Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 13:55

Αν εννοεί αυτό να ναι σεβαστές όλες τοτε χωρίς να θεωρούνται ύποπτες
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 14:01

Απόψεις όμως που είναι στα όρια της θεωρίας συνομωσίας κτλ δεν μπορεί να αντιμετωπίζονται με τον ίδιο τρόπο όπως μια απλή άποψη με την οποία μπορεί απλά να διαφωνεί κάποιος
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2739
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 14:03

Το συγκινητικό αντίο του Μίχελ!

ινπαοκ - 15. Νοεμβρίου 2018 11:51 Θόδωρος Χαστάς

Ο Λούμπος Μίχελ έκανε μία δήλωση αποκλειστικά στο paokfc.gr μετά την παραίτησή του από τη θέση του Αθλητικού Διευθυντή και του ΔΣ της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

«Από την στιγμή που αποδέχτηκα την τιμητική πρόταση του κυρίου Ιβάν Σαββίδη να ενταχθώ σ΄αυτόν τον σπουδαίο Σύλλογο, ήμουν πάντα στη διάθεσή του να καλύψω οποιαδήποτε ανάγκη στο ποδοσφαιρικό τμήμα και ελπίζω αυτή η περίοδος των (σχεδόν) 3 χρόνων που διετέλεσα Αθλητικός Διευθυντής να μείνει στη μνήμη του κόσμο ως έντιμη και επιτυχημένη.

Οι ανάγκες του ΠΑΟΚ μεγαλώνουν συνεχώς, όπως και ο ίδιος ο Σύλλογος. Μετά από 3 χρόνια μεγάλης πίεσης, αγωνίας και μεγάλων προσπαθειών, ήρθε η στιγμή για εμένα να παραχωρήσω τα καθημερινά μου καθήκοντα και να παραμείνω σε μια θέση που θα μου επιτρέψει να συνδυάσω την βοήθεια στον ΠΑΟΚ με τις υπόλοιπες οικογενειακές και προσωπικές υποχρεώσεις.

Παρότι ο ΠΑΟΚ και εγώ συναντηθήκαμε αργά, ο Σύλλογος θα είναι για πάντα στην καρδιά μου. Θα είμαι για πάντα ευγνώμων στον Ιβάν Σαββίδη και την οικογένειά του που με έφεραν στον ΠΑΟΚ και μου παρείχαν όλα τα εφόδια για να παρέχω επιτυχημένες υπηρεσίες. Θέλω επίσης να ευχαριστήσω όλα τα μέλη του συμβουλίου, το προσωπικό και τους υπαλλήλους για την καθημερινή συνεργασία. Πολλά ευχαριστώ οφείλω στους προπονητές και τους ποδοσφαιριστές με τους οποίους συνεργάστηκα τα τελευταία 3 χρόνια. Τέλος, ένα μεγάλo ευχαριστώ στους σπουδαίους φιλάθλους του ΠΑΟΚ, που είναι μοναδικοί στον ποδοσφαιρικό κόσμο, για την συμπαράσταση στις δύσκολες αλλά και τις πιο χαρούμενες στιγμές! Τους αξίζει το φετινό, αλλά και πολλά πρωταθλήματα στο μέλλον!

Θα συνεχίσω να υπηρετώ το συμφέρον του Συλλόγου ως εξωτερικός συνεργάτης και ελπίζω να συνεχίσω να είμαι επωφελής για τον ΠΑΟΚ.

Με τιμή,

Λούμπος Μίχελ«
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89362
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 14:06

Ksenitemenos4 έγραψε:Απόψεις όμως που είναι στα όρια της θεωρίας συνομωσίας κτλ δεν μπορεί να αντιμετωπίζονται με τον ίδιο τρόπο όπως μια απλή άποψη με την οποία μπορεί απλά να διαφωνεί κάποιος



Σωστο εν μέρει ... οι περισσότεροι εδώ δε γνωριζόμαστε προσωπικά
Αλλά αν τη λεει κπς σαν τον κατ πχ δε μπορεί να τον κες ύποπτο ενώ είναι τόσα χρόνια εδώ μέσα κλπ

Λάθος ναι υποτο σε καμία περίπτωση
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 14:21

Αν θελετε να πειτε κατι για το μιχελ πειτε το.

Κατι αλλο οχι.

Σα μωρα κανετε.επισης δεν ειναι εδω το σημειο να λυσετε τις διαφορες σας.

Οποιος εχει προβλημα να παει να το λυσει με τον υπευθυνο.οχι στο καθε τοπικ.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 14:33

Σχετικά με Lubos.....Κύριος ήρθε και Κύριος φεύγει!Με Κ κεφάλαιο.Σημαντικός στην γιγάντωση που συντελείται στον αγαπημένο μας σύλλογο.Με τις επιτυχίες του και τις αποτυχίες του,το πρόσημο βγαίνει θετικό.Άλλωστε δούλεψε τίμια κατ'εμέ,σε μια χώρα που αποθεώνονται οι Νταμπιζες-Λυμπεροπουλοι και Αντωνίου και λοιδορούνται Αρνενσεν-Μαθια-Μιχελ και τόσοι άλλοι ποδοσφαιρανθρωποι.Καλή συνέχεια Mr Shadow
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό vs40 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 17:16

Ο Μιχελ μου αρεσε για το παθοςτου για τον ΠΑΟΚ. Δεν ηταν κοτα και εφαγε πολλες τιμωριες καθως τα εχωνε στα κορακια. Μου αρεσε σαν στελεχος. Σαν ΤΔ δεν μπορω να τον κρινω δικαια γιατι η οικογενεια κυριως αποφασιζει (βλ Χατσεριντι, Μπερμπα κλπ). Χωρις να το προσωποποιησω στο Μιχελ, αλλα κυριως στην οικογενεια Σαββιδη, θεωρω οτι δεν εγινε ολα αυτα τα χρονια καλη δουλεια σε μεταγραφες και μισθους. Ο ΠΑΟΚ πληρωνει μισθους σε επιπεδο Ρωσιας ενω η ομαδα αγωνιζεται στο ελληνικο πρωταθλημα. Ο Μ. Ο ηλικιας των παικτων ειναι πολυ υψηλος και δεν φροντισαν να κανουν κινησεις ωστε να μην κλαιμε οταν πωλούνται οι αναντικαταστατοι. Συγκεκριμενα δηλ οταν ειναι να πουλησεις τον Μακ, το κανεις γιατι εχεις ηδη ψησει τον νεαρο αντικαταστατη. Πχ ο Ζαμπά της επομενης σεζον. Τα λεφτα που πεσαν για το αγωνιστικό τμημα ητσν υπερβολικα και μονο ευχαριστώ εχω να πω για την οικογένεια Σαββιδηπου ματωνει οικονομικά. Ομως, πιστευω οτι στο μπατσετ μας θα επρεπε να μπορουμε να κοιταμε στα ματια την Μπεμφικα και οχι να λεμε 9/10 προκρισεις τις χανουμε και πρεπει να κοιμηθει θεος για να περασουμε. Σιγουρα για την Ελλαδα ειμαστε τοπ, αλλα με 35εκ μπατζετ, μια ομάδα απο retarded ατομα δεν νομιζω να τα παει πολύ χειροτερα.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5220
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 06 Ιαν 2019, 12:16

Ο Μιχελ αποτελεί παρελθόν απ την ομάδα;
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 06 Ιαν 2019, 12:56

Ναι
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό renegade » Δευτ 11 Φεβ 2019, 00:23

Μιας και δεν είναι κλειστό το τοπικ σου να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την ομάδα που εστησες όλα αυτά τα χρόνια και πιο πολύ για την προπονηταρα που έφερες όταν κανείς δεν πίστευε την επιλογή σου
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14120
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό klainmein » Τετ 24 Απρ 2019, 09:57

Εσύ γιατί δεν ήσουν προχθές...;;; Είσαι ο πρωτομάστορας όλου αυτού που ζήσαμε...Πρέπει να γίνει ειδική μνεία στο πρόσωπό σου από όλους!!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!!
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Τετ 24 Απρ 2019, 10:04

Ήταν εδώ, έχει κυκλοφορήσει και βίντεο με Πρίγιο και Μίχελ

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό klainmein » Τετ 24 Απρ 2019, 10:39

A! Ωραία, γιατί δεν τον είδα πουθενά στα πανηγύρια, στο λεωφορείο επάνω... Ναι, το είδα τώρα το βιντεο. ΟΚ λοιπόν...Σε ευχαριστούμε και πάλι, Λούμπος!
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 24 Απρ 2019, 11:33

Με βαση λαγωνικο του φορουμ ο Μιχελ ηταν εδω και εφυγε για γερμανια.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τετ 24 Απρ 2019, 12:07

Ρε εδω στην φιεστα δεν ειδαμε τον Ραζβαν, τον Σκια θα βλεπαμε!?
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες