Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 05 Δεκ 2018, 20:27

λοιπον πειτε με μαζοχα πειτε με οτι θελετε, μπηκα στου παλιο πουτανας γιου του τσακιρη στο χαζζετα το μπλογκ..
ρε παιδια ειλικρινα, γαμω τις μανες τους.. για να μην αρχισω κ αλλα μπινελικια, εχουν βγαλει πεναλταρα του σπυριαρη στην τριπολιτσα κ φαουλ το γκολ του πριγιο με το αγρινιο.. γαμω οτι αγαπανε, το κελινω γιατι θα ριξω καταρες...

οποιος βιαζει την νοημοσυνη μου για μενα τοσο απροκαλυπτα δεν αξιζει να ζει... τοσα χρονια φτανει πια..
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό shogoon » Τετ 05 Δεκ 2018, 20:40

Μιλάω με φίλο γαβρο και μου λέει με ύφος αν το αξίζεις να το πάρεις αλλά παίξε μπάλα. Οι άνθρωποι ζούνε σε άλλο πλανήτη. Τα θέλουν όλα καίγονται αν χάσουν έστω και ένα και δεν νοιάζονται για το άθλημα. Το φετινό πρέπει να το πάρουμε για να σκάσουν.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 05 Δεκ 2018, 20:47

shogoon έγραψε:Μιλάω με φίλο γαβρο και μου λέει με ύφος αν το αξίζεις να το πάρεις αλλά παίξε μπάλα. Οι άνθρωποι ζούνε σε άλλο πλανήτη. Τα θέλουν όλα καίγονται αν χάσουν έστω και ένα και δεν νοιάζονται για το άθλημα. Το φετινό πρέπει να το πάρουμε για να σκάσουν.


εγω προτιμω να μην μιλαω καθολου.. θα πιαστω στα χερια με κανεναν.. ειναι πουτανας γιοι.. ειλικρινα γαμω τα παντα τους
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 05 Δεκ 2018, 21:19

Εσύ φταις που διαβάζεις άρθρα ηλιθίων.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15514
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 05 Δεκ 2018, 21:28

PAOK_Antarctica έγραψε:Εσύ φταις που διαβάζεις άρθρα ηλιθίων.


μαζοχισμος...
προσφατα εκλεισα φεισμπουκ μεσεντζερ κτλ γιατι μαλωνα ολη μερα κ τους εβριζα.. εχεις δικιο, καλυτερα να μην διαβαζω γιατι ξεφευγω κ βριζω ασχημα αλλα δε μπορει κανεις μα κανεις να μ βιαζει την νοημοσυνη
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 05 Δεκ 2018, 21:49

prax έγραψε:
shogoon έγραψε:Μιλάω με φίλο γαβρο και μου λέει με ύφος αν το αξίζεις να το πάρεις αλλά παίξε μπάλα. Οι άνθρωποι ζούνε σε άλλο πλανήτη. Τα θέλουν όλα καίγονται αν χάσουν έστω και ένα και δεν νοιάζονται για το άθλημα. Το φετινό πρέπει να το πάρουμε για να σκάσουν.


εγω προτιμω να μην μιλαω καθολου.. θα πιαστω στα χερια με κανεναν.. ειναι πουτανας γιοι.. ειλικρινα γαμω τα παντα τους


Αυτό να κάνεις, αδερφέ. Μην ασχολείσαι. Μίλησε μια και καλή, όταν τελειώσει το πρωτάθλημα και με το καλό το έχουμε κατακτήσει. Δείχνοντάς τους τα ... απίδια σου.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 05 Δεκ 2018, 22:37

navigator11 έγραψε:
prax έγραψε:
shogoon έγραψε:Μιλάω με φίλο γαβρο και μου λέει με ύφος αν το αξίζεις να το πάρεις αλλά παίξε μπάλα. Οι άνθρωποι ζούνε σε άλλο πλανήτη. Τα θέλουν όλα καίγονται αν χάσουν έστω και ένα και δεν νοιάζονται για το άθλημα. Το φετινό πρέπει να το πάρουμε για να σκάσουν.


εγω προτιμω να μην μιλαω καθολου.. θα πιαστω στα χερια με κανεναν.. ειναι πουτανας γιοι.. ειλικρινα γαμω τα παντα τους


Αυτό να κάνεις, αδερφέ. Μην ασχολείσαι. Μίλησε μια και καλή, όταν τελειώσει το πρωτάθλημα και με το καλό το έχουμε κατακτήσει. Δείχνοντάς τους τα ... απίδια σου.



παει αξας μ κατω χαβουζα κ τον λεει γαυρος.. ελα ολοι ξερουμε πως θα το παρετε φετος...
κ εγω τωρα ειμαι υποχρεωμενος να καθησω να ακουσω τις μαλακιες του και να μην τον αρχισω στις φαπες..
τελος παντων, ξεκαθαρισα πιο πανω. οποιος μου βιαζει (γιατι περι βιασμου προκειται) την λογικη θα λαμβανει απο εμενα μισος, ειτε με φαπες ειτε λεκτικο, κ ασ φαω κ ξυλο ζμπουτσαμ, αρκει που θα δωσω την πρωτη...
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 05 Δεκ 2018, 22:51

PAOK_Antarctica έγραψε:Εσύ φταις που διαβάζεις άρθρα ηλιθίων.


Δεν είναι ηλίθιοι είναι έγκριτοι δημοσιογράφοι.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9438
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 05 Δεκ 2018, 23:00

shogoon έγραψε:Μιλάω με φίλο γαβρο και μου λέει με ύφος αν το αξίζεις να το πάρεις αλλά παίξε μπάλα. Οι άνθρωποι ζούνε σε άλλο πλανήτη. Τα θέλουν όλα καίγονται αν χάσουν έστω και ένα και δεν νοιάζονται για το άθλημα. Το φετινό πρέπει να το πάρουμε για να σκάσουν.



φυσιολογικα θα πρεπε τωρα να βρισκονται στο μειον 13
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Πέμ 06 Δεκ 2018, 00:36

giapas έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Εσύ φταις που διαβάζεις άρθρα ηλιθίων.


Δεν είναι ηλίθιοι είναι έγκριτοι δημοσιογράφοι.


Να καταδικάσεις
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 06 Δεκ 2018, 08:51

Καταδικάζω σε φυλάκιση 2 χρόνια με αναστολή τον paok_antarctica για τις συκοφαντικές δηλώσεις που αφορούν τίμιους λειτουργούς της δημοσιογραφίας.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9438
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 06 Δεκ 2018, 10:01

Μπράβο αλεξουλη για όσα είπες χθες στην ΕΡΑ σπορ μες τα μούτρα τους..... Ενω κάτι τσουρελες και Σία κοιτάνε μόνο να κράζουν την ομάδα και όταν μιλάνε στην ΕΡΑ κάνουν τις κότες.......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 07 Δεκ 2018, 18:33

sdna
Αποχώρησε από τη σημερινή προπόνηση του Ολυμπιακού ο Ποντένσε, φόβοι για θλάση. Δεν παίζει κόντρα στην Ξάνθη και πιθανότατα ούτε απέναντι στη Μίλαν.

Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Σάβ 08 Δεκ 2018, 11:35

Ευτυχώς, για το γαύρο, επιστρέφουν τα κοντάρια στη θέση τους, οπότε ο ποντενσε είναι μηδαμινή απώλεια
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό prax » Σάβ 08 Δεκ 2018, 11:57

eorptol1 έγραψε:Μπράβο αλεξουλη για όσα είπες χθες στην ΕΡΑ σπορ μες τα μούτρα τους..... Ενω κάτι τσουρελες και Σία κοιτάνε μόνο να κράζουν την ομάδα και όταν μιλάνε στην ΕΡΑ κάνουν τις κότες.......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Για πες φίλε τι ειπε?
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Maxmad και 14 επισκέπτες