Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Δεκ 2018, 22:43

Besuch 2 έγραψε:Προς κυριο Ιωαννη Σαββιδη.

Λοιπον, επειδη καποιοι ξεχνουν γρηγορα, επειδη καποιοι δεν εζησαν παντελακη κ τα 25(!!) χρονια που ακολουθησαν την απομακρυνση του, επειδη καποιοι ξεχναν τι προσπαθεια απαιτουνταν απο εναν παοκτση πατερα να μην γινουν τη δεκαετια του 2000 τα παιδια του γαυροβαζελοι κι αυτο 1 χλμ απο την Τουμπα (δεν μιλαω καν για λοιπη μακεδονια που οι αλλοθρησκοι ξεσαλωσαν) θα σου πω εγω Ιβαν Σαββδη γιατι σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, γιατι λυσσαξαν οι κατω με την παρτη σου , και γιατι πρεπει με διπλη ενεργεια να συνεχισεις αγνοωντας κι εμας τους ιδιους....

Γεννηθηκα κ μεγαλωσα εκτος Βορρειας Ελλαδας.
Ημουν ενας απο τους τρεις (!!) Παοκτσηδες σε ενα χωριο 1000 κατοικων κ μαλιστα σε μια δεκαετια που η αρμαδα του Κουδα κενταγε στο χορτο (αλλα οχι κ σε τιτλους). Κι ομως, τοσους μπορεσε να "ψησει".... Ας οψονται τα αθηναικα μμε.....
Μετακομιζοντας στη διπλανη πολη, ημασταν παντα ενα 5% οπαδικα Αντε βαριά 7. Ειτε η γενια του Κουδα...ειτε του Κωστικου..ειτε του Μπανε..αυτο ηταν το ταβανι. Το λοιπο 95% με το ΠΟΚ ...Ενας παοκτσης ανα ταξη, στα διαλλειματα μαζευομασταν 2-3 να παρουμε τα πανω μας κ να αντισταθουμε στους λοιπους.
Και φτανουμε στο σημερα....
Περσυ, μετα τη ληξη του ματς με βαζελο κ την 4αρα, ακουω κατω απο το μπαλκονι να περναει μια παρεα παιδακια φωναζοντας συνθηματα ΠΑΟΚ. " Ε, συμπτωση ειναι", λεω...θα χαζευαν το ματς σε κανα καφέ κι οπως βγηκαν μαζεμενοι αρχισαν να φωναζουν...
Προχθες, ερχονται στη δουλεια επισκεψη μια ταξη δημοτικου...
Μπαινουν στη σειρα κ περιμενουν να τους δωσω εντολη να μπουν....ο μπροστα φασαριοζος, δεν κρατιοταν. "
Τι ομαδα εισαι ρε μαγκα;" τον ρωταω...
"ΠΑΟΚαρα" μου λεει...
Ε, λεω...συμπτωση...το συνεχιζω ομως: "Κανας αλλος εδω ΠΑΟΚ"; Και τοτε το σοκ!!!
Απο την 5αδα μπροστα που ακουσαν την ερωτηση...3 ΠΑΟΚτσακια, ενα βαζελακι κι ενα χαρτί...ακριβως απο πισω πεταγεται κ μια πιτσιρικα που μας ακουσε " κι εγω ΠΑΟΚαρα κυριε!!"
Οκ...σε πελαγη ευτυχιας εγω...η εκδικηση των παιδικων μου χρονων..να ακουω τα μικρα παοκτσακια να κανουν καζουρα στο μικρο χαρτινο συμμαθητη τους.....Για αυτο κ μονο για αυτο Ιβαν Σαββιδη ειμαι μαζι σου.
Γιατι ο ΠΑΟΚ δεν ειναι πια κομπαρσος ...κι αυτο ενοχλει
σχεδον τους παντες εκτός ΠΑΟΚ, καμποσους εντος θεσνικης και μαλλον κ καποιους εντος ΠΑΟΚ, πιθανον ακομα κ οπαδους.....
+1926

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Δεκ 2018, 22:46

Taseos έγραψε:Τα ποδια του ΠΑΟΚ μεγαλωνουν.το παπλωμα ειναι μικρο.πως να το διαχειριστουμε.90 χρονια προσφυγας κατατρεγμενος.καποιοι κονομησαν πουλωντας μιρλα αχαρη επανασταση του κωλου.αλλοι εβγαιναν συα ραδια της πολης ποτιζοντας με μισος κ ανυπαρκτα ονειρα κ το βραδυ εβγαιναν στο καναλι των αθηνων κ ελεγαν αλλα.χαλασε η μανεστρα.πλεον κ οπαδικα πρεπει να προχωρησεις.το ΠΑΟΚ ναρκωτικα δε συγκινει.το τις φυλακες κ τα τρελοκομεια φτιαχνει τον κοσμο.το κινημα πρεπει να επιστρεψει εκει που μεγαλουργησε.στην κερκιδα.ουτε λογιστες χρειαζεται να μαστε πλεον ουτε φυλακες ουτε κυνηγοι.τωρα απλα απολαμβανουμε
Και τα καλλιτερα το νοιώθουμε είναι μπροστά μας....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τρί 04 Δεκ 2018, 22:58

και κατι ακομα.

προσωπικα δεν θελω ουτε ανακοινωσεις απο την παε ως απαντηση ουτε νον πεηπερ σε δημοσιογραγους ουτε τιποτα. παμε να τους γαμησουμε ολους να το σηκωσουμε και να τουμπεκιαστουν μια και καλη.

ουτως η αλλως η πλειοψηφια των ποκιτων δεν προκειται να αλλαξει γνωμη επειδη η παε ΠΑΟΚ εβγαλε ανακοινωση. οι θεωρητικα ουδετεροι ειναι απλως τρολλ.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kayde » Τρί 04 Δεκ 2018, 23:08

Besuch 2 έγραψε:Προς κυριο Ιωαννη Σαββιδη.

Λοιπον, επειδη καποιοι ξεχνουν γρηγορα, επειδη καποιοι δεν εζησαν παντελακη κ τα 25(!!) χρονια που ακολουθησαν την απομακρυνση του, επειδη καποιοι ξεχναν τι προσπαθεια απαιτουνταν απο εναν παοκτση πατερα να μην γινουν τη δεκαετια του 2000 τα παιδια του γαυροβαζελοι κι αυτο 1 χλμ απο την Τουμπα (δεν μιλαω καν για λοιπη μακεδονια που οι αλλοθρησκοι ξεσαλωσαν) θα σου πω εγω Ιβαν Σαββδη γιατι σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, γιατι λυσσαξαν οι κατω με την παρτη σου , και γιατι πρεπει με διπλη ενεργεια να συνεχισεις αγνοωντας κι εμας τους ιδιους....

Γεννηθηκα κ μεγαλωσα εκτος Βορρειας Ελλαδας.
Ημουν ενας απο τους τρεις (!!) Παοκτσηδες σε ενα χωριο 1000 κατοικων κ μαλιστα σε μια δεκαετια που η αρμαδα του Κουδα κενταγε στο χορτο (αλλα οχι κ σε τιτλους). Κι ομως, τοσους μπορεσε να "ψησει".... Ας οψονται τα αθηναικα μμε.....
Μετακομιζοντας στη διπλανη πολη, ημασταν παντα ενα 5% οπαδικα Αντε βαριά 7. Ειτε η γενια του Κουδα...ειτε του Κωστικου..ειτε του Μπανε..αυτο ηταν το ταβανι. Το λοιπο 95% με το ΠΟΚ ...Ενας παοκτσης ανα ταξη, στα διαλλειματα μαζευομασταν 2-3 να παρουμε τα πανω μας κ να αντισταθουμε στους λοιπους.
Και φτανουμε στο σημερα....
Περσυ, μετα τη ληξη του ματς με βαζελο κ την 4αρα, ακουω κατω απο το μπαλκονι να περναει μια παρεα παιδακια φωναζοντας συνθηματα ΠΑΟΚ. " Ε, συμπτωση ειναι", λεω...θα χαζευαν το ματς σε κανα καφέ κι οπως βγηκαν μαζεμενοι αρχισαν να φωναζουν...
Προχθες, ερχονται στη δουλεια επισκεψη μια ταξη δημοτικου...
Μπαινουν στη σειρα κ περιμενουν να τους δωσω εντολη να μπουν....ο μπροστα φασαριοζος, δεν κρατιοταν. "
Τι ομαδα εισαι ρε μαγκα;" τον ρωταω...
"ΠΑΟΚαρα" μου λεει...
Ε, λεω...συμπτωση...το συνεχιζω ομως: "Κανας αλλος εδω ΠΑΟΚ"; Και τοτε το σοκ!!!
Απο την 5αδα μπροστα που ακουσαν την ερωτηση...3 ΠΑΟΚτσακια, ενα βαζελακι κι ενα χαρτί...ακριβως απο πισω πεταγεται κ μια πιτσιρικα που μας ακουσε " κι εγω ΠΑΟΚαρα κυριε!!"
Οκ...σε πελαγη ευτυχιας εγω...η εκδικηση των παιδικων μου χρονων..να ακουω τα μικρα παοκτσακια να κανουν καζουρα στο μικρο χαρτινο συμμαθητη τους.....Για αυτο κ μονο για αυτο Ιβαν Σαββιδη ειμαι μαζι σου.
Γιατι ο ΠΑΟΚ δεν ειναι πια κομπαρσος ...κι αυτο ενοχλει
σχεδον τους παντες εκτός ΠΑΟΚ, καμποσους εντος θεσνικης και μαλλον κ καποιους εντος ΠΑΟΚ, πιθανον ακομα κ οπαδους.....




Να συμπληρωσω και κατι ακομα.
Εχω φιλο που ανελαβε να κανει μια οδοντιατρικη εργασια σε λυκεια και γυμνασια στο....Χαριλαου.Μιλαμε για δειγμα παιδιων περιπου 2000.Τρελος και αυτος,αναμεσα στις ερωτησεις για την εργασια,το "τι ομαδα εισαι" ηταν κανονας.
Να μη πολυλογουμε,το ποσοστο απο ΠΑΟΚτσακια,αν θυμαμαι καλα,που μου ειπε ηταν 8 στα 10.

Ασχετα αν πολλοι κραζουνε η' λενε διαφορα,στο οπαδικο κομματι η ωθηση ειναι τεραστια που μας εχει δωσει ο Σαββιδης.Και το ξερουν γιάυτο τρελαινονται.
Τελευταία επεξεργασία από kayde και Τρί 04 Δεκ 2018, 23:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 04 Δεκ 2018, 23:23

Φίλος καλός είναι μετριοπαθής βαζελος.
Το 2001 μαλώναμε για φανέλα κ πως καταντάει ο ΠΑΟΚ γιατί δεν έχει φανέλα ενώ εγώ έλεγα ότι τον καταντούν άλλοι εκεί με διάφορους τρόπους εσωτερικούς κ εξωτερικούς.
2018 ήρθε ο γιος του σπίτι μου μαζί του, νήπια πάει και τον λέει μπαμπά εγώ θα είμαι ΠΑΟΚ
The end
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 04 Δεκ 2018, 23:36

Χαχαχαχα...

Γυρισε ο τροχος!!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Ettien » Τετ 05 Δεκ 2018, 00:21

Besuch 2 έγραψε:Προς κυριο Ιωαννη Σαββιδη.

Λοιπον, επειδη καποιοι ξεχνουν γρηγορα, επειδη καποιοι δεν εζησαν παντελακη κ τα 25(!!) χρονια που ακολουθησαν την απομακρυνση του, επειδη καποιοι ξεχναν τι προσπαθεια απαιτουνταν απο εναν παοκτση πατερα να μην γινουν τη δεκαετια του 2000 τα παιδια του γαυροβαζελοι κι αυτο 1 χλμ απο την Τουμπα (δεν μιλαω καν για λοιπη μακεδονια που οι αλλοθρησκοι ξεσαλωσαν) θα σου πω εγω Ιβαν Σαββδη γιατι σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, γιατι λυσσαξαν οι κατω με την παρτη σου , και γιατι πρεπει με διπλη ενεργεια να συνεχισεις αγνοωντας κι εμας τους ιδιους....

Γεννηθηκα κ μεγαλωσα εκτος Βορρειας Ελλαδας.
Ημουν ενας απο τους τρεις (!!) Παοκτσηδες σε ενα χωριο 1000 κατοικων κ μαλιστα σε μια δεκαετια που η αρμαδα του Κουδα κενταγε στο χορτο (αλλα οχι κ σε τιτλους). Κι ομως, τοσους μπορεσε να "ψησει".... Ας οψονται τα αθηναικα μμε.....
Μετακομιζοντας στη διπλανη πολη, ημασταν παντα ενα 5% οπαδικα Αντε βαριά 7. Ειτε η γενια του Κουδα...ειτε του Κωστικου..ειτε του Μπανε..αυτο ηταν το ταβανι. Το λοιπο 95% με το ΠΟΚ ...Ενας παοκτσης ανα ταξη, στα διαλλειματα μαζευομασταν 2-3 να παρουμε τα πανω μας κ να αντισταθουμε στους λοιπους.
Και φτανουμε στο σημερα....
Περσυ, μετα τη ληξη του ματς με βαζελο κ την 4αρα, ακουω κατω απο το μπαλκονι να περναει μια παρεα παιδακια φωναζοντας συνθηματα ΠΑΟΚ. " Ε, συμπτωση ειναι", λεω...θα χαζευαν το ματς σε κανα καφέ κι οπως βγηκαν μαζεμενοι αρχισαν να φωναζουν...
Προχθες, ερχονται στη δουλεια επισκεψη μια ταξη δημοτικου...
Μπαινουν στη σειρα κ περιμενουν να τους δωσω εντολη να μπουν....ο μπροστα φασαριοζος, δεν κρατιοταν. "
Τι ομαδα εισαι ρε μαγκα;" τον ρωταω...
"ΠΑΟΚαρα" μου λεει...
Ε, λεω...συμπτωση...το συνεχιζω ομως: "Κανας αλλος εδω ΠΑΟΚ"; Και τοτε το σοκ!!!
Απο την 5αδα μπροστα που ακουσαν την ερωτηση...3 ΠΑΟΚτσακια, ενα βαζελακι κι ενα χαρτί...ακριβως απο πισω πεταγεται κ μια πιτσιρικα που μας ακουσε " κι εγω ΠΑΟΚαρα κυριε!!"
Οκ...σε πελαγη ευτυχιας εγω...η εκδικηση των παιδικων μου χρονων..να ακουω τα μικρα παοκτσακια να κανουν καζουρα στο μικρο χαρτινο συμμαθητη τους.....Για αυτο κ μονο για αυτο Ιβαν Σαββιδη ειμαι μαζι σου.
Γιατι ο ΠΑΟΚ δεν ειναι πια κομπαρσος ...κι αυτο ενοχλει
σχεδον τους παντες εκτός ΠΑΟΚ, καμποσους εντος θεσνικης και μαλλον κ καποιους εντος ΠΑΟΚ, πιθανον ακομα κ οπαδους.....

Ωραιος ο φίλος. :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό psychologos » Τετ 05 Δεκ 2018, 10:50

Δε μπορείς σε τόση βρωμιά και δυσωδία να το παίζεις υπεράνω. Δε λέω να γίνουμε σαν αυτούς, αλλά που είναι οι προσωπικές συναντήσεις με την κεδ, όπως κάνανε όλοι οι άλλοι. Που είναι οι καταγγελίες, που είναι οι γραπτές ανακοινώσεις στην ουέφα για ξένους διαιτητές σε όλα τα παιχνίδια. Εντάξει το αρνηθήκανε μια φορά και εμείς σταματάμε δεν επιμένουμε; Που είναι τα άρθρα σε όλο τον ξένο τύπο και άλλα πολλά. Ενας μηχανισμός που κοιμάτε, μεχρι να το χάσουμε και μετά θα γκρινιάζουμε.
psychologos
 
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Δευτ 10 Φεβ 2014, 15:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 05 Δεκ 2018, 18:55

Μπράβο ρε Besuch2!
Respect.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Baldur » Σάβ 08 Δεκ 2018, 13:28

Μη βρίσκοντας καλύτερο σημείο να το ανεβάσω...


Φουλ επίθεση ο ΠΑΟΚ: Έστειλε βίντεο με διαιτητικές αποφάσεις στην UEFA!

Επίσημη επιστολή στα υψηλά κλιμάκια της UEFA απέστειλε ο ΠΑΟΚ, με όλες τις αποφάσεις που έχουν αλλοιώσει -όπως τονίζουν- τον βαθμολογικό πίνακα, υπέρ των ανταγωνιστών τους.

Στον ΠΑΟΚ μιλούν ανοιχτά για ένα στημένο κλίμα προπαγάνδας κατά της ομάδας τους, που στόχο έχει να παρουσιαστεί ως ευνοημένος ο Δικέφαλος από τις διαιτητικές αποφάσεις. Γι'αυτόν τον λόγο αποφάσισαν να λάβουν τα μέτρα τους, απευθυνόμενοι στην UEFA.

Οι επιτελείς του Δικεφάλου, θέλοντας να «προστατέψουν» την ομάδα από αυτό το κλίμα προπαγάνδας που εισπράττουν και τους έχει ενοχλήσει ιδιαιτέρως, απέστειλαν οπτικοακουστικό υλικό, με όλες τις αποφάσεις που έχουν αλλοιώσει τον βαθμολογικό πίνακα, όπως τις εκτίμησαν στο στρατόπεδο του ΠΑΟΚ, υπέρ των ανταγωνιστών τους.

Παράλληλα, στην σχετική επιστολή τονίζεται η επιμονή του Δικεφάλου για να ισχύσει από την αρχή του πρωταθλήματος το VAR, κάτι που έχει καθυστερήσει χαρακτηριστικά και έχει δημιουργήσει πολλές δυσαρέσκειες στις τάξεις του ΠΑΟΚ.

sdna


Δεν μπορώ να ξέρω πόσο αποτελεσματικό θα είναι όλο αυτό, αλλά βρίσκεται στη σωστή κατεύθυνση.
Κι ο ΠΑΟΚ να μην υπήρχε, πάλι ΠΑΟΚ θα ήμασταν.

ΠΑΟΚ - Πόντος - Προσφυγιά
Άβαταρ μέλους
Baldur
 
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:22

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό panta » Σάβ 08 Δεκ 2018, 20:21

Στη ουεφα δεν ειναι ο γαυρεοδωρίδης;;;
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 08 Δεκ 2018, 20:25

Για να δούμε...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Azrael » Σάβ 08 Δεκ 2018, 20:51

δεν εχω και πολλες ελπιδες για να αλλαξει κατι.αφου και εκει στημενα ειναι.
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 09 Δεκ 2018, 00:23

Γίνει δε γίνει κάτι, τουλάχιστον να ... απομεζεοποιηθούμε ολίγον από τη μουρμούρα ότι όλοι στην παε κοιμούνται τρίσβαθυ υπνάκο και σιωπούν ύποπτα. Επειδή ούτε εγώ θεωρώ ότι θα υπάρξει καμιά δραματική εξισορρόπηση της παρωδίας, θα συνεχιστεί, φαντάζομαι, η επίθεση στον Σαββίδη ότι έπρεπε να ... χτυπήσει το χέρι στο τραπέζι στο εσωτερικό.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Jairo » Κυρ 09 Δεκ 2018, 01:34

Βασικά, έστειλε διαμαρτυρία στους αρχικλέφτες...anyway.
Απο μόνο του δέν λέει τίποτα.Αυτό που επιβάλεται είναι, το `ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ` της ομάδας να στηρίζει παράλληλα τέτοιες κινήσεις, ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΜΜΕ!
Το μόνο που φοβάται η μαφία.Να βγαίνουν τα άπλυτα στη φόρα και ότι γίνει.
Αποστολή φωτό και υλικού με έτοιμα άρθρα για copy/paste σε ξένες (συνεργαζόμενες) εφημερίδες και μεγάλα ξένα αθλητικά σάιτ είναι το λιγότερο που μπορεί να κάνει.
Ξυπνήστε εκεί στην ΠΑΕ ρε gamotο και αρχίστε να δουλεύετε!
ΚΚ άσε ρε το FB στη άκρη και σοβαρέψου επιτέλους...
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 4 επισκέπτες