Κληρώσεις Κυπέλλου Ελλάδος 2018/19

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Κληρώσεις Κυπέλλου Ελλάδος 2018/19

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 06 Μάιος 2019, 13:11

Και για μένα πλέον μικρό φαβορί η αεκ, έστω και όχι στο 70-30 που δίνει ο Ιάσων, αλλά ένα 60-40 τους το δίνω.
Εντός έδρας, χωρίς εμάς απέναντι, πιο ξεκούραστοι με ειδική προετοιμασία εδώ και ενάμιση μήνα μόνο για αυτό το παιχνίδι.
Άμα κρατήσει η άμυνα θα το πάρουμε αλλά δε βλέπω να μένουμε στο μηδέν.
Βασίζομαι στις προσωπικότητες της ομάδας μας και τον Λούτσαρο που δε θα δεχθούν τίποτα λιγότερο από ένα ακόμα τίτλο.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Κληρώσεις Κυπέλλου Ελλάδος 2018/19

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Δευτ 06 Μάιος 2019, 13:18

Οπως και να έχει τώρα δεν βλέπω να αλλάζει κάτι. Αυτά είναι τα δεδομένα!!! Τέρμα η μουρμούρα και η αρνητική σκέψη!! Έχουμε σαφώς καλύτερο ροστερ. Θα μπουν οι παίχτες συγκεντρωμένοι και θα παίξουν χωρίς άγχος, χωρίς τίποτα. Δεν έχουν να αποδείξουν κάτι φέτος. Έχουμε τελικο!!! Ας ανοίξει και το τοπικ!!
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Κληρώσεις Κυπέλλου Ελλάδος 2018/19

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 06 Μάιος 2019, 13:35

Μιας και "ο γέγονε γέγονε" και παρά την ολιγωρία της ΠΑΕ, η οποία μας έφερε προ τετελεσμένων γεγονότων, ελπίζω τουλάχιστον αυτό, αφ ενός να είναι το τελευταίο σπάσιμο της μέσης μας (ελιγμό το λένε κάποιοι και είναι αποδεκτός ο όρος, εάν έχει μελλοντικό κέρδος) και αφ ετέρου να διασφαλίζει (ως αντάλλαγμα), θεσμικά και δίχως "σου-μου", "μπρος-πίσω" και αλλαγές απ την εκάστοτε αρχή του Υπουργείου Πολιτισμού και του Υφυπουργείου Αθλητισμού, την άμεση επαναθέσπιση της τέλεσης διπλών τελικών, για το τρόπαιο του Κυπέλλου Αιλ@δως....

:pano:

Υ.Γ. Με GREXIT τελικά κινδυνεύουμε απ την UEFA, λόγω παραβίασης του "αυτοδιοίκητου του ποδοσφαίρου"?
Υ.Γ. 2...Μήπως γνωρίζει κανένας, πώς μεταφράζεται το mea culpa στα ..................... Κινέζικα?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κληρώσεις Κυπέλλου Ελλάδος 2018/19

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 06 Μάιος 2019, 13:42

Καλά θα ήταν με κόσμο αλλά προσωπικά δε με χαλάει. Έχει ένα καλό πάντως, ότι δε θα ξεκινήσουμε με μείον! Στην άλλη περίπτωση αυτό δεν ήταν σίγουρο και δε θεωρώ υπεύθυνη για αυτό την παε. Βασικά δεν μπορώ να έχω αποψη για την ΠΑΕ γιατί δεν ξέρω τις κινήσεις της. Μια εικόνα υπάρχει για το πώς το επικοινωνεί το θέμα μόνο και κατ' εμέ καλά το πήγε. Τι έγινε πίσω απ τις κλειστές πόρτες ξέρουν πολλοί λιγοι..

Βαμος τώρα ΠΑΟΚΑΡΑ να κλείσεις πάλι ολα αααα τα στόματα που σε κακολογουν...

:opaokara: :opaokara: :opaokara:

ΝΑ συμπληρώσω τα αθηναϊκά στόματα που πήραν φορά, μην παρεξηγηθεί κανεις εδώ που έχει άλλη άποψη με εμένα. Νιώθουν ότι μπορούν. Θέλω να τους το ...βουλωσουμε μια και καλή..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Κληρώσεις Κυπέλλου Ελλάδος 2018/19

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 06 Μάιος 2019, 14:22

Έκαναν ό,τι μπορούσαν, επικαλούμενοι δια της μαριονέτας τους, της χοντρογιώργαινας, ό,τι απίθανη μαλακία βάνει ανθρώπου νους για να μην έχουμε κόσμο στο οαχα να το φέρουν στο 50%-50% το συγκεκριμένο παιχνίδι. Ας είναι. Υπάρχει απεριόριστη εμπιστοσύνη στον Ρουμάνο και τους παίχτες. Αν δεν ξεκ@λι@σει και φέτος τον μανωλάκη ο Λουτσέσκου, δεν πρόκειται να ησυχάσει. Δεν ξεχνάει και άριστα κάνει. Αν δεν κρατούσε άσβεστο το αίσθημα του "μίσους" πρωτίστως ο προπονητής, το αήττητο, εκτιμώ, δε θα επιτυγχανόταν.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Κληρώσεις Κυπέλλου Ελλάδος 2018/19

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 06 Μάιος 2019, 16:56

paoki19 έγραψε:Η ιδέα για διπλούς τελικούς στην Ελλάδα , που είπε ο φίλος παραπάνω πολύ μου άρεσε...
Με κόσμο κάθε ομάδα στο γήπεδο της και όλα μια χαρά. Και σε διπλό τελικό περνάει και ο καλύτερος!
Ακριβώς αυτό πιστεύω είναι το ποιο δίκαιο και μπορεί να εφαρμοστεί στην παρούσα κατάσταση..... Από του χρόνου διπλοί τελικοί με var και χωρίς μετακινήσεις εκατέρωθεν...... Να τελειώνουμε με το οακα.....μπράβο πάντως για τα μισό χαζοί ανίκανοι κλπ κλπ σε αυτούς που φροντισανε ο ΠΑΟΚ να το πάρει αήττητος..... Γιατί δεν πέρασε η γνώμη της για ματς με κόσμο......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Κληρώσεις Κυπέλλου Ελλάδος 2018/19

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 06 Μάιος 2019, 17:37

Renegade και Adidas σβήστηκε η διένεξη σας από το θρεντ. Ας μη το συνεχίσετε ή αν το συνεχίσετε με πιο ήπιους χαρακτηρισμούς.
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

cron