Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:32

@paokre niamou
μη το συνεχιζεις.

Προκαλεις και σε αλλα τοπικ.
Τελος
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mirlas » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:34

panpangr77 έγραψε:
mirlas έγραψε:
Sekeris έγραψε:Σήμερα φταιει ο αγωνιστικός χώρος.Την Κυριακή θα φταιει η μιρλα των ραδιοφωνων και των φόρουμ.Και όχι ότι έχουν αφήσει την ομάδα γυμνή στην επίθεση.Και δεν κινείται γαμημενο φύλλο.Α ξέχασα, περιμένουμε να μπουν τα λεφτά του τσακα.

δεν ειναι το προβλημα η επιθεση , ο καρελης σημερα εβγαλε τιμιο μεροκαματο... ποιο πισω εχουμε το προβλημα και η ομαδα παει με τις καβλες του μαου , οταν ειναι καλα ο μαου ολα καλα , οταν δεν ειναι καλα ο μαου δεν υπαρχει η ομαδα...

Το κέντρο είναι όλη η υπόθεση,η επιλογή να έχεις μόνο 4 παίκτες για το κέντρο δεν μπόρω να την καταλάβω .Έχεις 4 παίκτες που είναι ψευτοδεκαρια ψεύτικο εξτρέμ,γενικά το ρόστερ δεν έχει ισορροπία.

ετσι ειναι , σε καποιες θεσεις εχουμε πλεονασμα και σε αλλες ελλειμμα, δεν υπαρχει ισορροπια ...
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:35

Ήττα ντροπής.
Και ντροπιαστική ήττα.

calm your tits ρε παιδιά, σιγά την ήττα να πούμε, ανώδυνη ήττα, στατιστικά πιθανή μετά από 14-1-0.
Σίγα τώρα.

Μόλις κλείδωσε και το διπλό στην Τρίπολη.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:37

paok re niamou έγραψε:
HOOL4IGAN έγραψε:
paok re niamou έγραψε:Εσυ χουλιγκαν να μας δωσεις τα δικα σου γυαλια να τα βλεπουμε ολα ζαχαρη ........


Ξεσάλωσε είναι η μέρα σου αγόρι μου... Έτσι βοηθάς την ομάδα... Γκρίνιαξε εγώ προσωπικά γουστάρω... Όταν θα το σηκώνω βέβαια εκεί να δεις ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ!!!

Υ.Γ. Εγώ προσωπικά θέλω το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ... Δεν με νοιάζει ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ. Απλά θέλω το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ! Όταν το σηκώσω με το καλό, φυσικά και θα σε δώσω τα γυαλιά μου... Πολύ πίκρα βγάζεις και θέλω να σε γλυκάνω λίγο...


Εσυ ησουν αυτος που ξεσαλωσε με το 1-1, εγω εγραψα οπως και αλλοι, αυτα που βλεπουμε και οχι μια εικονικη πραγματικοτητα.


Σε ευχαριστώ που τα διάβασες καταρχάς... Και ως απάντηση με είπες ΣΑΛΙΓΚΑΡΙ! ΟΥΑΟΥ! Επιχειρήματα όχι αστεία... Απλά στην τελική με ΔΙΚΑΙΩΣΕΣ! Είναι απλό. Δεν γουστάρω αυτούς που βγαίνουν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και ΜΟΝΟ για να κράξουν... Όταν και αν το σηκώσω σε θέλω εκεί ΔΙΠΛΑ μου να χοροπηδάμε... Στην μίρλα μακριά και αγαπημένοι αλλά όταν το ΣΗΚΩΣΩ σε θέλω εκεί...Άσε με εμένα στην κοσμάρα μου να πάρω το πρωτάθλημα, λέγε εσύ τα δικά σου αλλά στο τέλος εγώ θα είμαι ΕΔΩ - ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ!!! Αν με το ΚΛΕΨΟΥΝ προσωπικά δεν μπορώ να κάνω κάτι. Αν το χάσω από δικές μου @αλακίες εκεί θα ΚΡΑΞΩ λογικό δεν είναι; Αν τελικά φύγει ο Πρίγιο και δεν πάρω επιθετικό θα πω πολλά, αν δεν πάρω χαφ επίσης αλλά αυτό που κάνεις σορυ εγώ δεν μπορώ να το κάνω. Στο μυαλό μου υπάρχει ένας στόχος γιατί είναι πολλά τα χρόνια ΑΔΕΡΦΕ. Το πήρα πέρσι αλλά κάποιοι το χάρισαν αλλού...

Υ.Γ. Μέσα σε αυτήν την εικονική πραγματικότητα και το +8 θέλω να παραμείνω μέχρι το τέλος... Θέλω και χαφ, θέλω και επιθετικό, θέλω και εξτρέμ, θέλω και από τις 2 πλευρές μπακ αναπληρωματικούς αλλά πιο ΠΟΛΥ από αυτά θέλω το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και ας το σηκώσει και ο Κίτσιου!!!
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Right-o » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:41

αδιαφορία και κακό παιχνίδι, δεν πειράζει η ήττα όσο πειράζει η κακή εμφάνιση. Ούτε μεταγραφές θέλουμε για να νικήσουμε την παναχαική ούτε τον πρίγιοβιτς ούτε χρειάζεται να ρίξεις 4 μερικές μέρες πριν πας τρίπολη, αλλά όχι αυτό το χάλι.
Right-o
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2019, 08:10

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:42

Η διαφορα μας Χουλιγκαν ειναι οτι εγω κραζω για να μην το χασω, γιατι αν γινει κατι τετοιο θα εχουμε εγκεφαλικα τον Μαιο. Στο ιδιο καραβι ειμαστε απλα εγω ειμαι της λογικης να προλαβω και οχι να κανω εκ των υστερων πραγματα.
Και δεν ειρωνευτηκα κανεναν, για να φαω πεσιμο
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:47

Σε ένα γηπεδο χωραφι,μετα από 20 μερες απραξιας,με τη μιση ομαδα αναπληρωματικούς και στο πιο αδιαφορο παιχνιδι της χρονιας,καποιοι βγαλατε συμπερασματα και κραζετε τους παντες!!!

Εγω,μαγκες,δεν ντρεπομαι για την ομαδα....ντρεπομαι για τη συμπεριφορα ορισμενων συνοπαδων μου,που διαβαζοντας τους νομιζεις πως κινδυνευουμε με υποβιβασμο...

ΤΟ 14-1-0....ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ?....

ΔΙΠΛΟ ΣΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:48

Στο παιχνίδι στην Τρίπολη υπάρχει μόνο νίκη.Οποιοδηποτε άλλο αποτέλεσμα μετά απ'όσα έχουν προηγηθεί με Prijovic και την γενικότερη ανικανότητα στη μεταγραφική περίοδο όπως και τη σημερινή ντροπή που προστίθεται στις άλλες με τις Παναχαϊκες της Ευρώπης θα είναι καταστροφικό.Μονο νίκες λοιπόν μέχρι το ματς με γαύρο.Να παρθεί αυτό το κωλοπρωταθλημα και το καλοκάιρι όσοι δεν μπορούν να ΜΗ ρεζιλευονται από Μπατε-Βιντεα και πατρινα καρναβάλια στην ευχή της Παναγίας.Ειτε παίκτες είναι,είτε προπονητής,είτε και τα δύο.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Τρί 08 Ιαν 2019, 19:55

Δεν την "πέφτω" σε κανέναν φυσικά ΑΔΕΡΦΕ, αλλά με τον τρόπο σου πιστεύεις βοηθάς την ομάδα για να μην το χάσει; Εγώ είμαι ο χαζός και δεν βλέπω που πονάει η ομάδα; Τα "πυρά" μου είναι συγκεκριμένα για κάποιους που βγάινουν ΜΟΝΟ στα άσχημα και αυτό δεν το γουστάρω, δεν το μπορώ, δεν το αντέχω, κράτα όποιο θέλεις. Και αντίστοιχα βγαίνουν και μιλάνε για τον γαύρο αποθεωτικά ε συγγνώμη για την Μπαρτσελόνα της Ελλάδας ήθελα να πω. Αν η σημερινή εμφάνιση ήταν ΑΗΔΙΑ σκέψου πόσο ΑΗΔΙΑ είναι αυτό που αναφέρω. Να μιλάω αποθεωτικά για τον ΒΟΘΡΟ.. Μέχρι και μπράβο ακούσαμε πριν λίγο καιρό. Αν είναι δυνατόν.
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 08 Ιαν 2019, 20:02

Παλαιολόγος έγραψε:κοιταξτε στο συν 8 ειμαστε
αλλα επειδη ακριβως ξέρουμε με ποιούς έχουμε να "κάνουμε" απέναντι λογικό είναι να υπάρχει ανησυχία,.


Με κανεναν δεν εχουμε να κανουμε. Ο χειροτερος απεναντι αυτη τη στιγμη ειναι ο τωρινος ΠΑΟΚ δυστυχως. Μονο τον εαυτο μας φοβαμαι, η ομαδα δειχνει απιστευτα αδουλευτη ιανουαριο μηνα. Κανενα γαυρο δε φοβαμαι, το οτι παιζαμε με β εθνικης ομαδα μετα απο ξεκουραση και μας εκαναν μπουρδελο. Αυτο.
Dimg4
 

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Τρί 08 Ιαν 2019, 20:04

Στη Τουμπα θα φάνε 4, μπορεί και από το ημίχρονο και θα περάσουμε. Αυτο δεν αλλάζει το γεγονος ότι κάποιοι παίχτες δεν κάνουν ούτε για το rotation της ομάδας. Δηλαδή τι θέλετε να πούμε και μπράβο? Έλεος. 2-1 χάσαμε από την Παναχαϊκή.

Και ναι θα γράφω μονο όταν χάνουμε. Τα μπραβο έχουν ουσία μονο στο τέλος. Το κράξιμο έχει ουσία πάντα πριν το τέλος. Με τα μπραβο και τα ρεκορ στο πρώτο μισό του πρωταθλήματος δεν γ@μησε κανεις.
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τρί 08 Ιαν 2019, 20:06

τελικος με τριπολη και ευκαιρια οι παιχτες να αποδειξουν πως δεν τα χρωσταν ολα στον σερβο
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 08 Ιαν 2019, 20:07

chrisg4 έγραψε:Στη Τουμπα θα φάνε 4, μπορεί και από το ημίχρονο και θα περάσουμε. Αυτο δεν αλλάζει το γεγονος ότι κάποιοι παίχτες δεν κάνουν ούτε για το rotation της ομάδας. Δηλαδή τι θέλετε να πούμε και μπράβο? Έλεος. 2-1 χάσαμε από την Παναχαϊκή.

Και ναι θα γράφω μονο όταν χάνουμε. Τα μπραβο έχουν ουσία μονο στο τέλος. Το κράξιμο έχει ουσία πάντα πριν το τέλος. Με τα μπραβο και τα ρεκορ στο πρώτο μισό του πρωταθλήματος δεν γ@μησε κανεις.


τα ειπες ολα.
Dimg4
 

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 08 Ιαν 2019, 20:14

Πολύ νωχελική και εκνευριστική εμφάνιση, πίστευαν μάλλον ότι θα κερδίσουν γιατί έτσι.
Η ομάδα θέλει χαφ και εξτρέμ για εντεκάδα και να ανεβάσει κανά σέντερ μπακ άμα δε θέλει να αγοράσει καθώς ο Στέλιος δεν. Άμα δε, πάρουμε και κανά δεξί μπακ ακόμα καλύτερα.
Οι παίκτες μας καλά κάνανε και δε βάλανε "τα πόδια τους στη φωτιά" σε αυτό το κωλοχώραφο, δεν είμαστε για τραυματισμούς. Δεν υπάρχει περίπτωση να αποκλειστούμε από αυτούς.
Ευτυχώς ήταν αυτό το πρώτο ματς μετά τις γιορτές.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ την Κυριακή θα κερδίσουμε, δε δικαιολογείται άλλο αποτέλεσμα πέραν του διπλού.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Παναχαική-ΠΑΟΚ 2-1,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό thomkat » Τρί 08 Ιαν 2019, 20:19

Ποιοί είναι οι αδιάφοροι, ποιους τους έχει ξεπεράσει το status της ομάδας και ποιοί απλά δεν μπορούν είναι πλέον πασιφανές. Οι κινήσεις που μπορεί να κάνει η ομάδα αυτή τη στιγμή είναι περιορισμένες.Πριν το ματς με την Τρίπολη ουσιαστικά καμία. Ας ακούσουν ΟΛΟΙ την σημερινή καμπάνα κι ας πάνε στο κωλοκοτρονίτσι με το μαχαίρι στα δόντια.Πάντως τα σημάδια δεν δείχνουν ενθαρρυντικά
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες