΓ: ΠΑΟΚΑΡΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!!
(PAOKARA И сухой хлеб)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89941
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 25 Ιουν 2019, 21:50

Κινείται δικαστικά ο Σαββίδης!
Εκνευρισμός από τις δηλώσεις του Γκιόργκι Χάτζι


ΠΑΟΚ24

Έντονος εκνευρισμός υπάρχει στην οικογένεια Σαββίδη, αλλά και στον ΠΑΟΚ για την «έκρηξη» του Γκιόργκι Χάτζι απέναντι στον ιδιοκτήτη της «ασπρόμαυρης» ΠΑΕ, τον Ράζβαν Λουτσέσκου, αλλά και τον σύλλογο του Δικεφάλου.

Όλα ξεκίνησαν, όταν ο Ράζβαν Λουτσέσκου κατέθεσε την άποψη του για την «φουρνιά» της Κ21 της εθνικής Ρουμανίας, με τον Χάτζι να ανεβάζει τους τόνους στη δημόσια απάντηση που έδωσε προς τον τεχνικό του ΠΑΟΚ, ξεφεύγοντας ωστόσο με τα λεγόμενα του.

Έτσι, όπως όλα δείχνουν, ο Ιβάν Σαββίδης και η ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα κινηθούν νομικά εναντίον του κ. Χάτζι, αφού είναι ιδιαίτερα ενοχλημένος από την στάση του.

Από την πλευρά του ο Γ. Σαββίδης «ανέβασε» στον λογαριασμό του, το παρακάτω μήνυμα, δείχνοντας και αυτός την έντονη ενόχληση του:

«Ο χρόνος μου, τα λεφτά μου, η οικογένειά μου και ο σεβασμός μου, δεν είναι για να παίζεις μαζί τους..».
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89941
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Τετ 26 Ιουν 2019, 11:16

Αυτές είναι οι αρμοδιοτητες του νεου επιχειρησιακο;y διευθυντη της παε οσφπ κ.καραπαπαρα;;;


Οι δηλώσεις του Γκιόργκι Χάτζι, του βετεράνου Ρουμάνου ποδοσφαιριστή και νυν προπονητή της Βιτορούλ Κοστάντσα κατά του Λουτσέσκου και του Ιβάν Σαββίδη, προκάλεσαν αίσθηση και προκάλεσαν αντιδράσεις.

Από τον ΠΑΟΚ έγινε γνωστό ότι η οικογένεια Σαββίδη θα κινηθεί νομικά κατά του Χάτζι, για τις προσβλητικές δηλώσεις του.


Αντίθετα, σε ότι αφορά τον Ολυμπιακό, ο Γκιόργκι Χάτζι στάζει μέλι και λέει τα καλύτερα.

Εντελώς συμπτωματικό, φυσικά, είναι το γεγονός ότι η ομάδα του φιλοξενήθηκε στις εγκαταστάσεις του Ρέντη, την προηγούμενη εβδομάδα και την προηγούμενη Τετάρτη έδωσε φιλικό με τον Ολυμπιακό.


Μάλιστα, ο Χάτζι μίλησε στο... Olympiakos TV και είπε τα καλύτερα για τους ερυθρόλευκους.

«Ήταν απίστευτο το προπονητήριο του Ολυμπιακού. Πολύ ωραίο προπονητικό κέντρο. Έχει την παράδοση και τους τίτλους και μπαίνεις μέσα και τα βλέπεις όλα. Ήταν μεγάλη χαρά μας να μείνουμε εκεί. Νομίζω πως όλοι οι παίκτες μου μάλλον έμαθαν κάτι από τις επιτυχίες του γιατί ο Ολυμπιακός έχει παντού το πνεύμα του νικητή. Ήταν καλό για εμάς», είπε μεταξύ άλλων ο Χάτζι.

thessports
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1966
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 26 Ιουν 2019, 11:47

:lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Azrael » Τετ 26 Ιουν 2019, 11:52

ζητησε συγγνωμη λεει.

οχι ρε!

την μηνυσαρα πρεπει να την φας για να σε πονεσει λιγο και το πορτοφολι σου παλιοπαπαρα!
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 29 Ιουν 2019, 12:54

Δεύτερος σειρά προπονητής που μας αφήνει στα κρύα του λουτρού.
Προσωπικά πιστεύω ότι η παρακάτω δήλωση του λουτσέσκου κρύβει τους λόγους.


"Οι δύο τελευταίοι μήνες ήταν απίστευτοι, παρόλο που ήμασταν σε μια εξαιρετική κατάσταση.

Μετά από έναν αγώνα τον οποίο κερδίσαμε εντός έδρας με 3-0 (σ.σ. αναφέρεται στο ΠΑΟΚ – Λαμία 3-0), ενώ υπήρχαν τρεις αγωνιστικές μέχρι το τέλος, επικοινώνησε τηλεφωνικά και άρχισε να μας κατηγορεί για την εμφάνιση, μας τα έψαλλε. Eίπε ότι δεν μπορούσαμε καθόλου, “τι είδους ποδόσφαιρο είναι αυτό”. Και είχαμε κερδίσει 3-0!

Ο επόμενος αγώνας, με τη Λάρισα, έληξε ισόπαλος 1-1. Αμέσως μετά το παιχνίδι ενημερώθηκα ότι θα έχουμε μια συνάντηση στη Θεσσαλονίκη. Από τη Λάρισα μέχρι Θεσσαλονίκη, υπήρξε ένας τεράστιος ενθουσιασμός στους οπαδούς, επειδή δεν τους επιτρεπόταν να είναι στο γήπεδο. Φώναζαν, ήταν ευτυχισμένοι. Τότε μόνο ο ιδιοκτήτης σκέφτηκε ότι θα ήταν καλύτερα να έκανε την συνάντηση την επόμενη μέρα.

Λίγες μέρες αργότερα είχαμε έναν αγώνα για να περάσουμε στον τελικό του κυπέλλου. Γύρω μας, πάντως, όλοι μιλούσαν για την φιέστα του πρωταθλήματος, αν και ο ΠΑΟΚ δεν είχε κερδίσει τίποτα εδώ και 30 χρόνια. Μετά την πρόκριση για τον τελικό του κυπέλλου, είπα στον αντιπρόεδρο (σ.σ. τον Μάκη Γκαγκάτση): «Ελπίζω να μην έχουμε μια συνάντηση απόψε». Είπε όχι, και να μείνω ήρεμος. Δέκα λεπτά αργότερα ήρθε και μου είπε ότι ο ιδιοκτήτης μας καλούσε σε συνάντηση...

Εκεί, λοιπόν, ήταν που μας ισοπέδωσε! Για 40-45 λεπτά! Μου είπε ότι δεν επιτρέπεται να είμαι συναισθηματικός, παρά μόνο σε εκείνον. Πρέπει να είμαι λογικός και να κρατώ τους παίκτες με τα πόδια τους στο έδαφος, προσγειωμένους"

Τι μόνο που θα του έλεγα του ανθρώπου που άλλαξε την ιστορία του ΠΑΟΚ, είναι να προσπαθήσει λίγο να προσαρμοστεί στον δυτικό τρόπο συμπεριφοράς, γιατί μόνος του βάζει εμπόδια στο ίδιο του το οικοδόμημα
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14342
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες