7.Omar El Kaddouri

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Δευτ 11 Φεβ 2019, 01:24

Μεγάλο παιχνίδι σήμερα.

Νομίζω γι αυτά τα παιχνίδια τον κρατήσαμε. Δίνει μεγάλη τακτική ισορροπία στην ομάδα.
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 11 Φεβ 2019, 03:24

Μην, μετά τους πανηγυρισμούς για το πρωτάθλημα, ζητήσει να μείνει ο ίδιος. :mrgreen: :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 11 Φεβ 2019, 08:45

Καλος μεσα σε μια ομαδικη καταπληκτικη εμφανιση
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 11 Φεβ 2019, 09:34

Αυτός ο παίκτης δεν είναι εξτρέμ. Είχε καλή απόδοση μεν, μεσοαμυντικά, αλλά όχι καλή στη θέση που τον έβαλε. Για μένα δεν έχει θέση στον ΠΑΟΚ.
Εκτός και αν βρεθεί μια άλλη θέση γι' αυτόν που για την ώρα δεν υπάρχει.
Καλή συνέχεια στην Ιταλία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό crow1581 » Δευτ 11 Φεβ 2019, 09:36

Ισως το καλυτερο του παιχνιδι απο τοτε που ηρθε...Talking about timing....
43 χρονια ζωης, 43 χρονια ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
crow1581
 
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: Τρί 12 Σεπ 2017, 08:16
Τοποθεσία: Ξανθη

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Δευτ 11 Φεβ 2019, 10:33

Ωραίος!
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4059
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 11 Φεβ 2019, 10:53

Για μενα εχει θεση,αλλα αυτο θα το αποφασισουν οι υπευθυνοι της ομαδας και οχι εμεις.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό biriba427 » Δευτ 11 Φεβ 2019, 11:23

Oμολογουμένως ήταν πολυ καλός ειδικά αμυντικά , έκλεινε χώρους , έκλεβε , μάρκαρε και γυάλιζε το μάτι του. Παρόλα αυτά κάποια φάουλ του ήταν επικίνδυνα ενώ διαμαρτυρόταν και πολύ συχνά στον διαιτητή. Εμένα δεν μου αρέσει αυτό το ύφος το μπλαζέ...και γενικά έχει τον ατομισμό πάνω από την ομάδα ενώ έχει πολύ καλά στοιχεία σαν παίκτης. Έτσι είναι οι περισσότεροι παίκτες στην Β.Αφρικη.
biriba427
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Πέμ 20 Αύγ 2009, 21:01

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Δευτ 11 Φεβ 2019, 11:37

αν είχε το μυαλό εδώ απο την αρχή, και δεν είχε μυϊκούς τραυματισμούς...
τι θα έκανε?
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2186
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 11 Φεβ 2019, 13:01

η μπάλα έβγαινε από την άμυνά μας σχεδόν πάντα από την πλευρά του και πάντα με τη συμμετοχή του

έσβυσε τον Τόρο και του πήρε και κάρτα

τα ντουμπλαρίσματά του στα μαρκαρίσματα και τα κλεψίματα στο χώρο μπροστά από το ημικύκλιο της μεγάλης μας περιοχής ήταν για σεμινάριο

επιθετικά ήταν σε 2-3 περιπτώσεις μόνος στο 2ο δοκάρι αλλά δεν πήρε πάσα (και τη μια που πήρε στην αρχή την έστειλε στην Αγια Βαρβάρα)
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό paok_cv » Δευτ 11 Φεβ 2019, 13:03

Ο τρόπος που μάρκαρε χθες με έκανε να αναρωτιέμαι αν θα μπορούσε να ανταποκριθεί στα χαφ είτε ως 8αρι είτε ως 6αρι ακόμα και σε μεγάλα ματς λόγω των τρεξιμάτων που έχει, επειδή μπορεί να είναι σχετικά αργός ως εξτρέμ αλλά για κόφτης μια χαρά ταχύτητα έχει. Ένας λόγος παραπάνω που το σκεφτόμουν αυτό είναι ότι επιθετικά μέσα στην περιοχή τις περισσότερες φορές κάνει πολύ λάθος επιλογές σαν να μην ξέρει τι να κάνει τη μπάλα.
Χθες ήταν από τους διακριθέντες αλλά θα μπορούσε να είναι και μοιραίος της ομάδας κάνοντας πολλά αχρείαστα φάουλ και όχι μόνο. Θα μπορούσε να είχε φάει κόκκινη και σήμερα να είναι το κόκκινο πανί.
paok_cv
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2019, 10:53

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 11 Φεβ 2019, 13:07

Από τότε που μίλησε με Ιβάν, μιλάμε για άλλον παίκτη.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό wickerman » Δευτ 11 Φεβ 2019, 13:24

Διαφωνώ με το ότι θα μπορούσε να είχε φάει κόκκινη και να γίνει μοιραίος. Ο διαιτητής(που εμένα μου φάνηκε εξαιρετικός παρότι σε πολλούς σας δεν άρεσε, βγαλμένος από Premier League γι' αυτό κι έγινε τόσο ανοιχτό και ωραίο παιχνίδι με πάνω κάτω την μπάλα, ανεξάρτητα αν έκανε κάποια λάθη) έδειξε από την αρχή τις διαθέσεις του, έδειξε στους παίχτες ότι οι βουτιές δεν θα επιβραβευθούν και ότι θα αφήσει το παιχνίδι να παιχτεί, επομένως δεν πρέπει να πέφτουν κάτω με το παραμικρό. Επίσης έδειξε ότι δεν θα βγάλει πολλές, ούτε με ευκολία, κάρτες. Άρα όπως εμείς λέμε για τις μπουνιές του Cisse και τι άλλο δεν θυμάμαι, έτσι κι αυτοί θα μπορούσαν να πουν για το τάκλιν του Shakhov, όρεξη να έχετε να μαλώνουμε όλη μέρα για το ποιον αδίκησε και ποιον ευνόησε. Για εμένα έπαιξε όπως πρέπει να παίζουν όλοι οι διαιτητές στα ντέρμπι ώστε να βλέπουμε εμείς οι θεατές ποδόσφαιρο κι όχι θέατρο σκιών. Οι παίχτες πήραν το μήνυμα από τον διαιτητή και συμπεριφέρθηκαν αναλόγως μπαίνοντας πολύ δυναμικά στην πλειοψηφία των διεκδικήσεων, το ίδιο έκανε κι ο Kaddouri(μάλιστα νομίζω πως τους εκθέσαμε λίγο γιατί πήραμε σχεδόν την πλειοψηφία των δυνατών διεκδικήσεων). Μόνο αν γινόταν κάποιο πολύ σκληρό μαρκάρισμα(π.χ. με τις τάπες) υπήρχε περίπτωση να έβγαζε την κόκκινη από την τσέπη ο Ισπανός.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3438
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 11 Φεβ 2019, 13:26

ABOLEYTOI έγραψε:η μπάλα έβγαινε από την άμυνά μας σχεδόν πάντα από την πλευρά του και πάντα με τη συμμετοχή του

έσβυσε τον Τόρο και του πήρε και κάρτα

τα ντουμπλαρίσματά του στα μαρκαρίσματα και τα κλεψίματα στο χώρο μπροστά από το ημικύκλιο της μεγάλης μας περιοχής ήταν για σεμινάριο

επιθετικά ήταν σε 2-3 περιπτώσεις μόνος στο 2ο δοκάρι αλλά δεν πήρε πάσα (και τη μια που πήρε στην αρχή την έστειλε στην Αγια Βαρβάρα)


Στην ΠΟΛΙΟΥΧΟ της Δραμας,τοσο μακρια πηγε :mrgreen:
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 11 Φεβ 2019, 13:28

Wickerman +++
Λίγα λιγότερα φάουλ στο χώρο του κέντρου να σφύριζε ήθελα. Αλλιώς πολύ καλός.

Όσο για τον Καντουρί. Θέλω να σηκωθεί και να φύγει, δεν αντέχω να τον βλέπω, αλλα χθες ο φούστης έκανε ματσάρα, ίσως και το καλύτερο του. Δεν ξέρω αν ήταν το πιο σημαντικό γρανάζι της μηχανής χθες, αλλά έπαιξε το ρόλο του ολόσωστα δίνοντας λύσεις σε όλα τα πλάτη και μήκη του γηπέδου.

Τώρα που το σκέφτομαι δεν θέλω να φύγει γιατι δεν είναι καλός, αλλά για να αναγκαστεί ο Λουτσέσκου να παίξει με δύο εξτρεμ και όχι με ένα εξτρέμ δεξιά και ένα αριστερό χαφ.

Το μόνο εκνευριστικό πάνω του είναι το πόσο φλώρος και νωχελικός είναι. Αλλά χθες ήταν ταύρος. Κόλλησε απο τον Ακπόμ.

ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ, ΑΝ, πάντα τέτοια.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης